Domů Czech Představení spolků farmářů CS server

Hledáme členy spolku "Černá pracka" (cs)

F217 (CZ1)F217 (CZ1) Komentářů: 6
upraveno 12.11.2014 v CS server
Ahoj, hledáme nové členy do spolku. Jsme na 35 úrovni.
Začínáme pomalu od začátku , jelikož se nám předchozí vedení spolku rozpadlo.
Bereme všechny aktivní hráče, ne jen jednou týdně nakouknout....
Chceš-li se přidat, napiš na F217
spolek Černá pracka
Post edited by F217 (CZ1) on

Komentáře

  • F217 (CZ1)F217 (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 02.06.2014
    Ahoj fármáři:cool:,
    stále máme pár volných míst. Rádi vás u nás přivítáme ve spolku Černá pracka
    Naše výzkumy:
    jablka - 27% (6 úroveň)
    třešně - 10%
    mléko - 40%
    vejce - 33%
    prasátka - 80%

    oslík - 30%
    mandle - 80%

    jablečný koláč - 10%
    ovocný koláč - 15%

    Napište žádost na náš spolek Černá pracka
  • gabcugabgabcugab Komentářů: 1
    upraveno 04.06.2014
    Ahoj. Ještě příjmate členy.Ráda se přidám. Dík za odpovědˇ.
  • All.rights (CZ1)All.rights (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 12.06.2014
    Máme ještě 3 volná místa, tak se k nám přidejte, budeme se těšit :D
  • Dalik a LenikDalik a Lenik Komentářů: 8
    upraveno 15.10.2014
    Ahoj farmáři aktivní i rekreační :)
    jsme spolek Černá pracka a hledáme nové členy. Úroveň našeho spolku je 40, výzkumy nám postupně také postupují, stačí se juknout na náš spolek či poslat dotaz..
    Jinak naše požadavky na hráče jsou alespoň minimální komunikace (tzn. žádná ignorace na zprávy ohledně týmové spolupráce), minimální vklady a samozřejmě pohodové hraní..
    Tak se na vás těšíme
  • leniska236leniska236 Komentářů: 1
    upraveno 15.10.2014
    Ahoj já jsem Lenka a ráda bych se stala členem vašeho spolku :D Nevádí když jsem v úrovni 8(za chvíly budu v dalších )??

    Prosím chci se moc a moc stát členem



    Ahoj
  • Dalik a LenikDalik a Lenik Komentářů: 8
    upraveno 16.10.2014
    Ahoj, jojo, určitě se k nám přidej, budeme jen rádi.. :) Poslala jsem ti pozvánku..
  • hrazdirka (CZ1)hrazdirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 16.10.2014
    Teprve začínám a se vším si nevím rady. A ani nemohu být u hry stále.
  • Dalik a LenikDalik a Lenik Komentářů: 8
    upraveno 16.10.2014
    hrazdirka2 napsal: »
    Teprve začínám a se vším si nevím rady. A ani nemohu být u hry stále.


    Ahoj, pokud budeš komunikovat a nebudeš na nás úplně kašlat, tak tě rádi vezmeme a se vším pomůžeme.. :) pokud jsem tě našla správně, tak jsem ti poslala pozvánku, jinak si zažádej u nás ty, jsme spolek Černá pracka
  • Dalik a LenikDalik a Lenik Komentářů: 8
    upraveno 21.10.2014
    Ahojda lidičky, máme ještě pár místeček volných.. Jedeme jeden projekt za druhým, tak se s námi nebudete ani nudit.. :)
  • FunnyKaceraFunnyKacera Komentářů: 1
    upraveno 22.10.2014
    Ahoj, začala jsem hrát tuto hru a hledám spolek farmářů. UJME SE MNĚ NEKDO PROSÍM?;)
  • Dalik a LenikDalik a Lenik Komentářů: 8
    upraveno 22.10.2014
    Ahojda farmáříci, máme poslední tři místečka, tak kdo má zájem, šup k nám.. Jsme na úrovni 41 a stále stoupáme.. :) Kdo se chce přidat do rozkvétajícího spolku, tak pište nebo si přímo pošlete žádost, jsme spolek Černá pracka ..
  • Dalik a LenikDalik a Lenik Komentářů: 8
    upraveno 28.10.2014
    Stále máme volná místečka, pro ty, co se chtějí přidat ke spolu Černá pracka. Jsme aktivní spolek, co se snaží spolupracovat s ostatními členy spolku a v případě potřeby i hráčům na nižším levelu poradit.. Požadujeme pouze zalévání společného stromu, účast na projektech, při výzkumu zaplatit jednoho výzkumníka a samozřejmě každé pondělí minimální příspěvky dolarů.. :)
    Pokud jsi ochotný toto podstoupit a stoupat s námi k vyšším úrovním, tak napiš, případně si pošli žádost o přijetí do spolku Černá pracka.
  • Dalik a LenikDalik a Lenik Komentářů: 8
    upraveno 03.11.2014
    Poslední místečko, kdo máte zájem, již jsme postoupili na úroveň 42 a stále postupovat budeme.. :)
  • Dalik a LenikDalik a Lenik Komentářů: 8
    upraveno 12.11.2014
    Ahojda lidičky, máme dvě volná místečka, hledáme aktivní hráče, co se zapojí do projektů a budou komunikativní.. Bližší podmínky rádi sdělíme.. :) Takže pokud se chcete přidat do spolku, který stoupá v úrovni, tak se přidejte k nám..
Sign In to comment.