MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

co mne dnes naštvalo

1397

Komentáře

• Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 15.07.2014
    Tohle mě ani tak nenaštvalo jako pobavilo, ale dám to sem, nechci děvčatům v sekci obrázky kazit jejich vodopády a jednorožce :D

Tomu se říká blesková návštěva :D

Attachment not found.
    Omluvte prosím další technické problémy. Na jejich odstranění pracujeme dnem i nocí!

• ManagerPopelka (CZ1)ManagerPopelka (CZ1) Komentářů: 34CZ1
    upraveno 15.07.2014
    Nemohl jsi je investovat do dolu?
    ManagerPopelka @ cs 1
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) Komentářů: 4,337CZ1
    upraveno 15.07.2014
    Ready Teddy napsal: »
    Tohle mě ani tak nenaštvalo jako pobavilo, ale dám to sem, nechci děvčatům v sekci obrázky kazit jejich vodopády a jednorožce :D

Tomu se říká blesková návštěva :D

Attachment not found.

Hi, hi, zřejmě turista z přesvědčení...Attachment not found.
    mikimar @ sk 1
    Zakladatel a vedoucí spolku farmářů S.L.Z.A.
    (na cs jsem Hadak)

Mnoho sluníčkových dnů, červánkových večerů a hvězdných nocí ...
    To Vám všem přeje Váš Miki
    54gfd54h4d6sh546df4h6d4sfh65.gif
  • kubicekpod2004kubicekpod2004 Komentářů: 259
    upraveno 15.07.2014
    Nejsi paranoidní jen ty, mě zas napadlo, že Honzík a Kubíček jsou tatáž osoba, byť se jejich písemný projev mírně liší :D

No dovol! :D Já a honzíček jo? :D Kdyby jsem byl honzíček tak by mi nelezl pořád na nervy... ;) A jaký máme
    podobný písma nebo co jsi říkal :confused:
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) Komentářů: 1,934CZ1
    upraveno 15.07.2014
    Tři minuty před koncem soutěže na kukuřici "nastoupily" údržbové práce. Nenaštvalo by vás to?! :D
    Hope2 @ cs 1
  • pla2pla2 Komentářů: 1
    upraveno 27.07.2014
    Mňa dnes naštvalo to, že teraz keď je ten Rozprávkový čas a hľadáme napr. svätojánske mušky či chlebové omrvinky nevyskočí nám to všade. Napr. som zbierala 3 prasacie chlievy a svätojánske mušky mi prišli len z jedného a nie z 3. To ma dnes naštvalo fakt najviac :(
    pla @ sk 1
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 27.07.2014
    pla2 napsal: »
    Mňa dnes naštvalo to, že teraz keď je ten Rozprávkový čas a zbierame hľadáme napr. svätojánske mušky či chlebové omrvinky nevyskočí nám to všade. Napr. som zbierala 3 prasacie chlievy a svätojánske mušky mi prišli len z jedného a nie z 3. To ma dnes naštvalo fakt najviac :(

Já myslel, že na toto už si dávno všichni zvykli. Nikdy nepadá ze všeho všechno :)
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) Komentářů: 1,364CZ1
    upraveno 27.07.2014
    pla2 napsal: »
    Mňa dnes naštvalo to, že teraz keď je ten Rozprávkový čas a hľadáme napr. svätojánske mušky či chlebové omrvinky nevyskočí nám to všade. Napr. som zbierala 3 prasacie chlievy a svätojánske mušky mi prišli len z jedného a nie z 3. To ma dnes naštvalo fakt najviac :(
    Já sadila a sadila růže, i jsem je pohnojila a nic.:D Světlušky se patrně objeví až v noci.;)

Doufám, že můj příspěvek je ve správném vlákně, neb člověk si tu už není ničím jistý.
  • Káťako2Káťako2 Komentářů: 331
    upraveno 30.07.2014
    Mě docela zlobí, že mi ještě nikdy Omar nenabídl dolary zadarmo, nebo alespoň zlatou licenci. Jen samé krmení a dolary... :(
    Káťako/Zakladatelka a vedoucí spolku kamarádizfarmy
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 30.07.2014
    Káťako2 napsal: »
    Mě docela zlobí, že mi ještě nikdy Omar nenabídl dolary zadarmo, nebo alespoň zlatou licenci. Jen samé krmení a dolary... :(

Mě už přestalo překvapovat, že na mě Omar dlabe... ale i přesto na něj každou chvíli klikám, co kdyby náhodou. Nejlepší by bylo, kdyby k němu přidělali nějakou ikonku, kterou by ho bylo možno odeslat tam, kam slunce nesvítí...

