Domů Czech Otázky ke hře

Tematické budovy

2»

Komentáře

  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    upraveno 26.09.2016
    Dnes jsem si koupil od obchodníka s runovými kameny obytný dům, ale v inventáři se bohužel neobjevil. Už jsem psal na podporu, tak to snad vyřeší. Nákup Borového lesa a Kultovního kamene byl v pořádku.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 26.09.2016
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Dnes jsem si koupil od obchodníka s runovými kameny obytný dům, ale v inventáři se bohužel neobjevil. Už jsem psal na podporu, tak to snad vyřeší. Nákup Borového lesa a Kultovního kamene byl v pořádku.

    Ahoj, 
    domky se nachází v Inventáři v Technických budovách, kdežto dekorace v Meziskladu. Nemohlo by to být tím?

    edit: Ano, v tematických budovách, jsem špatně četla :smiley:
    Post edited by maja03 (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já mám domky z dočasných farem v tématických budovách:


  • Emis-cz (CZ1)Emis-cz (CZ1) Komentářů: 207
    Tak děkuji. Mám ho tam taky. Tohle mi opravdo nedošlo, když dekorace končily normálně v inventáři.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.09.2016
    Emis-cz (CZ1) napsal(a):
    Dnes jsem si koupil od obchodníka s runovými kameny obytný dům, ale v inventáři se bohužel neobjevil. Už jsem psal na podporu, tak to snad vyřeší. Nákup Borového lesa a Kultovního kamene byl v pořádku.
    Speciální budovy z různých akcí najdeš v inventáři  --> v tematických budovách:



    Pokud není ani tam ani po znovupřihlášení do hry, pak je na řadě kontaktování podpory, ne dříve, akorát jsou zbytečně zahrnováni tikety, které nesouvisí s žádnou chybou, zkus se příště prosím nejprve zeptat třeba zde na fóru ;)

    edit. Aha, s křížkem po funuse, ale aspoň ten dovětek si prosím vezmi k srdci ;)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • tata413 (CZ1)tata413 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    koupil jsem za 9000 zlatých urodnou louku a nikde neni,zlatky se strhly
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Měla by být v tématických budovách, ale musíš je rozkliknout, když jsi fyzicky na květinové farmě. Nevím jestli jsi to zkoušel :-)
  • lilik (SK1)lilik (SK1) SK1 Komentářů: 14
    Neviem či je to chyba ale mám na kvetinke lúku priateľsva. Vylepšenie z 1 na 2 ide len za zlatky. Pri dolároch píše že mám nedosatačný level (môj level je viac ako 200). Dá sa to nejako vyriešíť? Samozrejme okrem zlatiek tie viem použiť na niečo iné. Ďakujem
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lilik (SK1) napsal(a):
    Neviem či je to chyba ale mám na kvetinke lúku priateľsva. Vylepšenie z 1 na 2 ide len za zlatky. Pri dolároch píše že mám nedosatačný level (môj level je viac ako 200). Dá sa to nejako vyriešíť? Samozrejme okrem zlatiek tie viem použiť na niečo iné. Ďakujem
    Ahoj, je rozdíl mezi loukou přátelství a úrodnou loukou. Vylepšení úrodné louky je vždy za zlaté.
  • lilik (SK1)lilik (SK1) SK1 Komentářů: 14
    black-.-angel napsal(a):
    lilik (SK1) napsal(a):
    Neviem či je to chyba ale mám na kvetinke lúku priateľsva. Vylepšenie z 1 na 2 ide len za zlatky. Pri dolároch píše že mám nedosatačný level (môj level je viac ako 200). Dá sa to nejako vyriešíť? Samozrejme okrem zlatiek tie viem použiť na niečo iné. Ďakujem
    Ahoj, je rozdíl mezi loukou přátelství a úrodnou loukou. Vylepšení úrodné louky je vždy za zlaté.
    Ďakujem za ujasnenie
  • stehlikovaSta41 (CZ1)stehlikovaSta41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    ahoj :-)  koupila jsem si u obchodnika tropicky kravin a zajimalo by me, za co se da vylepsit_   doufam , ze ne jen za zlatky:-(  diky za odpoved
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ahoj :-)  koupila jsem si u obchodnika tropicky kravin a zajimalo by me, za co se da vylepsit_   doufam , ze ne jen za zlatky:-(  diky za odpoved
    ahoj, jde vylepšovat za dolary
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Někdy je prima využít vyhledávání na fóru ;) Info je v návodu k ostrovní farmě:


  • dana18 (CZ1)dana18 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    ahojky, ve této poslední spolkovce ve zlaté lize jsme -do 5.místa- vyhráli vynikající kachní výběh. Po výběru jsem viděla, jak mi letí do"skladu". Nicméně v tematických budovách  není. Tuto informaci mám i od jiných hráčů. Žádám pomoc, případně nápravu. Díky
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    Ahojte.Jen jsem chtěla nahlásit,že mi z tématických budov zmizelo skoro vše i kachní výběhy.Tak jsem si teď z poslední spolkovky vzala kachní výběh místo zlaté truhly a ani ten prostě nemám,ač jsem viděla,jak mi letí do skladu.A nejsem sama,co jsem přišla o tyhle dárky v tématických budovách.Je nás mnohem více.Tak kde se to vše podělo?Trošku mne to opravdu rozladilo.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.05.2018
    A díváte se na kachní výběh z pohledu z gurmánské farmy? Pak by měl být v inventáři v tematických budovách. Pokud nic, smazání cookies také nepomůže?

    edit: Koukám, že jste spolu ve spolku, kachní výběh nedostal nikdo, kdo si ho zvolil? Jiné volitelné odměny byly v pořádku připsány?
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    Teď jsem se vrátila z města,koukla jsem na farmu a je vše OK.Všechny dárky jsou zase zpět.Ostatní také v pořádku.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 12.12.2018
    Třešňový sad spolku farmářů - v přehledu budov jsem ho nenašel. Upgraduje se za dolary nebo zlatky?
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Přijatá odpověď ✓
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    V přehledu budov jsem ho nenašel. Upgraduje se za dolary nebo zlatky?
    Ahoj
    je tady, sice jen poslední 2 lvl. a vylepšuje se za dolary

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/106379/architekt-mistr-stavitel
Sign In to comment.