Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 4.8.2017: Happy hours a Festival Obon"

157

Komentáře

  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Tak šťastná hodinka sice zobrazuje správně časy u továrny na kovy, ale při zahajování výroby ukažuje snížené množství. (76 hřebíků místo 126)  :smiley:  Ale naštěstí vyrobí správné množství.
  • Leontína5 (CZ1)Leontína5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    chci se jen zeptat když se přihlásím na šťastnou hodinku tak rozmezí od 18.00-21.00 mám červené škrtlé kolečko takže mi to nejde a to mám každý den
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Dej si zase nějaký výkřik do tmy. Je to asi to nejužitečnější, co můžeš udělat.
    Proč, že hájím něčí právo si vzít dovolenou? Je špatné brát si dovolenou nebo tvrdit že na to mají lidé právo?

    Když už se BA tak všude zastáváš, tak mi řekni:
    Nezažil jsem tu už jiného moderátora - jen BA. Jak je možné, že se o vše má starat jeden člověk??? Právě pro takovéto situace tu mají být dva a lépe tři.
    Co jsem se dočetl, tak tomu dříve bylo, ale BA chtěla forum pro sebe - tak ať se snaží a nestěžuje si.
    Není to první hra, kterou hraji, ale něco takového si NIKDE  nedovolí, aby měli jen jednoho moderátora (admina)
    A když to tady tak má, tak si má za sebe sehnat náhradu, když ví, že bude mít dovolenou a né nás tady nechat bez informací!
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Tak proč neděláš moderátora ty?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Dej si zase nějaký výkřik do tmy. Je to asi to nejužitečnější, co můžeš udělat.
    Proč, že hájím něčí právo si vzít dovolenou? Je špatné brát si dovolenou nebo tvrdit že na to mají lidé právo?

    Když už se BA tak všude zastáváš, tak mi řekni:
    Nezažil jsem tu už jiného moderátora - jen BA. Jak je možné, že se o vše má starat jeden člověk??? Právě pro takovéto situace tu mají být dva a lépe tři.
    Co jsem se dočetl, tak tomu dříve bylo, ale BA chtěla forum pro sebe - tak ať se snaží a nestěžuje si.
    Není to první hra, kterou hraji, ale něco takového si NIKDE  nedovolí, aby měli jen jednoho moderátora (admina)
    A když to tady tak má, tak si má za sebe sehnat náhradu, když ví, že bude mít dovolenou a né nás tady nechat bez informací!
    Bobby, jen do toho přihlas se za modíka.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já se po pravdě také těším, až bude modíků víc. Ale sám se na to rozhodně za žádnou cenu hlásit nebudu. Dělal jsem modíka jinde a za desítky hodin práce ve volném čase měl jen desítky stížností, jaktože to je jinak než to hráči chtějí (že to bylo podle nastavených pravidel a zásad toho světa a na pokyn vedení to nikoho nezajímalo, stížnosti a kritiku vždy odnese ten, kdo tu práci na konci řetězu dodělá a zveřejní, tak je to naneštěstí všude). Děkuju, to nepotřebuju :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Tak proč neděláš moderátora ty?

    Už jsem to psal - neumím ani slovo anglicky. Za mne se učila ruština a tu jsem s radostí zapomněl. :-))
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Nějak mi zmizela šťastná hodinka. Ani po odhlášení a přihlášení nenaskočila. Není těch chyb v poslední době už přespříliš?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 21.08.2017
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Nějak mi zmizela šťastná hodinka. Ani po odhlášení a přihlášení nenaskočila. Není těch chyb v poslední době už přespříliš?
    Ano, taky koukám. Má to tak být? Byla to akce na 2 týdny? Nebo, jak píše Bastet, je to další chyba?

    Doplnění:

    Poznámka 2: Vzhledem k velkému množství proměnných a složitosti systému se mohou vyskytnout neočekávané bugy, které jsme zatím neidentifikovali. Pokud by se vám toto stalo, prosím, přijměte naši omluvu a dejte nám vědět na fóru, abych to mohli dotáhnout k dokonalosti co nejdříve.
    Protože jsou tyto bonusy denní odměnou, nebude zvažována žádná kompenzace v případě, že se s nějakými problémy setkáte. Děkujeme za vaši podporu a oddanost Big Farm!
  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Je otázka, jestli jen neskončila.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj.
    Teď je na polském foru oznámení moderátora: v pondělí nenaskočily happy hours, problém byl předán GGS.

    Takže, uvidíme.
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    upraveno 21.08.2017
    Ahoj
    Už to naskočilo, ale až po prvním bonusu, tak jsem zvědavá co s tím udělají.Bonus samozřejmě nepřičtený.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    takže s velkou slávou naskočila šťastná hodinka. A protože naskočila po 10 hodině, tak bez bonusu, a bez kompenzace? Zkouší, co vydržíme?  :/:/:/:/
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    takže s velkou slávou naskočila šťastná hodinka. A protože naskočila po 10 hodině, tak bez bonusu, a bez kompenzace? Zkouší, co vydržíme?  :/:/:/:/

    no ten bonus bol uvedený ako niečo navyše takže je-nie je (bez kompenzácie) čo je ale smutné keď sa niekto nazve úžasným (týmom vyvojárov) a potom toto :(
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    takže s velkou slávou naskočila šťastná hodinka. A protože naskočila po 10 hodině, tak bez bonusu, a bez kompenzace? Zkouší, co vydržíme?  :/:/:/:/

