Domů Technické problémy & bugy
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Zamrznutí při přechodu mezi farmami

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Sklízení - ztráta času.

Komentáře

• reborning2reborning2 Komentářů: 54
    upraveno 11.06.2013
    nechcem zakladat novu temu tak to napisem sem..

v rannych hodinach to semtam robi to iste co robilo vecer, to nie je vyhra. Dalej chcem tiez informovat o probleme so zamrzanim farmy pri prechodoch ci uz cez horne tlacidlo alebo aj cez tie bocne, viac ludi z nasho spolku ma tento problem. Pri prechode jednoducho ostane len to okienko "stahnout herni prvky"
    reborning @ cs 1
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 11.06.2013
    Jak už to tu někdo psal někde, problém s přechodem na jinou farmu má většinou prohlížeč Chrome a Opera. Co se Firefoxu týče, tam jsem problém ještě nezaznamenal. I to sklízení jde na jedničku. Možná je třeba stáhnout nejnovější flash na Chrome...
  • reborning2reborning2 Komentářů: 54
    upraveno 11.06.2013
    ja mam len firefox (nightly build stable 32bit a v robote 64bit vyvojarsku verziu)
    reborning @ cs 1
  • SystemSystem Komentářů: 106,321
    upraveno 13.06.2013
    ist napsal: »
    Dobré poledne,
    tenhle zádrhel ale nevypadá, že souvisí s vytížením serverů. Daleko víc bych se přiklonil k zavlečené chybě v kódu hry při uvedení do provozu "udělátka" "Příští sklizeň" vpravo nahoře. Těch (nezávislých) chyb je více a když se sečtou, tak hra dopadá takhle.
    Ivan

Ahoj,

problém s přechodem na farmy je nám znám a nesouvisí se serverem. Prosíme o trpělivost. Pracuje se na řešení.

Děkujeme za pochopení!

S pozdravem
  • renáta5 (CZ1)renáta5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 38
    upraveno 13.06.2013
    marpan napsal: »
    Jak už to tu někdo psal někde, problém s přechodem na jinou farmu má většinou prohlížeč Chrome a Opera. Co se Firefoxu týče, tam jsem problém ještě nezaznamenal. I to sklízení jde na jedničku. Možná je třeba stáhnout nejnovější flash na Chrome...

já mám taky firefox a zamrzává to při přechodu z jedné farmy na druhou
    renáta5 @ cs 1
  • Assa (CZ 1)Assa (CZ 1) Komentářů: 29
    upraveno 13.06.2013
    Používám Firefox a problém s přechodem z jedné farmy na druhou mám též....

Dnes tedy téměř pokaždé. Musím se pak odhlásit a přihlásit, jinak se nepřepnu....
    Assa @ cs 1
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    upraveno 14.06.2013
    Problém s přecházením mezi farmami nemám, a to používám Chrome. Včera dopoledne se akorát jednou kouslo políčko a nechtělo se nechat sklidit - asi na 10 vteřin a dvojí kliknutí. jinak hra už naprosto v pohodě.
    Hope2 @ cs 1
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 14.06.2013
    Já využívám střídavě Operu a Firefox a při přechodu na jinou farmu to sice na chvilku zamrzne (2-3 sekundy), ale zase se samo rozběhne jak má, není třeba znovu hru načítat nebo znova přihlašovat... Takže za mě v pohodě (proti stavu, co panoval před přechodem na novej server).
    Hloupý vlčátko

Tato diskuze je zavřená.