Domů Podněty, pochvala a kritika

Rádi bychom slušné forum...

marpanmarpan Komentářů: 2,241

Ahoj. Vzhledem ke včerejšku jsem založil toto téma. Sepíši zde několik pravidel, které budou účastníci tohoto fora dodržovat. A samozřejmě nejsou z mojí hlavy, nýbrž z dokumentů které máme jako moderátoři k dispozici. Jelikož si všichni přejeme, aby zde byl klid a aby nováček znechuceně neodešel po prvním přečteném tématu, budeme se řídit následujícím. Vy dodržováním a my dohlížením a případným trestáním za nedodržení... A jelikož moderátor je tu od toho aby fórum moderoval - patří k tomu i tresty (pokud to prospěje tomu, aby tu ten klid byl)

- respektování ostatních
Nevybíjejte si frustraci na ostatních členech komunity, např. ve formě komentářů či obsahu, který sdílíte v rámci této komunity.
Věcná kritika je vítána, ale kritika, která uráží nebo útočí na osoby v hanlivé podobě, nebude tolerována. Respektujte všechny členy komunity, stejně tak i moderátory a zaměstnance Goodgame Studios, pokud chcete být také respektován. Nebudeme tolerovat následující:
Bezohledné chování, urážky, pomluvy či pomlouvačné poznámky o ostatních, výhrůžky, obtěžování atd...)

- spam, psaní mimo téma (OT), multipost
Pokud se chceš bavit na téma, které nesouvisí s daným tématem komunity, ve kterém jsi aktivní, jdi do příslušné sekce, které se pro dané téma hodí. Smíš samozřejmě založit i novou diskuzi, k čemuž máš k dispozici dostatečný počet sekcí. Pro obsahy, které se netýkají fóra/tématu, tak zvaný spam/mimo téma - (např. obrázky /video/ Smiley spam v oblastech, které k tomu nejsou určeny), máme vyhrazenou oblast, kde je možné se dle libosti vyřádit.

Zdvojené a mnohonásobné příspěvky (tzv. multipost), ať už je to za účelem posouvání starých vláken bez nových poznatků, argumentů, obsahu, jsou považovány za spam.)

Při porušení bude příslušný příspěvek dle uvážení moderátora nebo Community Managera buď editován nebo smazán.


Uzavřená témata (vlákna)
Když moderátor nějaké téma uzavře, neotvírej prosím nové. Uzavřené téma má svůj důvod, i když se nezdá na první pohled zřejmý. Proč bylo téma uzavřeno se můžeš dozvědět vždy u příslušného moderátora fóra. Moderátor ve většině případu uvede důvod uzamčení fóra.


A poslední věc... soukromé vyřizování nepatří na forum. Ani útoky mezi Vámi hráči, ani útoky na nás moderátory. Od toho jsou soukromé zprávy. Pokud už někdo totiž napíše na forum "ty jsi ale..." - jde mu jen o to, aby se sám zviditelnil... Takže používat prosím zprávy, popřípadě si stěžovat u CM, supportu.

a v neposlední řadě myslet hlavně na to, že je to jen HRA...

Komentáře

 • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
  upraveno 11.04.2016
  Milí hráči,

  doporučuji si přečíst příspěvek výše, který je stále PLATNÝ!

  Vzhledem k tomu, co se tu za poslední pár týdnů děje bych všechny ráda upozornila na to, že na fóru nebude žádné vyřizování sporů tolerováno. Do toho zapadají i kampaně a napadání moderátorů, kteří dělají vše pro forum a snaží se, co nejlépe radit. Bez nich by žádné fórum neexistovalo.

  Jakékoli žabomyší války budou na fóru archivovány a odstraněny. 

  Ráda bych vás také poprosila, abyste si uvědomili, že za monitory se skrývají opravdoví lidé, kteří mají emoce stejně jako vy! Doporučuji využít čas strávený účastí na těchto sporech lépe, např. tím, že někomu uděláte naopak radost nebo si zahrajete BigFarm.


  Community manager 

  Edit Foxes: Aby vše bylo naprosto jasné, tak pokud oslovuji hráče, nemluvím k board moderátorům -Ti mají na fóru speciální pozici a mohu je kontaktovat přímo!
  Post edited by Foxes on
Tato diskuze je zavřená.