Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Koňský ranč

12325»

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    jo a ještě jsem se na to zaměřila, protože jsem jeden zkusila dělat na úroveň dvě...jeden jediný...ale stojí to moc a dlouho trvá, tak zůstal jako jediný...jediný strom na úrovni dvě....a na jeho místě je zase jen pařez...to si z nás dělají fakt srandu?
    Taky mi prořídly :-(. Ani ten prales mi nedopřejí :-). Do teď stál  koňský ranč za prd a teď stojí za dva.
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    Přesně, i po několika opravách - aktualizacích , a jak zde někdo psal že to dají do kupy, tak mi 100% chybí 10 stromů,a jeden který jsem udělala na 2...to už jsem nechtěla dělat, takže tím že byl jediný tak jsem o něm věděla, tak tam je též pařez dál...a k těm koňům, najednou to strašně dlouho trvá než se tím 
    člověk prokliká aby se závodilo,navíc kůň co mi běžně vyhrával tak po vyčerpání celé nádrže i s přídavky, tak stěží vyhraje jeden závod a to i s mnohem slabšími koňmi a i  když mu nacpu sedlo, boty, helmu podle četnosti překážek....takže s tím asi končím , škoda času

  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) Guest, CZ1 Komentářů: 48
    Jayne (CZ1) napsal(a):
    Přesně, i po několika opravách - aktualizacích , a jak zde někdo psal že to dají do kupy, tak mi 100% chybí 10 stromů,a jeden který jsem udělala na 2...to už jsem nechtěla dělat, takže tím že byl jediný tak jsem o něm věděla, tak tam je též pařez dál...a k těm koňům, najednou to strašně dlouho trvá než se tím 
    člověk prokliká aby se závodilo,navíc kůň co mi běžně vyhrával tak po vyčerpání celé nádrže i s přídavky, tak stěží vyhraje jeden závod a to i s mnohem slabšími koňmi a i  když mu nacpu sedlo, boty, helmu podle četnosti překážek....takže s tím asi končím , škoda času

    Ahoj
    Strom vylepšený na lvl 2 máš na koňském ranči. Je to korkový dub za dolem. Jinak pokud ti nějaké stromy chybí obrať se na podporu. Chyba po aktualizaci jen změnila rozmístění stromů, počet má každý stejný.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    koňský ranč je úplně zbabraný = na co cvičit denně koníky ? na co pracně vyrábět sedla a boty a další pomůcky k závodu? většinou jsou proti mému koni silnější koně a když mám štěstí na jednoho koně slabšího jednou za 2 dny tak mi můj koník stejně prohraje = dříve jsem se dostala alespoň do platinové ligy ale nyní jsem ráda , že se dostanu do zlaté a to ještě jen někdy ani ceny nejsou nic moc  - navíc výroba závodních potřeb je zaměřená opět na ty co si můžou dovolit utrácet hodně peněz za zlaté protože bez koupených míst toho moc neobsadíte do závodů  
  • Mustafa29 (CZ1)Mustafa29 (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    nenašel jsem návod k používání vyrobených pomůcek pro turnajové výzvy. pomůcky mám vyrobené ale neumím je použít na koně
  • pexi (Pomocník)pexi (Pomocník) Guest, CZ1 Komentářů: 48
    Mustafa29 (CZ1) napsal(a):
    nenašel jsem návod k používání vyrobených pomůcek pro turnajové výzvy. pomůcky mám vyrobené ale neumím je použít na koně
    Ahoj
    Něco je tady, návod na koně není.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4264950/#Comment_4264950
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 04.09.2020
    Nějak jsem nepochopil, jak se zvedá Soutěžní úroveň. S koněm, s kterým závodím nejčastěji a i něco vyhraji(po nové aktualizaci konečně v pořádku), se ni šprajcl na 5(a to je už i nějaký ten měsíc na zpět). Paradoxně kůň na drezůru, kterého vytáhnu do turnaje tak 2x za den, je lv slabší, ale má už soutěžní úroveň 10. Mohl by mi to někdo objasnit? Jsem si myslel, že po vyhrané výzvě mi naskočí bodík do soutěžní úrovně, což se neděje.( myslím v lomítku).
    PS: někde jsem se tady dočetl, že to má co dočinění s protivýzvami. Totál maglajz, pokud si vašeho nezvolí, tak bude pořád herka? Navíc je to zase o náhodě, že vám ho hra vůbec předhodí vyzyvateli.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Nějak jsem nepochopil, jak se zvedá Soutěžní úroveň. S koněm, s kterým závodím nejčastěji a i něco vyhraji(po nové aktualizaci konečně v pořádku), se ni šprajcl na 5(a to je už i nějaký ten měsíc na zpět). Paradoxně kůň na drezůru, kterého vytáhnu do turnaje tak 2x za den, je lv slabší, ale má už soutěžní úroveň 10. Mohl by mi to někdo objasnit? Jsem si myslel, že po vyhrané výzvě mi naskočí bodík do soutěžní úrovně, což se neděje.( myslím v lomítku).
    PS: někde jsem se tady dočetl, že to má co dočinění s protivýzvami. Totál maglajz, pokud si vašeho nezvolí, tak bude pořád herka? Navíc je to zase o náhodě, že vám ho hra vůbec předhodí vyzyvateli.
    Ahoj
    je to v aktualizaci z 22.4.2020 Postupte se svým koněm na vyšší úroveň
    .....Soutěžní úroveň a soutěžní zkušenosti 

