Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 16.8.2017: Změny v rybolovu na otevřeném moři"

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
Milí hráči,

v tomto vlákně můžete diskutovat ke změnám v rybolovu na otevřeném moři.

Oficiální oznámení k aktualizaci najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/159378/aktualizace-16-8-2017-zmeny-v-rybolovu-na-otevrenem-mori

váš BF tým
«1329

Komentáře

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    "Tleskám" tomuto kroku GGS. To, co se jim konečně povedlo, musí zmršit. Hraje někdo z nich tu hru? Bez zlacení, s přestávkou časově rovnající se době, kterou zaměstnaný člověk tráví cestou do a z práce, v práci, starostlivosti o domácnost...?
    Ať se kouknou, co stojí vylepšení Lestra, Matildy, laboratoře. O všem na farmě ani nemluvím a lodě taky.
    A prodloužení dobz lovu? Už teď loví pomalu celý den. Ráno vstanu, pošlu je lovit a vrátí se pozdě večer.

     
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hraje.. a taky ví, kolik hráčů na nové rybaření a obří výdělky nadávalo. Mě nevyjímaje, od té doby jsem prakticky přestala hrát, nebo aspoň rybolov vypustila, jen posílala prázdné lodě, když se mi zrovna zachtělo. Protože to prostě naprosto zdeformovalo jakoukoli herní rovnováhu, která ve hře od počátku hry byla. Jasně, jednou jsme dostali miliony zadarmo (já teda ne, ale jsou tací, kteří to využívali), tak hned budeme nadávat, když nám tu možnosti vezmou, že jo... Ale faktem je, že bychom se za pár měsíců všichni dostali do bodu, kdy bychom měli farmy komplet vybudované, na kontech miliardy a dál bychom se neměli kam hnout. Co pak? Přidat pátou, šestou stálou farmou? Tou cestou už by moc farmářů jít nechtělo. Je opravdu fajn se na to podívat z dlouhodobějšího hlediska ;) Kdo se nad tím už v počátcích zamyslel, sám viděl, že tohle je špatně.
  • TerinkaO (CZ1)TerinkaO (CZ1) Komentářů: 4
    Doporučuju ještě zkrátit doby u rybího sila, aby už se rybolov nevyplatil vůbec. GGS vymyslela už spoustu hloupých aktualizací, ale téhle se nic nevyrovná!!!
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Tady asi zase někdo přemýšlel sedínkou, co? Takže my přijdeme o možnost prodávat ryby z moře, ale kde máme brát prachy na její vybavení? Konečně věc, která vydělávala na vylepšování farem a vy nám jí berete. A že nám to zajišťovalo rychlejší postup? Vybavená loď sežrala průměrně 80 000 dolarů a přivezla ryby tak za 130 000 dolarů. Ach jo. Já nemám slov.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ja mám práve opačný názor, u nás to konečne začalo ľudí baviť, že sa mohli posúvať ďalej. toľko zelených bodiek som dlho nevidela, pretože aspoň ten rybolov ich pritiahol späť do hry. nevravím, že musí byť hotové všetko hneď, ale keď je to pre bežných nezlatiacích ľudí nedosiahnuteľné, tak ich to časom prestane baviť a odchádzajú. možno stačilo znížiť len cenu rýb za predaj, keď už chceli to nejako okresať, ale stopnúť úplne predaj rýb je nič moc teda.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 15.08.2017
    black-.-angel napsal(a):
    Hraje.. a taky ví, kolik hráčů na nové rybaření a obří výdělky nadávalo. Mě nevyjímaje, od té doby jsem prakticky přestala hrát, nebo aspoň rybolov vypustila, jen posílala prázdné lodě, když se mi zrovna zachtělo. Protože to prostě naprosto zdeformovalo jakoukoli herní rovnováhu, která ve hře od počátku hry byla. Jasně, jednou jsme dostali miliony zadarmo (já teda ne, ale jsou tací, kteří to využívali), tak hned budeme nadávat, když nám tu možnosti vezmou, že jo... Ale faktem je, že bychom se za pár měsíců všichni dostali do bodu, kdy bychom měli farmy komplet vybudované, na kontech miliardy a dál bychom se neměli kam hnout. Co pak? Přidat pátou, šestou stálou farmou? Tou cestou už by moc farmářů jít nechtělo. Je opravdu fajn se na to podívat z dlouhodobějšího hlediska ;) Kdo se nad tím už v počátcích zamyslel, sám viděl, že tohle je špatně.
    Mohli nechat výběr. Komu se nelíbí výdělek, může si vybrat trh.
    Vždyť i produkty z farem prodáváme jen tak, hned z farmy, nebo je pracně a někdy teda i dost dlouho dodáváme na trh.
    Ti, co nezlatí, se k nějakému výsledku dopracují tak za 100 let.
    Ano, pes je zakopaný v hráčích, co zlatí. Jim jsou dolary k ničemu. Oni zlatí, GGS vydělává a my můžem hrát zadara. To je celá pointa.
    Žes nelovila ( ó, jak ušlechtilé ) byla Tvoje volba. Na svůj level máš dost zanedbanou farmu.
    Já se snažím být osožná spolku, hlavně u spolkovek, ale i u projektů. A také bych občas ráda něco vyhrála v různých akcích.
    Na skladu mám několik velkých kačáků, ale nemám na ně, na jejich vylepšení.
    Dlouho zas bude trvat, než člověk něco vydělá, dlouhé jsou časy vylepšování...
    Co ještě udělá GGS pro zlatkaře? Jistě, první i poslední. Myslím, že ta jejich hamižnost se rovná hřebíkům zatloukaným do rakve této hry.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Že mám zanedbanou farmu? Díky ;) Zkus tři roky moderovat pomalu nonstop a zjistíš, že farmu znáš jen z toho, kdy zkoušíš novinky, abys mohla odpovídat na dotazy hráčů. Jinak na hru není čas. Fórum je opravdu velký žrout času, když to děláš naplno. Mně je úplně jedno, na jaké úrovni jsem, jak by měla (podle tebe) farma na té které úrovni vypadat. Jo, já ji prakticky po velké změně gurmánky nijak nevylepšovala, ale je mi to trošku buřt. Ve spolku hrajeme na pohodu a rozhodně ne se někam hnát. Tohle je odpočinková hra, tady se neplní žádné pětiletky. Každý hraje podle sebe (nebo by minimálně bylo fajn, kdyby to tak bylo).

