Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

145112

Komentáře

  • buchticka97 (SK1)buchticka97 (SK1) Komentářů: 1
    Mam problem,zakaždym ked hram akukolvek sutaž,či su to hladanie hub,mi načita iba po 125 a koniec,nazbierala som ich všetky a nič,stale mam tam 125 a pritom na inej mojej farme ich mam už tiež všetky vyzbierane,a tam som už ukončila zber. ked je udalost rozpravka,alebo ostrov,tak tiež prejdem jeden dva kroky ,ale na druhy den zase začinam od začiatku a to čo som den predtym nahrala sa vymaže a ja som zase na nule,už ma to naozaj poriadne štve,Pohar mojej trpezlivosti už naozaj nie je bezodny,zmizli mi zlatky
    Aj v minulej cukrikovej sutaži som ich všetky vyzbierala a ukazalo mi ,že nedostatočna aktivita a ked som sa prihlasila na ostrov ,alebo aj na inu hernu farmu,pytato zlatka a vypisuje mi to nedostatok zlatiek,tak neviem či takymto sposobom sa ma niekomu pačit hra,mne dochadza trpezlivost. :(:(:(   Dufam,že to date doporiadku  buchticka97
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mam problem,zakaždym ked hram akukolvek sutaž,či su to hladanie hub,mi načita iba po 125 a koniec,nazbierala som ich všetky a nič,stale mam tam 125 a pritom na inej mojej farme ich mam už tiež všetky vyzbierane,a tam som už ukončila zber. ked je udalost rozpravka,alebo ostrov,tak tiež prejdem jeden dva kroky ,ale na druhy den zase začinam od začiatku a to čo som den predtym nahrala sa vymaže a ja som zase na nule,už ma to naozaj poriadne štve,Pohar mojej trpezlivosti už naozaj nie je bezodny,zmizli mi zlatky
    Aj v minulej cukrikovej sutaži som ich všetky vyzbierala a ukazalo mi ,že nedostatočna aktivita a ked som sa prihlasila na ostrov ,alebo aj na inu hernu farmu,pytato zlatka a vypisuje mi to nedostatok zlatiek,tak neviem či takymto sposobom sa ma niekomu pačit hra,mne dochadza trpezlivost. :(:(:(   Dufam,že to date doporiadku  buchticka97
    Tak se obrať na podporu, tady ti s tím opravdu nikdo nepomůže.
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    Takže pre mňa Akce těžce pracujících skončila predčasne, ako možno aj pre mnohých iných hráčov, nakoľko na lovištiach sa nenachádzajú požadované morské tvory. Konkrétne u mňa ustrice.Akciu nedokončím a tak poukážky na ťažbu zlata odnesú morské vlny, A verím, že vývojári mi nepošlú dotazník na prieskum spokojnosti.

  • -p.t.- (CZ1)-p.t.- (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Mě dnes doslova vytočilo - spustila jsem výzvu - vesnická liga - celý náš spolek na tom makal jako blázni - měli jsme 98% splněno, protivyzyvatel měl 52% a výzvu zrušil a my jsme PROHRÁLI??? Tak co je to za spravedlnost? Všichni členové mého spolku jsou pěkně naštvaní a nedivila bych se , kdyby přestali hrát :-(. Co jim mám na to říct??
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    -p.t.- (CZ1) napsal(a):
    Mě dnes doslova vytočilo - spustila jsem výzvu - vesnická liga - celý náš spolek na tom makal jako blázni - měli jsme 98% splněno, protivyzyvatel měl 52% a výzvu zrušil a my jsme PROHRÁLI??? Tak co je to za spravedlnost? Všichni členové mého spolku jsou pěkně naštvaní a nedivila bych se , kdyby přestali hrát :-(. Co jim mám na to říct??
    Oni ji nezruší, to nejde. Ale evidentně vyhráli výzvu proti spolku nad nimi a o místo se posunuli. Tak liga funguje a vždy fungovala. Můžete soupeřit pouze se spolkem těsně za a před vámi, jakmile se někdo o místo posune, výzva se ukončí. Příště doporučuju se podívat, jestli už spolek není ve výzvě, pokud vidíte, že je tam delší dobu, rozhodně není rozumné výzvu proti nim pouštět, dá se očekávat, že dříve, než porazíte vy je, porazí oni spolek nad nimi.

