Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 6.7.2017: Celosvětové mistrovství, turnajová sezóna a další"

136

Komentáře

  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    No tak já nevím, ale mě to připadne jako sprostý. Nevím, jestli to byla chyba nebo záměr, ale prostě odebrat již nahrané body je nefér. A podotýkám, že já patřím mezi ty, kteří ty koňské body nezískávali, protože už jsem s Georgem, Tessou a Lestrem trénovala tolikrát, že teď už jen prohrávám. Ale zas mám lepšího koně než někdo, kdo do teď koně netrénoval - ten sice s herními postavami získal spoustu bodů, ale zas prohrává v turnaji s hráči, takže tam získává míň. Navíc pravděpodobně tito hráči budou v nižších levlech, takže prostě mají menší farmy, horší lodě, málo peněz na ostrovní farmy - tedy všude jinde získávají míň.
    Prostě je to závist, někdo si stěžuje, když zjistí, že jiný ho díky koním předežene v žebříčku - nevím, ale buď to měli nechat, jak to bylo, nebo, když už to museli opravovat, tak od teď. Ale čo bolo, to bolo ;) - ty nahrané body měli nechat. Takhle je to pořád to stejné - zas je to akce pro pár vyvolených, pro hodně vysoké levly, které jsou navíc ochotnx zlatkovat. Ostatní opět nemají šanci.
    Tedy upřímně řečeno, nechápu, proč musí být všechno jen o žebříčcích. Proč se jednou nemůže vymyslet akce pro všechny. Klidně celosvětová, ale ne mistrovství. Jen bych stanovila nějaké mety - pokud hráči společně nahrají určitý počet bodů (vypadávátek, žetonů ...) dosáhnou na stanovenou odměnu (a může jich být několik, prostě stoupat výš). Ale dostanou ji všichni - případně bych třeba stanovila minimum nahraných bodů. potřebných pro vstup do akce (aby se nevezli ti opravdu neaktivní). Prostě jednou ne soutěž, ale jen pohodová akce, kde nebude nikdo zvýhodněn, ale všichni by se společně snažili.
  • claruschka (CZ1)claruschka (CZ1) Komentářů: 62
    Bastet (CZ1) napsal(a):

    Tedy upřímně řečeno, nechápu, proč musí být všechno jen o žebříčcích. Proč se jednou nemůže vymyslet akce pro všechny. Klidně celosvětová, ale ne mistrovství. Jen bych stanovila nějaké mety - pokud hráči společně nahrají určitý počet bodů (vypadávátek, žetonů ...) dosáhnou na stanovenou odměnu (a může jich být několik, prostě stoupat výš). Ale dostanou ji všichni - případně bych třeba stanovila minimum nahraných bodů. potřebných pro vstup do akce (aby se nevezli ti opravdu neaktivní). Prostě jednou ne soutěž, ale jen pohodová akce, kde nebude nikdo zvýhodněn, ale všichni by se společně snažili.
    Žebříček je přeci až druhotná věc. Vždyť v rámci mistrovství dostáváme odměny jen za to, že běžně hrajeme. Nemusím hnout prstem o nic víc, než hraju obvykle. A odměny naskakujou. Nějakej žebříček mi může bejt putna. Dokonce i žebříčkové odměny jsou velkorysý v tom smyslu, že na žebříčkovou odměnu dostane první tisícovka hráčů. 

    Mě se tahle akce líbí. Spousta odměn úplně zadarmo....
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    no..a zase blbě :D,,nejdřív to bylo nefér,protože někdo už hrát s koněm nemohl,,a teď je nefér,když to někdo napravil,,a je to teda spravedlivé..no a tak to je zas nespravedlivé...chjo :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Bastet (CZ1) napsal(a):

