Domů Czech Otázky ke hře

Ceny za vylepšení

Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
Ahojky,
mám otázečku - jen tak pro zajímavost, protože jsem zvědavá jako opička ;) .
Jestliže farmářská laboratoř požaduje za vylepšení na úroveň 4 sumičku větší než čtyři a půl miliónu, kolik bude stát vylepšní na poslední 100. úroveň?
A to stejné u Lestrovy tajné skrýše - za vylepšení na 3. úroveň je potřeba 2,5 miliónu, takže kolik bude koštovat vylepšení na poslední 80. úroveň?
Je fajn, že ve hře jsme všichni milionáři, ale nebudeme tady potřebovat už miliardy?
Děkuji za ukonejšení mé zvědavosti.

Komentáře

  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394

    Budeme.... :-)

    Laborka se dostává přes 100 milionů upgradem na lvl 10 (108mil.), přes miliardu stojí upg na lvl 31 (1,009 mld.). U laborky je alespoň náznak efektivity, i když s cenovkou 1mld fakt jen náznak.

    Lestrova skrýš je klasický výkřik do tmy. Ekonomický smysl dává maximálně upg na lvl 4 (15 mil. se ještě asi dá na kontraktech v ceně 10 mil. časem dohnat), dál o tom vůbec nemá cenu přemýšlet.

  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    No právě - o tom ekonomickém smyslu taky pochybuju, a to u obou případů. Jestliže už na levlu 31 jsme přes miliardu, tak to mě ještě víc zajímá, kolik stojí ty poslední levly. To bude číslo, které člověk už nedokáže ani vyslovit :D:D:D. Tedy podle mě to vývojáři kapku přehnali. Já zatím nevylepšuju, protože mám ty milióny dávat kam jinam - kde se mi to podle mě víc vyplatí. Ale i kdybych měla všechno úplně na maximum, tak vážně nevím, jestli by ,ě vůbec bavilo šetřit takovou částku - prostě už je to asi přes čáru.

    Andílku, prosím, prosím - kolik to bude. A prosím nejen číslo s dlouhým ocasem nul, ale hlavně - jak se to příšerný numero čte  ;).
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    No právě - o tom ekonomickém smyslu taky pochybuju, a to u obou případů. Jestliže už na levlu 31 jsme přes miliardu, tak to mě ještě víc zajímá, kolik stojí ty poslední levly. To bude číslo, které člověk už nedokáže ani vyslovit :D:D:D. Tedy podle mě to vývojáři kapku přehnali. Já zatím nevylepšuju, protože mám ty milióny dávat kam jinam - kde se mi to podle mě víc vyplatí. Ale i kdybych měla všechno úplně na maximum, tak vážně nevím, jestli by ,ě vůbec bavilo šetřit takovou částku - prostě už je to asi přes čáru.

    Andílku, prosím, prosím - kolik to bude. A prosím nejen číslo s dlouhým ocasem nul, ale hlavně - jak se to příšerný numero čte  ;).
    Poslední vylepšení Lesterovy skrýše stojí 2 028 000 000 dolarů. Takže dvě miliardy - což je trochu nuda :tongue: Stejně tak laborka. Poslední , tj. 100., úroveň farmářské laboratoře má stát 2 100 000 000 dolarů.

    (A pardon za tak dlouhou odezvu, ale poděkuj vanille.)
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    Ahojky,
    možnost prodat za dolary ryby ulovené na moři byla zrušena prý v zájmu vyváženosti hry. Tak by mě zajímalo pár informací.
    1) Kolik dolarů celkem je nutné investovat na vybudování doků na maximum a postavení flotily - tedy maximální počet lodí vylepšených rovněž na maximum (podíl zastoupení jednotlivých lodí dejme tomu stejný).
    2) Kolik dolarů je nutno investovat na rozšíření všech tří ploch (hlavní, gurmánské a květinkové farmy) na maximum.
    3) Kolik dolarů stojí vylepšení každého druhu výrobních či chovatelských zařízení (tedy pole, louky, sady, kurníky, vepříny kravíny atd., také pekárna, květinový obchod, domy ...) na maximum (včetně architekta) a kolik hodin celkem na to bude potřeba.
    4)Kolik dolarů stojí vylepšení na maximum takových věcí, jako třeba Lestrova skrýš, laboratoř, Matylda. Kdesi na fóru někdo u jedné z těchto věcí psal náklady přes 600 miliónů na úroveň něco přes 30. Takže na kolik miliard celkem vyjde vylepšení každé věci na maximum?
    5)Na kolik dolarů přijde vylepšení dekorací na maximum? Opět se kdosi na fóru ptal tuším na oázu nicnedělání, kde vylepšení na spokojenost kolem 340 stálo 800 miliónů. Takže kde je hranice a na kolik přijde její dosažení.
    6) Podle předpokladu vývojářů za jak dlouhou dobu hraní dosáhne průměrný hráč maximálního rozšíření a vylepšení všech výše uvedených položek?

