Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

159112

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Naštvalo mne, že je o5 aktualizace a o5 vím prd proč a o čem.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Štve mě, že moderátor tvrdí, že u Stánku slušňák a rošťák  "se nejedná o valně využívaný prvek u většiny hráčů". Vždyť je to bohapustá lež. U nás ve spolku jsme slušňáky využívali pravidelně a hojně. Že někdo nevyužívá protipólu rošťáka, je každého věc. Takže teď se nám hromadí karmy a my na ně můžeme akorát tak koukat. Oktoberfest taky zmršili, loni byl pro hráče vstřícnější a přitažlivější. Nestačí, že běžela spolkovka, že běží Mistrovství, do toho Oktoberfest, dnes ještě spustili Vesnickou slavnost. A to si jako z nabízených akcí mám vybrat jednu a ostatní pustit k vodě? Si z nás děláte normálně prču. A ty vaše "vylepšovátka" za zlatky si taky můžete nacpat libo kam! Tahle hra opravdu směřuje jen k jednomu. Vytřískat z nás co nejvíc financí, ale pak už to není hra vážení, pak už jde téměř o hazard. A to už není zábava. Takhle brzy budeme všichni hledat ZÁBAVU jinde.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak mně naštvalo, že nešlo včera forum :-/ Chytl jsem za něco bonus Zrychlení. Nemívám ho tak často, včera 2h. Tak fajn, rychle dopěstuju remízky, abych měl klid. A koukám, že remízky pro změnu chytly nějakej virus. Po nefunčních hnojivech, které se opravovaly 2 měsíce, tak nechápu, co to s bonusem na zrychlení dělá. Pokud je zase uvedeno někde jinde, že na remízy se bonus nevztahuje, čili je počítán výnos jen za kratší, skutečnou poloviční dobu, tak pardon. Pochopitelně to postrádá logiku.

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak remízky se přece na množství počítají podle toho, jak dlouho tam základní plodina poroste. Když roste kratší dobu, tak se adekvátně zmenší množství remízku, tak to bylo vždy. Odpovídá to návodům k remízkům, ty závisí na čase, ne na plodině. Když počkáš do půlky doby zrání a dáš remízek, také ho bude méně.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 01.10.2018
    Jo pochopil jsem to = > máš-li bonus Zrychlení nesázet remízky a zbytečně nehnojit :-) Mimochodem jaksi neznám nikoho, kdo by využíval sázení remízků např. po 20 min., odvšivit se to musí stejně.
    Mimochodem teď mi hra už po čtvrté taky upadla a též (jak už jsme si při slavnosti zvykli) nabrala šnečí tempo. Takže to ošetřili tak na půl.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    mně hra děsně padá taky, a čím dál víc, už to je třeba 3x do hodiny. Asi to souvisí s tím, že pořád hraju ve flashi, ale já tmu html5 nevěřím.
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    mně hra děsně padá taky, a čím dál víc, už to je třeba 3x do hodiny. Asi to souvisí s tím, že pořád hraju ve flashi, ale já tmu html5 nevěřím.
    ve flashi to asi nebude,hraju přes html5 a padá mi to taky.takže problém bude asi jinde.
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    ano  padá to a to,že dali html byl ,,super,, výmysl...i když to přendám do flashe,po čištění pc se to opět vrátí do html+veškeré nastavování opakovat..
    Nu a s tou otročinou je to už špatný vtip-opět normální?Tak s tím už si můžete jít někam a hrajte si jí sami.Každým krokem znepříjemnují a znechucují hru i zbytku hráčům kteří ještě neutekli
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    tak očekávala jsem lepší odměnu za námahu, kterou jsme se spolkem vybojovali za 8 . místo ve výzvách  =

    odměna v podobě 3x tajemných zlatých  bedýnek je opravdu k nezaplacení  obsah byl opravdu překvapující -

