Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

197112

Komentáře

  • Já tam měla stan z ligy mistrů asi deset minut,pak to změnili. tak jsem si prohlídla co tam mají za odměny
  • ria25 (SK1)ria25 (SK1) SK1 Komentářů: 43
    Po aktualizácii sa nedajú ozdoby premiestňovať, je to ako vždy s chybami.
  • majda_ (CZ1)majda_ (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Kde najdu stodolu sladkostí?
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Dementi je hodně slabé slovo!!!! Už dělají vše pro to,abychom přestali hrát!!!!!
  • radoslav (CZ1)radoslav (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Sladka stodola zmizela neda se prodavat
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 03.02.2020
    Ale fujky, správa farny se změnila na nepřehlednou stodolu, s prťavými písmenky(opravdu odečíst, kolik čeho můžu dopěstuvat je nad moje oči) , chaotickým uspořádáním produktů(pole-chov-ostatní a ne hledat až za všemi polnímy plodinami a kytkami najít prasata, natož kolik mám hnojiv, správce byl pochopitelně jesný a přehledný),  a  zbytečnými záložkami (na co vybavení ?). Přimlouvám se na navrácení původní správy farmy, do nepřehledné  a uprané slodoly jsem snad vlezl jen 3x).
    PS: Prosím  o přesunutí příspěvku až bude založeno vlákno k této aktualizaci, děkuji.
    majda_ (CZ1) napsal(a):
    Kde najdu stodolu sladkostí?
    No to je jen  taková třešnička.
    Označení pohnojení je sice chválihodné, ale není vůbec vidět. Děkuji za odstranění vyskakovacích oken s cenama.
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Tie červené vykričníky u akcii prime, obľúbené ponuky, výpredaj... neskutočne rušia. Poklikám to, prejdem na druhú farmu a zas tam svietia. Rozčuluje ma to! A tiež chcem späť správu farmu. Správa stodoly je neprehľadná.
  • fifapes (CZ1)fifapes (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Aktualizace k zlosti. Takhle "zprasenou" stodolu svět neviděl. Kam se hrabe jitrnice.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 07.05.2020
    Ježíší to jsou ......... Každou novou aktualizací se přesvědčuju, že bych měl přestat. To musel být machr, který takovouhle hovadinu splodil.
    Stránky se mnohem pomaleji načítají, otevřu správce a tam bordel, někde se mi ani nenačtou obrázky. Oni snad mimo zlatek ještě chtějí, abychom si koupili nejvýkonnější PC, které tu jejich .......... přechroustaj.


    edit.vymazání vulgarit
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 03.02.2020
    Skončil ohňostroj a jsem upřímně rád, protože tak zpomalenou farmu jsem už dlouho nezažil...
    Povedená aktualizace... 

  • hanýsek16 (CZ1)hanýsek16 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
     Tak mě štve, že po aktualizaci není ve stodole cukrová farma a tak se z ní nedá nic prodat
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Co jste to zase provedli?Je to nepřehledné,všechno hrozně zpomalené a sekající se.Dejte zpět všechno jak bylo,tahle aktualizace je katastrofa!!!
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Už alespoň něco opravili. Neukazovalo to čas, když jsem najel třeba na pole, nešel turbosklízeč, neukazovalo to lvl pole (všeho), kurzor se neměnil v tlapku atd.
    Jediné, co kvituji, že konečně neotravují nabídky, které vše přerušovaly. Ty vykřičníky se dají vydržet.
    To ostatní stojí za starou belu.
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Katastrofa!!!!!
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    může mi někdo říct jak prodám ze sladké něco 
    , podle mě chybí ikona  ve skladu z prozatimního ostrova což je momentálně sladká!!!!!
    to se jim zase něco povedlo , jinak se to seká ,musím se stále odhlešovat místo šipky mám pořád čárku , fakt úžas
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ta čárka se jim dělal vždy, když se nechal kurzor v okénku pro nick, když se šel někdo navštívit.
    Jinak jsem je s tou opravou přechválil. Vše se ukazuje, když se kurzor nechá na něčem déle. Jinak je to stále na dvě věci.
    Na sladkou se jdu podívat, co s ní udělali :-))))
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no ty vykřičníky to je k v bordelu , to se zas něco povedlo, jinak strašně špatně se sklízí , nedělám nic jiného než se odhlašuju a přihlašuju
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Nezobrazení produktů z dočasné farmy - chyba nahlášená, pracují na opravě.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jj - hooodně jim to blbne. To zas někdo dostal premie za zmetek.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jak nehodlám dávat do hry ani korunu, tak bych přispěl na vyslání ajťácké skupiny, která dala přes víkend dohromady el. mýtné, aby těm "inteligentům" z GGS ukázala, jak se programuje.
  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Opět se něco nepovedlo!!!!!! Proč ????  Stále se divím, že ještě hraju!!!!!
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    alik54 (CZ1) napsal(a):
    Opět se něco nepovedlo!!!!!! Proč ????  Stále se divím, že ještě hraju!!!!!
    Buď čekáš až to bude někdy v budoucnu lepší nebo to je těžká závislost... :smile:
    PS: Mě osobně ty vykřičníky připomínají policejní obušky z dob komančů, nevím proč, tak starej zase nejsem, tudíž mě *****. 

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    aktualizace přinesla velké změny v kolonkách  = ale alespoň pro mne méně přehledné 
    dříve jsem pod stodolou = našla ihned speciální semena všechny pěkně pohromadě  - nyní musím hledat  posuvníkem kde co vlastně mám trvá to mnohem déle než předtím a zdržuje to

    myslím , že velká změna nemusí být vždy k lepšímu = tahle změna ode mne = černý puntík
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
     :( 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    našli jsme další chybu po té aktualizaci, nezobrazuje se nám čas kdy nám dopluje člun na spolkovce.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Dnes mě naštvaly tvůrci hry tolik vychvalované grafické "změny". Když během misí potřebuji rychle prodat ze skladu, tak mám smůlu, musím to složitě prohledávat v současném balastu ve stodole, kde jsou i produkty z neaktivních akcí. Takže pěkný mumraj. je to nepřehledné, nepraktické a vůbec ne k lepšímu. To nemluvím o paskvilu se stodolou na Sladké farmě a otom, že nám chybí loď Dobrodruha a také jeho časomíra, my tam ve spolkové vesnici máme jen trčící prázdné molo.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Siena (CZ1) napsal(a):
    Dnes mě naštvaly tvůrci hry tolik vychvalované grafické "změny". Když během misí potřebuji rychle prodat ze skladu, tak mám smůlu, musím to složitě prohledávat v současném balastu ve stodole, kde jsou i produkty z neaktivních akcí. Takže pěkný mumraj. je to nepřehledné, nepraktické a vůbec ne k lepšímu. To nemluvím o paskvilu se stodolou na Sladké farmě a otom, že nám chybí loď Dobrodruha a také jeho časomíra, my tam ve spolkové vesnici máme jen trčící prázdné molo.
    Tak Dobrodruh připlul přece jen, ta časomíra tam chybí dál.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Mě se navíc hra začíná zpomalovat a sekat. Než odplují všechny ty obrázky při sklízení je to věčnost a ještě zakríjí to ostatní tak ani nemůžu sklízet. Nevím k čemu mi je ukazatel jaky jsem dala hnůj.Pro mě co dnes zase domršili jednoznačně palec dolů. Ta hra už není zábavou ale adreanílínem.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Prosím, nepište o tom tady ale do vlákna : diskuse k aktualizaci Lednová magie.
Sign In to comment.