Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

111112

Komentáře

  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 08.11.2014
    blanka.p napsal: »
    Mě štve že když máš dvě farmy a na 1 něco a stavíš tak na té druhé farmě nic stavět nemůžeš......

    někdy by se mi taky hodilo, kdybych mohla stavět na více farmách.. hlavně, když je tu ještě ostrovní, takže mám 4 naráz.. ale brzy zjistíš, že bys na to stejně většinou neměla peníze.. za pár měsíců to po tobě bude chtít několik milionů na každý vylepšení, tak bys ani moc nevyužila to stavění naráz :)
  • DarkWolf (SK1)DarkWolf (SK1) Komentářů: 1,314
    upraveno 08.11.2014
    Hmmmm to jo...... to jámám hlavní a gurmánckou farmu právě jsem to gutmanskou dostala a mám úkoly......
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 08.11.2014
    Držte se prosím tématu vlákna ;-)

    Mě třeba štve, že se musím pořád opakovat :p
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 08.11.2014
    ...a mě štve, že nám pořád nějací modíci bourají "dřív než přijde moderátor" a je mi fuk, kdo si o tom co myslí :)
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 09.11.2014
    mě štve, že jde celá hra do ........ kopru - se vším všudy i s fórem
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 09.11.2014
    Mě naštvalo,ale nepřekvapilo,že bylo zamčeno vlákno totalita a taky to ,že byl smazán příspěvek hráče,kterého to taky naštvalo.Před chvílí tady ještě byl.....
  • trathen (CZ1)trathen (CZ1) CZ1 Komentářů: 5,597
    upraveno 09.11.2014
    Ach jo....mě štve to, že pořád někdo na něco prská a frflá... jestliže se někomu nelíbí hra s moderátory, ať ji nehraje... jestliže někomu vadí, že jsou jsou jeho příspěvky mazány,může si demokraticky zvolit jinou hru, nebo sem prostě nepsat... někteří z nás se této hře chtějí věnovat, i přes její nedostatky - kdo jste dokonalý, hoďte první kamenem nebo se nechte najmout od goodgejmu jako programátoři, a dejte to pořádku... pokud chcete za každou cenu prezentovat svůj názor, přesvědčeni o své pravdě, jistě existuje spousta jiných možností, jak pohnout světem. Jestli modíci mažou příspěvky, které uznají jako nevhodné, tak je to v pořádku - od toho jsou moderátory a je to jejich výsada. Všichni jsme jenom lidi, je nás tu mnoho tisíc, a já si nenechám od nikoho hru znechutit. Každý problém je řešitelný. A moderátorům fandím, jsem sice nováček a spousta věcí mi uniká, ale myslím, že všichni, které tu vídávám, jsou věsměs inteligentní a slušní lidé. A jestli se někomu moje stanovisko nelíbí, ať si ... jde stěžovat na lampárnu, mají otevřeno nonstop...
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 10.11.2014
    Blbe4ek napsal: »
    Ačkoli mně velmi těší, že se stěhuje hra na nový (prý rychlejší - uvidíme) server. Naštvalo mně však, že se o tom kdy se stěhování uskuteční na fóru nedozvím dopředu, ale až v okamžiku, kdy je hra nedostupná.

    Zdravím,
    o všech věcech se nedá informovat dopředu, jelikož často ani příliš dopředu nevíme, kdy daná "nedostupnost hry" bude. A informovat, kdy už je hra nedostupná, zase nedává až takový smysl.

    Hezký den
    Michal Community Manager
  • Helenahetverova (CZ1)Helenahetverova (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    upraveno 10.11.2014
    co mě naštvalo,dáte nové aktualizace a havaii je od začátku,to se mi nelíbí a znova pokračovat ,to ne,RAYMEN už měl skoro hotové jabka
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 10.11.2014
    co mě naštvalo,dáte nové aktualizace a havaii je od začátku,to se mi nelíbí a znova pokračovat ,to ne,RAYMEN už měl skoro hotové jabka

    Pokud už nemáš zájem o odměnu z havaje tak jí vynech mi třeba máme ve spolku nováčky kteří jí ještě nemají
    A já sama doplnila celou sbírku. Pravda taky bych něco nového ale ted je novinek až nad hlavu
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 10.11.2014
    romisek5 napsal: »
    Pokud už nemáš zájem o odměnu z havaje tak jí vynech mi třeba máme ve spolku nováčky kteří jí ještě nemají
    A já sama doplnila celou sbírku. Pravda taky bych něco nového ale ted je novinek až nad hlavu

