MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

co mne dnes naštvalo

1100102

Komentáře

• Ballistera (CZ1)Ballistera (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Ahojky, u nás také nic, 2 místo a všichni se těší ... ale kde nic, tu nic ... 
    tak snad se to vyřeší 
    Hezký den a příjemnou zábavu  ;)
    Ballistera @ cs 1
  • nisinka (CZ1)nisinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    my ač malý spolek první místo,snaha byla obrovská tak doufáme že odměny také dostaneme
  • vera11 (CZ1)vera11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 65
    my dostali jen farmářské odměny vesnické nic
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 124
    Ahoj,taky jsme nic nedostali.Doufám,že se odměn dočkáme,dost jsme na tom dřeli
    helca43 @ cs 1
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 270
    taky sme nedostali a doufám že nás neodbydou jen kompenzací,tu at si strčí za klobouk  :p

• nisinka (CZ1)nisinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    jasný,spravedlivé odměny by měly být
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 270
    tak my už odměny máme tak jak sme měli dostat  :)

my jsme taky dostali ty správné odměny co nám patřili
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1, Pomocník Komentářů: 28,430
    Ahoj
    Odměny za Vesnickou slavnost už byly připsány.
    pexi @ cs 1
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 226
    tohle mne opravdu naštvalo = když jsem konečně dnes dokončila koňský turnaj se získáním odměny vzhledu nějaké budovy na farmě a vybrala jsem si vzhled zasněžené zahradnictví - které mám postavené na gurmánské farmě mi tento vzhled nefunguje teda jsem odměnu vlastně nedostala  - jestli to zahradnictví mám zbourat a postavit znova na hlavní farmě = to nevím , ale určitě to neudělám a vzhled je teda v háji slušně řečeno
    mamka1 @ cs 1
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 559
    Zahradnictví na HF, GF a KF má jiný vzhled už v základu a odměnu lze bohužel uplatnit jen na HF. Taky jsem se už vypekl minule, neb na GF mám zasněženej koutek a tam by se hodilo. Když už někdo vymejšlí nové vzhledy, tak by měly být uplatněny všechny možnosti. Taky bych si přál třeba asijské osly, nebo osly volného výběhu. A nikde nic.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 226
    škoda , že na gurmánku taky občas nějaký vzhled nevymyslí
    mamka1 @ cs 1
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    nedaju sa mi zase otvárat truhly .stale pise eror.obnovila som stranku a truhly su preč.taže žiadna odmena.a to uz viac x sa mi stalo
    <3 Erika999  <3
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    5,2, s koncem čínského horoskopu mi zmizela většina beden ze skladu, včetně zlatých, ubylo mi 12 žetonů

13.2.  japefi (CZ1) napsal(a):
    opět konec soutěže a FL a opět problémy s otevřením beden a jejich ztráta po restartu hry

přišel jsem o 19 beden a krabic různé hodnoty, navíc se mi nepřičetlo 5 zlatých beden z celosvět. mistrovství
    6,3. konec spolkovky, farmářské ligy a tím jsem přišel o 20 beden a truhel, včetně zlaté i krabice se zlatým motivem

tohle asi není v pořádku
  • Potvora (SK1)Potvora (SK1) SK1 Komentářů: 2
    U mňa podobne, taktiež sa mi najprv niektoré truhlice otvorili, ale po obnovení hry mi potom zmizlo kopec truhlíc :(
    Erika999 (SK1) napsal(a):
    nedaju sa mi zase otvárat truhly .stale pise eror.obnovila som stranku a truhly su preč.taže žiadna odmena.a to uz viac x sa mi stalo
    japefi (CZ1) napsal(a):
    5,2, s koncem čínského horoskopu mi zmizela většina beden ze skladu, včetně zlatých, ubylo mi 12 žetonů

