Domů Czech Představení spolků farmářů CS server

Farma Galactica (cs)

Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
upraveno 29.03.2015 v CS server
ahoj,

představuji náš spolek Farma Galactica. Jsme level 36 (a pořád se to mění :)) a máme aktuálně 10 volných míst (po velké čistce). Pořád hledáme nové členy nebo i jiný menší spolek, který by se s námi chtěl spojit.

Aktuálně máme tyto výzkumy (max = jedná se o maximum, které lze získat):
  • Prasata - 80 % navíc z dolarové částky při prodeji (max)
  • Mléko - 40 % (max)
  • Vejce - 67 % (max)
  • Jablka - 27 % (max)
  • Třešně - 10 %
  • Mandle - 80 % (max)
  • Oslíci - 60 %
  • Ovocné koláče - 15 %
  • Jablečné koláče - 10 %
  • Muffiny - 5 %
  • Jablečné taštičky - 5 %
  • Luční kvítí - 10 %
  • Letní kytice 10 %

Příspěvky do spolku jsou stanoveny na 2000 dolarů x úroveň levelu za týden. Pokud máme zrovna naspořeno dost peněz v rozpočtu, tak se příspěvky neplatí. Hráči do úrovně 30 jsou od příspěvku osvobozeni - mohou platit jen dobrovolně.

Napiš mi ve hře zprávu, pokud tě ještě něco zajímá nebo rovnou požádej o členství ve spolku Galactica. Nebo mi napiš a já ti pošlu pozvánku. Rádi se spojíme i s jiným spolkem (pokud to naše kapacita volných míst dovolí). Těšíme se na všechny farmáře a farmářky.

Disharmony, Farma Galactica
Post edited by Disharmony (CZ1) on

Komentáře

  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 27.09.2014
    ahoj, stále hledáme aktivní členy nebo malý spolek, který by se s námi sloučil ... máme 10 volných míst :o) pište mi prosím ve hře nebo rovnou požádejte o vstup do spolku ... děkuji Disharmony
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 07.10.2014
    ahoj, aktualizuji náš příspěvek, hledáme aktivní členy, kteří to neberou zase tak vážně, ale chtějí se pobavit ... rádi mezi nás uvítáme i více členů najednou, třeba celý spolek ... prosím pište mi ve hře ... děkuji Disharmony
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 29.11.2014
    ahoj, máme 9 volných míst, rádi přijmeme i menší spolek ... pište mi ve hře ... děkuji
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    upraveno 29.03.2015
    ahoj, máme pořád volná místa, nabízíme možnosti středně velkého spolku, kdy některé výzkumy jsou už vyzkoumané, takže tvoje efektivita farmy se zvýší. Na druhou stranu stále je co zkoumat a k tomu potřebujeme právě tebe.

    Napiš mi ve hře, hledej nick Disharmony nebo spolek Farma Galactica
Sign In to comment.