Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Koňský ranč

12325

Komentáře

  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    teraz sa neda vylepšit -- bola len 1 možnost na začiatku hry po zavedení koní-
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Bonus koníka už nefunguje? Delší dobu jsem ho neviděl.
  • Mycky (CZ1)Mycky (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Bonus koníka už nefunguje? Delší dobu jsem ho neviděl.
    Včera a dneska byl, dohromady ale jen asi třikrát a jen na hodinu... :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak to jsem prošvihl :-(((

  • juchjupii (CZ1)juchjupii (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Je někde informace, v jakých časech probíhá bonus na trénování koní o víkendech.? Dík
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    juchjupii (CZ1) napsal(a):
    Je někde informace, v jakých časech probíhá bonus na trénování koní o víkendech.? Dík
    Není ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mycky (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Bonus koníka už nefunguje? Delší dobu jsem ho neviděl.
    Včera a dneska byl, dohromady ale jen asi třikrát a jen na hodinu... :)
    Já ho viděl asi 5x, ale někdy je na 30, někdy na 45 a jindy na 60 minut :)
  • Jajina67 (CZ1)Jajina67 (CZ1) Komentářů: 4
    Ahojky, omylem jsem dala volnost koni a moc dobrému koníčkovi (přimrzlý kurzor :-) ) ... dá se s tím něco dělat nebo jsem roky tréningu vyhodila jedním kliknutím?  Děkuji 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jajina67 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, omylem jsem dala volnost koni a moc dobrému koníčkovi (přimrzlý kurzor :-) ) ... dá se s tím něco dělat nebo jsem roky tréningu vyhodila jedním kliknutím?  Děkuji 
    Ahoj, bohužel se žádný krok ve hře zpátky vrátit nedá, tedy ani kůň.
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    taky vás nutí soutěžit v turnajové sezoně s koněm z diamantové ligy již od zlaté ? To je nějaká privátní liga do které se takhle nemáme možnost dostat. Mám věčně šanci kolem 20% a místo postupu klesám dolů.
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    No já startuji od půlky bronzové, takže jsi na tom určitě lépe... a již jsem v diamantové lize taky jednou skončila...
  • kocour11 (CZ1)kocour11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Prosím o radu, nefunguje mi soutěž s Tessou a nevím si s tím rady ostatní soutěže jsou v pohodě
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    kocour11 (CZ1) napsal(a):
    Prosím o radu, nefunguje mi soutěž s Tessou a nevím si s tím rady ostatní soutěže jsou v pohodě
    Ahoj.
    A nemáš už u soutěže s Tessou tlačítko výzva šedé a u ostatních zelené? To by jsi už dosáhl limitu za který nejde dál soutěžit a mohl bys soutěžit jen se zbylými dvěma do limitu.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.11.2017
    mamka Eva (CZ1) napsal(a):
    taky vás nutí soutěžit v turnajové sezoně s koněm z diamantové ligy již od zlaté ? To je nějaká privátní liga do které se takhle nemáme možnost dostat. Mám věčně šanci kolem 20% a místo postupu klesám dolů.
    Soupeře ti to vybírá podle umístění v žebříčku, jak moc daleko jste od sebe, proto pokud je tam málo hráčů, můžeš mít soupeře i z jiných lig.

    kocour11 (CZ1) napsal(a):
    Prosím o radu, nefunguje mi soutěž s Tessou a nevím si s tím rady ostatní soutěže jsou v pohodě
    Jakmile postava dosáhne úrovně 220, dále proti ní nejde závodit, to je maximum. Číslo najdeš v modré hvězdičce:



  • kocour11 (CZ1)kocour11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
     ahoj nefunguje mi soutěž s Tessou  co s tím mám dělat?
  • Mycky (CZ1)Mycky (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    kocour11 (CZ1) napsal(a):
     ahoj nefunguje mi soutěž s Tessou  co s tím mám dělat?
    Ahoj, 

    už ti bylo odpovězeno v tomto vlákně: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/15725/otazky-a-odpovedi-konsky-ranc#latest. Jelikož jsi nenapsal/a svůj dotaz do správného vlákna, byl přesunut. 
  • newmexiko (SK1)newmexiko (SK1) SK1 Komentářů: 36