    Opravdu bych byla ráda, kdybych se dočkala odpovědi z kompetentních míst. Předpokládám, že vývojáři ty ceny netahají jak králíky z klobouku, ale mají své kroky podloženy nějakými podklady, průzkumem - prostě, že mají propočteno, že je reálné toho dosáhnout, a to i bez zlatek.
    Jinak, pokud mají tyto náklady spočítané i ve zlatkách, klidně sem s nimi, i to by asi byly zajímavé cifry.

    Předem děkuji za odpověď.
  • nadnika (CZ1)nadnika (CZ1) Komentářů: 39
    Nemyslím si, že je cílem hry dosáhnout všeho na maximum. Alespoň pro mě to cílem rozhodně není. V tu chvíli by totiž samotná hra ztratila smysl, když by už nebylo kam se dál posunout. Důležité je (pro mě) budovat farmu, zefektivňovat a optimalizovat výrobu, plnit postupně jednotlivé cíle, zapojit se do komunity, atd.
    Částky za to všechno budou určitě obrovské a asi je nereálné, aby to někdo dotáhl až úplně na konec. Byla by to otázka několika (spousty) let bez zlacení a možná tvůrci počítají s tím, že déle jak, dejme tomu deset let, to nikdo hrát nebude. Dřív nebo později to každého přestane bavit a najde si jinou zábavu. Proto, podle mě, nejsou tyhle částky důležité. Vysoké výdělky z rybolovu by určitě pomohly se dostat skokově kupředu a pro někoho je možná důležité být nejlepší, ale jak už jsem psala, k čemu by mi bylo, kdybych dosáhla konce? Kdybyste mohli mít cokoliv teď hned, bez větší námahy, netěšili byste se z toho tolik
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    upraveno 20.08.2017
    No je samozřejmé, že každý má jiné priority, ale já si zas myslím, že pokud je do hry zavedena nějaká funkce, tak by měla být dosažitelná. Pak je na rozhodnutí hráče, jestli se mu líbí a chce ji využívat, nebo pro něj není důležitá. Ale pokud se někomu líbí a chtěl by ji využívat, tak by to mělo být dosažitelné. Pokud to dosažitelné není, nemá to ve hře co dělat. Proč tedy vývojáři plýtvají časem na tvorbu něčeho, o čem počítají, že nebudeme užívat?
    Koukni se třeba na laboratoř - ty opravdu zajímavé a lákavé výrobky přijdou až v těch nejvyšších vylepšeních. Ano - v těch, na které budou potřeba už miliardy dolarů.
    Já tedy opravdu doufám, že dostanu odpověď. Konec konců, tyhle informace by někde na fóru měly být hráčům k dispozici.
    Post edited by Bastet (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Moje zkušenost je taková, že vyšší úrovně herních prvků jsou tak drahé, že se nezaplatí, a jsou většinou cíleně směřovány pro zlatkáře, aby měli navíc něco, co ostatní nemají (což mi přijde v pořádku, nějakou výhodu by za to, že hru udržují svými penězi v chodu, mít měli). Takže v máločem jedu nadoraz. Výjimkou jsou u mě věci, které potřebuju opravdu hodně a zároveň dají výhodu spolku (mlýny, sila atd), jinak v máločem toužím po nejvyšších úrovních. Třeba u Traulerů počítám, že se zastavím na 4., pokud už jsem je na 5. nevylepšil v době, kdy byla loděnice neomezeným zdrojem dolarů. Ona ta 4. pro mé potřeby úplně stačí :)
  • Bastet (CZ1)Bastet (CZ1) CZ1 Komentářů: 443
    V podstatě mám podobný přístup - v okamžiku, kdy mí něco přijde předražené, tak si to nepořídím. Což ale nic nemění na tom, co si myslím - tedy že do hry zavedený prvek by měl být dosažitelný. Teď jsem si spustila vylepšení doků na poslední úroveň. Cena deset miliónů je síla, ale budiž, ještě se dá akceptovat. No a pokud bych ji neakceptovala, tak pro zlatkaře je to za pakatel - "pouhopouhých" 100.000 zlatek. Promiň, ale při všech nedostatcích, které mořský rybolov má, by i deset zlatek bylo moc. Hra je prostě strašně nenažraná. Proto bych vážně ráda znala ty náklady, jak jsem je v prvním příspěvku vyjmenovala. Měli bychom mít právo tyhle údaje znát. 
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Nemyslím, že by ty informace byly tajné. Plno jich je na našem foru v návodech a tady najdeš skoro všechny: http://crazybigfarm.tk/. Stačí vzít kalkulačku a sčítat. Stejně tak je tam vcelku jednoduchý výpočet toho, že třeba Lestrovu skrýš stavět na vyšší něž 6. úroveň nemá vůbec smysl, protože návratnost takové investice se počítá v letech. O vyšších úrovních nemluvě.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bastet (CZ1) napsal(a):
    Opravdu bych byla ráda, kdybych se dočkala odpovědi z kompetentních míst. Předpokládám, že vývojáři ty ceny netahají jak králíky z klobouku, ale mají své kroky podloženy nějakými podklady, průzkumem - prostě, že mají propočteno, že je reálné toho dosáhnout, a to i bez zlatek.
    Jinak, pokud mají tyto náklady spočítané i ve zlatkách, klidně sem s nimi, i to by asi byly zajímavé cifry.
    1) Rybářská oblast