Mně dává pořád dolary (kolem 80% sleva). Jako nezlatkujícímu hráči mi je tak Omar ale úplně víte na co. :-/
    A strange game. The only winning move is not to play. How about a nice game of chess? (Joshua, War Games)
    VOP česky Směrnice pro komunitu (pravidla fóra)
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 13.08.2014
    Dneska mě naštvala zase ta pitomá banka a představa, jak se s nima zas budu dohadovat, že "něco nejde" nebo "není technicky možný", i když mě, programátorskýmu laikovi, je jasný, že "to jde, když se chce" a "technicky to jde, jen se něco musí udělat"... :-(

.
    Hloupý vlčátko

upraveno 13.08.2014
    Naštvalo mne, že jsem zvorala tak lehkou soutěžní otázku.:(

Doufám, že můj příspěvek je ve správném vlákně, neb člověk si tu už není ničím jistý.
    upraveno 13.08.2014
    8WHISKY8 napsal: »
    Naštvalo mne, že jsem zvorala tak lehkou soutěžní otázku.:(

Tak ses přeci mohla opravit, ne? V čem je problém? ;)
    A strange game. The only winning move is not to play. How about a nice game of chess? (Joshua, War Games)
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 13.08.2014
    no pokud odeslala špatnou odpověď, tak už to opravit přece nemůže
    Elis359 @ cs 1
  • black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
    upraveno 13.08.2014
    Elis359 napsal: »
    no pokud odeslala špatnou odpověď, tak už to opravit přece nemůže

Whisky ale může, z účtu na jiném serveru ;)

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 13.08.2014
    Jenže já poslala obě odpovědi a až pak mi to docvaklo.:D

• black-.-angelblack-.-angel Komentářů: 19,045Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen
    upraveno 13.08.2014
    Tak to.... je mi líto :D:D Ale stane se, no :D

black-.-angel @ cs 1
    upraveno 13.08.2014
    Jenže já poslala obě odpovědi a až pak mi to docvaklo.:D

tak to je ale pak blbý, no.... :D

holt příště ;)
    upraveno 13.08.2014
    Corco napsal: »
    tak to je ale pak blbý, no.... :D

holt příště ;)
    Příště už nebude tak lehká otázka. Já vždy pohořím na něčem, co je lehký. Tomu se učitelky vždy divily.:D

upraveno 13.08.2014
    Příště už nebude tak lehká otázka. Já vždy pohořím na něčem, co je lehký. Tomu se učitelky vždy divily.:D

to znám, některý věci jsou prostě příliš jednoduchý, než aby se jima mozek zabýval... :D
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 20.08.2014
    ani po aktualizaci se nemůžu přihlásit z farmy na forum - stále další chyby
    játu @ cs 1
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 25.08.2014
    Fakt mě naštvalo, že po počátečním nadšení "jéééé, za 3 minuty naskočí u Omara zlatá licence" jsem... se začetla na fóru a... už je tam jen blbých 3.333.333 dolarů za 22.222 zlata. :-( Su blbec, su blec, su blbec... :-(

.
    Hloupý vlčátko

• Káťako2Káťako2 Komentářů: 331
    upraveno 25.08.2014
    wolfka napsal: »
    Fakt mě naštvalo, že po počátečním nadšení "jéééé, za 3 minuty naskočí u Omara zlatá licence" jsem... se začetla na fóru a... už je tam jen blbých 3.333.333 dolarů za 22.222 zlata. :-( Su blbec, su blec, su blbec... :-(

.

Jé to je mi moc líto. To by mě taky naštvalo.

Mě zas zlobí, že se mi rozbila nabíječka od počítače, takže nemůžu tu být tak často :(
    Káťako/Zakladatelka a vedoucí spolku kamarádizfarmy
  • henusko (SK1)henusko (SK1) Komentářů: 190
    upraveno 25.08.2014
    wolfka napsal: »

.
    a mna štve,že mi už asi mesiac neponuka dolače zadarmo-a to tu sledujem skoro cely den,,a o licencii ani nehovorim.Prečo,?
    henusko @ sk 1
  • menp (SK1)menp (SK1) Komentářů: 81
    upraveno 25.08.2014
    henusko napsal: »
    a mna štve,že mi už asi mesiac neponuka dolače zadarmo-a to tu sledujem skoro cely den,,a o licencii ani nehovorim.Prečo,?

asi na to využíva čas Tvojej neprítomnosti, ako hovoria Česi, parchant jeden, mne sem tam ponúkne aj doláre aj licenciu na zlato
    menp @ sk 1
  • AmenofisAmenofis Komentářů: 24
    upraveno 28.08.2014
    Dnes mě štve samotné bytí. Na co sáhnu to je v háji :( A ještě v soutěž 3x posobě kukuřice uváááá
    Amenofis @ cs 1
  • MinkoSedemsto (INT1)MinkoSedemsto (INT1) Komentářů: 1,112
    upraveno 01.09.2014
    Mňa štve, že zase nedám tábor. A to som ho ešte nikdy nedal :(:(:( (vždy nám to padá na dovolenku, týždeň u babky...)
    Teraz sa zaujímam o pavúky :D
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) Komentářů: 380CZ1
    upraveno 01.09.2014
    mna naštval Omar - už 2 x nedal licenciu --- / ale ma potešil 2x dal doláre(50,000+50,000) zdarma... ale to nie je licencia
    dodko44 - SK1 - spolok dezkovo
    dodko44 - CZ1 - spolek Blue Sheep
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 04.09.2014
    naštvalo mě, že jsem tak blbá a omylem jsem si odklikla olivový háj.. ale naštěstí jen 26 zlatek :D
    Elis359 @ cs 1
  • R.Rose (CZ1)R.Rose (CZ1) Komentářů: 634CZ1
    upraveno 04.09.2014
    mě trochu štve, že v řadě čertů se asi definitivně zastavil pokrok, čehož někteří hráči zneužili k zaplevelení jinak zajímavého vlákna...
Sign In to comment.