    Ahoj BA..

    neviem kam to napisat ale mne sa dnes stratil najlepsi konik 80 z konskej farmi.. Dalo mi to dost prace a dlhy cas kym som ho vytrenovala na tuto hodnotu a to nehovorim o Tom mnozstve podkou ktore som do neho dala..Dostavala som sa s nim az do platinovej ligy z ktorej mam aj odmeny na farme.. ked som to prave zistila tak ma dobre ze neporazilo.. :o(( a som strasne nahnevana.. lebo mi ostali koniky s najvadsim chovom len 55 a to da zase len hodne namahy dostat ich na uroven 80.. ako sklamana som po tejto strate sakramensky velmi,pretoze koniky boli moje oblubene ktorym som sa fakt venovala velmi rada.. stale nieco sa po...re ked nieco pridavate na farmu.. a bola by som rada keby sa mi ten konik vratil...!!!!!!!!!

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    newmexiko (SK1) napsal(a):

    Ahoj BA..

    neviem kam to napisat ale mne sa dnes stratil najlepsi konik 80 z konskej farmi.. Dalo mi to dost prace a dlhy cas kym som ho vytrenovala na tuto hodnotu a to nehovorim o Tom mnozstve podkou ktore som do neho dala..Dostavala som sa s nim az do platinovej ligy z ktorej mam aj odmeny na farme.. ked som to prave zistila tak ma dobre ze neporazilo.. :o(( a som strasne nahnevana.. lebo mi ostali koniky s najvadsim chovom len 55 a to da zase len hodne namahy dostat ich na uroven 80.. ako sklamana som po tejto strate sakramensky velmi,pretoze koniky boli moje oblubene ktorym som sa fakt venovala velmi rada.. stale nieco sa po...re ked nieco pridavate na farmu.. a bola by som rada keby sa mi ten konik vratil...!!!!!!!!!

    Nevím, co máš na mysli koňskou farmou, jestli ranč, nebo pastvinu. Každopádně šlechtěním dvou koní o oba přijdeš a dostaneš nového. Pokud se ti opravdu kompletně ztratil kůň bez tvého přičinění, kontaktuj podporu.
  • newmexiko (SK1)newmexiko (SK1) SK1 Komentářů: 36
    upraveno 22.11.2017
    black-.-angel napsal(a):
    newmexiko (SK1) napsal(a):

    Ahoj BA..

    neviem kam to napisat ale mne sa dnes stratil najlepsi konik 80 z konskej farmi.. Dalo mi to dost prace a dlhy cas kym som ho vytrenovala na tuto hodnotu a to nehovorim o Tom mnozstve podkou ktore som do neho dala..Dostavala som sa s nim az do platinovej ligy z ktorej mam aj odmeny na farme.. ked som to prave zistila tak ma dobre ze neporazilo.. :o(( a som strasne nahnevana.. lebo mi ostali koniky s najvadsim chovom len 55 a to da zase len hodne namahy dostat ich na uroven 80.. ako sklamana som po tejto strate sakramensky velmi,pretoze koniky boli moje oblubene ktorym som sa fakt venovala velmi rada.. stale nieco sa po...re ked nieco pridavate na farmu.. a bola by som rada keby sa mi ten konik vratil...!!!!!!!!!

    Nevím, co máš na mysli koňskou farmou, jestli ranč, nebo pastvinu. Každopádně šlechtěním dvou koní o oba přijdeš a dostaneš nového. Pokud se ti opravdu kompletně ztratil kůň bez tvého přičinění, kontaktuj podporu.