    Ale celkem mě baví, jak hráči pořád chtěli rybí trh, a když ho dostanou, opět je to špatně :smiley:

    Pro mě osobně právě pomyslným hřebíkem do rakve BF byl rybolov na moři. Takže já jsem fakt ráda, že ho vytáhnou. Rozumím, že ne každý smýšlí podobně. Nicméně zpětnou vazbu z každé novinky lze získat až po čase. A když je výsledek takový, že to drasticky narušilo rovnováhu hry a enormně zvýšilo rychlost postupu hrou, donutilo to k zamyšlení a přehodnocení, to je zcela logické. Stalo se to ve hře už nejednou a u dalších budoucích prvků se to jistě stane taky :)
  • naja (CZ1)naja (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Chce se mi z vás zvracet ,uvědomte si kolik mi do hry dáváme peněz.Všechno dobré musíte zničit fakt humus .

  • rraji (CZ1)rraji (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    upraveno 16.08.2017
    Jj, tak tak. všechno dobré pošlou do kopru, už neví, jak na nás vydělat. Ať teda aspoň sníží cenu a čas u vylepšování. zas hodně dlouho nebudu mít na vylepšení. Asi jim vadí, že se dá pole koupit i za normální prachy a ne jen za zlaté :-D

    A ještě to můžou vypnout u těžké dřiny,aby náhodou nerozdali moc povolení k těžbě zlata

