Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Ostrovní farma

11318

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.02.2015
    major19632 napsal: »
    to je nemožné nemám peníze abych do oho dal zlatky navíc zlaťáky nemám žádné na ostrovnou farmu mají jen ti co mají 30 milionů a více já mam 14 milionů asi to vzdám jedna varianta je že budu 2 dny vzhůru a nebo druhá vybourat gurmánskou farmu nechat jen sady, sílo a pekárnu pekárna vydělává dost dělam každý den jablečné taštičky tak vydělam asi 500 tisích

    Není to nemožné, jsi už na dost vysokém levelu, abys něco vydělal. Já do toho nikdy nevrazila jedinou zlatku, nevím, co pořád meleš o zlatých, o tom to vážně není. Nebuď líný a přemýšlej, co tam udělat, rad jsi dostal dost. Gurmánskou farmu nebourej, z toho by byl jaký prospěch? Že bys už vůbec neměl kde vydělávat? Seber rozum a jdi makat, bez toho to nepůjde :) Že je něco nemožné, umí říct každý ;-)

    Ostrovní farma zkrátka je koncipovaná pro vysoké levely. Nízké a ti, co do toho nechtějí dávat dolary, daleko dojít nikdy nemohou.
  • major19632major19632 Komentářů: 10
    upraveno 03.02.2015
    problém vyřešen koupil jsem si přes sms zlatky
  • GegonkaGegonka Komentářů: 2
    upraveno 03.02.2015
    Nemuzu z mangoveho sadu dostat manga,a to uz se mi stalo predtim,ze jsem zbytecne prosazela penize,a nic,i kdyz se ridim podle pokynu. Diky za odpoved Gegonka:confused:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 03.02.2015
    Gegonka napsal: »
    Nemuzu z mangoveho sadu dostat manga,a to uz se mi stalo predtim,ze jsem zbytecne prosazela penize,a nic,i kdyz se ridim podle pokynu. Diky za odpoved Gegonka:confused:

    Že ti nejdou sklidit vypěstovaná manga? Nebo že ti nejde zadat výrobu? Nějak tam právě nevidím tu otázku :)

    Na zahájení výroby musíš mít 20 jednotek ostrovního hnojiva a dostatek ostrovních dolarů na spuštění výroby.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 03.02.2015
    major19632 napsal: »
    problém vyřešen koupil jsem si přes sms zlatky

    Z mého pohledu je to řešení šílence, ale kdo chce kam...
    Jak ti bylo naznačováno, ostrovka je pro ty, co nemají problémy s financemi. Nemusí to být nutně jen vysoký level, ale základ je mít silné a dobře vydělávající stálé farmy. Hodně důležité je držet na ní úroveň spokojenosti někde kolem -60% - to jde a výrazně to zlevní provoz.
    Ostrov i vikingy jsem pokaždé dokončil včetně třetí kapitoly a bez zlatek - jde to, ale musíš být ochotný věnovat tomu dost času. Nemusí to být souvisle, stačí zajít cca jednou za 3 hodiny.
  • GegonkaGegonka Komentářů: 2
    upraveno 04.02.2015
    Dekuji za radu. :-)

    Diky,chodim do prace,ale bavi me to,tak se jakz ,takz snazim! :-)
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 06.02.2015
    Ahojky, je už někdo tak daleko, aby mi mohl odpovědět, prosím? Ve třetím vedlejším úkolu třetí kapitoly byla odměna 200 prvotřídního humusu za banánový sad na úrovni 4. U vikingů ale byla odměna za stejný úkol s ovcemi změněna na 200 hnojiva. Zůstala odměna na tropickém ostrově stejná a nebo ji také změnili?

    Dnes už si odpovím sama, odměna se nezměnila ;-)
  • pali869 (SK1)pali869 (SK1) Komentářů: 29
    upraveno 14.02.2015
    budu na konci ostrovnej farmi ostrovne dolare vymenene za lastury? ak ano tak aky tam bude kurz?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.02.2015
    pali869 napsal: »
    budu na konci ostrovnej farmi ostrovne dolare vymenene za lastury? ak ano tak aky tam bude kurz?