    Ty tvoje rady jsou opravdu nad zlato! :D
    Taky mě štve že jsme přišli o akci havaj a marně čekáme odezvu ze supportu už několik dní...
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 10.11.2014
    obdržela jsem dnes několik pozvánek do cizích spolků Jsem ve svém spokojená a žádný spolek nehledám a toto chování mě štve
  • corega (CZ1)corega (CZ1) Komentářů: 264
    upraveno 10.11.2014
    a mě dneska naštvalo že jsem se s jedním videem mrcasila skoro celý den..
  • Blbe4ek (CZ1)Blbe4ek (CZ1) Komentářů: 298
    upraveno 11.11.2014
    Dnes mně naštvalo, že od rána suším na ploše třešně s vidinou stanovačky. A když ta akce opravdu v 11 dorazí, tak mi z těch dvou sadů nevypadne ani klacík. :mad: vrrr.
  • Ondras25 (CZ1)Ondras25 (CZ1) CZ1 Komentářů: 250
    upraveno 11.11.2014
    Blbe4ek napsal: »
    Dnes mně naštvalo, že od rána suším na ploše třešně s vidinou stanovačky. A když ta akce opravdu v 11 dorazí, tak mi z těch dvou sadů nevypadne ani klacík. :mad: vrrr.

    pravděpodobně nechtěj dřevo z ovocných stromů :D :P jsem na tom stejně :):/
  • LuPe83 (CZ1)LuPe83 (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 11.11.2014
    Ahoj, mě tak trochu mrzí, že při soutěži se mnou, která jsem v levelu 66, hraje někdo, kdo má level 154. Jak mám pak něco dokázat?
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 11.11.2014
    LuPe832 napsal: »
    Ahoj, mě tak trochu mrzí, že při soutěži se mnou, která jsem v levelu 66, hraje někdo, kdo má level 154. Jak mám pak něco dokázat?

    záleží taky na tom, co to je za soutěž a jak je protihráč připravený.. pokud je to třeba na kytky, tak není velká šance, že by chtěl hrát a šanci máš vysokou :) pokud máš zrovna chovy připravené na sběr a tvůj protihráč má jen kurník, tak máš taky šanci :) jen level vždy nerozhoduje

    mě třeba štve, že jsem ráno zapomněla odeslat loď :( to se mi snad ještě nestalo :D
  • benny47 (SK1)benny47 (SK1) Komentářů: 34
    upraveno 11.11.2014
    Blbe4ek napsal: »
    Dnes mně naštvalo, že od rána suším na ploše třešně s vidinou stanovačky. A když ta akce opravdu v 11 dorazí, tak mi z těch dvou sadů nevypadne ani klacík. :mad: vrrr.

    To by mne taky naštvalo, ale možná je řešením, že vezmeš motorovou pilu a třešeň porazíš na klacky:D
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 11.11.2014
    Elis359 napsal: »
    záleží taky na tom, co to je za soutěž a jak je protihráč připravený.. pokud je to třeba na kytky, tak není velká šance, že by chtěl hrát a šanci máš vysokou :) pokud máš zrovna chovy připravené na sběr a tvůj protihráč má jen kurník, tak máš taky šanci :) jen level vždy nerozhoduje ...

    Pokud se do soutěže dostane někdo s lvl 66 a protihráč má lvl 154
    - zasazené např. spešl kytky na 5. polích - tak bych řekla, že na lvl záleží
    tj. asi těžko bude mít lvl 66 všechny pole vylepšené na 7. úroveň
    To samé platí i u ostatních komodit :cool:
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 11.11.2014
    Huhouš napsal: »
    Pokud se do soutěže dostane někdo s lvl 66 a protihráč má lvl 154
    - zasazené např. spešl kytky na 5. polích - tak bych řekla, že na lvl záleží
    tj. asi těžko bude mít lvl 66 všechny pole vylepšené na 7. úroveň
    To samé platí i u ostatních komodit :cool:

