Domů Czech Otázky ke hře

Spuštění hry

Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
upraveno 12.02.2017 v Otázky ke hře
nešlo by něco udělat s těma tabulkama který se objeví při každým načtení farmy?jako jo chápu že je to proto aby to člověka prostě lákalo utrácet,a vlastně to tím vždy člověku i "připomenout",ale tak jako ať je to prime day nebo prime prodej...víme o tom,je to nahoře přišpendlený...když to dřív bylo tak 2x za týden,tak jo v pohodě,ale denodenně?a že nemůžu být na farmě celej den,a tedy se musím několikrát přihlásit,a pokaždý na mě vyskočí tolik nabídek...
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 17.07.2014
    Ondras25 napsal: »
    nešlo by něco udělat s těma tabulkama který se objeví při každým načtení farmy?jako jo chápu že je to proto aby to člověka prostě lákalo utrácet,a vlastně to tím vždy člověku i "připomenout",ale tak jako ať je to prime day nebo prime prodej...víme o tom,je to nahoře přišpendlený...když to dřív bylo tak 2x za týden,tak jo v pohodě,ale denodenně?a že nemůžu být na farmě celej den,a tedy se musím několikrát přihlásit,a pokaždý na mě vyskočí tolik nabídek...

    Ahoj, skutečně vážně pochybuji, že by GGS přistoupila na to, aby byly upoutávky zrušeny. Já vím, že to do jisté míry obtěžuje, člověk vykřížkuje jednu, naskočí další, ale asi s tím nic neuděláme, Zkus to brát jako nutné zlo třeba jako reklamy v televizi během filmu :)
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 01.08.2014
    jasně no,jako jsou tam nahoře vždy ty ikonky tak by stačilo na ně kliknout co která značí,žejo,myslim že je to docela vnucování,ale nic s tím nikdo nenadělá :)
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 01.08.2014
    Na vnucování je, bohužel, založen veškerý obchod.
    Dnes už neplatí, že dobrý výrobek nepotřebuje raklamu. Dnes je každý přesvědčen, že bez reklamy nic neprodá a praxe mu, bohužel, dává za pravdu. Je mi známo několik výrobků, které jsou "ještě v pořádku" (a které s čím dál většími obtížemi nakupuji), ale jelikož výrobci zaspali dobu a reklama je masivně nevnucuje, ztrácejí se z trhu, i když jsou levné a kvalitní...
    Toliko má poznámka k "vnucování tabulek"...
  • bkrato (CZ1)bkrato (CZ1) Komentářů: 0
    upraveno 11.01.2017
    Dobrý den, jaké jsou prosím možnosti spuštění hry - přepínače v příkazovém řádku (startup switches)?

    edit: úprava názvu vlákna (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hádám, že vzhledem k tomu, že se nejedná o program, ale o browser game, tak žádné. K tomu ti postačí nastavení hry v pravém horním rohu a ukládání cookies. Farma se ti příště otevře ve stejném nastavení, v jakém jsi ji zanechal, vždy na hlavní farmě.
Sign In to comment.