Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Jednodušší rybářská hlášení [UPRAVENO & ZAVEDENO] a posílání lodí [PŘEDÁNO]

xip (SK1)xip (SK1) Komentářů: 22
Zdravím mal by som nápad čo keby v záložke rybárčenie by bolo 1 tlačítko čo pozbiera zo všetkých lodi ryby a ukáže 1 okienko že koľko rýb som nachytal alebo aspoň nech ukáže 1 tabuľku ja si rad poklikam na tie loďky ako podla mňa je to dosť nezmyselne aby keď kliknem na loď mi ukázalo koľko rýb som nachytal zatvoril tabuľku a znova a dookola.... neviem či to štve len mňa alebo aj niekoho iného???


Tak isto aj keď posielam chytať ryby tak vybrať si 4 lode naraz nech idú na jedno a ne vybrať loď potvrdiť znova kliknúť na vodu vybrať loď potvrdiť .... trošku nedorobené a si myslím že veľa hráčom by to spríjemnilo hru.

edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mně by se po pravdě víc líbilo, kdyby byla volitelná volba, jestli tam ta okýnka vůbec budou. Já je k ničemu nepotřebuju. Mě nezajímá, o kolik ryb jsem přišel, ani proč. Chci prostě sklidit ryby a poslat lodě znova.

    Volba sklidit vše naráz by mi komplikovala posílání lodí, protože lodě odbavuju a vybavuju ve skupinách po 2-4 a posílám je na konkrétní lokality. Když udělám tu chybu, že jich sklidím víc naráz, musím listovat a hledat, kterou loď jsem chtěl poslat kam a mám v tom zmatek :) Lepší lodě totiž posílám na cennější ryby nebo vzdálenější lokace a vybavuju je aby se vrátily s více rybami, zatímco horší lodě posílám tak, aby se vrátily rychle a já je mohl poslat znovu :)
  • xip (SK1)xip (SK1) Komentářů: 22
    No jasne to bol len môj nápad alebo keby to bolo aspoň tak ako je na poliach klikneš a pozbiera ti ryby bez toho aby ti vyskočila nejaká tabuľka ktorú musíš znova zatvárať je to úplne zbytočne nazbiera koľko nazbiera pošleš aj tak znovu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jak už jsem tu v jiných vláknech psala, ta tabulka tam věčně nebude ;)

    A sběr jedním kliknutím by mohl během akce těžce pracujících nasekat víc škody než užitku.
  • xip (SK1)xip (SK1) Komentářů: 22
    Čiže sa na tom zrejme pracuje :) to som rad lebo je trošku nezmysel ta tabuľka aby za každým vyskočila :) no a to 1 tlačítko to bol len nápad ako som písal nemám problém si poklikať na lode aby sa pozbierali len ma irituje ta tabuľka čo za každým vyskočí :) 

    A ešte k tej veci či by sa nedali označiť lode ktoré chcem na aké miesto poslať to by podla mňa tiež zlepšilo a urýchlilo hru :)?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    xip (SK1) napsal(a):
    A ešte k tej veci či by sa nedali označiť lode ktoré chcem na aké miesto poslať to by podla mňa tiež zlepšilo a urýchlilo hru :)?
    A to si konkrétně představuješ jak?
  • xip (SK1)xip (SK1) Komentářů: 22
    No keď si vyberáš ktorú loď pošleš na more tak buď ako to funguje vo windowse že držíš shift a označuješ alebo jednoduchšie klikneš na more kam máju isť lode otvori sa ti okienko rovno si vyberieš 4 loďky a pošleš.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    To je fakt popis... Jak má to okénko vypadat? Kde potom bude přehled o vybavení lodí?
  • xip (SK1)xip (SK1) Komentářů: 22
    No podla mňa by to ostalo všetko tak ako to je len vyberiem loď uvidím čo ta loď ma vybavene hneď kliknem na ďalšiu zároveň sa mi ta ďalšia označí a hneď mi už ukáže vybavenie tej druhej lodi a tak by ukazovalo vybavenie vždy tej lodi na ktorú si kliknem alebo ak len kurzorom ukážeš na loď automaticky sa zobrazí vybavenie lodi to je druha možnosť ale posielanie na more by bolo štýlom naklikám si lode ktoré chcem poslať a pošlem ich.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ať se snažím, jak se snažím, graficky si to vůbec neumím představit..
  • xip (SK1)xip (SK1) Komentářů: 22
    Proste na jedno miesto (more) si možes poslat max. 4 lode. Je dosť zdlhave ked musis kliknut na jednu lod poslat ju tam, potom zasa to iste kliknut na dalsiu lod a poslat ju na to miesto a tak to potom opakovat a opakovat. Chcel som len povedať ze by bolo lepsie ze by sa naraz vybrali 4 lode a poslali na to miesto.
  • Delvert (CZ1)Delvert (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    To já si to umím představit, tohle mě napadlo taky. Taky mě otravuje to neustálé zavírání oken a že u každé rybářské oblasti člověk musí vysílat lodě tak zdlouhavým způsobem. 

    Screenshot je pro představu - vychází z klasického okna, když se klikne na rybářskou oblast. 
    Kdyby programátoři a designéři přidali ke každé lodi check box, bylo by možné v jednom okně vybrat 4 lodě (nebo míň, podle toho kolik je k dispozici). Když se na loď klikne, zobrazí se vpravo vybavení lodi  - jak je to i teď.
    Takže myslím, že to není tak moc složité na předělání.

  • xip (SK1)xip (SK1) Komentářů: 22
    Presne tak som to myslel a konečne niekto kto ma na to rovnaký názor. 
Tato diskuze je zavřená.