Domů Czech Tým fóra

black-.-angel

13»

Komentáře

 • kačenka píp (CZ1)kačenka píp (CZ1) Komentářů: 18
  ahoj chápu že jsi byla na dovolené (doufám že jsi si ji užila jak se na správnou dovolenou patří ) že máš plno práce jak doma tak v zaměstnání tak tady...jen mám dotaz my jsme jako co?viz. poslední věta my jsme nějaký odpad nebo jak?..docela se mě ta poslední věta dotkla..
  Názory jsou jako zadek, každý má nějaký
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Zdravím všechny farmářky a farmáře,

  kdo někdy sleduje toto vlákno, patrně tuší, co se vám chystám sdělit. Aneb stejně jako každý rok vás na začátku srpna na nějaký čas opustím. Tentokrát však na kratší dobu, budu pryč pouze do neděle 6. srpna. Pak už můj brutální pracovní maraton skončí a já už konečně zase budu mít trochu víc času se vám věnovat.

  Ráda bych vám sdělila ještě několik dalších věcí, ale to je na trochu delší povídání, takže si to necháme až po mém návratu :)

  Mezitím vás čeká aktualizace, která je momentálně plánována na tento čtvrtek odpoledne. Samozřejmě ještě může dojít k nějakým změnám, v případě zájmu tedy sledujte jiná fóra či upozornění ve hře. Stejně tak vás prosím, zkuste to se soukromými zprávami po dobu mé nepřítomnosti příliš nepřehánět, díky :) Odpovědi se stejně rychleji dočkáte na fóru od jiných hráčů, než až příští týden ode mě ;)

  Přeji vám stinné farmářské dny (toho sluníčka je už nějak moc :sweat:) a brzy opět na viděnou,

  black-.-angel

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Moji milí,

  opravdu vás žádám o kapku strpení. Včera mi naprosto umřel internet, takže jsem tu nemohla být ani vteřinku, holt i takové věci se stávají a s tím nic nenadělám. Teprve před chvílí jsem se po 4 hodinách dobrala konce zpráv z našeho vedení, abych byla v obraze. Vaše příspěvky a zprávy se na řadu dostávají průběžně, nebojte.

  Chápu, že za poslední dny je ve hře neskutečné chyb a že váš postoj ke GGS není zrovna nejpozitivnější. 

  Přesto vás prosím o shovívavost a trochu rozvahy. Já ani tým této hry zde nejsme proto, abychom vás trápili. Ano, poslední týdny se zrovna nedaří (slušně řečeno), přesto si nemyslím, že bychom si frustraci měli vybíjet na jiných. Zkuste se nad problémy trochu povznést, zachovat klidnou hlavu a pokusit se o trochu smírnější tón v rámci komunity. Zvláště v těchto dnech to všichni kolem jistě ocení. Rozčilování máme ve hře dost, nemusíme teplotu ještě zvyšovat přiléváním dalšího oleje do ohně. Vím, že mnoho z vás teď vidí opravdu rudě a nemá smysl mu nasazovat růžové brýle. Ve hře jsou chyby, které se nestačí včas a pořádně opravovat. To je fakt, kterého jsme denně svědky. Ale taková období byla ve hře už kolikrát a vždy se nám z toho podařilo vyškrábat. Nezbývá než doufat, že i tentokrát to bude ten případ a brzy si budeme zase užívat hru, která nás bude skutečně bavit. Naděje umírá poslední :)

  Hezký a poklidný den :heart:,

  vaše black-.-angel

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Fíha, už tomu jsou tři roky, co jsem se upsala ďáblu jménem GGS :D 

  Poslední rok byl rokem velkých změn v našem týmu Big Farm, vystřídalo se nám několik CM, odešli nám někteří šikovní vývojáři a další tvůrci hry, ale především naši moderátorskou rodinu opustila celá řada báječných moderátorů. To jsou věci, které vy nevidíte a pravděpodobně nevnímáte, ale pro mě jsou celkem zásadní. Upřímně mě mrzí, že byť snad i směřováním vývoje hry a obecně přístupem není firma schopna nalákat či si alespoň udržet stávající moderátory. Takhle totiž budeme padat jako mouchy a za chvíli na fórech bude strašit.. i mimo halloween :scream: Ale ne, nemalujme čerty na zeď ;) Budu doufat a zejména přát všem kolem této hry, aby společnost svou pozici v očích hráčů opět upevnila, aby vyslechla jejich nářky a přání a aby pro nás všechny byla hra zase plná zábavy a radosti.

  A já vám zároveň děkuju, že jste to tady se mnou vydrželi další rok, i přes mou letní nepřítomnost danou mou brutální pracovní vytížeností, uf, ještě že už je pomalu zima a je to pryč :D Taky bych vám chtěla poděkovat za pomoc, kterou poskytujete ostatním hráčům, za nápady a kritiku, které neúnavně přinášíte ohledně fungování hry, i za milou atmosféru, která na našem fóru po většinu času panuje. Díky, jste jedna z nejlepších komunit, které tato hra vůbec má :heart: Měli byste za to na sebe být patřičně hrdí :smirk:

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Ahoj farmáři,

  zase nadešel ten čas, kdy místo klávesnice vezmu do ruky pádlo a vyrážím na dovolenou! Od středy do neděle budu pryč. Community manageři i ostatní moderátoři jsou s tím obeznámeni a byli zaúkolováni, aby vás v případě nějaké vážné nenadálé situace informovali. Aktualizace se žádná nečeká, snad by vše mělo být v poklidu. Ale spousta z vás tu stejně nebude a užije si určitě 4 dny volna někde venku, to je jedině dobře! Předpověď taky není k zahození ;)

  Takže vás prosím, buďte trpěliví při čekání na odpověď, všemi dotazy se začnu probírat až v pondělí 9. července. Pokud budete něco chtít řešit soukromou zprávou, čiňte tak prosím na fóru a ne ve hře, kde je kapacita schránky značně omezena.

  Mějte se tu krásně, buďte hodní a držím palce, aby hra šlapala bez problému.

  Na viděnou příští týden :heart:

  black-.-angel  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Ahoj farmáři,

  v první řadě pardon za mou neaktivitu za uplynulý týden, ale práce se na mě navalilo tolik, že se divím, že pod její náloží ještě dýchám. A aby toho nebylo málo, zítra jedu pracovně pryč a pravděpodobně s výjimkou jednoho dne budu k dispozici až 7. srpna, v horším případě až 11. srpna. Tak tu buďte hodní a užívejte léta ;)

  black-.-angel

  black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.