    Mě štvou ta porouchaná zvířátka ve hře, už se mi o nich snad brzy bude i zdát :weary:
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Štve mne, že nemá pomalu smysl odkládat soutěže ve spolkovce.
    Ze 70% mi příjde stejná plodina, jako kterou jsem odložil.
  • stegi007 (CZ1)stegi007 (CZ1) Komentářů: 23
    Naštvalo mě to, že před údržbou dělám v silu zelí a po údržbě mám dělat pšenici fakt díky
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak jsem docela naštvaný. Čekal jsem, že když už ti slavní vývojáři příjdou do práce, tak se chytí za pačesy, cože to vyrobili za paskvil a vedení se ALESPOŃ hráčům omluví (reparace se od nich těžko dočkáme).
    A co se nestalo? Hned spustí další spolkovku a čekají na další penize za zlatky.
    My jsme jim naprosto ukradení.
    Na tuto společnost se nedá naprosto v ničem spolehnou, hlavně, že mají dotazníky, které jim ukazují, jak je všichni milujeme a tleskáme jim, jak jsou báječní.
    Ten dotazník je naprosto k ničemu, když tam není místečka, kde by hráč mohl opravdu říci, co si o nich myslí.
    Hromadí chybu na chybu, ale vůůůbec jim to nevadí. Místo toho, aby stávající chyby opravili, tak vyrábí další.
    I bych přežil, kdyby hru na den dva odstavili, aby ty opravy mohli učinit.
    Jsou prostě nenasytní, že mám sto a jednu chuť s tím praštit, ale to bych udělal BA + "poskokům" jen radost.
    Také moderátorka na dvě věci.
    Jak se něco stane, v tu ránu dělá mrtvého brouka. A výmluvy, na osobní život, jsou mi fuk. Tak ať to nedělá a bude mít času habakuk.
    A jsem rád, že jsem se vyvaroval vulgarit, i když vulgarita je i to, co neví, co to znamená.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Náš spolek na SK utřel po skončení TP hubu. Skončili jsme na druhém místě a nedostali jsme nic. Nekonal se drak, či sladký včelín, nebo jabloňový sad společenství, ani kachňák, či bedna...
    K čemu celá ta dřina? Ztrácím veškerou motivaci něco hrát. Škoda času a škoda všeho. Kompetentní v GGS by se už konečně měli zamyslet. Nebo tam nikdo takový není?

    A abych nebyla OT, tak mne to řádně naštvalo ( i něco jiného, ale musím být slušná ).
  • hanah (SK1)hanah (SK1) SK1 Komentářů: 23
    Pošlem čln so všetkou výbavou aby som mal na TP a vráti sa mi každý s jedným(1) garnátom hoci okienko ukazuje niečo iné.
    Takto sa úlohy dajú určite plniť, škoda námahy. A chuť niečo dosiahnuť? Nulová.
    Vývojárom ďakujem, že ma chcú od hry odradiť.
    PS: a ja som to ešte 2x urýchlil za 216 zlatých. aby som dostal 2 ks garnátov a nie ustrice do úlohy. Ich šikovnosť, moja smola.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    hanah (SK1) napsal(a):
    Pošlem čln so všetkou výbavou aby som mal na TP a vráti sa mi každý s jedným(1) garnátom hoci okienko ukazuje niečo iné.
    Takto sa úlohy dajú určite plniť, škoda námahy. A chuť niečo dosiahnuť? Nulová.
    Vývojárom ďakujem, že ma chcú od hry odradiť.
    PS: a ja som to ešte 2x urýchlil za 216 zlatých. aby som dostal 2 ks garnátov a nie ustrice do úlohy. Ich šikovnosť, moja smola.
    V tom tooltipu ale nevidíš, kolik máš na lodi, jen kolik ryb zbývá v dané oblasti. Počet ulovených ryb vidíš až při připlutí lodě do přístavu.