    no ten bonus bol uvedený ako niečo navyše takže je-nie je (bez kompenzácie) čo je ale smutné keď sa niekto nazve úžasným (týmom vyvojárov) a potom toto :(
    no, není naší vinou, že se nám nepřičtou procenta za přihlášení. Takže máme trpět za úžasné vývojáře? V tomto projektu je mnoho postižených, ač byli aktivní ve hře (a to i já), tedy mimo dnešek, anebo včetně dneška? :O:O 
    Nějak jsem nepochopila, co tím myslíš, "že bonus je uveden, jako něco navíc...". Pravidlo bylo, že je-li někdo aktivní ve hře, tak se mu přičítají procenta. A mnohým se nenačetly. Že by zase nějaká chybka? To zas soudruzi v ndr někdě udělali chybu? :(
  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    upraveno 26.09.2017
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    takže s velkou slávou naskočila šťastná hodinka. A protože naskočila po 10 hodině, tak bez bonusu, a bez kompenzace? Zkouší, co vydržíme?  :/:/:/:/
    Asi tak nějak!! Na houby je nám přihlášení, prostě chybička no. Teda nelze říct, že by ty bonusy byly nějaká výhra, ale víkendový třeba potěší. Když se to podaří nastřádat. Takhle ovšem ne, když si "borci" zase dělají co chtějí   BF - Být Furt?  BF - Blít Furt?  BF - Být Frustrován?

    chytrák (CZ1) napsal(a):
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    takže s velkou slávou naskočila šťastná hodinka. A protože naskočila po 10 hodině, tak bez bonusu, a bez kompenzace? Zkouší, co vydržíme?  :/:/:/:/

    no ten bonus bol uvedený ako niečo navyše takže je-nie je (bez kompenzácie) čo je ale smutné keď sa niekto nazve úžasným (týmom vyvojárov) a potom toto :(
    ......někdo aktivní ve hře, tak se mu přičítají procenta. A mnohým se nenačetly. Že by zase nějaká chybka? To zas soudruzi v ndr někdě udělali chybu? :(
    Soudruzi? To asi ne. Tohle by bylo už po zvážení všech nedostatků a nedodělků na uranový důl , soudruhu :wink: .......jak je to možné??!! .... jste snad náměsíčný?! .... tak jak je to možné!?

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    takže s velkou slávou naskočila šťastná hodinka. A protože naskočila po 10 hodině, tak bez bonusu, a bez kompenzace? Zkouší, co vydržíme?  :/:/:/:/
    Dám to ještě jednou:

    Poznámka 2: Vzhledem k velkému množství proměnných a složitosti systému se mohou vyskytnout neočekávané bugy, které jsme zatím neidentifikovali. Pokud by se vám toto stalo, prosím, přijměte naši omluvu a dejte nám vědět na fóru, abych to mohli dotáhnout k dokonalosti co nejdříve.
    Protože jsou tyto bonusy denní odměnou, nebude zvažována žádná kompenzace v případě, že se s nějakými problémy setkáte. Děkujeme za vaši podporu a oddanost Big Farm!


  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):

    Poznámka 2: Vzhledem k velkému množství proměnných a složitosti systému se mohou vyskytnout neočekávané bugy, které jsme zatím neidentifikovali. Pokud by se vám toto stalo, prosím, přijměte naši omluvu a dejte nám vědět na fóru, abych to mohli dotáhnout k dokonalosti co nejdříve.
    Protože jsou tyto bonusy denní odměnou, nebude zvažována žádná kompenzace v případě, že se s nějakými problémy setkáte. Děkujeme za vaši podporu a oddanost Big Farm!


    hej presne toto som myslel, inak smiešna je tá poznámka o dokonalosti, bol som názoru, že GGS a v BF je všetko dokonalé  :#;)
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191
    Takže já díky nenačtení ranní šťastné hodinky přišla o procenta na víkend :-(
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahoj. neprišla si. zajtra prebehne hotfix a pondelok každému zapíše ako splnený. ;)
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    ale zase jsme přišli o procenta sklizně ze zahrad, taky prima, zítra nám dodají akorát docházku. 
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Tak to zase včera nezapočítalo, že jsem byl na farmě mezi 18 - 21h. Stalo se to taky někomu?
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Nechapuproc mame ohnostroj,z ktereho nic neni...delam pohadku -drobecky,a kde je tech 100% pri udalosti?
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    taky mi teď z pejska vypadli jen 4 světlušky místo 8 a z prasátek mi pro jistotu nevypadla žádná.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Na týdenní události to nefunguje, i minule to fungovalo jen na celosvětové mistrovství, nevím jestli to funguje na houbičky, dekorku už mám
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    Když je tam napsáno ,,bonus k předmětům během událostí,, tak by se dalo předpokládat, že to bude platit na vše i na pohádku, jinak tam zeje absolutně k ničemu.
  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Na týdenní události to nefunguje, i minule to fungovalo jen na celosvětové mistrovství, nevím jestli to funguje na houbičky, dekorku už mám
    Já myslím, že to má fungovat na každou událost. Není napsáno, zda na týdenní nebo jinou. Zas budou mít  jen výmluvy a hledat způsoby jak omluvit svoji totální neschopnost. Pokud by se dala posuzovat spolehlivost IT techniků, programátorů a vůbec věcí kolem PC podle BF, byly bychom asi na  bodě nula, nebo v kopru.  >:)
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Načetl se někomu ten včerejšek od 18 do 21h?
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Slovánek (CZ1) napsal(a):
    Načetl se někomu ten včerejšek od 18 do 21h?
    Me se zapocitava normalne,i dnes
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Na nezapočítávání bonusu pro týdenní události náš broučkařský tým už pracuje.
Sign In to comment.