    3x  urychlující hnojivo na pole 3x urychlující hnojivo do skleníku a 12 žetonů do kola štěstí

    to , že jsem při soutěži vyplácala všechny 2x koupené zlaté = 10 000 a vyplácala všechny svoje urychlující hnojiva v daleko větším počtu než jsem získala během hry i v odměnách -

      a ostatní ve spolku na tom jsou stejně nestálo tohle vítězství za to - nic jsme tím nezískali a myslím , že už výzvy hrát opravdu nebudu a myslím , že nebudu sama

    čekali jsme alespoň lístky do dolu aby se nám to trochu vrátilo , ale tuhle odměnu si opravdu můžou nechat  v GGS

    slušně řečeno - od cesty -  jak píši už nebudu hrát nic co by stálo za zlaté = odměny za to nestojí

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    ještě dodám k výzvám - hrajte je ale počítejte s tím  = zlaťáky fuč - speciálky fuč - hnojiva urychlující na pole  - sadech - chovech = FUČ a odměna velmi slabá neočekávejte žádný zázrak
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    naštvalo mne a už poněkolikáté to jejich nenápadné podsouvání zhovadilých oblíbených nabídek.člověk se uklikne natotata.je to jen sprostá krádež ubohých kreténů

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    nestačí jedno naštvání po ránu ale ono to nemá konce

     po poledni jsem zapla opět hru a jaké překvapení mne čekalo  ? nejenže jsou tabulky a písmenka jako blechy ,

     ale hra je nehratelná = seká se a všechno jde jako v hodně zpomaleném filmu takže sklidit políčka dá 5 minutovou námahu = je to terno zvláště při akci těžce pracujících  - nevím čím to je jestli v dopolední době byla nějaká aktualizace ? počítač jsem vyčistila a několikrát restartovala a je to k ničemu

    dneska jsem ze hry otrávená opravdu

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    mamka1 (CZ1) napsal(a):

    nestačí jedno naštvání po ránu ale ono to nemá konce

     po poledni jsem zapla opět hru a jaké překvapení mne čekalo  ? nejenže jsou tabulky a písmenka jako blechy ,

     ale hra je nehratelná = seká se a všechno jde jako v hodně zpomaleném filmu takže sklidit políčka dá 5 minutovou námahu = je to terno zvláště při akci těžce pracujících  - nevím čím to je jestli v dopolední době byla nějaká aktualizace ? počítač jsem vyčistila a několikrát restartovala a je to k ničemu

    dneska jsem ze hry otrávená opravdu

     nejsi v HTML5 to štve každého mě taky
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Nevím jakým zázrakem se mi hra přepla na HTML, ale to je opravdu nehratelné, navíc po přepnutí do Fash modu se ostrovní farma načte po 3 restartech , co se děje? Tohle není normální stav - spadnutí 1 za hodinu toleruji, ale tohle je opravdu opruz.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    hra se seká dlouho načítá jakékoli úkony na farmách sklízí se velmi pomalu  je to těžko hratelné
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    upraveno 07.10.2018

    .


    Post edited by Ruffus (CZ1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Asi vás naštvu, ale hraju v samostatném flashi a docela bez problémů. I nakládání posádky na lodě se mi zrychlilo.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Asi vás naštvu, ale hraju v samostatném flashi a docela bez problémů. I nakládání posádky na lodě se mi zrychlilo.
    Já taky. A děsím se okamžiku, kdy GGS podporu pro flash vypne a půjde hrát pouze v HTML5. A na to dojde.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 05.10.2018
    čože? oni to vypnú???
    v samostatnom prehliadači hrám už vyše roka. na mozile mi kurzor blikal, nedalo sa nič chytiť, posunúť, ani kliknúť. preblikával mi tam ten herný kurzor s obyčajnou windowsovou šípkou. to som skoro hru zabalila. potom som fungovala asi mesiac v exploreri. ten pomalý jak...(bojím sa banu za nadávanie, ale namiesto troch bodiek si tam doplňte niečo šťavnaté, čo by BA ťažko rozdýchala, ak by videla takú ohavnosť na fóre napísanú....)