    Ano, na konci ostrovní farmy budou skladové zásoby, ostrovní dolary a budovy převedeny na mušle. Kurz převodu ostrovních dolarů je dle wolfky za 1.000.000 ostr. dolarů 3.000 mušlí... Skladové zásoby určitě doporučuju prodat, získáš za to více mušlí, než když je necháš převést automaticky při resetu farmy (stejně tak bourání budov, to ale zase tolik mušlí nedá, takže je to skoro ztráta času.. doporučuju zbourat ale aspoň zlatkové dekorace).
  • mirijam (CZ1)mirijam (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,137
    upraveno 14.02.2015
    Ahoj :)
    nevíte někdo z moderátorů,jestli se bude točit vrtule na cukrovaru stejně jako u mlýnů?
    díky za odpověď :)
  • pali869 (SK1)pali869 (SK1) Komentářů: 29
    upraveno 14.02.2015
    Ano, na konci ostrovní farmy budou skladové zásoby, ostrovní dolary a budovy převedeny na mušle. Kurz převodu ostrovních dolarů je dle wolfky za 1.000.000 ostr. dolarů 3.000 mušlí... Skladové zásoby určitě doporučuju prodat, získáš za to více mušlí, než když je necháš převést automaticky při resetu farmy (stejně tak bourání budov, to ale zase tolik mušlí nedá, takže je to skoro ztráta času.. doporučuju zbourat ale aspoň zlatkové dekorace).
    1.000.000 ostr. dolarů 3.000 mušlí... ved to je smiesne
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.02.2015
    mirijam napsal: »
    Ahoj :)
    nevíte někdo z moderátorů,jestli se bude točit vrtule na cukrovaru stejně jako u mlýnů?
    díky za odpověď :)

    To tedy netuším :D Ale když byla časem přidána i animace pávů (a lemurů tuším?), třeba dojde i na cukrovar. Zítra dotaz předám ;-)
  • mgdalena20mgdalena20 Komentářů: 0
    upraveno 25.02.2015
    Zdravím všechny farmaře,
    popravdě hraju farmu už dva roky a diky ostrovni farmě mě to přestava bavit.Nemůžu u hry sedět celej den a dost mě začina štvat to že si nasbirám nějake penize,začnu budovat ostrovni farmu,vylepšovat,tím padem kašlu na hlavni farmy kde nic nevylepšim a nehledě na to že na ostrovni farmě utratím během toho měsice všechny penize,ktere tam cpu z hlavni farmy,takže ta i staje a ostatni farmy mi stoji na nule a jen se snažim vydělavat na vylepšováni ostrova a když jsem už spokojena uplyne měsic a buch vše zmizí,daji tam jinou ostrovni farmu a vše začina dokola,nema to žadny smysl,když už teda date ostrovni farmu tak ji tam nechte nechapu jaky to ma vyznam ji po měsici zrušit a dat jinou.
    Post edited by mgdalena20 on
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 19.02.2015
    Význam to má pro ty, co jsou na tom lépe než ty a už nemají kam strkat peníze.. ti nemají co dělat na stálých farmách, tak nemají důvod vydělávat a na farmu chodit.. a hra jde dobře hrát i bez ostrovky :) já ji tentokrát odemkla až na nějakých posledních 10 dní a pěstuju si tam šumáky.. loď díky zásobám pořád odesílám a i kdyby ne, tak do ostrova se vrazí mnohem víc peněz než se získá z lodi, takže hrát ostrov jen kvůli lodi je podle mě zbytečné
    akorát pak budeš mít malé množství podkov, ale pokud se neženeš za tím, abys měla koně s chovnou hodnotou 70 nebo za tím, abys měla stáj plnou zvířat, tak to podle mě taky není takový problém.. i když se to některým nezdá, tak podle mě si stále můžeme vybrat co na farmě chceme dělat a co už ne :)
  • eva004 (CZ1)eva004 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    upraveno 21.02.2015
    Ctěla jsem se zeptat, když teď skončila ostrovní farma.. Kam se dají postavit dekorace koupené u Obchodníka s mušlemi? Na nějakou ze stálých farem nebo ji můžu postavit až na další ostrovní farmě? a to samé u toho tropického obytného domu za mušle... Díky za odpověd
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 21.02.2015
    eva004 napsal: »
    Ctěla jsem se zeptat, když teď skončila ostrovní farma.. Kam se dají postavit dekorace koupené u Obchodníka s mušlemi? Na nějakou ze stálých farem nebo ji můžu postavit až na další ostrovní farmě? a to samé u toho tropického obytného domu za mušle... Díky za odpověd

    Můžeš si je postavit na jakékoliv stále farmě. Na ostrovní ti postavit dekorace a domky koupené u překupníka nepůjdou. :)
  • vajdikvajdik Komentářů: 11
    upraveno 22.02.2015
    Zmizela mi ostrovní farma po jednom dni,je to normalni??
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 22.02.2015
    vajdik napsal: »
    Zmizela mi ostrovní farma po jednom dni,je to normalni??