    Doky na maximum stojí 30 900 000 dolarů.

    Vzhledem k tomu, že je 5 druhů lodí a maximum 12, fakt nevím, jak je dle tebe rovnoměrně rozložit. Takže asi ať si každý počítá sám...

    Motorový člun na maximu stojí 3 652 000 dolarů.
    Motorová bárka na maximu stojí 12 670 000 dolarů.
    Norfolkská pramice na maximu stojí 28 121 000 dolarů.
    Rybářský hausbót na maximu stojí 50 531 000 dolarů.
    Trauler na maximu stojí 99 650 000 dolarů.

    Takže pokud budeš mít 12 traulerů na maximu, plus doky na maximu, vyjde tě to na... (číslo, které kalkulačka na mobilu už nedá, takže beru k ruce excel :D )... 1 226 700 000 dolarů.


    2) Rozšíření farem

    Všechny pozemky na hlavní farmě stojí 721 193 400 dolarů, resp. 163 450 zlatých.
    Všechny pozemky na gurmánské farmě stojí 721 193 400 dolarů, resp. 163 450 zlatých.
    Všechny pozemky na květinové farmě stojí 604 320 000 dolarů, resp. 226 200 zlatých.

    Wau... vážně nad další otázkou mám strávit několik (dalších) hodin? :flushed:


    3) Vylepšení budov

    HLAVNÍ FARMA
    Hlavní budova na max: 56 160 000 dolarů
    Plot na max: 15 824 500 dolarů
    Brána na max: 16 365 100 dolarů
    Pole na max: 8 525 250 dolarů (Úrodné pole na max: 107 550 zlatých)
    Kurník na max: 7 500 000 dolarů
    Vepřín na max: 14 414 000 dolarů
    Kravín na max: 16 773 000 dolarů
    Jablečný sad na max: 12 908 500 dolarů
    Třešňový sad na max: 14 412 000 dolarů
    Obyčejný obytný dům na max: 2 350 450 dolarů (Luxusní obytný dům na max: 42 700 zlatých)
    Stodola na max: 23 131 000 dolarů (Prostorná stodola na max: 83 089 zlatých)
    Větrný mlýn na max: 19 785 050 dolarů
    Silo na max: 22 501 000 dolarů
    Hromada kompostu na max: 24 220 700 dolarů