    PS: Doufám, že máte na podpoře správu tohoto účtu řádně vyřízenou.

    Mě štve, že hra o víkendu oslavila 5 let a nebyla ani žádná pořádná farmářská párty :unamused: Jedinou připomínkou byla vlajka, kterou šlo získat v Oktoberfestu, to mi přijde trochu škoda na takové malé jubileum.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    hanah (SK1) napsal(a):
    Pošlem čln so všetkou výbavou aby som mal na TP a vráti sa mi každý s jedným(1) garnátom hoci okienko ukazuje niečo iné.
    Takto sa úlohy dajú určite plniť, škoda námahy. A chuť niečo dosiahnuť? Nulová.
    Vývojárom ďakujem, že ma chcú od hry odradiť.
    PS: a ja som to ešte 2x urýchlil za 216 zlatých. aby som dostal 2 ks garnátov a nie ustrice do úlohy. Ich šikovnosť, moja smola.

    Když potřebuješ zrovna garnáty, tak si pošli jen pro ně - příslušný předmět k lovení.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    co? všechno:-)
  • muro259 (SK1)muro259 (SK1) SK1 Komentářů: 47
    upraveno 07.11.2017
    Dnes ma naštvalo nasledovné:
    1) Moderátorka unáhlene uzamkla diskusiu k zmene podmienok hry dedinskej ligy, preto píšem sem.
    2) Naštvalo ma tiež, že podmienky pre dedinskú ligu sú iné ako pre MS a postup spolkov na základe projektov.
    Preto, že ak niekto príde (jeden, dvaja, .... desiati)  zlatkovať do spolku v prípade MS a tým zmeniť silu spolku - to sa môže, to je fajn, aj keď je to za účelom zmeny pomeru síl a tým pravdepodobne aj zmenu poradia a zväčšenie šance na výhru. 
    Ak sa to isté stane v dedinskej lige, tak je to špekulácia a zrazu to nejde ... a jeho výsledky sa nemajú započítať ? Je to podľa mňa úplne to isté.
    Tak prečo dva rozdielne pohľady ?
    Môže sa to brať ako špekulácia, samozrejme, ale potom je aj špekuláciou to čo sa deje v rámci MS a ... to je vraj možné ... a správne ... a dovolené.
    3. Naštvalo ma, že aj keď návrh na riešenie situácie bol prezentovaný, aby to bolo tak,  ako to beží v MS (zrušenie výsledku pri vystúpení zo spolku v priebehu MS), opak je pravdou a bolo prijaté úplne niečo iné.
    4. Naštvalo ma už x-tý krát, že v priebehu hry dochádza k zmene stanovených herných podmienok a pravidiel.
    Že sa to uvedie v nejakom hotfixe je pekné, ale toto má byť hra a nie zamestnanie a kto má čas neustále opravu nedorobkov, ladenie hry a zmeny hry sledovať.

    Toto je úplne fajn hra, len nechápem, prečo musí byť popretkávaná takýmito nezmyselnými sprostosťami a anomáliami a prečo nemá jednotné pravidlá pre všetky udalosti.
    Záverom by som chcel poprosiť moderátorku, aby tento príspevok nechala tu, kde je a nepresúvala ho podľa svojho uváženia. 
    Ďakujem.
    Prajem všetkým pekný deň.




  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Milý muro, ty mi opravdu nebudeš říkat, kde jaký příspěvek mám nechat, či jaké vlákno zamknout. Ať se ti to líbí nebo ne, o tom, stejně jako na jakémkoli jiném fóru, rozhoduje moderátor. Protože hráči fórum přehledné zrovna nedělají, moderátor je tu od toho, aby se v chaosu snažil udělat trochu pořádek. Pokud někde někdo nedodrží téma diskuze, tak příspěvek logicky přesunu, stejně jako naprostou většinu příspěvků tady na fóru bohužel, ale jinak by se tu v tom ani čuník nevyznal. A ztracený nováček, který hledá pomoc, už vůbec ne :)

