MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

co mne dnes naštvalo

198101

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1, Pomocník Komentářů: 28,470
    Ahoj
    Nezobrazení produktů z dočasné farmy - chyba nahlášená, pracují na opravě.
    pexi @ cs 1
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,097
    Jj - hooodně jim to blbne. To zas někdo dostal premie za zmetek.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
    Jak nehodlám dávat do hry ani korunu, tak bych přispěl na vyslání ajťácké skupiny, která dala přes víkend dohromady el. mýtné, aby těm "inteligentům" z GGS ukázala, jak se programuje.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Opět se něco nepovedlo!!!!!! Proč ????  Stále se divím, že ještě hraju!!!!!
    alik54 @ cs 1
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,459
    alik54 (CZ1) napsal(a):
    Opět se něco nepovedlo!!!!!! Proč ????  Stále se divím, že ještě hraju!!!!!
    Buď čekáš až to bude někdy v budoucnu lepší nebo to je těžká závislost... :smile:
    PS: Mě osobně ty vykřičníky připomínají policejní obušky z dob komančů, nevím proč, tak starej zase nejsem, tudíž mě *****. 

• mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 226
    aktualizace přinesla velké změny v kolonkách  = ale alespoň pro mne méně přehledné 
    dříve jsem pod stodolou = našla ihned speciální semena všechny pěkně pohromadě  - nyní musím hledat  posuvníkem kde co vlastně mám trvá to mnohem déle než předtím a zdržuje to

myslím , že velká změna nemusí být vždy k lepšímu = tahle změna ode mne = černý puntík
    mamka1 @ cs 1
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 226
     :( 
    mamka1 @ cs 1
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 434
    našli jsme další chybu po té aktualizaci, nezobrazuje se nám čas kdy nám dopluje člun na spolkovce.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Dnes mě naštvaly tvůrci hry tolik vychvalované grafické "změny". Když během misí potřebuji rychle prodat ze skladu, tak mám smůlu, musím to složitě prohledávat v současném balastu ve stodole, kde jsou i produkty z neaktivních akcí. Takže pěkný mumraj. je to nepřehledné, nepraktické a vůbec ne k lepšímu. To nemluvím o paskvilu se stodolou na Sladké farmě a otom, že nám chybí loď Dobrodruha a také jeho časomíra, my tam ve spolkové vesnici máme jen trčící prázdné molo.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Siena (CZ1) napsal(a):
    Dnes mě naštvaly tvůrci hry tolik vychvalované grafické "změny". Když během misí potřebuji rychle prodat ze skladu, tak mám smůlu, musím to složitě prohledávat v současném balastu ve stodole, kde jsou i produkty z neaktivních akcí. Takže pěkný mumraj. je to nepřehledné, nepraktické a vůbec ne k lepšímu. To nemluvím o paskvilu se stodolou na Sladké farmě a otom, že nám chybí loď Dobrodruha a také jeho časomíra, my tam ve spolkové vesnici máme jen trčící prázdné molo.
