Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1104112

Komentáře

  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    to fakt musí být už pokolikáté za sebou stejný ostrov? :-1:
    No....taky mě štve, že před touhle byla taky vikingská, ale jakou jinou než vánoční by měli dávat na vánoce? :D 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jojo - GGS si jde užít svátky a nás odpočinout nenechá. Nacpe spolkové silo, pak spolkovku a makejte :-)))
    Proč nedají něco pro jednotlivce, ať hraje, kdo chce a může a nemá blbé svědomí, že nechává spolek ve štychu.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    spuštěná ještěrka - 2 mise za 15 minut - to začíná být čím dál pomalejší - to mne zlobí
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Ani ne tak jen dneska, už tak poslední týden se hra načítá hrozně pomalu, i celková odezva při sázení i sklízení se dost zhoršila. Mám velmi slušné připojení, ostatní stránky běží normálně, promazáno naprosto všechno, co šlo. Vypadá to, že největší problém dělají všechny ty mrňavý obrázky, co vyskakujou při sklízení a nad dokončenou produkcí.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Musím zaťukat na dřevo, ale zatím nemám problémy - jedu na chrome.  Máš aktualizovaný prohlížeč?
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Musím zaťukat na dřevo, ale zatím nemám problémy - jedu na chrome.  Máš aktualizovaný prohlížeč?
    Mám. Ale před chvílí to začalo běžet normálně a nejsem si moc jistý, co jsem vlastně udělal :D Uvidíme jak dlouho to vydrží
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Musím zaťukat na dřevo, ale zatím nemám problémy - jedu na chrome.  Máš aktualizovaný prohlížeč?
    Mám. Ale před chvílí to začalo běžet normálně a nejsem si moc jistý, co jsem vlastně udělal :D Uvidíme jak dlouho to vydrží
     :D  :D:D
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Ja mám tiež tento problém, ale iba s budovou Palác prasiatok. Čím viac tam mám chlievov, tým je zber a spustenie pomalšie. Keď sú tam len 2 chlievy, tak v pohode.
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Stve mi,ze po tech letech jeste nekoho bavi ve hre intikovat.Jsme snad dospeli lidi,co si chteji hrat a bavit se,ne?
    To neataci,co se dejeve svete,napriklad Covid???
    Pokud nekdo neunese porazku,pros si musi udelat falesny nick totozny s vedouci spolku a dat za nej jen tecku  proto,aby obeslal zpravy hracum jejim jmenem? Jestli si mysli,ze si pomohl,tak opravdu ne.To delaji fakt jen deti...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Znají v GGS ještě jiné Ostrovy?? Stále jeden a ten samý.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Neskutečně mne štve, jak dlouho trvá hledání soutěží. Když už mi to nějakou nabídne, tak tu, kterou jsem měl předtím nebo kterou jsem zrovna odmítl. A když už mám kliku, že dostanu to, na co jsem připraven, tak bych měl soutěžit sám se sebou. Opravdu velmi zábavné .
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Výzvy. Zmizely prakticky všechny dlouhé (10h+) výzvy z bronzové ligy a ani v těch vyšších skoro nejde najít kytky, nemluvě o tom, že pro spolek naší velikosti jsou téměř nesplnitelné a to zdaleka nepatříme k nejslabším. Jakoby nestačilo, že se mimo sezónní akce skoro nedá dostat k lepším odměnám. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jj - ta úprava se jim nepovedla. Jdou z extrému do extrému.
  • Lynx (CZ1)Lynx (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    S hrou skončím, to co soudruzi provedli s farmářskou laboratoří, mě tedy opravdu nakrklo!!! To z nás akorát chtějí vymlátit další prachy. Proč mám speciální osivo vyrábět v laboratoři, když na to máme zahradnictví??? A navíc za to chtějí katalyzátory - to se fakt pos...li??? A přidají továrnu na džem a ještě než ji postavím, tak hned ho chtějí u Barnakla na lodi??? No ať se fakt jdou vy...t na Macháčkův palouk, kapitálisti hnusný.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    mě štve to už není relax , ale štvanice ted  bude záležet kdo déle vydrží jestli hráči a nebo GGS mě to přestává bavit
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    zdravím ,jsem rozčílená od včera GGS už ráno měla vrátit zpět vše jak bylo ,čím tady pro mě jsme ??? kdysi hrálo 60 tisíc hráčů ,ted stěží 20 tisíc a oni jsou v  klidu ? njn tak snížíme na 10 tisíc :wink:
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,dnes mě ale hodně naštvalo,že se mi nějakým záhadným způsoben ztratilo 50 žetonů do kola štěstí.Ještě jsem se s takovou věcí nikdy nesetkala a ani nechápu,jak je něco takového možné.Nevíte někdo,jak se to mohlo stát?Děkuji
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,dnes mě ale hodně naštvalo,že se mi nějakým záhadným způsoben ztratilo 50 žetonů do kola štěstí.Ještě jsem se s takovou věcí nikdy nesetkala a ani nechápu,jak je něco takového možné.Nevíte někdo,jak se to mohlo stát?Děkuji
    Ahoj
    Zkoušela jsi restart, vymazání historie a cookies, případně jiný prohlížeč? Pokud nic nefunguje napiš na podporu. Tohle se mi ještě nestalo.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,zkoušela jsem úplně všechno,nic nepomohlo.Ani mě se to ještě nestalo,nicméně žetony jsou opravdu fuč:)).Na podporu už jsem si odvykla psát,cizí jazyky neovládám a stejně se nikdy nic nevyřešilo.
    I tak ale moc děkuji za odpověď
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    @helca43 (CZ1)
    napiš jim tohle a pokud budeš chtít pomoct, napiš mi SZ

    Good day.
     09.02.2021 I found out that I am missing 50 tokens for the Wheal of fortune. Please check where the tokens disappeared. Thank you.