    Ty jsi svůj problém s ligou uvedl v sekci technických problémů. Stejně jako v případě všech vláken, kde byla chyba vyřešena, nebo kde se o chybu vůbec nejednalo, bylo vlákno uzamčeno. Že nesouhlasíš s tím, že se liga stala spravedlivější, je pochopitelně tvůj názor, na který máš plné právo. Ale neznamená to, že je to chyba, a opravdu není v plánu v tomto cokoli měnit. Spolkovka a liga fungují úplně na jiném principu, liga se ti nikdy neznuluje, soupeření probíhá úplně jinak. Ber to tak, že liga má odrážet sílu spolku, tak se snažte soupeře porazit bez posil, určitě to pro vás taky bude výzva ;) Hodně štěstí :+1:

    A co mě naštvalo? Ty dnešní eskapády testovacího serveru :trollface:
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    nejen dneska mě štve kočičí strom, takže nechapu proč odstranili strom všem i těm co se příčítaly přívěšky za strom, kterej mi zeje na farmě s 0 počtem přívěšků a to jedu komposty a sila jak šílenej (body do mistrovství)
    navíc sem ho musel stavít, aby mi vůbec fungoval pes, někdy je to vážně na hlavu
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Co mě naštvalo? Rybolov na otevřeném moři - a nejen dnes, štve mě celou dobu. Poslední aktualizace byla jen tou pověstnou poslední kapkou.
    Lovit ryby na moři znamená uklikat se k smrti. Schválně si spočítejte potřebné kliky na vybavení lodi posádkou, boxem a dalším příslušenstvím. Nezapomeňte počítat i otravné listování inventářem. A kolik těch lodí máme - spousta zbytečného klikání, spousta ztraceného času. Copak by nebylo možné trochu nám to ulehčit? Třeba umožnit jedním klikem zopakovat poslední vybavení (včetně případného nákupu, pokud by zásoby došly). Nebo třeba nakupovat vybavení (myslím posádku a box) najednou pro všechny stejné lodě - samozřejmě ne do inventáře. Prostě by se to rovnou přiřadilo na loď (ručně by se pak podle oblasti dokoupily jen pruty, hrabla, sítě adt.), to by přece klikání podstatně omezilo.
    Další zbytečné klikání nastane při návratu - proboha proč mi pokaždé musí vyskočit okno s případnými ztrátami? Je mi to fuk - už se stalo, nic s tím neudělám (a myslím, že podobně smýšlí většina hráčů). Proč ta otravná okna nezruší a pokud se najde někdo, kdo si vede statistiku o žraloky sežraných rybách, tak by si prostě někde v rohu rozklikl ikonku.
    Kolikrát se to už na fóru řešilo, ale programátoři místo toho radši změní přihlašovací obrazovku (která je mimochodem pěkně hnusná). Ale na problémy hráčů prostě nereagují (což mě taky štve). Já osobně kvůli klikání na moři skoro nelovím, pokud občas lodě pošlu, tak jen v základu, bez jakéhokoliv vybavení. Přivezou mi dvě, tři rybičky, které pak třeba několik dní kotví u mola a čekají na vyložení, od kterého mě zas odrazují ztrátová okna.
    Takže rybí trh je jen poslední prudič, který mě přiměl tohle napsat.
    okénko s přehledem, když se lod vrátí s úlovkem lze zrušit v nastavení..
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Co mě naštvalo? Rybolov na otevřeném moři - a nejen dnes, štve mě celou dobu. Poslední aktualizace byla jen tou pověstnou poslední kapkou.
    Lovit ryby na moři znamená uklikat se k smrti. Schválně si spočítejte potřebné kliky na vybavení lodi posádkou, boxem a dalším příslušenstvím. Nezapomeňte počítat i otravné listování inventářem. A kolik těch lodí máme - spousta zbytečného klikání, spousta ztraceného času. Copak by nebylo možné trochu nám to ulehčit? Třeba umožnit jedním klikem zopakovat poslední vybavení (včetně případného nákupu, pokud by zásoby došly). Nebo třeba nakupovat vybavení (myslím posádku a box) najednou pro všechny stejné lodě - samozřejmě ne do inventáře. Prostě by se to rovnou přiřadilo na loď (ručně by se pak podle oblasti dokoupily jen pruty, hrabla, sítě adt.), to by přece klikání podstatně omezilo.
    Další zbytečné klikání nastane při návratu - proboha proč mi pokaždé musí vyskočit okno s případnými ztrátami? Je mi to fuk - už se stalo, nic s tím neudělám (a myslím, že podobně smýšlí většina hráčů). Proč ta otravná okna nezruší a pokud se najde někdo, kdo si vede statistiku o žraloky sežraných rybách, tak by si prostě někde v rohu rozklikl ikonku.
    Kolikrát se to už na fóru řešilo, ale programátoři místo toho radši změní přihlašovací obrazovku (která je mimochodem pěkně hnusná). Ale na problémy hráčů prostě nereagují (což mě taky štve). Já osobně kvůli klikání na moři skoro nelovím, pokud občas lodě pošlu, tak jen v základu, bez jakéhokoliv vybavení. Přivezou mi dvě, tři rybičky, které pak třeba několik dní kotví u mola a čekají na vyložení, od kterého mě zas odrazují ztrátová okna.
    Takže rybí trh je jen poslední prudič, který mě přiměl tohle napsat.
    Poslední vybavení lodi by nás taky mohlo pěkně naštvat, když musíme dolovit jenom nějalou droboť - a poslat to omylem z celou posádkou by bylo dost drahé...
  • fexovka (CZ1)fexovka (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    Naštvalo mě, že jsem si v nabídce zakoupila zlatky a měla jsem dostat 180 žetonů do kola a nic!! chjo..
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Vadí mi zavádějící údaje u dekorace Ukazatel štěstí - mělo by tam být nula, místo toho jsou tam napsané otazníky, což působí dojmem, že po zakoupení člověk dostane dekoraci s nějakou tajnou předem neznámou spokojeností (která se objeví po zakoupení?).
    Nabídka je o to víc zavádějící, že je v jednom okně s dekoracemi, které spokojenost normálně mají.
    Black Angel, prosím, mohla bys to někam předat jako podnět, aby tam místo těch otazníků napsali nulu?

