Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 6.7.2017: Celosvětové mistrovství, turnajová sezóna a další"

146»

Komentáře

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 11.08.2017
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    Mineasi tak u mě nic takového nepozoruji mam to jen na stavby
    Já mám taky ten bonus. Působí i na rybáře, rybí restauraci, skleník, všechnu produkci a stavby.

    Doplnění: Bonus má dosah i na koňský ranč, konkrétně na těžbu zlata. Ta teď netrvá 48 hodin, ale 24.
    Post edited by 8WHISKY8 (CZ1) on
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    upraveno 11.08.2017
    olivka11 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, obchodník při mistrovství světa na první stránce nabízí dekorku "Bedny slavnostní žně".
    Chci se zeptat, ta dekorka, když je postavená, tak navyšuje kapacitu skladu o 500 jednotek? Pokud to chápu správně, je ten efekt trvalý?
    Myslím, že to chápeš správně a dokonce si myslím, že to bude fungovat bez ohledu na to, na které farmě tu dekorku postavíš.
  • patricie14 (CZ1)patricie14 (CZ1) Komentářů: 90
    ahoj, koupila jsem si za mince z mistrovství Leprikónův dům a několik dalších věcí, ale nemůžu je nikde najít, ve vybavení nejsou, můžete mi poradit, kde je najdu?
  • olivka11 (CZ1)olivka11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 803
    mojda_micka, moc děkuji. Postavila jsem na hlavní farmu a mám vyšší kapacitu o těch 500 jednotek.. Dobrá dekorka ;-)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 11.08.2017
    patricie14 (CZ1) napsal(a):
    ahoj, koupila jsem si za mince z mistrovství Leprikónův dům a několik dalších věcí, ale nemůžu je nikde najít, ve vybavení nejsou, můžete mi poradit, kde je najdu?
    Mrkni do inventáře - tematické budovy.
  • patricie14 (CZ1)patricie14 (CZ1) Komentářů: 90
    mrkla jsem a nic :(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    patricie14 (CZ1) napsal(a):
    mrkla jsem a nic :(
    Ahoj.
    Leprikoní dům je vzhled na dům, podobně jako trpasličí... hledej v kruhové nabídce po kliknutí na dům, kurzor na vylepšit a objeví se další ikonky, vzhledy jsou ten kyblík s barvou. Hledej tam.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Co se týká té dekorky na zvýšení skladu, nejen že je trvalá, ale debatovalo se o tom na anglickém fóru a efekt by měl být kumulativní - tj. pokud máš tu dekorku 3x, navýší ti sklad dohromady o 1500. Aneb kdo má zlata hafo, může si farmu vytunit dekorkama navyšujícíma body reputace ze soutěží a bude v soutěžích neprůstřelný :) Stačí sehnat pár draků.
  • patricie14 (CZ1)patricie14 (CZ1) Komentářů: 90
    jupíííí, našla!!! děkuju :D:D:D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    dík pexi. tak ešte sa to možno nejako potvrdí, vyčkáme. :)
    Ahoj
    Tak nic nového, jestli mince zůstanou je nepotvrzené, zatím neplánují 2. vydání mistrovství. Obchodník byl do dneška do 14 hodin ale je pravděpodobné, že se objeví znovu a dá příležitost utratit mince hráčům, kteří to nestihli.
    To je z večera vyjádření modíka z polského fora.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    dík pexi. ja som si nakoniec kúpila kravín a zvyšok mincí som si nechala. tak uvidíme čo bude. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    možná už jste si ve hře všimli odpočtu do dalšího celosvětového mistrovství. Tato událost prošla několika úpravami na základě vaší zpětné vazby. Více se dozvíte v úterý.

    Pěkný víkend,

    black-.-angel
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    jupí tak s týhle zprávy sem nadšená a už se moc těším  :D 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.10.2017
    Mimochodem dat událostí si tam raději nevšímejte :D Počítejte jen s tím, že se blíží a dle plánu má začít 1. listopadu ve 13:30.
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    No, apsoň, že je to "přiznaná divnost", z toho jak je to tam avizované za sebou jsem byl docela janek. Jinak by ale hochům v přístavu neškodilo zamyslet se nad konzistencí jejich výroků a chování (což je vlastnost, která třeba u mě jednoznačně vypovídá o kvalitě obchodního partnera), protože ofiko k první (červencové) edici říká:

    "Na vaší farmě se 1 týden před začátkem události (kromě prvního vydání) objeví nová ikona. Když na tuto ikonu kliknete, uvidíte kalendář události."

    A teď tam vidím "~3 dny", což pokud rozumím kalendáři není týden ani smykem :-) a ještě je to komentované tak, že kalendář moc důběryhodný není.... :-)

    Ale abych byl spíš optimista - tohle byla věc, která patřila k těm lepším, takže jsem spíš v pozitivním očekávání :-)
  • Terabelka (CZ1)Terabelka (CZ1) Komentářů: 54
    Na koňské farmě je odpočet do konce sezony 19 dní, podle mistrovství má nová začít 1.listopadu, což je za 4 dny. Jsem z toho trochu jelen :(
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    No to s těmi koňmi by chtělo trošku dovysvětlit, jestli náhodou neskočí zase na nulu.... Též to začíná UFO, které právě skončilo... 
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    upraveno 28.10.2017
    Vžyť vám to @black-.-angel píše o dva příspěvky výš: "Mimochodem dat událostí si tam raději nevšímejte". Jinými slovy data jsou blbost.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Asi takhle.. týden to bylo minule. Což ikona byla ve hře dříve, než jsme zveřejnili oficiální oznámení. Z toho důvodu jsem se na totéž ptala tentokrát, prý že se to už nestane.. no.. místo toho vidíme ikonu s podivnými daty (a opět před zveřejněním oznámení). Nicméně věřím, že vám některé změny udělají radost :) Tentokrát si tým vzal zpětnou vazbu opravdu k srdci a za to mají tentokrát ode mě palec nahoru :+1:

    A já se za sebe těším, že se události aspoň nějak rozumně zúčastním, při prvním běhu jsem tady v podstatě nebyla, ale i tak bylo fajn vlastně za nic získat hromadu odměn :)
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    tato událost mě posledně mile překvapila jak super odměnama za těžkou práci tak i  za mince nasledně jen je trošku škoda že je to hnedka po ostrovni farmě - bude asi hnedka nová ostrovní farma takže našetřit dolary na nové pozemky- případně i na rozjetí teto farmy bude o hodně težší, nemam zrovna malou uroven a co se týče výdělečnosti farmy už urovně nehrají role, mit menší farmu je handikap a z ryb moc velké zisky nejsou pokud se snažím dělat nabídky na trhu je to tak 30milionu pri značné aktivitě a neustalého rybaření 
    doufám jen že se trošku vyřešeji ty počty ustric, mušlí a směsí co po nás chtějí, protože 2-3kontrakty týdně je dost malo......
    těším se místrovství i na ty změny v něm
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ahoj, nás by zajímalo ,má být celosvětové mistroství a nic v něm nesedí - prosím objasnit
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj, nás by zajímalo ,má být celosvětové mistroství a nic v něm nesedí - prosím objasnit
    Ahoj.
    Asi v tom jsou zmatky, BA psala, že se na časy akcí nemáme spolíhat a prý více v úterý.
Sign In to comment.