Domů Otázky ke hře Oficiální návody
MODERATOR WANTED

image
Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Komentáře

 • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
  upraveno 05.06.2014
  Přístav se nachází za hranicí farmy:

  Attachment not found.

  Abychom lépe pochopili, jak loďka funguje, máme tu dvě nové úlohy, které nám naskočí v postranní liště na hlavní farmě :)

  Úkol 1:

  Attachment not found.  Úkol 2:

  Attachment not found.
 • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
  upraveno 05.06.2014
  Attachment not found.

  Attachment not found.

  Máme - li loď v přístavu, tak po kliknutí na přístav nám naskočí tabulka, co máme dodat do lodi.

  Attachment not found.

  Tato nakládka je level 138

  Attachment not found.

  tato nakládka je pro level 78.  Počet zboží potřebných k dodání do lodi se liší dle levelů a každá nakládka může být jiná :).
 • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
  upraveno 05.06.2014
  Loď naložíme tak, že v nabídce, která nám naskočí po kliknutí na přístav, si vybereme produkt, který chceme naložit, a klikneme na krabičku se zelenou šipkou.

  Viz obrázek:

  Attachment not found.  Pokud máme loď v přístavu, čas v nabídce na dodání zboží nám ukazuje, jak dlouho ještě bude loď v přístavu. Po tuto dobu můžeme dodávat produkty. Jakmile naplníme válec (dodáme všechny produkty), loď odpluje ihned a my dostaneme nejen dolary uvedené v nabídce, ale i bonus za dodání.

  Pokud ale nestačíme dodat všechny produkty, loď nám po uplynutí času zmizí a my dostaneme jen dolary za produkty, které jsme stačili dodat :)

  Kolik dostaneme dolarů za vložené produkty?

  To nám vždy ukazuje nabídka :)

  Attachment not found.

  Tady dostanu za 302 broskví 55 000 dolarů.
 • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
  upraveno 05.06.2014
  Jakmile lod odpluje z přístavu, naskočí nám časomíra, za jak dlouho připluje znova (vždy je 6 hodin od odplutí do připlutí):


  Attachment not found.Attachment not found.  Odhlásíme -li se a na farmu přijdeme po uplynutí těchto 6 hodin, automaticky nám lod připluje a naskočí nám 6 hodin. To je čas, po který můžeme nakládat loď, než nám odpluje :) ( Je jedno, jestli jsme nepřítomní 6 hodin, nebo 20 hodin).
 • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
  upraveno 06.06.2014
  z hlavní farmy:
  z polí: polní kvítí, kukuřice, zelí, pšenice
  ze sadů: jablka, třešně
  ze zvířat: vajíčka, prasata, mlíko

  z gurmána:
  ze zahrad: pampelišky, polníček, ječmen
  ze sadů: mandle, broskve
  ze zvířat: oslíci
  z pekárny: koláč se šlehačkou, jablkový koláč, mandlové muffiny, jablečné taštičky

  z květinky:
  z luk: levandule, jasmín, vanilka, aloe
  ze sadů: olivy, citrusy
  ze zvířat: med, vosk
  z palírny: levandulová esence, jasmínová esence, olivový olej, gel z aloe

  ze skleníku:
  limetka, grep, ananas, cukrový meloun
  angrešt, šípek, ostružiny, morušky
  černý bez, fíky, marakuja, meruňky
  Hloupý vlčátko

 • black-.-angelblack-.-angel Moderator, Announcement_Rights_CS, ModDarkGreen Komentářů: 19,045
  upraveno 07.11.2014
  S otevřením letiště v okolí farmy došlo i k přepracování lodi, máme tedy druhou verzi, která se od té předchozí patrně liší. Tato verze byla do hry zavedena s aktualizací ze dne 14.8.2014.

  Oficiální oznámení je zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?36836-Aktualizace-14-08-Sklen%C3%ADk-a-2-verze-lodi, k přidání severského ovoce zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?40520-Vikingsk%C3%A1-farma&p=520433&viewfull=1#post520433 a k přidání sladkého ovoce zde: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?44640-Aktualizace-Farma-na-sladkosti-09-06-2015.

  Diskuze se vede zde: [url]http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?36837-Diskuze-k-quot-Aktualizace-15-08-Skleník-a-2-verze-lodi-quot[/url]

  Otázky k lodi můžete pokládat zde: [url]http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?34835-Loď-vlákno-k-pokládání-otázek[/url]


  Změny oproti první verzi

  ivcTDF4J62afg.jpg

  jKHbVONgPEYC7.jpg

  Loď se stala důležitou součástí řetězce fungování okolí farmy. Kapitán Barnacle teď po tobě požaduje vedle běžných produktů z hlavní, gurmánské či květinové farmy také tropické, severské ovoce nebo sladké, které vypěstuješ ve skleníku. Kde ho získáš? U obchodníka s mušlemi nakoupíš semena tropického ovoce za mušle získané na ostrovní farmě, u obchodníka s runovými kameny nakoupíš semena severského ovoce za runové kameny získané na vikingské farmě, o obchodníka s poukazy nakoupíš semena sladkého ovoce na poukazy získané na farmě sladkostí. Sloty pro tropické, severské a sladké ovoce jsou dostupné všem hráčům od 30. levelu, kteří odemknuli budovu „Letiště“ a s ní událost dané dočasné farmy. Jakmile tyto sloty jednou odemkneš, kapitán už vždy bude poptávat speciální druhy ovoce (druh závisí na tom, kterou dočasnou farmu jsi odemknul/a naposledy).

  Za každý naplněný slot nově získáš místo dolarů podkovy, které využiješ k trénování svého koně na koňském ranči. Tropické, severské nebo sladké ovoce se dodává vždy do dvou slotů, kde si můžeš zvolit množství, které chceš kapitánovi dát – máš na výběr ze čtyř možností, každá se samozřejmě liší nejen počtem dodávaného ovoce, ale také počtem získaných podkov. Při naplnění 2. a 4. slotu získáš vždy odměnu v podobě dolarů a bodů zkušeností. Podaří-li se ti naložit loď plnou, dostaneš jako bonus vedle bodů zkušeností také další podkovy. Počet dodaného tropického, severského nebo sladkého ovoce nemá vliv na výši bonusové odměny.

  iz7Wnp0CSiEoK.jpg

  Požadovaná množství produktů i odměny za naplnění jsou uvedeny pro level 99.
  TIP: Pokud nemáš dostatečné zásoby tropického, severského nebo sladkého ovoce, zvol vždy co nejmenší dodávané množství – tak budeš mít možnost loď odeslat vícekrát a získat s tím bonusovou odměnu.

  black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.