  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    naštvalo to že nenašla duvod byt naštvana :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Vadí mi zavádějící údaje u dekorace Ukazatel štěstí - mělo by tam být nula, místo toho jsou tam napsané otazníky, což působí dojmem, že po zakoupení člověk dostane dekoraci s nějakou tajnou předem neznámou spokojeností (která se objeví po zakoupení?).
    Nabídka je o to víc zavádějící, že je v jednom okně s dekoracemi, které spokojenost normálně mají.
    Black Angel, prosím, mohla bys to někam předat jako podnět, aby tam místo těch otazníků napsali nulu?

    Kdyby tam nula, působilo by to zase tak, že lze pomocí zahradní architektky spokojenost zvednout. V popisku dekorace ale stojí, že spokojenost nepřidává. Takže jedině spíš odtamtud úplně smáznout ikonku pro spokojenost (což nevím, jestli u dekorace jde).

    Mě štve to počasí venku, je to hnusík :confounded:
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    hanah (SK1) napsal(a):
    Pošlem čln so všetkou výbavou aby som mal na TP a vráti sa mi každý s jedným(1) garnátom hoci okienko ukazuje niečo iné.
    Takto sa úlohy dajú určite plniť, škoda námahy. A chuť niečo dosiahnuť? Nulová.
    Vývojárom ďakujem, že ma chcú od hry odradiť.
    PS: a ja som to ešte 2x urýchlil za 216 zlatých. aby som dostal 2 ks garnátov a nie ustrice do úlohy. Ich šikovnosť, moja smola.