    no, a odkedy mám samostatný flash, tak problémy zmizli. hra ide rýchlo(relatívne, a väčšinou :tongue: ) a padá len keď prechádzam na ostrovnú farmu... tuším piaty krát. takže to je ďalší dôvod a spôsob ako ušetriť bubáky- netopiť zlato na ostrove :D


    a štve ma, že som ochorela. vydržala som to, bola som zdravá, aby som sa mohla postarať o všetkých, a keď sú všetci už za vodou, tak sa môj nos rozhodol, že vlastne ani dýchať nepotrebujem, a hrdlo a priedušky sú v tom pakte spolu s ním.
    (kašli-kašli-kašli-smrk-smrk)
    effin friggin cold!!!
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 05.10.2018
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Asi vás naštvu, ale hraju v samostatném flashi a docela bez problémů. I nakládání posádky na lodě se mi zrychlilo.
    Já taky. A děsím se okamžiku, kdy GGS podporu pro flash vypne a půjde hrát pouze v HTML5. A na to dojde.
    Nač takové katastrofické scénáře :-) ?  Pokud máš pravdu, tak se tak nestane jistě dřív, než budou mít jistotu, že jsou všichni hráči "redy" ( nebo alespoň většina ) :-).  Pokud nejsou padlí na hlavu, tak přece vědí, že by to velmi ovlivnilo přísun peněz. Až se tak stane, tak flash potřebovat nebudeš :-) 
    Já hraju v HTML  a bez problému ( snad jsem to právě nezakřikla :-) ).
    Mě štve spíš to, že se ve hře čím dál častěji nudím :-).
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak ve hře se moc nenudím, ale štve mne, že se začínám nudit na fóru. BA byla(je) krásně startovací a teď nemám koho vytáčet :-))))
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    na BA profile píše, že posledná aktivita bola 03-10-18. tak sa jej asi len nechce s nami doťahovať za hovadiny.
    pochopila, že sme dosť starí, aby sme si to tu ustriehli sami. aj infošky si zháňame sami, tak sa môže venovať práci... alebo mačkám v útulku... alebo škole.... alebo je fakt vážne chorá...

    štve ma sopeľ!! a horúčka a kýchanie... a to, že si nemôžem dať paracetamol teraz, lebo si ho šetrím na vtedy, kedy pôjdem spať, a to bude(dúfam) skôr ako za 4 hodiny, inak som to odďalovala zbytočne :cry:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Kdo ví, nepoví :-) Tak se můžeme jen dohadovat. Fakt je, že se o tohle forum stará a tahle její dlouhá nepřítomnost je zvláštní. Bývalo myslím zvykem, že se nám o své nepřítomnosti vždy předem zmínila. Doufám tedy, že důvod není vážný.
    Abych nespamovala, tak  mě štve, že se k této její absenci ještě nikdo z kompetentních nevyjádřil. Bylo by to přinejmenším slušné.
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Kdo ví, nepoví :-) Tak se můžeme jen dohadovat. Fakt je, že se o tohle forum stará a tahle její dlouhá nepřítomnost je zvláštní. Bývalo myslím zvykem, že se nám o své nepřítomnosti vždy předem zmínila. Doufám tedy, že důvod není vážný.
    Abych nespamovala, tak  mě štve, že se k této její absenci ještě nikdo z kompetentních nevyjádřil. Bylo by to přinejmenším slušné.
    Bylo by i slušné najít si nějakého třeba jen chvilkového zástupce,aby sem třeba napsal,co se děje atd.Myslím že tohle je normální postup všude a u všeho a né mít všechno jen pro sebe
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 06.10.2018
    Je hezké, že to je normální postup - najít náhradníka, ale faktem je, že co vím, tak BA několik hráčů s žádostí o to, aby jí pomohli a post moderátora vzali, oslovila, a všichni ji odmítli. Včetně mě. Jelikož vidím, jak se komunita k BA chová, nejsem sebevrah, abych do něčeho takového šel. Nebudu pracovat pro lidi, kteří tomu, kdo se jim snaží pomáhat, jen nadávají, urážejí ho nebo se mu vysmívají, děkuju pěkně. V takovém prostředí vydrží jen hodně obětavý samaritán nebo extrémní flegmouš a já nejsem ani jedno. Pak se těžko může kdokoliv divit, že se lidé na post moderátora nehrnou.

