Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Co mě dnes potěšilo

124

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Dnes mě ve hře potěšil nový způsob nabídky "výhodných nákupů".  Snad už přestanou hru narušovat, tolik hráči kritizovaná, vyskakovací okna s nabídkami :-). Nebo jich alespoň ubyde :-).
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Asi netřeba komentář :smiley:
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Prosím Tě - emigruj tam. Potěšíš všechny.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 22.08.2019
    Bohnice jsou v Čechách ne ve Francii.tvl to bude anarchie, republika bez policejních šéfů :)
    Post edited by stanley485 (CZ1) on
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Tak mě dneska potěšili dva hráči Bobby2 a stanley485 za veselé příspěvky.Jsem se zasmála :D
    A moc si přeju aby toho pána už konečně někdo zablokoval.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Dnes mě potěšila vanilla :o. Konečně opravili trochu forum a jde používat citaci.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Asi netřeba komentář :smiley:
    To je pěkný kontrakt, taky bych jej uvítal. Dostal jsem nedávno v kontr. dodat 2500 mušlí, to mi přijde úsměvné, ale nakonec to taky vyjde.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Asi netřeba komentář :smiley:
    :-)) Tak jen doufej, že neřeknou " ó, pardon, to je nevyvážené" a neseberou Ti pro jistotu jednou tolik :-)).
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    dnes mě potěšil / a /  Pexi  ....vřelé díky  za hlasování a vlastně za vše  o:)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Asi netřeba komentář :smiley:
    Jj - jsou to dobré kontrakty 


  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Velmi mě potěšil omyl GGS ohledně spolkovek, uff...  :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak mne dnes GGS potěšilo, že budu mít čas i na jiné věci než na hru. Protože dostat do "ligy" hráče - 2x Slamák, 3x černá perla, 1x Shinkansen a 1x farmíka, tak to nemám jedinou šanci i kdybych u toho seděl od rána do rána. 
    Takže se mohu snažit o osmé místo se Starou gardou.
    Mají to opravdu dobře vymyšlené, ale ode mne zlatky nedostanou :-)))
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Potěšila mě soutěž na fóru, zase se můžeme realizovat :). Děkuji pomocníkům :blush:
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    Uf...tak dnes mne potěšilo že jsem se asi po třech hodinách boje snad se vším...přihlásila opět na fórum...asi tak po roce a půl ...donutilo mne k tomu to že též chci tu louku přátelství, kterou jsem nedostala jako mnoho ostatních...
    ono mi to neustále psalo že nesouhlasí mail s heslem, tak jsem na to pekla, ale louka přátelství mne donutila to zkusit vyřešit...byl to boj...ale jsem zpět:_)))) a snad i ta louka dopadne:-)))))...a ještě doufám, že se mi po tom všem vůbec podaří zítra znovu přihlásit na farmu.....kdyby měl někdo podobný problém cesta vede přes hraní si na zapomenuté heslo od farmy...to si obměnit...počkat na potvrzovací maily... a po chvíli už to šlo...úleva

  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Potěšilo mě,že jsem nakonec včera tu louku přátelství dostala.Nevím zda všichni,nebo jen ten, kdo psal na podporu.Já psala na podporu - ne sama,ale jiný spoluhráč.Děkuji
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Potěšilo, mne, že GGS nezklamalo a sotva naběhlo silo, tak bude údržba. Jen tak dál a víc do nás :-)))
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Potěšilo, mne, že GGS nezklamalo a sotva naběhlo silo, tak bude údržba. Jen tak dál a víc do nás :-)))
    Ano, také mě to VELMI!!! potěšilo. Ti soudruzi už neví, jak by nám tu hru znepříjemnili :-)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj všem.
    Problémů je kopec a to je smutné, o tom žádná. Potěšil mě ale nový způsob odměn v záchraně rybiček. Každý si tak může za svou aktivitu zakoupit u obchodníka co chce a neplní se mu sklady brakem, který nepotřebuje. Stejný systém bych brala i u ostatních soutěží. Myslím, že alespoň podle jiné hry z dílny GGS, k tomu i tato hra spěje a za to tvůrcům  
  • láska je láska (CZ1)láska je láska (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    jen abys to nezakřikla
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    jen abys to nezakřikla
    To bych nerada :-)  a  těší mě, že i přes všechny ty potíže, které hra má, jsem schopná vnímat i věci, které zas tak špatné nejsou.
Sign In to comment.