    Myslim konsky ranc,nie dedinsku pastvinu... a konika som neslachtila.. dnes rano tam este boli vsetky a teraz mi konik s hodnotou neobvyklou,druha uroven kvality chovu uplne zmizol.. :o(((

    Ako sa dostanem do ,, Podpory,, este som to nerobila.. dakujem

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.11.2017
    newmexiko (SK1) napsal(a):

    Ako sa dostanem do ,, Podpory,, este som to nerobila.. dakujem

    Formulář najdeš zde: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs
  • newmexiko (SK1)newmexiko (SK1) SK1 Komentářů: 36
    black-.-angel napsal(a):
    newmexiko (SK1) napsal(a):

    Ako sa dostanem do ,, Podpory,, este som to nerobila.. dakujem

    Formulář najdeš zde: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs

    Ahoj BA.. tak som napisala na podporu.. a dostala som odpoved ze mam dat skrin toho co sa mi stalo.. Vies mi poradit ako mam dat skrin toho ze som tam toho konika mala?.. Keby som vedela ze sa mi Strati,tak si urobim skrin na dokaz ze tam bol ale ako teraz to mam poslat.Ved ono nech si zistia,ze moj konik 80level druhy Level chovu bol v platinovej lige,ze ja newmexiko som v platinovej lige s takym konikom sutazila,ved mam aj odmezi na farme s toho,,sochu konika,africky vzhlad pre kozy s autickom a na konskom ranci aj na stojae cenu z platinovej ligy..Vsetko sa da zistit,len treba chciet a oni taky machri a ze by to nezistili??.. Robia tu furt prevraty a ja mam koli nim prist o najlepsieho kona co som mala?..Bola by som ti povdacna keby si im to vysvetlila,bo na email sa takymto sposobom odpovedat neda a vo formulani nieje na to dostatok miesta to takto napisat..A to dnes zu zacina konska Liga.. ja sa na to mozem z vysoka vy... nech mi vratia kona takeho aky sa mi stratil..
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    newmexiko (SK1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    newmexiko (SK1) napsal(a):

    Ako sa dostanem do ,, Podpory,, este som to nerobila.. dakujem

    Formulář najdeš zde: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs

    Ahoj BA.. tak som napisala na podporu.. a dostala som odpoved ze mam dat skrin toho co sa mi stalo.. Vies mi poradit ako mam dat skrin toho ze som tam toho konika mala?.. Keby som vedela ze sa mi Strati,tak si urobim skrin na dokaz ze tam bol ale ako teraz to mam poslat.Ved ono nech si zistia,ze moj konik 80level druhy Level chovu bol v platinovej lige,ze ja newmexiko som v platinovej lige s takym konikom sutazila,ved mam aj odmezi na farme s toho,,sochu konika,africky vzhlad pre kozy s autickom a na konskom ranci aj na stojae cenu z platinovej ligy..Vsetko sa da zistit,len treba chciet a oni taky machri a ze by to nezistili??.. Robia tu furt prevraty a ja mam koli nim prist o najlepsieho kona co som mala?..Bola by som ti povdacna keby si im to vysvetlila,bo na email sa takymto sposobom odpovedat neda a vo formulani nieje na to dostatok miesta to takto napisat..A to dnes zu zacina konska Liga.. ja sa na to mozem z vysoka vy... nech mi vratia kona takeho aky sa mi stratil..
    Stačí napsat na jedno místo, odpověď tedy již máš v SZ.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Chtěl bych se zeptat - proč se nemohu podívat na ranči do bedny, kolik mám podkov na trénování? Musím opustit ranč, skočit na jinou farmu, podívat se a potom se vrátit.
    Vždyť se ty podkovy přímo k ranči váží. Nepotřebuji vidět nic jiného, ale ty podkovy by se mi hodily.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Chtěl bych se zeptat - proč se nemohu podívat na ranči do bedny, kolik mám podkov na trénování? Musím opustit ranč, skočit na jinou farmu, podívat se a potom se vrátit.
    Vždyť se ty podkovy přímo k ranči váží. Nepotřebuji vidět nic jiného, ale ty podkovy by se mi hodily.

