Domů Otázky ke hře Oficiální návody

Najdi poschovávaná vejce 2017 (pouze pro čtení)

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
upraveno 02.04.2018 v Oficiální návody
Velikonoce přináší na naše farmy i letos velikonoční událost - Najdi poschovávaná vejce! Pomozte Georgovi posbírat vajíčka a čokoládové zajíčky! :)


Oficiální oznámení k události najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/149766/aktualizace-6-4-2017-zmeny-v-odmenach-v-soutezi-pro-spolky.

Diskuzi k události najdete zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/149765/diskuze-k-aktualizace-6-4-2017-zmeny-v-odmenach-v-soutezi-pro-spolky.

Dotazy k události můžete pokládat zde:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/150694/najdi-poschovavana-vejce-velikonocni-udalost.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

black-.-angel @ cs 1

Komentáře

 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Informace o události

  Na tržišti za farmou se objevil George se svým velikonočním stánkem:  Zajímá tě, co si pro tebe připravil? Klikni na jeho stánek a dozvíš se více informací:  Událost má tedy 2 na sobě nezávislé části – sbírání čokolád a hledání vajec. Podívejme se na každou zvlášť.

  Obě části se plní zároveň. Čas do konce události je uveden v pravém horním rohu okna (při najetí myší nad počet dnů se zobrazí přesný čas).

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Hledání čokolád

  Jedním z úkolů je sbírání čokolád při produkci na tvé hlavní farmě.
  Jaký je úkol?

  Pomoz Georgovi posbírat čokoládové zajíce. Najdeš je náhodně při výrobě a zpracování na hlavní farmě:  Požadovaný počet čokolád se liší dle levelu hráče.


  Kolik z čeho padá čokolád?   * Počty za lomítkem padají mnohem méně, častěji vypadne počet před lomítkem.


  Jakou získáme odměnu?

  Pokud se ti podaří včas nasbírat všechny čokolády, dostaneš zaslouženou velikonoční odměnu:  Získáš dekoraci Tichý beránek (velikost: 5x4, body spokojenosti: 42) a novou Velikonoční vlajku! Obě odměny najdeš ve svém inventáři.

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Hledání vajec

  Druhým úkolem je hledání vajíček v okolí farem, kam budou každý den ukryty.
  Jaký je úkol?

  Tvým úkolem je odhalit vejce schovaná v okolí farem - nachází se v okolí hlavní farmy, gurmánské farmy, květinové farmy, na koňském ranči a ve vesnici spolku. Za 1 den je možno nasbírat 35 vajec. Není možné získat vejce za předchozí dny. Celkem tedy bude schováno 350 vajec, k získání poslední odměny jich stačí nalézt 315.


  Kde vejce najdeme?

  Jednoduše řečeno všude, často schovaná ve stromech, v křoví i v řece.

  Pokud se ti nebude dařit vejce najít, můžeš využít také nápovědu (zelená šipka u košíku s vejci). První zobrazení vejce je zdarma (platí po celou dobu konání akce, nikoli na jeden den), další nápověda je za zlaté.

  Níže uvedené mapy představují alespoň některá z míst, kde se vejce nacházejí. Neznamená to, že vejce nemohou být ještě někde jinde. (Pro jejich zvětšení klikněte na obrázek.)

  HLAVNÍ FARMA  GURMÁNSKÁ FARMA  KVĚTINOVÁ FARMA  KOŇSKÝ RANČ  VESNICE SPOLKU FARMÁŘŮ
  Jakou získáme odměnu?

  Za svůj postup v hledání vajec budeš dostávat odměny v závislosti na tom, kolik vajec máš nasbíráno:  Pokud se ti podaří nasbírat 315 vajec (z celkových 350), jako odměnu získáš novou dekoraci Králičí domeček:  Poznámka:
  Doba výstavby dekorace se liší v závislosti na úrovni hlavní budovy, resp. chatky. Na obrázku je uveden čas při vylepšení hlavní budovy na maximum (tj. snížení doby o 60 %).
  Výchozí čas, od kterého se doba trvání výstavby odečítá, je 1:00.

  TIP: Dekoraci „Králičí domeček“ najdeš v meziskladu v inventáři. Můžeš ji umístit na hlavní, gurmánskou či květinovou farmu. Nezapomeň ji také odemknout ve věži dekorací!
  Počet bodů spokojenosti na čtvereček: 3,69.

  black-.-angel @ cs 1
 • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
  Speciální velikonoční dekorace

  Máme pro tebe ale další úžasnou zprávu! Během doby, co má George svůj stánek za branami tvé farmy, si můžeš postavit také jednu ze čtyř tematických dekorací. Dostaneš se k nim jednoduše přes klasickou nabídku „Postavit“ (ano, ta se žlutou helmou :)).  Poznámka:
  Doba výstavby se liší v závislosti na úrovni hlavní budovy, resp. chatky. Na obrázku jsou uvedeny časy při snížení doby o 50 %.


  black-.-angel @ cs 1
Tato diskuze je zavřená.