    Navíc, ono to, že tu je BA málo aktivní, má svou zásadní výhodu - konečně vám pomalu začíná docházet, že ji tu potřebujeme. A že to, co dělala, je užitečné a někdy i dost důležité. Že by nebylo od věci to trochu ocenit.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Je hezké, že to je normální postup - najít náhradníka, ale faktem je, že co vím, tak BA několik hráčů s žádostí o to, aby jí pomohli a post moderátora vzali, oslovila, a všichni ji odmítli. Včetně mě. Jelikož vidím, jak se komunita k BA chová, nejsem sebevrah, abych do něčeho takového šel. Nebudu pracovat pro lidi, kteří tomu, kdo se jim snaží pomáhat, jen nadávají, urážejí ho nebo se mu vysmívají, děkuju pěkně. V takovém prostředí vydrží jen hodně obětavý samaritán nebo extrémní flegmouš a já nejsem ani jedno. Pak se těžko může kdokoliv divit, že se lidé na post moderátora nehrnou.

    Navíc, ono to, že tu je BA málo aktivní, má svou zásadní výhodu - konečně vám pomalu začíná docházet, že ji tu potřebujeme. A že to, co dělala, je užitečné a někdy i dost důležité. Že by nebylo od věci to trochu ocenit.
    ale je tu spousta slušných hráčů určitě většina a ti co se k BA chovali drze,neslušně nebo ji uráželi tak s těmi si dokázala poradit!!!! a mě to teda štve že sem nechodí a k slušným hráčům by se měla zachovat taky slušně aspoň podat vysvětlení
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ještě bych podotkla ,že někdy její odpovědi měli taky daleko ke slušnosti tak marně se neříká na hrubý pytel hrubá záplata jo a štve mě že je venku hezky a já jsem nemocná
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 06.10.2018
    No, po takovýchhle reakcích se nedivím, že na to nereaguje :D

    Vy po ní chcete, aby obětovala svůj čas, energii a nervy, dělala pro vás nějakou práci, ale přitom jí jedním dechem předhazujete, že to dělá blbě. A pak se divíte, že tu práci nikdo dělat nechce? Tohle je opravdu krásná ukázka toho, o čem jsem mluvil v předchozích příspěvcích. Dělej, makej, a hlavně nám dělej fackovacího panáka.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Je pravda, že je to velice nevděčná práce.
    Hlavní problém je, že je na to sama. Pamatuji, že jsme měli v Německu  Rose, a tady několik moderátorů a to tu bylo mnohem méně hráčů.
    A že to nikdo dělat nechce se vůbec nedivím. Já bych to nedělala, i kdyby mi za to platili. 
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    No, po takovýchhle reakcích se nedivím, že na to nereaguje :D

    Vy po ní chcete, aby obětovala svůj čas, energii a nervy, dělala pro vás nějakou práci, ale přitom jí jedním dechem předhazujete, že to dělá blbě. A pak se divíte, že tu práci nikdo dělat nechce? Tohle je opravdu krásná ukázka toho, o čem jsem mluvil v předchozích příspěvcích. Dělej, makej, a hlavně nám dělej fackovacího panáka.
    nikdy jsem nenapsala že dělá něco blbě!!!!! a ani jsem jí nenadávala a vždy jsem jí za info poděkovala takže to shrnu zavázala se to dělat dobrovolně já jí k tomu nenutila a štve mě že na jiných forech jsou lépe informovaní než tady a myslím že to štve více lidí akorát se to bojí napsat
Sign In to comment.