    GURMÁNSKÁ FARMA
    Chatka na max: 46 130 000 dolarů
    Plot na max: 15 824 500 dolarů
    Brána na max: 16 365 100 dolarů
    Zahrada na max: 50 440 000 dolarů
    Kozí chlév na max: 18 430 000 dolarů
    Kachní výběh na max: 30 820 000 dolarů
    Oslí chlév na max: 38 650 000 dolarů
    Mandloňový sad na max: 31 600 000 dolarů
    Broskvový sad na max: 57 620 000 dolarů
    Vodní mlýn na max: 21 210 000 dolarů
    Silo na max: 43 640 000 dolarů
    Hromada kompostu na max: 38 260 000 dolarů
    Pekařství na max: 122 150 000 dolarů

    KVĚTINOVÁ FARMA
    Chatka na max: 14 120 000 dolarů
    Plot na max: 15 824 500 dolarů
    Brána na max: 16 365 100 dolarů
    Obchod na max: 293 160 000 dolarů
    Louka na max: 62 640 000 dolarů
    Olivový háj na max: 82 350 000 dolarů
    Citrusový sad na max: 79 620 000 dolarů
    Včelín na max: 67 100 000 dolarů
    Palírna na max: 80 200 000 dolarů
    Mísírna na max: 6 290 000 dolarů

    Záliv sirén na max: 29 427 600 dolarů

    A časy zjistíš ve hře, závisí pochopitelně na úrovni vylepšení hlavní budovy, resp. chatky.


    4) Vylepšení speciálních budov

    Lesterova skrýš na max: 109 290 050 000 dolarů nebo 169 021 230 zlatých.
    Farmářská laboratoř na max: 24 430 321 000 dolarů nebo 3 187 610 zlatých (stále ale nejsou odemčeny všechny úrovně)
    Matildina farmářská akademie na max: 113 893 674 003 dolarů nebo 181 363 174 zlatých.


    5) Vylepšení dekorací

    To opravdu záleží na tom, co je to za dekoraci, jak moc je náročné ji získat, jaká je výchozí spokojenost, čím vylepšuješ.. Oficiální "vzorec" pro výpočet maximální spokojenosti dekorací není informací určenou pro hráče. Čili ani žádné náklady na vylepšování.


    6) Rychlost postupu hrou

    Opět, co je to průměrný hráč? Myslíš, že průměrný hráč bude vylepšovat budovy, které nepotřebuje, na maximum? To je skutečně diskutabilní otázka a neexistuje na ni relevantní odpověď.


    A ještě vlastně poslední věc. Ceny ve zlatkách - kde nejsou uvedeny, škrtni u dolarových cen dvě poslední místa a máš cenu ve zlatých (výjimkou je plot a brána, tam lze vylepšení pouze za dolary).


