Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Pojďme dělat radost druhým aneb Anděl rozdává dárečky

24

Komentáře

  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) CZ1 Komentářů: 634
    děkuju za dáreček  :kissing_heart: 
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 28.12.2015
    black-.-angel napsal(a):
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Díky andílku. Nepsal jsem to kvůli odměně, stejně jsem myslel, že už jsem přes limit. Ty si hezké přání prostě zasloužíš.  :D
    Ty dáreček taky, proto mě mrzí, že padnul na "neúrodnou půdu" :D Takže to koukej využít! :angry: :D 
    Na jakou neúrodnou půdu???
    Abyste pochopili všichni, dostal jsem od Andělky dárek na silo na gurmánu, které je prázdné a skoro vůbec ho nepoužívám. Takže na rozdíl od všech ostatních já dostal dárek trvalé hodnoty - jiskřící silo. Teď už jen zbývá, aby mi to GGS uznalo, jako dekoraci s nějakou slušnou hodnotou. :D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 13.06.2017
    Valentýn

    Přátelé, kamarádi :)

    Dnes nám na farmě začala valentýnská událost a už konečně dorazila i Frida se svým nejnovějším výtvorem :)

    Mám pro vás záludnou otázku, která se týká právě její malby! Kdo správně jako první nejrychleji odpoví, získává malý dáreček v podobě talismanu pro štěstí! To ale není všechno. Za svou přesnost a rychlost totiž dostanete dáreček nejen pro sebe, ale i pro jednoho dalšího hráče dle vašeho přání. A to už stojí za to, ne? Vždyť kdo by nechtěl dělat radost jiným :)

    Takže.. jste připraveni? Zde je otázka:

    :heart: Kolik zamilovaných párů zachytila Frida na svém díle Park zamilovaných? :heart:
    (Labutě či jinou faunu a flóru prosím nepočítejte :D)

    (Ještě pro jistotu dodám, že každý může odpovědět pouze jednou a svůj příspěvek nesmí editovat ;))

    (A poslední poznámka na závěr, bohužel se toto týká pouze cs serveru.)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Tak sem si tu ošklivost přece jen otevřela (samozřejmě bez zakoupení :D)... že by 9?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Správně, 9 jsem se taky dopočítala! :) A opovaž se valentýnský dáreček věnovat někomu jinému než havranovi! :o:)

    Kampak to bude? :)

    Jinak to podle mě není zas až taková ošklivost, jen ty mrakodrapy to hyzdí přímo nehorázně.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Tak mě kdyžtak na olivy (jedno jaký, obojí sou stejný :D) a Havránkovi (ach ano, kvůli mé lásce sem do toho počítání šla... a stejně sme vlastně tak nějak počítali spolu, ale pssssssssst :wink:) prej kravín "s těmi nádhernými fialovými praporky". :)
    A díky! :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Máte to tam :)

    Teda ty fábory jsou fakt brutální :D Já jsem je vyvěsila jen na silo, to se fakt nedá. (Promiň, Havránku, opravdu jsem se tu zasmála, když jsem viděla tvou farmu :D.. je opravdu rozkošná :D... a to je ještě málo oproti některým.)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Díky :) Jojo, fábory sou děs běs. :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak přátelé, valentýn i valentýnská událost se pomalu chýlí ke konci, takže je na čase zase rozdat trochu té radosti (rozuměj talismany).

