Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Koledu, nebo něco provedu (Halloween 2014)

cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
upraveno 12.02.2017 v Otázky ke hře
Ahoj, nevíte někdo, jestli to, co před chvílí spustili, je ta slibovaná strašidelná událost? Jestli ano, tak tedy za mne - jedno velké zklamání... Čekala jsem něco na způsob Asie apod....
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 27.10.2014
    Podle všeho to tak vypadá, bude to ve stylu Velikonoc...odměna je vlajka a dekorace hodnoty 64.
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 27.10.2014
    Petrusho, děkuji za rychlou odpověď. Na odměny už jsem taky koukala a jsou fajn, dekorace se mi líbí. Jen jsem zklamaná z toho, že jde jen o "vypadávátka"...
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 27.10.2014
    cencen napsal: »
    Petrusho, děkuji za rychlou odpověď. Na odměny už jsem taky koukala a jsou fajn, dekorace se mi líbí. Jen jsem zklamaná z toho, že jde jen o "vypadávátka"...

    Já ti rozumím, taky mě to nebere.....ale co už :)
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 27.10.2014
    bohužel ty dekorace pro vysoké levely nejsou moc atraktivní ale jsou senzační :-)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 27.10.2014
    Už taky stavím, jsou fakt suprový! :)
    (i kdyby měly potom zůstat ve skladu) :)
    Attachment not found.
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 27.10.2014
    je pro srandu asi taky postavím ale asi do skladu půjdou potom rychle :-( škoda jsou supr
  • cencen (CZ1)cencen (CZ1) Komentářů: 121
    upraveno 27.10.2014
    Můžete taky postavit speciální dekorace, jako je to právě při Asii, nebo tak. Je snadné, je přehlédnout, tak jen upozorňuju :) Já ráda plním věž :)

    Díky za info, toho jsem si nevšimla, ale to bylo proto, že jsem skoukla událost, napsala sem a mazala pryč, vrátila jsem se až teď. :)
  • alenaopltova2alenaopltova2 Komentářů: 40
    upraveno 29.10.2014
    ahoj, díky za info, já to taky nezjistila ;-)
    jen nechápu, proč dekorace se spokojeností 27 stojí 50.000,- a se spokojeností 25 stojí 230.000,- - jasný je to o velikosti, ale stejně :-D
    každopádně mrtvý strom si asi své místečko najde - je super ;-)
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 29.10.2014
    tak nebudu lhát, že bych nebyla raději za Halloweenskou akci po vzoru Asie apod., ale vypadávačka mi nevadí. A grafika je opět na 1* :) Dekorace jsou nádherné (obě dolarové už stojí) a je škoda, že mají tak mizernou spokojenost. A co oceňuju je krásný design vlajky - kromě zimní je to první, která se mi fakt líbí :) a už se těším na ni i na Strašidelný hrad :)
    Jo a George je přímo k sežrání... :D
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 29.10.2014
    kdyby předělali nějakou akci, místo zelí dýně a tak, určitě by to bylo zajímavější, takhle je to o ničem - sklízím tak jako tak - no reklama předem byla, takže jsem se netěšila - chtěla bych alespoň něco nového, co by stálo ZA TO
    čehož se u této firmy těžko někdo dočká
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 29.10.2014
    kdyby mi dali místo zelí dýně, tak nevím z čeho bych vyráběla krmivo :D tak určitě by to šlo na krátký čas přidat jako další plodinu k setí, ale myslím, že dost hráčům by to přidělalo jen potíže.. ti na nižších úrovních si nemůžou dovolit obvyklé plodiny dokupovat, takže musí sázet a to by zas nebyl čas na dýně :D.. ale třeba já bych byla pro :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.10.2014
    Elis359 napsal: »
    kdyby mi dali místo zelí dýně, tak nevím z čeho bych vyráběla krmivo :D tak určitě by to šlo na krátký čas přidat jako další plodinu k setí, ale myslím, že dost hráčům by to přidělalo jen potíže.. ti na nižších úrovních si nemůžou dovolit obvyklé plodiny dokupovat, takže musí sázet a to by zas nebyl čas na dýně :D.. ale třeba já bych byla pro :D

    Tak ještě by byla varianta dát to formou dočasné farmy, tím by to nikomu nezabíralo produkční kapacity na hlavní farmě. Nicméně známe přístup mnoha hráčů k dočasné farmě - to by se taky nelíbilo :D A já bych náhodou dýně ráda:cool:
  • Naftak (CZ1)Naftak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,421
    upraveno 29.10.2014
    ahoj, díky za info, já to taky nezjistila ;-)
    jen nechápu, proč dekorace se spokojeností 27 stojí 50.000,- a se spokojeností 25 stojí 230.000,- - jasný je to o velikosti, ale stejně :-D
    každopádně mrtvý strom si asi své místečko najde - je super ;-)

    promiň ale počítal(a) jsi spokojenost na políčko ???

    mě to vyšlo u dekorace za 230tis lépe než u Jezírka které stojí 250

    je fakt že je to o fous ale je :)
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 29.10.2014
    Dýně bychom mohli dodávat kapitánovi. Aspoň by měl krmivo pro lodní krysy :D
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    upraveno 29.10.2014
    taky bych chtěla pěstovat dýně... fialky, růže, slunečnice taky neupotřebíš jinak než na prodej... :) a o akčním osivu nemluvě :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.10.2014
    Tak třeba příští rok, letos nám už k halloweenu GGS nic nového nevymyslí :)
Sign In to comment.