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    upraveno 19.02.2021
    po každé aktualizaci něco nejde jak by mělo - doufám , že za tuto kritiku nedostanu opět nějaký trestný bodík to jim jde dobře kdyby reagovali na hru takovou energii jako na trestání tak by hra šlapala dobře

    mám opět další chybu ve hře a nejsem sama - pokud chci vložit do pokladny spolku dolary nebo zlatky musím buď dát to co je nastaveno v dodání nebo dát všechno co jsem vydělala =
    příklad  = chci vložit    5 000 000 dolarů , ale ono se nedá daný počet 500 dolarů smazat a zadat to co chci vložit- musela bych 10 000 x vložit 500 dolarů abych dala do pokladny správnou částku
    tak to funguje všude kde je třeba vložit jiný počet  - počty plodin - počty z chovů a jiné produkty = je to k naštvání
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 19.02.2021
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    po každé aktualizaci něco nejde jak by mělo - doufám , že za tuto kritiku nedostanu opět nějaký trestný bodík to jim jde dobře kdyby reagovali na hru takovou energii jako na trestání tak by hra šlapala dobře

    mám opět další chybu ve hře a nejsem sama - pokud chci vložit do pokladny spolku dolary nebo zlatky musím buď dát to co je nastaveno v dodání nebo dát všechno co jsem vydělala =
    příklad  = chci vložit    5 000 000 dolarů , ale ono se nedá daný počet 500 dolarů smazat a zadat to co chci vložit- musela bych 10 000 x vložit 500 dolarů abych dala do pokladny správnou částku
    tak to funguje všude kde je třeba vložit jiný počet  - počty plodin - počty z chovů a jiné produkty = je to k naštvání
    Ahoj
    Teď jsem to zkoušela a mě jde dát 5 000 000 dolarů do spolkové pokladny. Normálně těch 500 smažu na 0 a napíšu kolik chci darovat. I u vesnických dolarů můžu zapsat množství. 
    I u plodin jde zapsat kolik chceš, jen myslím ne při nákupu krmiva z řas u obchodníka.

    Pokud s tím máte problém zkuste jiný prohlížeč, nepoužíváš náhodou režim celé obrazovky, tam nejde psát. Zkus jiný prohlížeč a dej prosím vědět.

    Post edited by Panda on
  • martinabeta (CZ1)martinabeta (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    seklo se kolo štěstí soutěže spolku farmářů-zbytečně utracené dolary
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jako vždy - restartovat (vyčistit) prohlížeč, popř. zkusit jiný.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Panda napsal(a):
    @helca43 (CZ1)
    napiš jim tohle a pokud budeš chtít pomoct, napiš mi SZ

    Good day.
     09.02.2021 I found out that I am missing 50 tokens for the Wheal of fortune. Please check where the tokens disappeared. Thank you.

    Moc děkuji za pomoc,poslala jsem a čekám na odpověď.Dám vědět,jak jsem dopadla:)))
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    ahojte ,tak máme novou hru na prasátko  ,je úžasné ,zaplat a dostaneš zlatky ,ale to už máme škoda vymýšlet :wink:
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    henriette (CZ1) napsal(a):
    ahojte ,tak máme novou hru na prasátko  ,je úžasné ,zaplat a dostaneš zlatky ,ale to už máme škoda vymýšlet :wink:
    Hlavně mne štve, jak se to prase třese. Dost mne to ruší.
    A jak jsem se dočetl u Poláků, tak s tím placením prasátka mají problém.
    Nevím, nemám účet a telefonem to zaplatit nejde, tak i tato vymoženost je mi na dvě věci.:-)
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 23.02.2021
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    ahojte ,tak máme novou hru na prasátko  ,je úžasné ,zaplat a dostaneš zlatky ,ale to už máme škoda vymýšlet :wink:
    Hlavně mne štve, jak se to prase třese. Dost mne to ruší.
    A jak jsem se dočetl u Poláků, tak s tím placením prasátka mají problém.
    Nevím, nemám účet a telefonem to zaplatit nejde, tak i tato vymoženost je mi na dvě věci.:-)
    třesení prasete je zamýšlené, asi s tím nic nebudou dělat. to že občas "lítá" hodně vysoko se bude opravovat.
    Platba přes telefon (a SMS) v herním obchodě nikdy nebyla zavedena a nezavedou ji. To mi dnes bylo řečeno. I když je v obchodě se zlatkama tato platební možnost v herním obchodě ji nezavedou.
    Pokud někdo nemůže koupit mince z prasátka jedna z možností je to, že klikl na pokladnu ale nedokončil platbu a vrátil se do hry. Potom je tlačítko nějaký čas "nefunkční" musí se počkat, je to tak i u denních nabídek v herním obchodě. Pokud má někdo problém s nákupem a ví, že tohle neudělal ozvěte se.

  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,právě mě ale hodně našvalo,že bez předchozího upozornění vypnuli právě hru na nějakou aktualizaci.V den,kdy se finišuje na Grétině snové farmě,na čas sbíráme a snažíme se všichni splnit časový limit.Už skoro nevím,jestli mě poslední měsíce tahle hra víc baví,nebo pořádně štve
  • bestlenule (CZ1)bestlenule (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Poslední dobou mě opravdu hodně štve, že když si zapnu časovku okamžitě mi to píše že je špatné připojení se servrem ale čas mi pořád běží. Nechtěli by jste s tím něco udělat. Pak mám málo bodů a připadám si jako kr.....
Sign In to comment.