    Tedy upřímně řečeno, nechápu, proč musí být všechno jen o žebříčcích. Proč se jednou nemůže vymyslet akce pro všechny. Klidně celosvětová, ale ne mistrovství. Jen bych stanovila nějaké mety - pokud hráči společně nahrají určitý počet bodů (vypadávátek, žetonů ...) dosáhnou na stanovenou odměnu (a může jich být několik, prostě stoupat výš). Ale dostanou ji všichni - případně bych třeba stanovila minimum nahraných bodů. potřebných pro vstup do akce (aby se nevezli ti opravdu neaktivní). Prostě jednou ne soutěž, ale jen pohodová akce, kde nebude nikdo zvýhodněn, ale všichni by se společně snažili.
    Tohle by se mi taky líbilo! Zažila jsem něco podobnýho u jiný hry, a světe div se, všichni zúčastnění byli spokojení. Nikdo si na nic nestěžoval, prostě pooda. :)
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    To už teď budou týdenní soutěže (UFO atd.) začínat ve 14h?
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Tak jsme chtěli dát do událostí dekorace s vesnickou spokojeností,dát na vybranou zda chci tu,nebo onu.Tak dobře,dali do událostí dekorace s vesnickou spokojeností,ale budete koukat.Dát všeho jednou tolik?To je dost drsné.Zase jsem po dlouhé době dost znechucená a to je slabé slovo.Dát do toho tolik úsilí a člověk ví,že mu to o malý kousek uteče,je fakt k vzteku.Kdybych  to věděla nějak dopředu,ani bych to nepouštěla.Tak zase ať si ty dekorace nechají a vesnice jde opravdu pomalu a jistě do háje.Události už jen pro otrlé.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Tak jsme chtěli dát do událostí dekorace s vesnickou spokojeností,dát na vybranou zda chci tu,nebo onu.Tak dobře,dali do událostí dekorace s vesnickou spokojeností,ale budete koukat.Dát všeho jednou tolik?To je dost drsné.Zase jsem po dlouhé době dost znechucená a to je slabé slovo.Dát do toho tolik úsilí a člověk ví,že mu to o malý kousek uteče,je fakt k vzteku.Kdybych  to věděla nějak dopředu,ani bych to nepouštěla.Tak zase ať si ty dekorace nechají a vesnice jde opravdu pomalu a jistě do háje.Události už jen pro otrlé.
    To je ta sedmá úroveň tak brutální? Teď jsem byl týden na dovolené, tak jsem zahrál jenom první úroveň kvůli dekoraci, která mi chyběla ve sbírce. Ale od zítřka jsem uvažoval o sedmičce...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 13.07.2017
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Tak jsme chtěli dát do událostí dekorace s vesnickou spokojeností,dát na vybranou zda chci tu,nebo onu.Tak dobře,dali do událostí dekorace s vesnickou spokojeností,ale budete koukat.Dát všeho jednou tolik?To je dost drsné.Zase jsem po dlouhé době dost znechucená a to je slabé slovo.Dát do toho tolik úsilí a člověk ví,že mu to o malý kousek uteče,je fakt k vzteku.Kdybych  to věděla nějak dopředu,ani bych to nepouštěla.Tak zase ať si ty dekorace nechají a vesnice jde opravdu pomalu a jistě do háje.Události už jen pro otrlé.
    To je ta sedmá úroveň tak brutální? Teď jsem byl týden na dovolené, tak jsem zahrál jenom první úroveň kvůli dekoraci, která mi chyběla ve sbírce. Ale od zítřka jsem uvažoval o sedmičce...
    Ahoj.
    takže To není z tohoto světa, 7 obtížnost
    1/ posbírej kukuřici 8 840, 2/ kusy UFO 2 880, 3/ posbírej mléko 27 000,4/  fotky 5 100, 5/ posbírej jablka 62 200, 6/ najdi stopy 17 220.
  • Farmářka Marťa (CZ1)Farmářka Marťa (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Ahoj, vůbec sedmá úroveň není brutální je jen zase o kus těžší než šestá. Je to úžasná výzva, a pokud to nestihneš splnit zase se nic neděje zkusíš to příště. Je to skutečně jen o hře a to je super.