    Nevím, zda mne považuješ za kompetentní osobu, nicméně tato čísla může snadno získat každý hráč, který si poctivě za ta léta shromažďuje poznámky. Já naneštěstí žádná z nich kromě cen za vylepšení "obyč" budov neměla v excelu, takže jsem to tam nejdřív musela všechno nastřílet. Díky za krásně strávených téměř 5 hodin, netušila jsem, že z práce odejdu schválně dřív v domnění, že se budu moci věnovat fóru, a celou tu vymezenou dobu strávím nad jedním příspěvkem :flushed: Doufám tedy, že ti ty informace k něčemu budou. A opravdu netřeba zmiňovat v každém příspěvku, že čekáš na odpověď, to opravdu není záležitostí 5 minut odpovědět na takto obsáhlé dotazy. Vývojáři žádné ceny apod nikdy nezveřejňují (jen ve velmi výjimečných případech), to se vždy získávalo od hráčů. Tím pádem je kompetentní v tomto případě opravdu kdokoli.
  • danikaty (CZ1)danikaty (CZ1) Komentářů: 680
    Tak sem nevedela,jestli to mam napsat do tohoto vlakna,nebo do vlakna "co me potesilo",protoze dnes me potesilo,ze sem konecne pochopila,o co tvurcum jde. Vylepsovani vseho za miliony a miliardy neni proto,aby sme si vse vylepsily,ale aby si kazdy mohl vybrat,co chce a nechce vylepsovat,nepocita se s tim,ze by byly nekteri hraci tak trhli,ze by neco hrali a jejich cilem by bylo dosahnout maxima. Ruku na srdce,pukud je tu nekdo takovy,tak muze rovnou skoncit,protoze na dosazeni maxima vylepseni nema ani dost penez,ani dost dlouhy zivot. :D
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    pak je tu tedy ta otázka,proč tak *škudlí* s architektem...vždy zněla odpověď ,že takto bychom měli farmy hotové příliš brzy a pak by zas nebylo co dělat...pak je otázka,proč to zděšení s výnosu z ryb,,i tady nejde mluvit o tom,že za půl roku na sebe budem čučet a nebude co dělat..
    Ono je to přesně obráceně,,lidé nemají co dělat ,protože první půlka visí na nedostatku peněz,druhá něco více peněz má,ale zase ten staroušek ..sem se vleče,,ale odsud panečku mašíruje..
    Já osobně to vidím tak,že spokojenost na obou stranách by byla,kdyby lidé nebrzdila tahle politika ve vývoji farem,a lidé by byli spokojení a zase by si více kupovali zlatky na různé soutěže,boje,kola,akce..
    nebo se snad mýlím? fakt má firma tak odlišné zkušenosti? Já v okolí spíš vidím samé vyhoření,lidi nevidí důvod proč se nějak snažit,,a ani pak nikomu hru nedoporučujou.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 24.08.2017
    Na otázku s architektem je úplně jednoduchá odpověď - urychlování stavby za zlato :) Jinak se totiž na jednu návštěvu nedá vylepšit zpravidla víc jak 1 budova (a třeba při dočasné farmě ani ta jedna, když tam stavím) :) Což ale zas dává smysl, znovu se vracíme k tomu, že zlatkaři získají "něco navíc". A když sáhnou hlouběji do peněženky, může to být "hodně navíc" (jenže pokud jsou u farmy 1x za den dva na hodinku, stejně jim to nedá výhodu nad hráčem, co tu je 3x denně a i když má věci "horší", vyzíská z nich dlouodobě víc), a tak zaplatí chod hry jako takové.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    upraveno 24.08.2017
    nedočkavec na ty zlatky klapne i kdyby jezdil každý týden..znám to :)
    A zlatkaři zlatí hlavně za svoje ego,,o kupování zlatek bych se nebála,,touha být nej,být výš,o co že se to teď hádali? nějaká dekorka za soutěže..mít ten strom,mít ten kachňák,,mít,mít,být,být  :D 
    A KDYŽ SE BUDE HÝBAT FARMA,,tak si taky občas něco koupím..mě osobně to fakt přestává motivovat(to nepíšu jako vyhrožování vývojářům,,ale pouhý fakt)..dokud jsem postupovala,tak jsem si ráda koupila zlatku a tu utratila tady,tu zas tam..nesouviselo to s architektem tak moc..
    no zas jsem chytrá jak rádio a melu co už jsem psala.
    Tak toho nechám :)
    Post edited by lutanela (CZ1) on
  • slunicko62 (CZ1)slunicko62 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Dobry den,
    postoupila jsem na uroven 75 a koupila jsem 1 pozemek asi za 40 000 zlataku a kdyz jsem si hned chtela koupit dalsi tak to bylo nemozne bylo tam 98 000. Pisete - cim vyssi uroven,ze se bude snizovat cena a ME SE TA CENA ZVYSUJE!!!Jak je to mozne?S TIM NESOUHLASIM A UDELEJTE SI V TOM PORADEK!!!
  • rescator (SK1)rescator (SK1) SK1 Komentářů: 141
    Cena za pozemky sa zvyšuje. Kde si nabrala informácie o jej znižovaní? To je nezmysel. Tu je link na informácie o cenách,neviem či je aktualizovaný ale prevažná väčšina asi áno
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/12830/ceny-staveb-a-pozemku-vynosy-zakladni-tabulky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.08.2017
    Ceny tam jsou neaktuální, ale už to mám v lidské formě v tabulce, tak to sem v následujících dnech nahážu.

    Ceny se nikdy nesnižovaly, to by jako začínající hráč měl kupovat pozemky za miliony a ke konci za dolar? Kde by vzal ty první investice?