    to je sice pravda, ale když to budeš chvíli sledovat, tak si všimneš, že zrovna u soutěže v kvítí poměrně často nesbírá vůbec nikdo nebo jen pár lidí.. teď, když se sbírají body reputace kvůli spolku, tak je to sice lepší, ale i tak sbírá málo hráčů.. ale pokud by LuPe měl připravené všechny chovy a jeho protihráč měl pouze kurníky, tak by jich musel mít dost, aby ho porazil.. mě se stává často, že mě porazí někdo třeba i o 40 nebo 50 levelů nižší :D v soutěžích nezáleží jen na úrovní soutěžících :)
  • benny47 (SK1)benny47 (SK1) Komentářů: 34
    upraveno 11.11.2014
    Huhouš napsal: »
    Pokud se do soutěže dostane někdo s lvl 66 a protihráč má lvl 154
    - zasazené např. spešl kytky na 5. polích - tak bych řekla, že na lvl záleží
    tj. asi těžko bude mít lvl 66 všechny pole vylepšené na 7. úroveň
    To samé platí i u ostatních komodit :cool:

    Může mít 20 polí na 7 úrovni:D
    LuPe832 napsal: »
    Ahoj, mě tak trochu mrzí, že při soutěži se mnou, která jsem v levelu 66, hraje někdo, kdo má level 154. Jak mám pak něco dokázat?

    Záleží na taktice :)
    Elis359 napsal: »
    a mě štve, že jen co se zbavíme patrika, který ryl do všeho, tak se tu ukáže další hráč, který nedá pokoj.. tak 3 týdny zpátky tu byl krásný klid :) co se to tu teď děje? :(

    Mě štve, že se tu řeší bubáci a ne podstatné věci, ale je tu krásný klid, jen co je pravda:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.11.2014
    Huhouši, Elis.. toto vlákno není věnováno soutěžím, od toho máme jiná vlákna, nikdy není přeci problém hráče přesměrovat ;)

    Štve mě, že si někteří snad myslí, že se jich pravidla netýkají, i když je můžu opakovat stokrát dokola :p

    A když budu mluvit za náš spolek, tak nás už docela štve ta jedna událost za druhou... To mě vede k zamyšlení. Gurmánská farma byla před časem předělána, protože moc vydělávala - hráči také měli k dispozici dekorace z událostí, a tedy nižší výrobní náklady, než bylo dříve zvykem. Proto musel být novou gurmou jejich postup nějak zbržděn. Teď už každý jiné dekorace než ty z událostí snad ani mít nebude (mně jich leží plno nepoužitých skladem), kam to povede? Raději řečnická otázka, protože odpověď si netroufnu říct nahlas, protože s ní nesouhlasím :D
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 11.11.2014
    Huhouši, Elis.. toto vlákno není věnováno soutěžím, od toho máme jiná vlákna, nikdy není přeci problém hráče přesměrovat ;)

    Štve mě, že si někteří snad myslí, že se jich pravidla netýkají, i když je můžu opakovat stokrát dokola :p

    A když budu mluvit za náš spolek, tak nás už docela štve ta jedna událost za druhou... To mě vede k zamyšlení. Gurmánská farma byla před časem předělána, protože moc vydělávala - hráči také měli k dispozici dekorace z událostí, a tedy nižší výrobní náklady, než bylo dříve zvykem. Proto musel být novou gurmou jejich postup nějak zbržděn. Teď už každý jiné dekorace než ty z událostí snad ani mít nebude (mně jich leží plno nepoužitých skladem), kam to povede? Raději řečnická otázka, protože odpověď si netroufnu říct nahlas, protože s ní nesouhlasím :D

    Mě štve,že ti musím odpovědět,povede to ..do zadní části těla,kam to směřuje již delší dobu,jinak souhlas,dekoračky už pomalu nemáš kam dávat a ty slabší se vyhazujou pryč.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.11.2014
    Tak teď mě ale opravdu naštval pohled na počty krmiv při krmení mé hladové zvěře. Zmizelo mi prakticky všechno krmivo jak pro hlavní, tak gurmánskou farmu (prostě někdy během poslední půlhodiny). Nehledě na to, že jsem měla díky úkolu v události krmiva opravdu nadbytky. Teď ty moje chuděry pojdou hlady, pro slepice mám aktuálně asi 70 krmiva místo nějakých 1500 a mlýn je naložen maximální dávkou krmiva pro krávy...super :( Čím nakrmím slepice a kachny pro poslední úkol, to by mě tedy také zajímalo.