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 13.07.2017
    Splnitelný to je, ale drsný taky. První 4 úkoly jsem zvládl bez dopingu, poslední 2 bych už ale za 2 dny nestihl. Čili mi nezbylo, než 30 000 jablíček vytřískat hnojivem z mořských řas a stopy jsem v zoufalství vyřešil v kombinaci se spolkovkou tak, že jsem při soutěži na krmivo nacpal do urychlování asi 600 zlatek a vytřískal z toho pěkných více než 100 000 bodů reputace z jedné soutěže (asi 20 000 krmiva).
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    Observatoř Andromedy se mi získat podařilo, ale na ty jablka jsem musela vypláznout spoustu fialového hnojiva. Taky mi hodně pomohli spoluhráči dárky. Jsem ráda, že ji mám:-) No, příští SEDMIČKU asi vynechám, abych si udělala na popříště nějaké zásoby. Je bezva, že zas dali na výběr něco dalšího:-)
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Už jsem se dotazovala jednou, ale asi to nějak zapadlo. V této aktualizaci byl přidán nový balíček úspěchů pro rybaření a rybolov na otevřeném moři. Je v něm také výroba "vzácných filetů". Už jste někdo zjistili, kdeže se jako mají vyrábět? V rybárně nejsou ani ve vyšších levelech.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Už jsem se dotazovala jednou, ale asi to nějak zapadlo. V této aktualizaci byl přidán nový balíček úspěchů pro rybaření a rybolov na otevřeném moři. Je v něm také výroba "vzácných filetů". Už jste někdo zjistili, kdeže se jako mají vyrábět? V rybárně nejsou ani ve vyšších levelech.
    Ahoj, podle mě to je to jemné filé ze zálivu sirén. Myslím, že se dřív tak jmenovalo.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 14.07.2017
    Už jsme se o Vzácném filé bavili před 3 dny tady: Diskuze k "Aktualizace 8.6.2017: Pracovní centrum" :) Určitě to tak je, protože jemné filé vypadají stejně jako měly podle úvodní novinky Pracovní centrum vypadat vzácné filety (v novince je obrázek). Problém je nejen úroveň rybáře (74), ale i potřebná úroveň Zálivu sirén. Dají se totiž vyrábět až na nejvyšší 7. úrovni restaurace (čili 2x nutno vylepšovat s architektem).
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • veverka-zrzka (CZ1)veverka-zrzka (CZ1) Komentářů: 191


    Dnes jsem si všimla tohoto auta u mola (farma na rybaření). Údajně obchodník během mistrovství. Nabízí zboží za ty modré "medaile", které získáváme za mistrovství. Chci se zeptat, kdy se budou dostávat ty medaile z mistrovství, abychom je mohli uplatnit u tohoto obchodníka. Vzhledem k tomu, že doposud žádné medaile nebyly rozdány, domnívám se, že je zde úplně zbytečně :-D.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812


    Dnes jsem si všimla tohoto auta u mola (farma na rybaření). Údajně obchodník během mistrovství. Nabízí zboží za ty modré "medaile", které získáváme za mistrovství. Chci se zeptat, kdy se budou dostávat ty medaile z mistrovství, abychom je mohli uplatnit u tohoto obchodníka. Vzhledem k tomu, že doposud žádné medaile nebyly rozdány, domnívám se, že je zde úplně zbytečně :-D.
    Ahoj.
    Myslím, že dnes je rozdají spolu se zprávou jak si vedou jednotlivé servery, bylo to myslím v ofiku.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 14.07.2017
    Jojo, má to být vždy v pátek. Taky na to čekám.

    Edit: Jsem fakt zvědavá, kolik mincí dostanu. U obchodnice je pár vzhledů, na které si brousím zuby. Taky je tam irský kurník a pár dalších věcí, které bych chtěla. Doufám, že to nebude třeba jen nějakých 50-100 mincí, ale podstatně víc.
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    murbella (CZ1) napsal(a):
    Jojo, má to být vždy v pátek. Taky na to čekám.

    Edit: Jsem fakt zvědavá, kolik mincí dostanu. U obchodnice je pár vzhledů, na které si brousím zuby. Taky je tam irský kurník a pár dalších věcí, které bych chtěla. Doufám, že to nebude třeba jen nějakých 50-100 mincí, ale podstatně víc.
    taky si myslím že daj jen několik mincí a tím mě teda pěkně naštvou : :D
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 14.07.2017
    Mně se líbí ty dekorky s bonusovým pasivním efektem - zvyšující kapacitu skladu, nebo třeba body reputace ze soutěží. Tušíte někdo, jestli jsou dočasné, či trvalé, a jestli je efekt kumulativní, nebo působí jen 1x bez ohledu na to, kolik by člověk těch dekorek měl? Zvednout si kapacitu skladu by bylo fajn...

    Ale v úvodní novince se slibovaly i věci, které tam nevidím, třeba nějaká extra super loďka :)

    Chich, tak si můžu nechat zajít chuť. Za mé 125. místo na serveru mám 801 mincí, to je tak na nějaký vzhled a můžu být rád :D
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 14.07.2017
    Tak jsem dostala 513 mincí, musím si s nákupy počkat na příští týden. To, co si zatím můžu koupit, už mám. Ale už teď je jasné, že na budovy za 6+ tisíc mincí nedosáhnu. Takže si jen nakoupím pár vzhledů.