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    jaká nArušená rovnováha? do hry neustále přibývají nová rozšíření budov a výrobků,vesnice a já nevím co všechno ještě,přitom produkce farmy výrazně nestoupla,,za každá vylepšení se chtěj miliony,ze kterých se obyčejnému člověku až zatají dech..ani s doky by normální hráč nedodělal farmu za pár měsíců,jak tu někdo píše..zlatiči budou mít hotovo za pár měsíců tak jak tak,,ti ostatní to pomalu otráveně zabalí..protože nemožnost se někam posunout,taky občas zabodovat v soutěžích bez zlacení,a jen dokola cvakat za pár šušňů,jak ve fabrice u pásu ,otráví..jsme republika levné pracovní sily a tohle to silně připomíná..pochybuju že to lidi nadchne..pro německé hráče je to možná pěkná novinka,,u nás dost běžná frustrující realita
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lutanela (CZ1) napsal(a):
    jaká nArušená rovnováha? do hry neustále přibývají nová rozšíření budov a výrobků,vesnice a já nevím co všechno ještě,přitom produkce farmy výrazně nestoupla
    Ale stoupla, co takhle další úrovně budov? Více pozemků, tj. možnost mít více výrobních budov? Tím právě produkce, potažmo možnost výdělku roste.
  • Dorian (CZ1)Dorian (CZ1) Komentářů: 32
    Narušená rovnováha??? Opravdu? Ta je snad jen díky takovým věcem jako je laboratoř, lestrova skrýš, Matylda atd. Jen pro příklad...laboratoř vylepšená na 16lv chce 487.000.000 dolarů!!! tak mi prosím vysvětlete kdo tu co narušuje? To jsou věci, které se normálně nevydělá za normálně rozumnou dobu. Navíc si vzpomínám, že když se tě někdo ptal na ty velké výdělky na otevřeném moři tak jsi psala, že je to tak schválně, aby jsme právě měli prostředky na to jak si tyto "ujetě" drahé budovy pořídit....tedy bez zlatek. A najednou takový obrat? No loajalita k zaměstnavatelům je třeba....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    GGS není mým zaměstnavatelem a takovou odpověď jsem dostala od game designera, že se nejedná o chybu.
  • Dorian (CZ1)Dorian (CZ1) Komentářů: 32
    Samozřejmě, že ty "ulétlé" ceny za vylepšení není chyba :-D To je naprosto promyšlená a cynická akce jak donutit hráče vylepšovat místo dolarů zlatkami, takže zde opravdu souhlasím s tím, že to opravdu, ale opravdu není chyba ve hře :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Dorian (CZ1) napsal(a):
    Samozřejmě, že ty "ulétlé" ceny za vylepšení není chyba :-D To je naprosto promyšlená a cynická akce jak donutit hráče vylepšovat místo dolarů zlatkami, takže zde opravdu souhlasím s tím, že to opravdu, ale opravdu není chyba ve hře :-)
    Já ale mluvila o mega výdělcích za rybolov na moři, o žádných cenách za vylepšování..
  • laky5151 (CZ1)laky5151 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    To je hezky ja se placam s vylepšovanim lodi nastrkal jsem do toho miliony a ted to bude naprd že nachytam stovky ryb ta hra mě přestava bavit :(
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    upraveno 16.08.2017
    Cloveku zoberu radost z hry. Vzdy som sa tesil, ked som pozbieral lode a poslal ich opat na more. Aspon som stihol nieco vylepsit a nakupit pozemky, nemusel som setrit na ostrovnu farmu a pozerat na peniaze, lebo ta zhltne aspon 80 mil., za beznej situacie by som tolko nenaskrabal, ked ostrovne idu jedna za druhou s minimalnym odstupom casu. Aj u nas to v spolku pritiahlo vela ludi, ktori sa pravidelne prihlasovali a hrali, nemuseli dlhe tyzdne cakat na par drobnych, kym splnia ulohu na trhovisku. Najma hraci s nizsim levelom. Toto bude velka chyba pre GGS a hru, krok spat a kliniec do rakvy. Vsetci, co zacali castejsie hrat a navstevovat svoje farmy, tak sa na to opat vykaslu. Nema to pre nich zmysel, kedze vidina vybudovania farmy je na XXX rokov pre nich.
  • Czistoslava (CZ1)Czistoslava (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    Rybolov a výdělky z něj nakoply logiku spousty věcí na farmě, o tom žádná. Ale styl, kterým to chtějí tvůrci "opravit" se mi nepozdává. Zatím můžeme jen dumat nad tím co nám napsali a nevidíme jaké zakázky nám nastaví. Uvidíme. Každopádně pokud nehrábnou do nastavení výroby návnad a také cen ostatních věcí k rybolovu nutných tak mi ta změna přijde jako moc velké přitažení kohoutku.
    Další věcí, která se mi nezamlouvá je možnost smazání nepotřebné výbavy. Výbavu dostáváme jako odměnu za plnění akcí, ale protože jí nemůžeme využít jak by se mělo je to odměna na houbeles, když z ní vůbec nic nemáme. A jsem zvědavá na rybí dřinu jak se bude vůbec dát hrát s prodlouženými časy rybolovu.