    Když potřebuješ zrovna garnáty, tak si pošli jen pro ně - příslušný předmět k lovení.
    Písal som:že loď posielam s úplnou výbavou,teda so všetkým/náradia,ochrana,zmes atď../ A po uplynutí rybolovu sa mi vráti s 1 garnátom znova.A podotýkam,že som nepotreboval garnáty, ale ustrice.
    No nič, trpezlivosť ruže prináša,tak počkáme na ustrice. Možno je pre ne voda studená.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 20.11.2017
    Berecza (SK1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    hanah (SK1) napsal(a):
    Pošlem čln so všetkou výbavou aby som mal na TP a vráti sa mi každý s jedným(1) garnátom hoci okienko ukazuje niečo iné.
    Takto sa úlohy dajú určite plniť, škoda námahy. A chuť niečo dosiahnuť? Nulová.
    Vývojárom ďakujem, že ma chcú od hry odradiť.
    PS: a ja som to ešte 2x urýchlil za 216 zlatých. aby som dostal 2 ks garnátov a nie ustrice do úlohy. Ich šikovnosť, moja smola.

    Když potřebuješ zrovna garnáty, tak si pošli jen pro ně - příslušný předmět k lovení.
    Písal som:že loď posielam s úplnou výbavou,teda so všetkým/náradia,ochrana,zmes atď../ A po uplynutí rybolovu sa mi vráti s 1 garnátom znova.A podotýkam,že som nepotreboval garnáty, ale ustrice.
    No nič, trpezlivosť ruže prináša,tak počkáme na ustrice. Možno je pre ne voda studená.
    Tak si loď vybav na ústřice. Vybavovat nevylepšený člun ochranou apod. do v podstatě bezpečných oblastí je zbytečné a rozhodně to nemá vliv na to, jaký druh lovíš. Spíš si to všechno trochu prozkoumej, každý druh ryby vyžaduje jiné náčiní na lovení. Stejně tak doporučuju vylepšit člun, ať máš větší kapacitu, ideálně postavit více a lepších lodí. Nicméně to nepatří sem, ale do diskuze k rybaření.

    A co mě (nejen) dnes naštvalo? Chtě nechtě někdy musím být OT. Příště prosím pro nejasnosti vybrat příslušnou diskuzi.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    tak ted mě už to zimní kolo štve i když mam dost žetonu tak zahradni architekt zmizel a ve skladu 96dekoraci a to sem točil snad jen 80žetonu ale vyhazovat dekorace se mi nechce no s tímhle zímním kolem je ten mezisklad nanic....
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    vlakna o kočkach a rybach:-)
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Fakt mě štve, že mám nakoupené zlatky, hromady žetonů ale na zimní kolo štěstí nemůžu
    Díky plnému skladu jsem už o pěkných pár dekorací opět přišla :(
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    do šrotu a jdi na to kolo
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    black-.-angel napsal(a):
    Ijmeno (CZ1) napsal(a):
    Vadí mi zavádějící údaje u dekorace Ukazatel štěstí - mělo by tam být nula, místo toho jsou tam napsané otazníky, což působí dojmem, že po zakoupení člověk dostane dekoraci s nějakou tajnou předem neznámou spokojeností (která se objeví po zakoupení?).
    Nabídka je o to víc zavádějící, že je v jednom okně s dekoracemi, které spokojenost normálně mají.
    Black Angel, prosím, mohla bys to někam předat jako podnět, aby tam místo těch otazníků napsali nulu?

    Kdyby tam nula, působilo by to zase tak, že lze pomocí zahradní architektky spokojenost zvednout. V popisku dekorace ale stojí, že spokojenost nepřidává. Takže jedině spíš odtamtud úplně smáznout ikonku pro spokojenost (což nevím, jestli u dekorace jde).

    Mě štve to počasí venku, je to hnusík :confounded:
    Argument se zahradní architektkou je rozumný. Úplně smáznout ikonku spokojenosti by asi bylo opravdu nejlepší, ale nedělám si naděje, že by to šlo. OK, nechme to tedy být :-).
  • Jayne (CZ1)Jayne (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    A máme to tu zas...:-((((..těšili jste se na zítřek na prodej produktů ze zimních farem na zisk runových kamenů o 80% vyšší.?.... hm...tak zbytečně...ten ostrov skončí dřív. než se to dá uplatnit ...takže se na to můžeme akorát koukat...fakt jsou to machři...nestačilo to porůžit jednou, proč to  pro velký úspěch nezopakovat
Sign In to comment.