    Ano je. ostrovní farma je farma dočasná a jela jen po dobu 1 měsíce. Bohužel jsi sis ji spustil poslední den. :)

    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?36357-Aktualizace-31-07-2014
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    upraveno 22.02.2015
    vajdik napsal: »
    Zmizela mi ostrovní farma po jednom dni,je to normalni??

    Bohužel pro tebe to normální je. Je to podobné jako ostatní události začíná to v den XY, trvá 30 dní a pak to končí a ostrov mizí. Jestli jsi ostrov začal až 29. den jeho trvání, skončil ti hned druhý den. U letiště je umístěn odpočet hodin, příště se můžeš podívat.
  • vajdikvajdik Komentářů: 11
    upraveno 22.02.2015
    Aha,díky.ja jen že mi psali že to je op dobu 30ti a na druhy den tohle,celkem šok...Tak díky!! :-)
  • maky001 (CZ1)maky001 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 24.02.2015
    ahoj, prosím co je to ta ostrovní farma? kde jí najdu???? díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.02.2015
    maky001 napsal: »
    ahoj, prosím co je to ta ostrovní farma? kde jí najdu???? díky

    Ostrovní farma je měsíční událost, která se čas od času ve hře spustí. Je dostupná od 30. levelu skrze letiště. Více o ostrovní farmě se dozvíš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?36642-Leti%C5%A1t%C4%9B-ostrovn%C3%AD-farma-n%C3%A1vod-ke-h%C5%99e.

    Teď momentálně ve hře není, skončila před třemi dny.
  • 87Lucie8787Lucie87 Komentářů: 1
    upraveno 25.02.2015
    Můžu se zeptat? Nějak se mi podařilo na ostrovní farmu přejít a teď ji nemůžu najít. :( Proč? Díky za radu
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.02.2015
    87Lucie87 napsal: »
    Můžu se zeptat? Nějak se mi podařilo na ostrovní farmu přejít a teď ji nemůžu najít. :( Proč? Díky za radu

    Ostrovní farma je měsíční událost, která se čas od času ve hře spustí. Je dostupná od 30. levelu skrze letiště. Teď momentálně ve hře není, skončila před čtyřmi dny. Je to stejné jako s ostatními událostmi za branou farmy, v předem neurčený čas se všem spustí, běží časomíra a po vypršení času zase skončí.

    Více o ostrovní farmě se dozvíš zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?36642-Leti%C5%A1t%C4%9B-ostrovn%C3%AD-farma-n%C3%A1vod-ke-h%C5%99e.
  • IvivikikIvivikik Komentářů: 0
    upraveno 28.02.2015
    objeví se znova hrála jsem ji a zmizela dík
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 28.02.2015
    Ostrovní farma je dočasná událost - na 1 měsíc. Po té době je zresetována a o veškerý postup přijdeš, příště začínáš znovu. Skončila už před několika dny. Kdy příště bude, nevíme, ale dá se s velkou pravděpodobností očekávat, že nejdříve bude zimní verze - Polární záře (více info zde).

    Více o ostrovní farmě se dozvíš tady: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?36642-Leti%C5%A1t%C4%9B-ostrovn%C3%AD-farma-n%C3%A1vod-ke-h%C5%99e.
  • IvetaFarmerIvetaFarmer Komentářů: 1
    upraveno 02.03.2015
    prosím kde najdem obchodníka?
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 02.03.2015
    Najdeš ho nad každou ze stálých farem.
    Poznáš ho podle modrého auta...:)
  • dagmar 1143 (CZ1)dagmar 1143 (CZ1) Komentářů: 12
    upraveno 13.04.2015
    Ahoj omylem stavím druhý paví výběh, můžu to nějak zrušit? Děkuji
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    upraveno 13.04.2015
    Ahoj,
    musíš počkat, až se dostaví a pak ho dát zase zbourat, akorát tě to připraví o nějaký ten čas.
Sign In to comment.