    Tak Dobrodruh připlul přece jen, ta časomíra tam chybí dál.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 101
    Mě se navíc hra začíná zpomalovat a sekat. Než odplují všechny ty obrázky při sklízení je to věčnost a ještě zakríjí to ostatní tak ani nemůžu sklízet. Nevím k čemu mi je ukazatel jaky jsem dala hnůj.Pro mě co dnes zase domršili jednoznačně palec dolů. Ta hra už není zábavou ale adreanílínem.
    Prosím, nepište o tom tady ale do vlákna : diskuse k aktualizaci Lednová magie.
    pexi @ cs 1
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 101
    Při navracení ze snové farmy na hlavní farmu,vše spadne a musím se znova přihlásit. To už snad není normální. Co to má za účel,jsem nepochopil.
    přišly spolkovky a hrůza hra se seká ale problémy všude sekne se mi turbo zešedne a nejde mi, již 4x jsem restartovala
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 511
    upraveno 13.02.2020
    štve mne, že výkon hry šel k ledu, že vývojáři se jaksi zapomněli, a sníh na farmy nám dali až teď, kdy už pomalu přichází jaro. Štvou mne ty otravné vykřičníky, a že jich za plotem i nad farmou svítí!!!! to se někdo asi vyžívá.
    Štve mne, že nejde sebrat bublinový dárek od pěšců, co se courají farmou.
    Štve mne (a nejen mě), že často nejde na poprvé zasít nebo sebrat nebo pohnojit (a to nemám starý ntb, ale nový, výkonný s dobrou pamětí...)
    Štvou mne ty absolutně zbytečné praporky, které mi oznamují, jakým hnojivem jsem hnojila - je vidět, že pánové vývojáři tu hru nehrají :-(. 
    Štve mne ona další absolutně zbytečná funkce na klikanou - ta ikona, kde si člověk může vyzvednout odměny - pozitivum je, že zmizelo pár vyskakovacích oken.
    Štve mne, že na cukrové farmě není vidět stánek bazaru (či výhodných nabídek nebo jak se to nazývá), protože to zakrývají ony úchvatné kolečka s nabídkami a vykřičníky :-(.
    A takových negativ, a nesmyslů za poslední dobu je....
    Post edited by chytrák (CZ1) on
    Ty vykřičníky beru jako přijatelné zlo, které odbouralo množství vyskakovacích oken.
    Výhodné nabídky, které otravovaly a odměny ve spolkovce - zvlášť ze začátku přerušovaly sklizeň, výsadbu atd každou chvilku - to vše bych celkem přijal, jen kdyby to měli lépe připravené a nenaflákali do toho množství chyb, které hru ničí.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 568
    upraveno 16.02.2020
    Tak nám  skončilo RTP. Fajn, ale nodorazily odměny za umístění(8 místo), tzn ceroš nikde(ani po obnovení hry). 6 jsem měl a 6 jich mám nadále.Děkuji za nic.
    PS: Problem je v tom, že dříve vypadly odměny viditelně na hlaní budově, dnes se automaticky ukládají do inventářů, aniž by byl přehled, navíc možná i dříve, než je akce ukončena. Navíc se nezobrazuje ani v upozorněních na nevyzvednuté výhry.

JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak nám  skončilo RTP. Fajn, ale nodorazily odměny za umístění(8 místo), tzn ceroš nikde(ani po obnovení hry). 6 jsem měl a 6 jich mám nadále.Děkuji za nic.
    PS: Problem je v tom, že dříve vypadly odměny viditelně na hlaní budově, dnes se automaticky ukládají do inventářů, aniž by byl přehled, navíc možná i dříve, než je akce ukončena. Navíc se nezobrazuje ani v upozorněních na nevyzvednuté výhry.

Ahoj
    Pokud nemáš odměny ani po vyčistění historie nebo v jiném prohlížeči piš na podporu.
    pexi @ cs 1
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 568
    :-) jasně, stěžovat si na lampárně a v googlovštině, na to nervy nemám. Jsem chtěl upozornit, že s odměnami se dějí podivné věci, bedny z farmářské ligy dorazily až teď. Stížností na nedoražení odměn tu není zrovna málo(a mám ten dojen, že se to většinou týká pořadí v něčem.
    A sakryš ať se vrátí správce farmy, stodolí táhlo se škube, dorazit na konec(pekárenské výrobky a obchod)přes veškerý balast) je na zatnutí zubů. Natož rychle zjistit, kolik si můžu dovolit vyrobit hnojiv, aby mi stodola nevyletěla do luftu. Barevné rozdělení podle produktů na nic. Celá tato stodolí záležitost mi hodně připomíná, když přerovnávám skříň s oblečením( kuš toto není tričko ale trenýrky, a ty mám kde?, jo pod mikinama, a kde mám hromádku s tričkama, jestli tam nemám náhodou přihozený další trenýrky?, no jo, jsou tam, tak která hromádka byla původně na trička?). A pak to ukočíš shrnutím na jednu hromadu a do té skříně to narveš, hlaně že se to tam vleze, a až budu něco hledat, tak to někde bude.(hlavně se nedostat do časového presu :-D)
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    :-) jasně, stěžovat si na lampárně a v googlovštině, na to nervy nemám. Jsem chtěl upozornit, že s odměnami se dějí podivné věci, bedny z farmářské ligy dorazily až teď. Stížností na nedoražení odměn tu není zrovna málo(a mám ten dojen, že se to většinou týká pořadí v něčem.
    A sakryš ať se vrátí správce farmy, stodolí táhlo se škube, dorazit na konec(pekárenské výrobky a obchod)přes veškerý balast) je na zatnutí zubů. Natož rychle zjistit, kolik si můžu dovolit vyrobit hnojiv, aby mi stodola nevyletěla do luftu. Barevné rozdělení podle produktů na nic. Celá tato stodolí záležitost mi hodně připomíná, když přerovnávám skříň s oblečením( kuš toto není tričko ale trenýrky, a ty mám kde?, jo pod mikinama, a kde mám hromádku s tričkama, jestli tam nemám náhodou přihozený další trenýrky?, no jo, jsou tam, tak která hromádka byla původně na trička?). A pak to ukočíš shrnutím na jednu hromadu a do té skříně to narveš, hlaně že se to tam vleze, a až budu něco hledat, tak to někde bude.(hlavně se nedostat do časového presu :-D)
    No ano stodolu kritizují všichni a je to nahlášené. Že se děje něco s odměnama myslím ví taky, předminulou spolkovku polákům za ni vůbec nedorazily odměny. ....
    Pokud ale něco nemáš, nic jiného než podpora ti nezbyde.
    pexi @ cs 1
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 511
    už to tady asi zaznělo mockrát: co se to poslední dny stalo s výkonem a stabilitou hry? Nejde sbírat, nejde nic...pořád dokola jen restarutuju hru ::(
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 99
    Takže po nedávnej aktualizácii máme správu stodoly už aj na dočasnej farme. To ma dnes naštvalo, ale prežijem. Čo ma však potešilo je novinka v rybolove, kde zaviedli novú funkciu ,,súprava,,. Konečne už nemusím po jednom presúvať rybárov ako blbec.
    no myslela jsem že přidají lodě  nebo oblasti ,takže nic moc
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Takže po nedávnej aktualizácii máme správu stodoly už aj na dočasnej farme. To ma dnes naštvalo, ale prežijem. Čo ma však potešilo je novinka v rybolove, kde zaviedli novú funkciu ,,súprava,,. Konečne už nemusím po jednom presúvať rybárov ako blbec.
    Pokud tam dáváš stále stejnou posádku, tak možná ano, kdyby byl stále stejný počet ryb v lovišti. Proč ale dávat třeba 6 Royů tam, kde stačí 4? Škoda peněz. Ale po "výborné" aktualizaci se doplňování posádek a vůbec celé moře se hrozně zpomalilo.
    A následuje oprava opravy.
    To už je fakt jako - odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem sliboval.
    Hrozná hovádka pekelná - boží se nedá říci.
    A o5 mi v tu dobu končí silo - se pos.ru.
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    už mě pěkně se... s těma udržbama, to si to nemůžou udělat zítra až skončí silo a než začnou spolkovky,tam mají času habaděj na udržbu, dělají všechno proto aby lidi naštvali apřestali hrát tuto hru
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 398
    Tak máme spolkovku, zrychlení ze sila, chuť si zahrát o stále stejné ceny a co??? 

spadnul server, to tak tipuji

uvidíme, ale potěšujících zpráv, aktualizací od Nového roku se fakt nedostává
Sign In to comment.