13.2.  japefi (CZ1) napsal(a):
    opět konec soutěže a FL a opět problémy s otevřením beden a jejich ztráta po restartu hry

přišel jsem o 19 beden a krabic různé hodnoty, navíc se mi nepřičetlo 5 zlatých beden z celosvět. mistrovství
    6,3. konec spolkovky, farmářské ligy a tím jsem přišel o 20 beden a truhel, včetně zlaté i krabice se zlatým motivem

tohle asi není v pořádku
    Potvora (SK1) napsal(a):
    U mňa podobne, taktiež sa mi najprv niektoré truhlice otvorili, ale po obnovení hry mi potom zmizlo kopec truhlíc :(
    Ahoj
    Ohledně beden pište na podporu, pokud máte chybu
    pexi @ cs 1
    no už jsem napsal, ale v nápravu nedoufám, je nesmírně otravné, dnes jsem nestihl otevřít před koncem spolkovky -  bedny z ostrovní, dodatkové UFO, kulináře a jsou fuč - čert vem spolkovku i tu FL, ale to ostatní mne štve, navíc stříbrné z MS

dnes to není dobrý den
    pexi (CZ1) napsal(a):
    A nejsem sám, minimálně další 4 hráči ze spolku mají ten samý problém.
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Než napíšete na podporu udělejte restart hry, možná radši se screnem a vyčistit. Pořád je možné že to je chyba zobrazení
    Udělala jsem to: na CZ zůstal počet beden stejný a šly otevřít normálně, na mezinárodním jsem před tím měla problém a po restartu byly pryč 4 zelené bedny, které předtím nešly otevřít = chyba zobrazení
    pexi @ cs 1
  • Potvora (SK1)Potvora (SK1) SK1 Komentářů: 2
    Ako tu čítam, Empire nie je jediná hra, ktorú GGS totálne babre. Ale díky za tip, skúsim napísať, možno to pomôže :smile:
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Než napíšete na podporu udělejte restart hry, možná radši se screnem a vyčistit. Pořád je možné že to je chyba zobrazení
    Udělala jsem to: na CZ zůstal počet beden stejný a šly otevřít normálně, na mezinárodním jsem před tím měla problém a po restartu byly pryč 4 zelené bedny, které předtím nešly otevřít = chyba zobrazení
    problém je, že ty bedny zmizí po restartu, jediná obrana byla, otevřít bedny před ukončením spolkovky, lépe FL

tam to fungovalo, jakmile mi zůstala nějaká bedna z jiných událostí, tak nastal problém
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    problém je, že ty bedny zmizí po restartu, jediná obrana byla, otevřít bedny před ukončením spolkovky, lépe FL

tam to fungovalo, jakmile mi zůstala nějaká bedna z jiných událostí, tak nastal problém
    No tak to všechno napiš na podporu i se screenama před a po restartu. Popiš to tam. Doufám to nějak půjde vyřešit. Držím palce.
    pexi @ cs 1
    Vesnickou si můžou strčit za klobouk byla před spolkovkama at si ji jedou sami už je otravná nevím proč nemůže být jen silo
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Vesnickou si můžou strčit za klobouk byla před spolkovkama at si ji jedou sami už je otravná nevím proč nemůže být jen silo
    Ahoj
    Protože pro někoho je třeba zase otravné to silo  :). takže je více událostí. Každý si může vybrat co hrát naplno a co ne.
    pexi @ cs 1
    A ve vesnické zůstali body z minula, tak to zase bude nespravedlivé, my v platinové je tam máme první má 13 milionů bodů.
    upraveno 06.03.2020
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    A ve vesnické zůstali body z minula, tak to zase bude nespravedlivé, my v platinové je tam máme první má 13 milionů bodů.
    Ahoj
    U nás to není. Prosím dej sem snímek obrazovky abych to mohla poslat.
    Pardon. Nepoužívám oči. Taky to máme. Posílám. Dejte sem obrázek
    pexi @ cs 1
    Bohužel já obrázek nedám, protože to neumím jsem starší a ještě jsem to nedělala.
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Bohužel já obrázek nedám, protože to neumím jsem starší a ještě jsem to nedělala.
    V pořádku, už to je nahlášené
    pexi @ cs 1
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 124
    Ahoj,spustila jsem si akci těžce pracujících a až teď zjistila,že se mi získané body vůbec nenačítají do Farmářské.Mám už kolem deseti tisíc a ve farmářské pořád nula.Poradí mi někdo co s tím?
    helca43 @ cs 1
Sign In to comment.