    Nicméně malá poznámka - ceny pozemků ve zlatých se zvyšují většinou o 350 zlatých a nejdražší pozemek na hlavní a gurmě stojí 10.300 zlatých, na květince 12.800. Takže tvoje čísla mohou znamenat dvě věci - kupoval jsi je v dolarech a ne ve zlatých, nebo máš nízký level pro běžný nákup pozemku, proto je cena vyšší. Ve hře je možnost koupit pozemky či vylepšit budovy dříve, než máš požadovaný level, ale taky za výrazně vyšší cenu.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 30.08.2017
    lutanela (CZ1) napsal(a):
    pak je tu tedy ta otázka,proč tak *škudlí* s architektem...vždy zněla odpověď ,že takto bychom měli farmy hotové příliš brzy a pak by zas nebylo co dělat...pak je otázka,proč to zděšení s výnosu z ryb,,i tady nejde mluvit o tom,že za půl roku na sebe budem čučet a nebude co dělat..
    Ono je to přesně obráceně,,lidé nemají co dělat ,protože první půlka visí na nedostatku peněz,druhá něco více peněz má,ale zase ten staroušek ..sem se vleče,,ale odsud panečku mašíruje..
    Já osobně to vidím tak,že spokojenost na obou stranách by byla,kdyby lidé nebrzdila tahle politika ve vývoji farem,a lidé by byli spokojení a zase by si více kupovali zlatky na různé soutěže,boje,kola,akce..
    nebo se snad mýlím? fakt má firma tak odlišné zkušenosti? Já v okolí spíš vidím samé vyhoření,lidi nevidí důvod proč se nějak snažit,,a ani pak nikomu hru nedoporučujou.
    Plně souhlasím. A je to opravdu filozofická otázka, jak "brzy" má být farma hotova. Protože se jedná o hru s neuzavřeným koncem, není zde meta, které můžeš dosáhnout(rozhoně ne za jeden život :-)) Je to hra budovatelská? Ano. Je strategie? Ne. Všechny soutěže lze ogrgat přes zlaté urychlováním produkce, též i nákupem bodů reputace, a nejvíc mne dojala možnost si dokoupit mince mistrovství.
    A aby to náhodou nebylo "moc rychlé", dáme retardéry(remízky, loudavej architekt, rybí trh a to nemluvím o kvanta surovin pro vylepšování spolkové vesnice - no fantazie, půl milionu hřebíků na vylepšení dobrodruhova člunu na lv 3. když stejně neděláme nic jiného než hřebíky)

    Tak a dostal jsem za uši, aniž bych věděl za co. Píšu slušně, retardér je ofic. název pro zpomalovací pruhy na silnici, nikoho jsem nejmenoval, a vyjádření možné kritiky je snad možné v každém demokratickém státu. A jen tak pro zajímavost, taky jsem do toho vrazil nějaké reálné peníze, akorát každou zlatku 2x obrátím, než ji no něčeho investuji:-)

    edit: sloučení příspěvků, plus můj tip je spíš, že se tvůj příspěvek netýká cen za vylepšování, proto ten spam (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Na žádost vkládám aktualizované ceny pozemků alespoň zatím takto sem:


  • Nazgul21 (CZ1)Nazgul21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Ahoj farmáři a farmářky. Dá se prosím Vás někde zjistit cenový strom budov, sadů a polí? Konkrétně mě hodně zajímá ceny jednotlivých upgradu úrodného pole. 

    Angii21
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Angii21 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj farmáři a farmářky. Dá se prosím Vás někde zjistit cenový strom budov, sadů a polí? Konkrétně mě hodně zajímá ceny jednotlivých upgradu úrodného pole. 

    Angii21
    Ahoj. Tady to najdeš.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/69925/#Comment_69925
  • Nazgul21 (CZ1)Nazgul21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Děkuji.
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    black-.-angel napsal(a):
    Na žádost vkládám aktualizované ceny pozemků alespoň zatím takto sem:


    ďakujem za túto aktualizáciu cien pozemkov, extrémne mi pomohla zistiť koľko musím našetriť, aby som ich mohla kúpiť zvyšných 12 naraz :))
Sign In to comment.