  • korkory24 (CZ1)korkory24 (CZ1) Komentářů: 2
    hraju hru už více jak pět let a vždy jsem byla plná nadčení ,ale po dnešku jsem totálně bez chuti dál hrát. Co si tam ty vývojáři o sobě myslí,že se přestaneme starat o domácnost ,děti a přestanem chodit do práce jenom aby jsme měli na hru peníze a stali se otroky jejich výmyslu??!!!!!!!!!! vše stojí hromadu milionu a clovek než se k něcemu dopracuje tak je bez nálady manžel nebo manželka nadáva partnerovi jsi u toho fur pojd ke me,tak že suma sumarum o co vám sakra jde. nicit rodiny a radost ze hry,kašlu vám na to. nahromadíte zbitečně moc akci ale jak to dělat vás nezajíma. odměny za ryby a jaky zase pritroubli k nicemu krmeni pro zvírata kterych mam tolik ze nevim co s tim a zetony ktery vytocej leda tak nejaky semena ale nic kloudneho!!!! děláte z nas blbce a já vám na to prdím  a myslím si že né jenom já,ted teprv příjde upadek hry protože nemyslíte na lidi a na radost kterou jim hra přinasela ale na svoje kapsy,ktere už tak máte tak namaštěné že vám z nich teče olej . Hře a otaokářům zdar!!!
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Vzhledem k tomu, že jsem za poslední tři týdny vydělal rybama jednu a půl miliardu dolarů, tak tohle chápu. Vlastně se divím, že tenhle bezedný zdroj dolarů nezatrhli dřív, protože všechny věci, které se dají kupovat za zlato, ztratily smysl, když je tolik dolarů. Během měsíce jsem rozšířil z tvaru 5x5 hlavní na 6x6 a gurmu na 5x6. Nehledě na obrovské prostředky, které pohltilo vylepšování traulerů a ostrovky, kterou jsem posledně skoupil úplně celou a vytáhl to na 50 milionů mušlí. Úplně jsem přestal plnit veškeré zakázky na trhu, v kterých nebyly podkovy... Navíc myslím, že i rybí trh bude vydělávat dolary. Takže jsem zvědav, jak to bude vypadat a těším se na to. Hra sice trochu zpomalí, ale před loděnicí jsme také fungovali a bavilo mě to. Věřím, že mě to bude bavit ti teď a bude fajn, že půjdou koupit i věci, které doteď nešly :)
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    Zase niečo dobré skončí..máme nových hráčov,začiatočníkov v spolkoch, dali sme im šancu rýchlo si zarábať peniažky,aby si mohli čím rýchlejšie vybudovať farmu,a teraz nič...aj normálny trh je o ničom,sem tam dávam tam veci,lebo sa neoplatí..vylepšenia sú za obrovské peniaze ešte k tomu farmy,spolky, ktorí existujú dlhé roky..ani šancu nemáme s nimi nejak súťažiť..naozaj bolo niečo zábavné, a teraz iba tí sa bavia, ktorí na to majú zlatky..super, ďakujem za obrovský nápad v mene bežných hráčov..
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Milý Mineasi ona ta pravda bude asi někde uprostřed. Také jsem očekávala, že se s tím bude nějak hýbat, ale avízo takovéto radikální změny mě nemile překvapilo. Postrádala jsem smysl rybolovu, kromě výdělku a ten už teď asi bude. Také  pokrmy ze Zálivu sirén už budou mít uplatnění. Fajn.  Na druhou stranu jsou ve hře některé věci tak drahé, že je , nebojím se říct, takřka nemožné na ně dosáhnout. Myslím, že je to úmysl, jenže ono je super mít cíl, to motivuje, ale pokud je nedosažitelný, tak spíš odradí. Organický trh existuje a funguje, ale máš možnost produkty prodat i přímo, což tady, jak je avizováno, už nepůjde. Možná by stačilo jen poupravit ceny nebo přidat bonus za prodej v kontraku a ponechat hráčům možnost volby. Ať tak či tak, vše je už vymyšlené a pozitivní přístup myslím ze strany hráčů jistě ani očekáván nebyl :-)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    black-.-angel napsal(a):
    lutanela (CZ1) napsal(a):
    jaká nArušená rovnováha? do hry neustále přibývají nová rozšíření budov a výrobků,vesnice a já nevím co všechno ještě,přitom produkce farmy výrazně nestoupla
    Ale stoupla, co takhle další úrovně budov? Více pozemků, tj. možnost mít více výrobních budov? Tím právě produkce, potažmo možnost výdělku roste.
    Další úrovně budov? Kdy se k nim dopracujem? Poslední dva levely jsou přes architekta. Za prvé to stojí dost peněz a za druhé je šíleně dlouhá doba vylepšení.
    Třeba obchod na kytce, vylepšení na 10: 170.000.000 dolarů a doba vylepšení je 158 hodin a 24 minut. To je celý týden. Kdy se dostanu na sumu 170 mil., to fakt nevím.
    Ano, zadařilo se mi koupit nějaké pozemky, moc mi jich už nechybělo. Ještě 2 na kytce a budu mít všechny. Hm, ale zejí prázdnotou. Jsem švorc.
    Jak už jsem psala: u běžných farem je možnost prodávat produkty přímo, nebo přes trh. Proč to nemůže být u ryb?
    Ti, co dolary nepotřebují, ať si obchodují na trhu. A kdo potřebuje prachy, ať má možnost si je vydělat.

