MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

co mne dnes naštvalo

199102

Komentáře

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,097
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Takže po nedávnej aktualizácii máme správu stodoly už aj na dočasnej farme. To ma dnes naštvalo, ale prežijem. Čo ma však potešilo je novinka v rybolove, kde zaviedli novú funkciu ,,súprava,,. Konečne už nemusím po jednom presúvať rybárov ako blbec.
    Pokud tam dáváš stále stejnou posádku, tak možná ano, kdyby byl stále stejný počet ryb v lovišti. Proč ale dávat třeba 6 Royů tam, kde stačí 4? Škoda peněz. Ale po "výborné" aktualizaci se doplňování posádek a vůbec celé moře se hrozně zpomalilo.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
    A následuje oprava opravy.
    To už je fakt jako - odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem sliboval.
    Hrozná hovádka pekelná - boží se nedá říci.
    A o5 mi v tu dobu končí silo - se pos.ru.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 65
    už mě pěkně se... s těma udržbama, to si to nemůžou udělat zítra až skončí silo a než začnou spolkovky,tam mají času habaděj na udržbu, dělají všechno proto aby lidi naštvali apřestali hrát tuto hru
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 394
    Tak máme spolkovku, zrychlení ze sila, chuť si zahrát o stále stejné ceny a co??? 

spadnul server, to tak tipuji

uvidíme, ale potěšujících zpráv, aktualizací od Nového roku se fakt nedostává
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 433
    si dělají srandu ne, zase u spolkovek, že mě to překvapuje  ty jejich výpadky
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 124
    Máme spolkovku a už to nejde.Před chvílí jsem k tomu sedla,zaplatila si zvýšení na odměny a hrát nejde a všechno,co jsem si zaplatila je pryč.To se vám zase něco povedlo,díky.
    helca43 @ cs 1

Vím, že se to nemá - pomlouvat, ale paradoxně když tahle hra přináší jednu černou labuť za druhou - jinak si neustále zhroucení hry neumím vysvětlit Poslali do éteru karneval a spadnul server.

Super týden. Nenudíme se. Najít způsob jak obstojně hrát vyžaduje poměrně velké úsilí, což se na první setkání opravdu nezdá.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1, Pomocník Komentářů: 28,430
    Ahoj
    Už to spravují.
    pexi @ cs 1
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Ahoj 
    Dotaz co vlastně opravují,já když něco opravím tak to funguje :D
    Ale tady se pořád opravuje a pořád to je horší.Nechci věřit že to je v pohodě,kritiku nesnáší nikdo  ale tady je to supr bordel.
    Potom dostanu jako omluvu  pár blbostí .

jinrichfrydek @ cs 1
    Ahoj
    Spadl nám server. Restartovali servery. Už to funguje
    pexi @ cs 1
  • anickaJ (SK1)anickaJ (SK1) SK1 Komentářů: 21
    tak mna dnes nastvalo,ze po aktualizacii poobede  dali v ms v sutaziach hnoj,kde stacilo nazberat len 20 kusov,ale to trvalo len chvilu,uz nech nerobia z nas hlupakov,lebo mna uz tie ms nebavia,nech vymyslia nieco uz konecne nove
    anickaJ @ sk 1
  • HipBabka (CZ1)HipBabka (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    co mne naštvalo?Nemůžu spouštět výzvu,píše mi to,že jen vedoucí nebo zástupce.
    už je to v pořádku
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 329
    Nenaštvalo mě to, to už se téhle hře nikdy nepodaří, ale tematicky to patří sem. :lol:

Tuší někdo, který matematický GGS génius šáhl do nastavení počtu mlíka v kontraktech na trhu? A proč to udělal? Kontrakt jsem plnil několik let, objemy byly celkem konzistentní, v běžném kontraktu bývalo řádově desítky tisíc mlíka, někdy vyšší desítky, někdy nižší, jak který kontrakt. I tak ale mlíko rozhodně nebylo artiklem, se kterým by byl problém, nebo na který by moje kontrakty dlouho čekaly. Pár dní zpátky místo toho začaly chodit kontrakty, kde je mlíka úplně směšný počet, v řádu nižších jednotek tisíc (1000, 1500, 2000 mlíka). Ostatní produkty zůstávají na stejných hodnotách. Který blb to vymyslel?

Kontrakty ve stylu 50000 prasat (to než seberu, zabere to den až dva den), 140000 jablek (taky poctivé dva dny) a k tomu 1500 mlíka (dva kravíny). Si dělají srandu z nás? Místo aby konečně spravili rybí trh, tak místo toho začnou prasit i ten jakž takž fungující normální? :lol: A za takový šlendrián jim má někdo platit? :lol:

tak chyba,beru zpět,ve vesnické slavnosti,šla spustit jen 1 výzva a jinak opět nic,takže medajle žádné nebudou,super,naco se snažit
    HipBabka (CZ1) napsal(a):
    Opravdu mohou spouštět jen vedoucí či zástupci. Ostatní až po uplynutí určitého času, od poslední výzvy. Teď to nevím z hlavy, ale snad po půl hoďce.
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    HipBabka (CZ1) napsal(a):
    Opravdu mohou spouštět jen vedoucí či zástupci. Ostatní až po uplynutí určitého času, od poslední výzvy. Teď to nevím z hlavy, ale snad po půl hoďce.
    hmm myslím 10 nebo 20 minut, zapomněla jsem to. No jo, hlava děravá.
    pexi @ cs 1
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,459
    Teď jsem se přihlásil do hry a co nevidím...?! Devět, slovy DEVĚT akčních nabídek v jedné řadě, podle mého odhadu ještě cca "pět kousků" a leze mi to z obrazovky na stůl...  :lol::rage:
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 65
    vesnická skončila a odměny nikde,zase se jim někde ztratili
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Byla jsem 3., těšila se na oslí chlév, marnost, marnost...
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Ani výsledky - nic
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 101
    Byli jsme 7 a odměny taky nikde snad teprv přiletí.
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Byla jsem 3., těšila se na oslí chlév, marnost, marnost...
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Ani výsledky - nic
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Byli jsme 7 a odměny taky nikde snad teprv přiletí.
    Ahoj
    Máte odměny nebo ne?
    pexi @ cs 1
    Pexi - pouze za ligu
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    žádné odměny za vesnickou nemáme
     <3 Pod slamákem <3
    Odměny za vesnickou slavnost nedorazily. Jen za farmářskou ligu.
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    ani my jsme nic nedostali:-((((
    na anglickém, ani polském fóru není ani zmínka, že by nic nedostali
    tak asi jen v Čechách

Ahoj
    Je to nahlášené. Ano nikde jinde nic není psáno.
    Musíme počkat. Až něco budu vědět dám to sem.
    pexi @ cs 1
  • alenka04 (CZ1)alenka04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Je to nahlášené. Ano nikde jinde nic není psáno.
    Musíme počkat. Až něco budu vědět dám to sem.
    Děkuji:-)
Sign In to comment.