    Jak se říká, nechval dne před večerem.. Ještě asi před hodinou jsem si pochvalovala podporu, že mi na www farmě připsali hrad i vlajku z halloweenu, teď abych jim šla psát znova :(
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 14.11.2014
    mě naštvalo, že jsem včera musela psát na podporu.. aktivovala jsem superlis, abych dostala 55 kusů humusu a z garáže mi nevyskočil.. tak jsem se koukala do správy farmy a tam mám něco přes 70 kousků a jsem si jistá, že tu třetí možnost u superlisu už jsem jednou dávala.. tak si počkám, co mi odepíšou :D
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 14.11.2014
    Nelíbí se mi styl, jakým je psané (nejen) poslední oficiální oznámení.

    1) skoro celé je tučně, přestože za používání tučného písma jsou ostatní hráči napomínáni (jako za "křik"), hlavně je to ale nepřehledné ;)

    2) z textu je až příliš cítit nějaký strojový či doslovný překlad, na tom se shodne více lidí, ale protože v diskuzi k ofiku neni prostor pro debatu o formě, pouze o obsahu... tak to píšu sem

    pro srovnání - stejný příspěvek na EN fóru
  • siaxsiax Komentářů: 2
    upraveno 14.11.2014
    pomuze mi nekdo prosím
    siax napsal: »
    stve me už několik dní se nemohu dostat na farmu.siax
    siax napsal: »
    nemohu se dostat na farmu a jsem přihlasena to je teda divny
    siax napsal: »
    nemohu se dostat na farmu a jsem přihlasena to je teda divny kde je moje farma pry chodim na nejakou cizi jak to kdyz jsem prihlásena za sebe
    siax napsal: »
    pomuze mi nekdo prosím
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 14.11.2014
    siax napsal: »
    nemohu se dostat na farmu a jsem přihlasena to je teda divny kde je moje farma pry chodim na nejakou cizi jak to kdyz jsem prihlásena za sebe

    štve mě, že ti nemůžu poslat soukromou zprávu.. nějak to nejde :D
    chtěla jsem tě varovat, abys nepsala víc příspěvků za sebou :) to se nesmí a pokud bys to dělala opakovaně, mohla bys z toho mít problémy

    máš vybraný správný svět na přihlášení?? jak chodíš na nějakou cizí?? se svým jménem ses dostala na vystavěnou farmu, která ti nepatří nebo jede od začátku?
  • siaxsiax Komentářů: 2
    upraveno 14.11.2014
    pro elis359 jsem fakt uplne vedle nevím co s tim a myslela jsem kdyz to poslu vickrat tak si toho snad nekdo všimne dik za upozorneni taky nemuzu psat soukromně.
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 14.11.2014
    Corco napsal: »
    Nelíbí se mi styl, jakým je psané (nejen) poslední oficiální oznámení.

    1) skoro celé je tučně, přestože za používání tučného písma jsou ostatní hráči napomínáni (jako za "křik"), hlavně je to ale nepřehledné ;)

    2) z textu je až příliš cítit nějaký strojový či doslovný překlad, na tom se shodne více lidí, ale protože v diskuzi k ofiku neni prostor pro debatu o formě, pouze o obsahu... tak to píšu sem

    pro srovnání - stejný příspěvek na EN fóru

    Na formě oznámení zapracuji. Ohledně překladu, pokusím se také více lidštější, ale pak je zase problém nezapomenou nějakou důležitou informaci.

    Community manager
    siax napsal: »
    pomuze mi nekdo prosím

    Ahoj,
    zkus prvně vyzkoušet promazat historii prohlížeče tzv. cookies.
    Dále zkus vyzkoušet jiný prohlížeč, pokud to nepomůže, tak napiš tiket na tým podpory (http://support.goodgamestudios.com/),
    podrobně jim popiš tvůj problém a oni by ti měli být schopni pomoci.

    Michal Community Manager
    siax napsal: »
    pro elis359 jsem fakt uplne vedle nevím co s tim a myslela jsem kdyz to poslu vickrat tak si toho snad nekdo všimne dik za upozorneni taky nemuzu psat soukromně.

    Ahoj,
    zkus prvně vyzkoušet promazat historii prohlížeče tzv. cookies.
    Dále zkus vyzkoušet jiný prohlížeč, pokud to nepomůže, tak napiš tiket na tým podpory (http://support.goodgamestudios.com/),
    podrobně jim popiš tvůj problém a oni by ti měli být schopni pomoci.

    Michal Community Manager
Sign In to comment.