    Dát do hry něco, co namlsá hráče, přitáhne je zpět do hry a pak jim to vzít? Nevím, jak to slušně nazvat, abych nedostala BAN.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Milý Mineasi ona ta pravda bude asi někde uprostřed. Také jsem očekávala, že se s tím bude nějak hýbat, ale avízo takovéto radikální změny mě nemile překvapilo. Postrádala jsem smysl rybolovu, kromě výdělku a ten už teď asi bude. Také  pokrmy ze Zálivu sirén už budou mít uplatnění. Fajn.  Na druhou stranu jsou ve hře některé věci tak drahé, že je , nebojím se říct, takřka nemožné na ně dosáhnout. Myslím, že je to úmysl, jenže ono je super mít cíl, to motivuje, ale pokud je nedosažitelný, tak spíš odradí. Organický trh existuje a funguje, ale máš možnost produkty prodat i přímo, což tady, jak je avizováno, už nepůjde. Možná by stačilo jen poupravit ceny nebo přidat bonus za prodej v kontraku a ponechat hráčům možnost volby. Ať tak či tak, vše je už vymyšlené a pozitivní přístup myslím ze strany hráčů jistě ani očekáván nebyl :-)
    Problémem je inflace. Já vím, že herně ji tu nemáme vidět, ale v principu: Pokud mají lidé moc peněz a moc utrácí, snižuje se hodnota věci i měny. Degraduje. Teď má významná část hráčů děsně moc peněz, devíticiferné sumy. To výrazně degraduje hodnotu dolaru. Věci, které byly předtím drahé, jsou dnes laciné - projeví se to nejen individuálně, ale třeba i při placení bonusů ve spolkovce. Nákup dolarů za zlato ztratil smysl. Některé herní mechaniky tak ztrácejí význam. Řešení? Buď vše zdražit - což by se reálně na trhu stalo, kdyby lidé měli moc peněz (když stát vytiskne kvanta peněz, a zvýší množství peněz v oběhu, dojde k hyperinflaci a ceny skokově dramaticky stoupnou - můžete to vidět třeba v některých Afrických státech). Druhá možnost je množství peněz v oběhu snížit. Čili to teď udělali. Aby to ale fungovalo, je nutno udělat ještě něco - snížily se zdroje, ale ještě je nutno snížit množství dolarů v oběhu. Čili se dá čekat, že se objeví několik nabídek, které budou velmi dolarově drahé a sníží sumu měny v oběhu. Pak se trh vrátí do stavu, kdy hráči zase budou muset vyvinout víc práce, aby si vydělali na věci, které nejsou nezbytné. A zase tu budou věci, které půjdou sehnat reálně jen za zlato. Bez nich bychom přece neměli co nabídnout hráčům, kteří zlato kupovat chtějí a chtějí mít za něj něco, co ostatní nemají.
  • Dorian (CZ1)Dorian (CZ1) Komentářů: 32
    black-.-angel napsal(a):
    Dorian (CZ1) napsal(a):
    Samozřejmě, že ty "ulétlé" ceny za vylepšení není chyba :-D To je naprosto promyšlená a cynická akce jak donutit hráče vylepšovat místo dolarů zlatkami, takže zde opravdu souhlasím s tím, že to opravdu, ale opravdu není chyba ve hře :-)
    Já ale mluvila o mega výdělcích za rybolov na moři, o žádných cenách za vylepšování..