    No, prvních pár dní akce jsem byla na dovolené, tak mám skluz. Jinak, jsme 10., to není tak zlé.

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 14.07.2017
    No, ale pokud ty mince teď nevyužiješ, do příštího týdne ti zmizí. Nepřevádějí se do dalšího týdne.
    Beru zpět, myslím, že jsem to špatně pochopil. Je to do týdne od konce události a já si to špatně vyložil.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    No, ale pokud ty mince teď nevyužiješ, do příštího týdne ti zmizí. Nepřevádějí se do dalšího týdne.
    Aha, tak to si něco koupím. To je na houby, tuhle podmínku jsem si neuvědomila.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 14.07.2017
    Počkej, možná jsem to popletl. Ono to je do týdne od konce události, ne do týdne od získání. Neberte mě raději vážně :)
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 14.07.2017
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Počkej, možná jsem to popletl. Ono to je do týdne od konce události, ne do týdne od získání. Neberte mě raději vážně :)
    Sakryš, radši si to všechno jdu důkladně přečíst, ať nic neprošvihnu, ani nic nevyplýtvám.
  • Mycky (CZ1)Mycky (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Počkej, možná jsem to popletl. Ono to je do týdne od konce události, ne do týdne od získání. Neberte mě raději vážně :)
    Právě jsem se tě chtěla zeptat, jestli je tato informace něčím podložená, jelikož v oficiálním oznámení je: "Vaše mince mistrovství budete moci utratit do 1 týdne po konci události." Čímž se asi nevylučuje varianta, že by mince mizely po každém týdnu, ale přijde mi pravděpodobnější, že je můžeme kumulovat a pak jednorázově utratit :)
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Jo, dobrý, je to až do konce mistrovství.

    "Vaše mince mistrovství budete moci utratit do 1 týdne po konci události."

    Jinak, ta loď se 100 úrovněmi mě taky zajímá. Kde ji může člověk potkat?

    "Loď se 100 úrovněmi, která je lepší než všechny momentálně dostupné lodě."
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Tak nám uzveřejnili jak si stojí náš servr v celosvětové hře.Samozřejmě jsme předposlední a za náma je už jen Brazílie.Asi se tam těm lovcům moc hrát nechce. :D:D.Ale stejně v podstatě stejně nemáme žádnou šanci protože kolik miliónů obyvatel má třeba takové Japonsko nebo Rusko apod.I kdyby u nich hrálo jen mizivé procento lidí tak nás v klidu úplně převálcujou.Takže jsme v té hře jen tak do počtu.
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    upraveno 14.07.2017
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Tak nám uzveřejnili jak si stojí náš servr v celosvětové hře.Samozřejmě jsme předposlední a za náma je už jen Brazílie.Asi se tam těm lovcům moc hrát nechce. :D:D.Ale stejně v podstatě stejně nemáme žádnou šanci protože kolik miliónů obyvatel má třeba takové Japonsko nebo Rusko apod.I kdyby u nich hrálo jen mizivé procento lidí tak nás v klidu úplně převálcujou.Takže jsme v té hře jen tak do počtu.
    Ehm, na jakém serveru hraješ? Protože, já mám server Česká republika na 10. místě. Nebo mi něco uniká?

    Edit: Sjeď si až dolů, je celkem 27 serverů. Být 10. server z 27 není zas taková tragédie.
  • Gumový medvídek (CZ1)Gumový medvídek (CZ1) Komentářů: 10
    upraveno 14.07.2017
    Zdravím a kde najdu celé pořadí kolik mají třeba i ty poslední ?

    Edit: Už to vidím .
  • muro259 (SK1)muro259 (SK1) SK1 Komentářů: 47
    upraveno 14.07.2017
    Celé hodnotenie ukazujúce len celkovú hodnotu nazbieraných bodov nemá žiadnu vypovedajúcu hodnotu. Nie je z neho jasné k akému počtu hráčov bolo vztiahnuté.  Je to číslo len samé pre seba. Pri prepočte napr. bodového zisku na jedného hráča, resp. prvých 100, 1000 ... hráčov, by rebríček bol možno trochu iný.
    Alebo by bolo možno zaujimavé vzťahovať to k celkovému počtu hráčov hrajúcich na príslušnom servri.
    ---
    Ale inak MS kvitujem, je to dobré spestrenie hry.
    Pekný deň všetkým.
Sign In to comment.