    Pro vaše koně budou přidány nové statistiky, soutěžní úroveň, které budou přiřazeny k protivýzvě.

    Díky vyzývání vašich soupeřů vám každá výzva udělí soutěžní body zkušeností a váš kůň může postupem času dosáhnout vyšší soutěžní úrovně.
    Vyšší soutěžní úroveň posílí účinky vybavení jezdce........

    Tak možná máš toho koně na drezuru nastaveného v protivýzvách.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jistě že mám, stejně jako jiného dostihového a jiného pro skoky.
    PS: někde jsem se tady dočetl, že to má co dočinění s protivýzvami. Totál maglajz, pokud si vašeho nezvolí, tak bude pořád herka? Navíc je to zase o náhodě, že vám ho hra vůbec předhodí vyzyvateli.
    Jezdíme všichni nahatí. Tak pak problem je viz výše.

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 04.09.2020
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Jistě že mám, stejně jako jiného dostihového a jiného pro skoky.
    PS: někde jsem se tady dočetl, že to má co dočinění s protivýzvami. Totál maglajz, pokud si vašeho nezvolí, tak bude pořád herka? Navíc je to zase o náhodě, že vám ho hra vůbec předhodí vyzyvateli.
    Jezdíme všichni nahatí. Tak pak problem je viz výše.

    Ahoj
    Soutěžní úroveň souvisí s protivýzvami.Takže by se měla zvýšit (teda narůstat body za lomítkem), pokud tvého koně někdo vyzval. Když vyzýváš ty, nic se na tom nemění. Možná tvého koně nevyzývají?
    Každopádně, prosím sleduj to, pokud Ti nepřibývají body v soutěžní úrovni u toho koně a je vyzývaný prosím o screeny.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jasně že nevyzývají, 90% směřuje na parkur.
    Nicméně jedno plus a to docela podstatné, se konečně v turnaji objevilo. Ve spolku jsem to také zjišťoval.
    Konečně závodíme s koňmi stejné úrovně, tím pádem se dá i něco vyhrát. A vypadá to, že se dostaneme alespoň do zlaté. Po půl roce je to od týmu GGS výkon :-), který zaslouží pochvalu. Jen neusnínat na vavřínech.

  • calimero (CZ1)calimero (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj omlouvám nevím kam to napsat chci se zeptat od jakého lvl se dá něco stavět na koňské farmě.Díky
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Roman1969 napsal(a):
    Ahoj omlouvám nevím kam to napsat chci se zeptat od jakého lvl se dá něco stavět na koňské farmě.Díky
    Ahoj
    Koňský ranč se otevře pokud máš min. lvl 16, naložíš a odešleš aspoň 1 slot v lodi. Pak se otevře stáj a první úkoly na koňském ranči. Jejich plněním se otevírají dráhy a další úkoly a postupně můžeš budovat.
  • calimero (CZ1)calimero (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj Pando díky za radu když tak se zase ozvu jo díky.Calimero
  • Karolína1979 (CZ1)Karolína1979 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    Chci se Vás zeptat zdali by bylo možné nebo jestli to budete plánovat - na ranči rostou stromy na čas jako dub, křídlatec atd... bylo by možné dát ty časy teda ty odpočty do té tabulky co máme vpravo ? Abych do toho nemusela pořád zajíždět. Mám tam aktuálně neprobíhá produkce. A s tím časem by to bylo o hodně lepší. Děkuji za informaci. Karolína 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Chci se Vás zeptat zdali by bylo možné nebo jestli to budete plánovat - na ranči rostou stromy na čas jako dub, křídlatec atd... bylo by možné dát ty časy teda ty odpočty do té tabulky co máme vpravo ? Abych do toho nemusela pořád zajíždět. Mám tam aktuálně neprobíhá produkce. A s tím časem by to bylo o hodně lepší. Děkuji za informaci. Karolína 
    Ahoj
    Tak to nevím jestli se vrátí. Protože právě stromy a produkce dílen na ranči byly z ukazatele sklizně vyňaty po stížnostech hráčů.
Sign In to comment.