MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

co mne dnes naštvalo

19699

Komentáře

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) Komentářů: 368CZ1
    To máš ještě dobrý - na ten kombi sad  - mandle/broskev jsem čekal a ono prd. V nabídce již není. Se samostatnými sady si mohou hrát v GGS sami. To není žádná cena. 
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) Komentářů: 508CZ1
    soutěž spolků spuštěna, ovšem neobešlo se to bez chyb! Kdyby si na nějakou dobu dali radši pokoj! Nabídky na koupi zlata nemají s chybami, to vytrvale vyskakuje furt ta okna. A už je to otravné!
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) Komentářů: 328CZ1
    Teď ráno mě napadlo, že to není tak dlouho, co si někde tady na fóru někdo stěžoval, že si koupil přepínací sad a v inventáři ho nemá... nevím, kdo to byl, ale po mé včerejší zkušenosti bych mu doporučil podívat se do inventáře na květince. :lol: Jestli jim nenaletěl stejně jako já... :lol:
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) Komentářů: 508CZ1
    upraveno 01.01.2020
    to s novým rokem začne i nový trend v akcích? Něco je to vyhlášeno na nějakou určenou dobu, ale skončí to zcela neočekávaně dříve? Třeba jako dnes spolkové soutěže o dobrou půlhodinu?  To jste začali velmi nelichotivě, pánové vývojáři!

Ještě jedna poznámka: Lze zapracovat na stabilitě hry? V poslední době to neustále vykopává, a neustálé pouštění., a proklikávání se vyskakovacími okny.... Je to otravné. A není to ani strojem a ani připojením. Obé je v pořádku.

Post edited by chytrák (CZ1) on
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) Komentářů: 328CZ1
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    to s novým rokem začne i nový trend v akcích? Něco je to vyhlášeno na nějakou určenou dobu, ale skončí to zcela neočekávaně dříve? Třeba jako dnes spolkové soutěže o dobrou půlhodinu?  To jste začali velmi nelichotivě, pánové vývojáři!
    Půlhodinka sem, půlhodinka tam, jako kdybys je neznal. Ve srovnání se zmršenou vánoční akcí nepodstatný detail... :lol:
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) Komentářů: 380CZ1
    Zas to majú zopsuté.. ešte hodina do súťaže a na trhu spolkový stan - ked otvoríš-- ERROR.
    čo to zapla upratovačka?? / aj ten posunutý večerný čas??
    dodko44 - SK1 - spolok dezkovo
    dodko44 - CZ1 - spolek Blue Sheep
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,337CZ1
    otevřít jde normálně, chybu mi to nepíše
    pexi @ cs 1
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) Komentářů: 119CZ1
    V lize mistrů jsou ale místo zimních podzimní mince.
    Helča H.
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    V lize mistrů jsou ale místo zimních podzimní mince.
    Ahoj
    Dej sem prosím screen, pošlu to dále.
    pexi @ cs 1
    Helča H.
    Děkuji. Posláno, kdy s tím něco udělají ale nevím.
    pexi @ cs 1
    Ahoj
    Odpověď k podzimním mincím v probíhající Lize mistrů. Z polského fora
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4217721/#Comment_4217721

Ahoj :)
    Do konce akce „Sezóna je u konce“ budou uděleny podzimní mince. Na konci akce budou vyměněny za zimní mince. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

pexi @ cs 1
  • ludmila66699 (CZ1)ludmila66699 (CZ1) Komentářů: 11CZ1
    no teda z farem mi zmizelo všechno krmivo,speciální osivo,hnojivo,prostě vše:(((((((((((((((((((
    no teda z farem mi zmizelo všechno krmivo,speciální osivo,hnojivo,prostě vše:(((((((((((((((((((
    několikrát restartuj, vrátí se ti vše zpět
    Helča H.
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4217721/#Comment_4217721

Do konce akce „Sezóna je u konce“ budou uděleny podzimní mince. Na konci akce budou vyměněny za zimní mince. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Podzimní mince nám stále ještě nevyměnili za zimní :-((((
    Helča H.
    upraveno 09.01.2020
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj

Podzimní mince nám stále ještě nevyměnili za zimní :-((((
    Ahoj
    Měli by je vyměnit po ukončení spolkovky. Počkejte ještě, zeptám se na to

Pardon, podívala jsem se až teď.
    od poláků
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4218680/#Comment_4218680
    Výměna podzimních mincí bude provedena v pondělí
    pexi @ cs 1
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 431CZ1
    prosím k vůli čeho byla tak velká udržba
  • saltry (CZ1)saltry (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    Měli jsme dostat zlaté truhly z balonového kola štěstí a truhly nikde ........
  • Racill (CZ1)Racill (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Taky jsem žádnou zlatou truhlu nedostal , hlavně že ty žetony stojí majlant a odměna nikde .....
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) Komentářů: 58CZ1
    Nějak se jim dneska nevede, nejdřív nešla sladká farma a ted nenaskočilo silo to je neskutečné.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) Komentářů: 1,060CZ1
    Nj - musí se zasnít, pak si zahrát v parku radosti, namlsat se a pak bude možná čas na dřinu.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
Sign In to comment.