Domů Czech Otázky ke hře

Tematické události - dostupnost

Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
upraveno 12.02.2017 v Otázky ke hře

Od jakého lvl se dají dělat akce (asie, příroda, havai atd.) ?
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 26.08.2014
    Mám za to, že jsem kdysi někde na fóru potkala, že začátky těchto akcí nejsou totožný... u nějaké byl snad lvl 12, u jiné nám určitě ve spolku někdo hlásil, že se mu objevila akce (Asie?) v půlce doby trvání při postupu do lvl 18...
    Pokud se tu někdo během týdne neozve s přesnějšíma informacema, zkusím to příští týden vyzjišťovat (až se vrátí Rose z dovolené)...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.08.2014
    Mám dojem, že se level dostupnosti shodoval s levelem pro první dekoraci dané události, tj. Hurá do přírody 12, Pohádka 14 (tento level je potvrzen i od Rose v návodu), Asie 16, Havaj 16, UFO 16. Ale můžu se mýlit...
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 28.08.2014
    wolfka napsal: »
    Mám za to, že jsem kdysi někde na fóru potkala, že začátky těchto akcí nejsou totožný... u nějaké byl snad lvl 12, u jiné nám určitě ve spolku někdo hlásil, že se mu objevila akce (Asie?) v půlce doby trvání při postupu do lvl 18...
    Pokud se tu někdo během týdne neozve s přesnějšíma informacema, zkusím to příští týden vyzjišťovat (až se vrátí Rose z dovolené)...
    Mám dojem, že se level dostupnosti shodoval s levelem pro první dekoraci dané události, tj. Hurá do přírody 12, Pohádka 14 (tento level je potvrzen i od Rose v návodu), Asie 16, Havaj 16, UFO 16. Ale můžu se mýlit...
    Děkuji oběma za info, je dobré vědět od jakého lvl se akce dají plnit.
    Ve FAQ jsou informace nepřehledné :( nováček se v tom nevyzná

    Jen že mi nový člen spolku napsal, že mu akce Hurá do přírody
    naskočila až teď, po dovršení 14 lvl - tak jak to je ?? :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 28.08.2014
    Huhouš napsal: »
    Děkuji oběma za info, je dobré vědět od jakého lvl se akce dají plnit.
    Ve FAQ jsou informace nepřehledné :( nováček se v tom nevyzná

    Jen že mi nový člen spolku napsal, že mu akce Hurá do přírody
    naskočila až teď, po dovršení 14 lvl - tak jak to je ?? :D

    To, že je tam ty informace chybí, znamená jediný: ještě nikdo z hráčů neprozradil, u kterých levelů která akce naskakuje. My tam máme (resp. spíš hanah, která se o to svědomitě stará) informace, který máme od někoho potvrzený.

    Je divný, že zrovna od 14. úrovně... v návodech jsou zrovna u týto akce i počty od levelu 12, možná se to měnilo...?
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 28.08.2014
    wolfka napsal: »
    To, že je tam ty informace chybí, znamená jediný: ještě nikdo z hráčů neprozradil, u kterých levelů která akce naskakuje. My tam máme (resp. spíš hanah, která se o to svědomitě stará) informace, který máme od někoho potvrzený.

    Je divný, že zrovna od 14. úrovně... v návodech jsou zrovna u týto akce i počty od levelu 12, možná se to měnilo...?

    Možná, když byl zrovna ve 12.lvlu, tak bylo třeba UFO :)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 29.08.2014
    maja03 napsal: »
    Možná, když byl zrovna ve 12.lvlu, tak bylo třeba UFO :)

    Já to pochopila, že dosáhl dotyčnej 14. levelu vprostřed akce a teprv naskočila jako nová...
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 30.08.2014
    wolfka napsal: »
    Já to pochopila, že dosáhl dotyčnej 14. levelu vprostřed akce a teprv naskočila jako nová...
    Tak jsem to pochopila i já :D
    Bylo mi divný, že nemá stan nad farmou a ještě jsem mu radila aby šel off a vrátil se, třeba mu to naskočí. Prý nic i po odlogování.
    Druhý den mi napsal, že mu stan už naskočil - až když dokončil 14 lvl.
    Tak nevím, je to z druhé ruky (od nového člena spolku) tak tohle info to ber s rezervou.
Sign In to comment.