MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

co mne dnes naštvalo

197100

Komentáře

• ria25 (SK1)ria25 (SK1) Komentářů: 41SK1
    neviem prečo nepripočitáva  body pri mlyne, potešilo by ma, keby sa to opravilo
    ria25 @ sk 1
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,356CZ1
    ria25 (SK1) napsal(a):
    neviem prečo nepripočitáva  body pri mlyne, potešilo by ma, keby sa to opravilo
    Ahoj
    Kde to nepřípočítává body? V soutěži pro spolky? Nebo kde?
    pexi @ cs 1
    v sutaži MS, zbierala som krmivo a nepripocitalo mi body po zbere krmiva pre zlate rybky, 12 000

ria25 @ sk 1
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) Komentářů: 551CZ1
    Se ještě vrátím k Santovi. Fajn, nějaký lodě šly věnovat, ale jen pár, tak mi jich zase zůstal hafol. Nějak jsem asi nepochopil princip, jestli můžu tedy věnovat jen určitý počet. Podle mne to byla opět chyba. Takže zase někdy v prosinci a předpokládám, že budu zase čučet jako vejr.
    Totálne mne začíná štvát, že se tady ochomejtá cizokrajný Omar, ale mince štěstí jako padátka jsem neviděl už pár měsíců. Opět nějaká změna, že se dají získat jen z akcí jako odměny? Tak tady klidně Omare dál opruzuj, ale kšefl ti stejně tím pádem nepojede.
    A v neposlední řadě si neodpustím , že kočka má už 2 roky, ale o jejím upgrade stále ticho po pěšině.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) Komentářů: 329CZ1
    Obávám se, že tohle už jede jenom ze setrvačnosti, jako já... zatím jim to ještě něco sype, jakmile náklady přesáhnou zisk, odpískají to úplně.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) Komentářů: 1,067CZ1
    Spolkovku jsem již odpískal, tak jen zkouším při ohňo něco udat a získat body.
    Něco tak častého mne nebaví a házet do nich peníze nehodlám.
    Už mne mrzí, že jsem spolkovce podřídil gurmánku a teď nevím, co s vejci. Kontrakty na ně prakticky nedostávám, tak lítají do vzduchu.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) Komentářů: 213CZ1
    Tak už jsem vypila čtvrté kafe a pořád čekám na ohňostroj. Myslím, že mě to úplně odrovná...
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    co to postavili za stan, vždyt je to z ligy mistrů
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,356CZ1
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    co to postavili za stan, vždyt je to z ligy mistrů
    Ahoj
    Co tím myslíš? Normální stan Soutěže spolků farmářů
    pexi @ cs 1
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    Já tam měla stan z ligy mistrů asi deset minut,pak to změnili. tak jsem si prohlídla co tam mají za odměny
    Po aktualizácii sa nedajú ozdoby premiestňovať, je to ako vždy s chybami.
    ria25 @ sk 1
  • majda_ (CZ1)majda_ (CZ1) Komentářů: 22CZ1
    Kde najdu stodolu sladkostí?
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) Komentářů: 97CZ1
    Dementi je hodně slabé slovo!!!! Už dělají vše pro to,abychom přestali hrát!!!!!
  • radoslav (CZ1)radoslav (CZ1) Komentářů: 4CZ1
    Sladka stodola zmizela neda se prodavat
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) Komentářů: 551CZ1
    upraveno 03.02.2020
    Ale fujky, správa farny se změnila na nepřehlednou stodolu, s prťavými písmenky(opravdu odečíst, kolik čeho můžu dopěstuvat je nad moje oči) , chaotickým uspořádáním produktů(pole-chov-ostatní a ne hledat až za všemi polnímy plodinami a kytkami najít prasata, natož kolik mám hnojiv, správce byl pochopitelně jesný a přehledný),  a  zbytečnými záložkami (na co vybavení ?). Přimlouvám se na navrácení původní správy farmy, do nepřehledné  a uprané slodoly jsem snad vlezl jen 3x).
    PS: Prosím  o přesunutí příspěvku až bude založeno vlákno k této aktualizaci, děkuji.
    majda_ (CZ1) napsal(a):
    Kde najdu stodolu sladkostí?
    No to je jen  taková třešnička.
    Označení pohnojení je sice chválihodné, ale není vůbec vidět. Děkuji za odstranění vyskakovacích oken s cenama.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • fifapes (CZ1)fifapes (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Aktualizace k zlosti. Takhle "zprasenou" stodolu svět neviděl. Kam se hrabe jitrnice.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) Komentářů: 9,457CZ1
    upraveno 03.02.2020
    Skončil ohňostroj a jsem upřímně rád, protože tak zpomalenou farmu jsem už dlouho nezažil...
    Povedená aktualizace... 

• hanýsek16 (CZ1)hanýsek16 (CZ1) Komentářů: 6CZ1
     Tak mě štve, že po aktualizaci není ve stodole cukrová farma a tak se z ní nedá nic prodat
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) Komentářů: 121CZ1
    Co jste to zase provedli?Je to nepřehledné,všechno hrozně zpomalené a sekající se.Dejte zpět všechno jak bylo,tahle aktualizace je katastrofa!!!
    helca43 @ cs 1
    Už alespoň něco opravili. Neukazovalo to čas, když jsem najel třeba na pole, nešel turbosklízeč, neukazovalo to lvl pole (všeho), kurzor se neměnil v tlapku atd.
    Jediné, co kvituji, že konečně neotravují nabídky, které vše přerušovaly. Ty vykřičníky se dají vydržet.
    To ostatní stojí za starou belu.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    Katastrofa!!!!!
    Jana 54 @ cs 1
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 431CZ1
    může mi někdo říct jak prodám ze sladké něco 
    , podle mě chybí ikona  ve skladu z prozatimního ostrova což je momentálně sladká!!!!!
    to se jim zase něco povedlo , jinak se to seká ,musím se stále odhlešovat místo šipky mám pořád čárku , fakt úžas
    Ta čárka se jim dělal vždy, když se nechal kurzor v okénku pro nick, když se šel někdo navštívit.
    Jinak jsem je s tou opravou přechválil. Vše se ukazuje, když se kurzor nechá na něčem déle. Jinak je to stále na dvě věci.
    Na sladkou se jdu podívat, co s ní udělali :-))))
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 431CZ1
    no ty vykřičníky to je k v bordelu , to se zas něco povedlo, jinak strašně špatně se sklízí , nedělám nic jiného než se odhlašuju a přihlašuju
Sign In to comment.