Domů Czech Otázky ke hře

Zakázání emailů od GGS

Marcel_Marcel_ Komentářů: 1
upraveno 08.01.2017 v Otázky ke hře
Ahoj,
omylem jsem si odhlásil emaily s bonusy z adresy mail@news.goodgame.com. Mohu je prosím, opět nějakým způsobem aktivovat?
Děkuji Marcel_
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 08.01.2017
    Ahoj, napiš si na podporu, oni ti to znova aktivují... :-)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • libuse.chmel (CZ1)libuse.chmel (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    upraveno 01.10.2016
    Co mám udělat pro to,aby mi nechodily e-meily  od admin.Děkuji

    edit: úprava názvu vlákna (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    @libuse.chmel (CZ1) Ahoj, o zrušení zasílání emailů můžeš požádat v jakémkoli automatickém emailu od GGS:



    Pokud však budou rozesílány emailem odměny, tak se k nim pak již nedostaneš, jen upozorňuji ;)
  • libuse.chmel (CZ1)libuse.chmel (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    Děkuji
  • danielaha (SK1)danielaha (SK1) SK1 Komentářů: 4
    upraveno 23.01.2017
    Chcela by som sa opytat  , kde nahlasit zasielanie e meilov  , pravdepodobne  som omylom klikla na zrusenie odberu ,lebo uz 2 mesiac som nedostala ani jeden

    edit: Tento komentář byl přesunut z diskuze Problém. (black-.-angel)

    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    danielaha (SK1) napsal(a):
    Chcela by som sa opytat  , kde nahlasit zasielanie e meilov  , pravdepodobne  som omylom klikla na zrusenie odberu ,lebo uz 2 mesiac som nedostala ani jeden
    Už jsem ti odpovídala soukromou zprávou, ale dobrá, pro pořádek ještě tady.

    Emaily chodí nepravidelně a ne všem hráčům, takže to nutně nemusí znamenat, že máš emaily odhlášené. Nicméně o případné zrušení zakázání emailů od GGS můžeš zažádat na podpoře.
  • danielaha (SK1)danielaha (SK1) SK1 Komentářů: 4
    Dakujem za odpoved. Citala som prispevky ohladom zrusenia cz podpory  a suhlasim ,ze to nemali zrusit. Ako mame pisat na podporu ked mame problem, nie vsetci ovladame  ine jazyky. Ja mam tiez  problem ,lebo som omylom zrusila  odber e meilov a ked som sa ta pytala co mam robit tak si mi napisala ,ze mam napisat na podporu , Velmi rada ,ale ako ked neovladam ani jeden jazyk co tam je  a vzika v hre vela problemov , ktore treba posielat na podporu tak ako to mame robit a kde pisat.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    danielaha (SK1) napsal(a):
    Dakujem za odpoved. Citala som prispevky ohladom zrusenia cz podpory  a suhlasim ,ze to nemali zrusit. Ako mame pisat na podporu ked mame problem, nie vsetci ovladame  ine jazyky. Ja mam tiez  problem ,lebo som omylom zrusila  odber e meilov a ked som sa ta pytala co mam robit tak si mi napisala ,ze mam napisat na podporu , Velmi rada ,ale ako ked neovladam ani jeden jazyk co tam je  a vzika v hre vela problemov , ktore treba posielat na podporu tak ako to mame robit a kde pisat.
    Stejně jako ostatní - využít překladač, jiná možnost není, česká podpora neexistuje.
  • Mili1308 (CZ1)Mili1308 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Na e-mail mi chodily každý den odkazy s dárkem. Omylem jsem klikla, že je už nechci dostávat. Poradí někdo jak je mám zase obnovit?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mili1308 (CZ1) napsal(a):
    Na e-mail mi chodily každý den odkazy s dárkem. Omylem jsem klikla, že je už nechci dostávat. Poradí někdo jak je mám zase obnovit?
    Ráda bych poznamenala, že ty odměny každý den byly pouze v prvních dnech po registraci. Pokud sis ale emaily opravdu odhlásila, o znovupřihlášení můžeš požádat podporu.
Sign In to comment.