    Na ranči to zjistíš přece ve stáji, v přepravníku..
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Je v pořádku, že dva koně s hodnotou 50 splodí koně s hodnotou 49? Nebo je to nějaká chyba? Připadá mi to divné...

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 28.12.2017
    Mno, pokud by měli ti dva vlastnosti třeba: 50/50/49 a 49/50/50, mají oba po 50, ale u hříběte bude výsledek 49/50/49. To mě napadá asi jako jediný možný důvod. A nebo tam je chyba :D

    Jinak si už přes rok vedu v tabulkách záznamy o křížení koní a u mě za celou tu dobu (230 zkřížených párů koní) nedošlo k jediné chybě, kdy by vlastnosti hříběte neodpovídaly vlastnostem rodičů... Vždy to je průměr rodičů zaokrouhlený na celá dolů.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.12.2017
    No chtít po mně v půl čtvrté ráno zapojit matematickou část mozku, nevím nevím :D 

    Nicméně hříbě není průměrem chovných hodnot rodičů. Ale každá jeho vlastnost je průměrem dané vlastnosti jeho rodičů. A na základě těchto průměrů je vytvořena jeho chovná hodnota, která je průměrem jeho vlastních vlastností.

    No.. zní to krásně, že? :D Snad chápeš :D 

    A ještě mě napadá jedna věc, byl některý z těch koní šlechtěn na pastvině ve vesnici?
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    upraveno 28.12.2017
    Děkuji oběma za rady, to mě nenapadlo, že se průměrují zvlášť vlastnosti rodičů. Znova jsem to vše propočítala a vypadá to, že je to jak zmínil Mineas - když se průměrují vlastnosti rodičů, dochází k zaokrouhlení DOLŮ (zatímco když se počítá chovná hodnota, zaokrouhluje se matematicky).

    Jeden kůň měl vlastnosti 54-42-53 a druhý měl 55-40-54.
    Potomek má ?-41-53 (první hodnotu už nevím, protože jsem ho už dala trénovat), ale muselo to být 54. Průměr vychází 49,3 a tedy chovná hodnota 49.
    Kdyby se zaokrouhlovalo matematicky, byl by potomek 55-41-54 a chovná hodnota 50.

    Myslím si, že když se chovná hodnota zaokrouhluje matematicky, že by se i zprůměrované vlastnosti rodičů měly zaokrouhlovat matematicky a tedy to považuju za svého druhu chybu. Ale smířím se s tím :-).

    (P.S. na pastvině ve vesnici nebyl)

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak Mineas psal, že jde o průměry chovných hodnot, ne vlastností, ale vidím ta edit po mém příspěvku. No nic, nebudu prudit :D 

    Ona chovná hodnota ti je stejně jako údaj v zásadě k ničemu (pokud třeba nepotřebuješ odemknout koňský trh), podstatné jsou vlastnosti a efekty.
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    black-.-angel napsal(a):
    Tak Mineas psal, že jde o průměry chovných hodnot, ne vlastností, ale vidím ta edit po mém příspěvku. No nic, nebudu prudit :D 

    Ona chovná hodnota ti je stejně jako údaj v zásadě k ničemu (pokud třeba nepotřebuješ odemknout koňský trh), podstatné jsou vlastnosti a efekty.
    A není to tak, že nové efekty se u potomka objevují jen v případě, že chovná hodnota rodičů je násobek deseti? Tj. 10, 20, 30...  Já to tak dělám a zatím mi to funguje.
    Moment... a nebo potomek musí mí chov. hodnotu násobku deseti... protože výše zmíněný kůň měl mít 4 efekty a má jen 3, jak teď koukám. Ale taky jsem se v průběhu šlechtění mohla ukliknout a omylem jeden efekt nezatrhnout.
    Každopádně předchozí můj kůň, ktetrý měl těsně po šlechtění hodnotu 50, má 4 efekty.
Sign In to comment.