    Tentokrát využijeme probíhající čínské události :)

    Talisman získá ten (bohužel jen na cs serveru), kdo se svým tipem nejpřesněji trefí do příštího času zahájení ohňostroje :) Svoje tipy můžete psát do tohoto vlákna a své příspěvky po odeslání prosím neupravujte :)
  • laura39 (CZ1)laura39 (CZ1) Komentářů: 165
    00:23 :smile: 
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    23:47

    aj keď nie som cz, ak by náhodou som vyhrala rada prenechám výhru niekomu :);)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    23:47

    aj keď nie som cz, ak by náhodou som vyhrala rada prenechám výhru niekomu :);)
    Tak jelikož byl čas 23:55, byla jsi blíže než laura :) Můžeš si tedy určit, komu kam mám poslat odměnu :) A zároveň děkuji za tvou šlechetnost ;)
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 15.02.2016
    prenechávam to laure, keďže sme tu boli len dve. ;):)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    prenechávam to laure, keďže sme tu boli len dve. ;):)
    No jo, bylo už kapku pozdě, ale já jindy neměla čas ohňostroj hlídat :)

    Tak já ti za lauru děkuju a zítra (až bude vzhůru :D) dáreček dle jejího výběru předám :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 10.04.2016
    Už bylo na čase si pro vás připravit další tipovací soutěž :)

    Tentokrát bude vaším úkolem tipnout si co nejpřesněji čas nejbližšího příjezdu architekta.

    Své příspěvky prosím po odeslání neměňte, jinak vaše odpovědi nebudou brány v potaz :) Každý může tipnout samozřejmě jen jednou.

    Pokud se najde více správných odpovědí, rozhodující je čas vložení příspěvku - vyhrává samozřejmě ten, kdo ho vloží dříve.

    Jako vždy (neb nic jiného nabídnout nemůžu :D) autor příspěvku s nejpřesnějším odhadem získá jako odměnu talisman pro štěstí na libovolnou budovu :) (bohužel stále jen cs server)

    Tak hodně štěstí ;)

    edit: ještě jedna drobnost - tipy lze samozřejmě vkládat pouze do první nejbližší návštěvy architekta ;)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 10.04.2016
    Tak to vím naprosto přesně!

    Bude to půl minuty po zadání upgradu hlavní budovy na ostrově... :D
     
    Edit:  Já vím, že se to editovat nemá... ale můj tip stejně nevyšel. Steve se někde zapomněl. Hodně štěstí tomu, kdo předpoví nějaký blízký příchod! :D
    Post edited by Corco (CZ1) on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    Tak já si taky tipnu - tento tejden mám noční, takže... půlnoční návštěva třebaaa... třebaaa... ze středy na čtvrtek. ;)
  • mackenzi (CZ1)mackenzi (CZ1) Komentářů: 430
    tak třeba v pondělí 00.30 ;)
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Přijede v sobotu v 0:30, aby mě naštval, protože tu o víkendu asi vůbec nebudu. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Přijede v sobotu v 0:30, aby mě naštval, protože tu o víkendu asi vůbec nebudu. 
    Hurá, svým tipem jsi byl nejblíž! A snad ho ještě stihneš :)

    Pověz, kam si budeš přát talisman? :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Právě jsem u zrzounů zjistila, že mám nějak hodně karmy - povězte, komupak by se hodilo malé štěstíčko a kam? Pouze prvních 5 zájemců! ;) (CZ server)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 22.09.2016
    Pexíkovi kam si řekne :) (rozumíme Pexi :) )
    Post edited by maja03 (CZ1) on
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 22.09.2016
    Máje03 kam si řekne :smile:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Maja03 kam si řekne :smile:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Tak si řekněte, ostatní asi nic zadarmo nechtějí :smiley:
  • rikitin (CZ1)rikitin (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,398
    Stenlymu, kam si řekne :)
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 22.09.2016
    Mi prosím na jablíčka :) a mooooc děkuju Pexi a Stenlymu :kissing_heart: šmankote a samozřejmě Andílkovi za dáreček :love:
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 22.09.2016
    Já prosím na mléko, nechám tě andělíno vybrat, jestli na 1, 2, 3 nebo 4 chov (počítáno z leva).  :lol:
    Pardon, děkuji moc Riki a temmíčku ďábeltečnému.  :heart:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Já prosím na vodní mlýn,děkuju Anděli a Majo :blush:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Asi už nemám nárok, ale na mléko by to pomohlo :) Přinejhorším poprosím někoho ze spolku :D
Sign In to comment.