    Já o tom samozřejmě mluvil také, ale s tím rozdílem, že jsem psal, že výdělky na moři byly jediná možnost jak můžou "normální" vůbec pomýšlet na to, že by si taky mohli něco vylepšit. GGS si to určitě ve statistikách také uvědomilo a přišlo s tímto výtvorem. Což tedy znamená, že Matilda, Lester a laboratoř už opět bude jen pro tu jejich zlatou super elitu a ostatní se na to prostě můžou jen koukat a tiše závidět. To je dle mého názoru ten hlavní důvod, proč již nebudeme moci ryby z hlubokého moře prodávat a rozšiřovat si to "bez použití zlata".
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Inflácia neinflácia stále chýba motivácia. Ok mohli to okresať znížením cien rýb za predaj alebo znížením množstva chytených rýb.Oni urobia to že nám možnosť predaja zrušia a znížia výnosy zo samotného rybolovu predlžením času. Trochu príliš na tých ktorý ešte len začínajú ked vidia tie ceny pozemkov,vylepšení a možnosti ako zarobiť. Dedina ktorá len zaťažuje servery je k ničomu okrem samotného Yarnackla ale v podstate sa zaobídeme aj bez neho. Takže ked si pracujúci hráč okresá čas strávený hlúposťami zostanú mu zasa 3 farmy ako na začiatku tejto hry pretože to naväzujúce na to je tak zdlhavé že to znechucuje. Ja teraz začínať tak skončím po 2 mesiacoch hry. Žeby chceli to, ukončiť hru z dôvodu nezáujmu :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ty peníze nějak přežiju, ale že jdou s aktualizací zase do končící dřiny, to už si dělaj srandu. Minule byla do spolkovky a podělali to a kompenzace za výpadky hry nikde.!!!
    Doufám, že to podělaj znova a celá dřina půjde do kelu.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Přežila jsem už spoustu změn ,ale to jsme neměli testovací server ,proč se rybolov netestoval ?Proč se teprve testuje vesnická liga ? Možná by GGS mělo najmout taky psychologa ,ajtáci  na to nestačí .Mají dojem ,že musí hru neustále vylepšovat a přitom  většina žádá klidnou hru ,proto jsme zvolili - farmu- a ne bojovku

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineasi - pěkný rozbor :-) Asi všichni víme co je inflace :-). I když je jedním z účelů hry Tě něco naučit ( pracovitost, trpělivost, strategii atd ) přece jen je to jen hra, která má bavit. Jaký má smysl uniknout z reálu do hry, která funguje úplně stejně ? Ta asi moc relaxu nepřinese :-)  Jakkoliv chápu, že cílem tvůrců je zisk, nemůžu si pomoci, ale myslím, že kdo chce moc nemívá nic :-))).
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Je pravdou, že kdo si rybolov stačil vylepší na slušnou úroveň, vydělal dost dolarů, ale vzhledem k časům stavby se zase tak moc vylepšovat nedalo. Pokud chci něco vylepšit na farmě, většinou potřebuji architekta a když se to povede, tak dva dny nemohu stavět nic jiného. I vylepšovaní lodí zabírá dost času a dolary to taky schramstne. Také je pravdou že rázem výdělky  z farem byly téměř zanedbatelné motivace se ztrácela.
    Jen doufám, že změny nebudou až tak drastické a výdělky z rybolovu se nahradí výdělky z trhu.
Sign In to comment.