Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace 22.9. - Vylepšení ostrovní farmy a další"

11214»

Komentáře

  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 06.10.2014
    Začala jsem zase více farmařit a jsem na OF dál, než minule :-) Jde prostě o to, si farmaření užívat. Má-li někdo dolarů i zlata dostatek, proč je nevyužít...
    Já se těším na stáje. Na stáje jsou potřeba potkovičky. Nejvíce podkoviček získáte za plody ze skleníku. Semínka do skleníku se dají kupovat za mušle a mušle získáte na OF :-) Takže u mě není, co řešit :-)
  • koloseum73 (CZ1)koloseum73 (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 07.10.2014
    Ahoj.
    Rád bych se zeptal na Zítřejší aktualizaci.Budou se u nás jen opravovat chyby,nebo budem patřit mezi exp.servery a přijdou změny s dokupováním surovin?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 07.10.2014
    koloseum73 napsal: »
    Ahoj.
    Rád bych se zeptal na Zítřejší aktualizaci.Budou se u nás jen opravovat chyby,nebo budem patřit mezi exp.servery a přijdou změny s dokupováním surovin?

    Ahoj, pokud aktualizaci bude, tak i u nás. Jen náš CM se stále zaučuje, tak prosím o strpení, s vyvěšením ofic. oznámení. :)
  • koloseum73 (CZ1)koloseum73 (CZ1) Komentářů: 31
    upraveno 07.10.2014
    Děkuji za odpověď:)
    To že nějaká aktualizace bude je jasné,spíš jde o její rozsah,který se na různých serverech liší (bráno ze zahr.fór)
    Pokud i u nás dojde k zákazu dokupování surovin,mělo by se to zveřejnit co nejdříve.
    Aby hráči,jenž mají na dokupování založené své farmy,začali s přestavbou dříve než jim zkolabuje celý systém:)
    To že se CM zaučuje chápu a strpení taky mám,jen oznámení již vyšlo včera,což je dostatečná doba na sepsání pár písmen:)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 07.10.2014
    ak by som si nemohla dokupovať plodiny, zvery a pod. rovno s farmou končím. naozaj by ma nebavilo postupovať pomalšie ako doteraz. ked mam ulohu minuť doláre , to by mi trvalo niekedy par hodín kym ju splním, to iste predaj prasce a pod.
  • lucie-kvetinka (CZ1)lucie-kvetinka (CZ1) Komentářů: 15
    upraveno 11.10.2014
    ahj mam dotaz kdyz plnim ukoly tak mam pak koktejly atd no a kdyz bude par minut do konce tak kdyz ty veci neprodam zustanou mi tam do dalsi ostrovni farmy myslim ty arasidy pomerance atd moc dekuji za odpoved
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 11.10.2014
    ahj mam dotaz kdyz plnim ukoly tak mam pak koktejly atd no a kdyz bude par minut do konce tak kdyz ty veci neprodam zustanou mi tam do dalsi ostrovni farmy myslim ty arasidy pomerance atd moc dekuji za odpoved

    Ahoj, nezůstanou ti. Pokud je sama neprodáš za mušle, budou samovolně směněny po ukončení Ostrovní farmy (opět za mušle) .
  • lucie-kvetinka (CZ1)lucie-kvetinka (CZ1) Komentářů: 15
    upraveno 11.10.2014
    ....:):):):)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 24.10.2014
    uz teraz mozem skonstatovať, ak ma niekto na začiatku ostrova tak zo 20 mil. dolarov, veľa času a nezlatkuje, nemá šancu získať ani perlu motivácie, ktora sa uz ako tak oplatí, špec. chlievy detto.
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 24.10.2014
    odpovie niejto komu sa podarilo ziskat aspon tu perlu
    ?hram dost intenzivne,určite som nemala všetko postavene a vylepšene,ale elohy som už pred týždnom splnila a mam 38 000 000 iba,o nejakom chlieve ani nesnivam
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 24.10.2014
    psala jsem hráčce, která je u ostrova na prvním místě v žebříčku.. za dobu trvání ostrova posbírala cca 157 milionů mušlí, takže dostala všechny dekorace i kravín.. no a vzhledem k tomu, že je zatím první a ostrov bude končit, tak nejspíš i vepřín :D nevím, kolik hráčů na ten kravín bylo schopno dosáhnout, ale jen tak pro představu, jak je na tom ten první
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 26.10.2014
    Mám cca 115. až 120. úroveň, na začátku jsem měl nějakých 20M a v průběhu ostrova jsem investoval v podstatě jenom do něj. Že nebudu mít vepřín ani kravín, s tím jsem počítal, ale nakonec mi to cca o 1-2M nevyjde ani na tu perlu. Nezlatkuju a hraju poměrně hodně intenzivně.

    (Ještě v týdnu jsem věřil tomu, že by to o fous vyjít mohlo, ale nakonec bude trošku chybět. Možná rozhodující byla ta doprasená čtvrteční odpolední aktualizace. :-/ Utela mi tam skrz to jedna sklizeň kokosových sadů a ta mi bude zítra, teda vlastně už dneska, chybět k výrobě poslední hvězdy, kterou bych to možná dotáhl na tu perlu. Pešek no.)
Sign In to comment.