Domů Czech Otázky ke hře

Kam mizí dolary?

macek38macek38 Komentářů: 1
upraveno 30.01.2017 v Otázky ke hře
Dobrý den,
nekolikrát se mi stalo že mi zmizeli jak dolary tak zlaťáky z mého účtu jak je to možné.
Docela mě to štve.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 07.04.2014
    macek38 napsal: »
    Dobrý den,
    nekolikrát se mi stalo že mi zmizeli jak dolary tak zlaťáky z mého účtu jak je to možné. :(
    Docela mě to štve.
    Musíš napsat na podporu, tady Ti to nikdo neřekne.
  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 07.04.2014
    macek38 napsal: »
    Dobrý den,
    nekolikrát se mi stalo že mi zmizeli jak dolary tak zlaťáky z mého účtu jak je to možné. :(
    Docela mě to štve.
    Jestli máš podezření, že se ti někdo dostal na účet, tak změň heslo.
    Jinak by se nemělo stát, že se ti ztratí peníze.
    Ale zkontrolovat účet může opravdu jenom herní podpora.Musíš napsat tam.
  • KarolkaS (CZ1)KarolkaS (CZ1) Komentářů: 79
    upraveno 18.05.2015
    Ahoj,měla jsem 112000 a nějaké drobné a najednou mám 71 000 a nějaké drobné nevm za co jsem je utratila není někdy nějaká historie?
    Post edited by KarolkaS (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.05.2015
    Ahoj, jedině podpora ti může říct, za co byly dolary utraceny. Tu můžeš kontaktovat zde: http://support.goodgamestudios.com/.

    Pokud ti však zmizely finance, doporučuji i změnit heslo pro případ, že by ti byl zcizen účet. Jistota je jistota :)
  • KarolkaS (CZ1)KarolkaS (CZ1) Komentářů: 79
    upraveno 18.05.2015
    dĚKUJI ti...........
  • CoolSimonaCoolSimona Komentářů: 0
    upraveno 25.07.2015
    muzu se zeptat? proc kdyz mam nahrate penize tak mi strhuje ?
    Post edited by CoolSimona on
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 25.07.2015
    Samy od sebe se ti peníze nestrhávají. Vyhranými penězi platíš za nákup pozemku, výstavbu budov, zadání výroby...
    Pokud se ptáš na něco jiného, tak je potřeba být ve svých dotazech konkrétnější...
  • -janulina- (CZ1)-janulina- (CZ1) Komentářů: 2
    zdravím, chci se zeptat proč mi ubývají dolary? děkuji
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    -janulina- (CZ1) napsal(a):
    zdravím, chci se zeptat proč mi ubývají dolary? děkuji
    Ahoj,

    dolary jsou místní platidlo. Nezaplatila sis náhodou stavbu nebo něco jiného?
  • -janulina- (CZ1)-janulina- (CZ1) Komentářů: 2
    ubyvá mi průbežne 
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    upraveno 05.01.2016
    -janulina- (CZ1) napsal(a):
    ubyvá mi průbežne 
    A sázíš na poli? ;)
    Samovolně ti ty dolary určitě nemizí.
  • -janulina- (CZ1)-janulina- (CZ1) Komentářů: 2
    sázím... ale to jsme myslela že jde ze zásob :dizzy: 

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Přijatá odpověď ✓
    -janulina- (CZ1) napsal(a):
    sázím... ale to jsme myslela že jde ze zásob :dizzy: 

    Ahoj.
    Kromě lučního kvítí za vše co sázíš, chováš a vyrábíš platíš. Máš výrobní náklady, které můžeš snížit tím, že si držíš spokojenost v zeleném poli (musíš mít dost dekorací). Dívej se co děláš, ve hře to jde skoro všechno krásně zjistit. Je to pěkná hra a potřebuje akorát čas, trpělivost a trochu popřemýšlet než něco uděláš.
  • jarojaroslav (SK1)jarojaroslav (SK1) Komentářů: 4
    nevim kde to napisat alo odpojilo mi farmu a po pripojeni som zistil ze mi zmizli dolare horko tazko zarobene
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    nevim kde to napisat alo odpojilo mi farmu a po pripojeni som zistil ze mi zmizli dolare horko tazko zarobene
    Pak doporučuji změnu hesla a kontaktovat podporu.
  • jarojaroslav (SK1)jarojaroslav (SK1) Komentářů: 4
    ok diky
  • bendulina (CZ1)bendulina (CZ1) Komentářů: 0
    Ahoj farmáři :) Nejsem úplný nováček , ale nemohu si kupovat zlaťáky.Proto je mi divné,proč se mi ztrácejí dolary...a docela dost.Prosím o radu , děkuji :)
  • micekace (SK1)micekace (SK1) Komentářů: 62
    ak seješ a produkuješ ,to tiež nieje zadarmo ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nemůže to být toto?
    black-.-angel napsal(a):
    draha49 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, mám problém s organickým trhem, peníze za oidměnu, konkrétně 95000 se mi místo přičítání odečítají, tak nevím kde je chyba
    Ahoj, když tam stojí prodavač a zobrazuje částku 95 000 (45 000, 15 000... záleží na levelu), to on po tobě naopak chce, za to ti dá nějakou odměnu (kterou často předem neznáš, protože je schovaná za otazníkem), čili je to v pořádku, že se dolary odečítají.

    Viz screen:


    Tj. prodavač po tobě chce 2 500 dolarů, za to ti dá 10 krmiva pro kozy. Analogicky ve vyšším levelu požaduje např. těch 95 000, ale místo odměny bývá zobrazen šedý otazník, odměnu se dozvíš až po darování dolarů.
    Pak samozřejmě každá výroba a nákup něco stojí, je důležité mít nízké výrobní náklady, tedy co nejvyšší spokojenost (ukazatel se smajlíkem mít co nejvíce vpravo v zelené části).

    Spokojenost zvyšují dekorace, brána, plot, psí bouda a stroj retro klasika v garáži, naopak snižují obytné domy.
  • 2Alena (CZ1)2Alena (CZ1) Komentářů: 6
    Ahoj mě se zase asi už po 2 stratili dolary,tentokrát to bylo 400 tisíc,což už není málo a kolegině přišla taky o zlatáky
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    2Alena (CZ1) napsal(a):
    Ahoj mě se zase asi už po 2 stratili dolary,tentokrát to bylo 400 tisíc,což už není málo a kolegině přišla taky o zlatáky
    Ahoj,

    si jistá, že jsi nic nevylepšovala nebo nepřešla na dočasnou farmu?
  • 2Alena (CZ1)2Alena (CZ1) Komentářů: 6
    nevím o ničem,vylepšení jsem určitě nedělala,hned jsem se dívala
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,539
    2Alena (CZ1) napsal(a):
    nevím o ničem,vylepšení jsem určitě nedělala,hned jsem se dívala
    Nepřešla jsi náhodou na vikingskou farmu a nevyměnila si dolary?
  • 2Alena (CZ1)2Alena (CZ1) Komentářů: 6
    400 tisíc? Nech to tak,peníze mi stejně nikdo nevrátí,ale díky
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Ještě mě napadá, jestli jsi v rámci dodávek sousedům nekoupila párkrát u toho vydřiducha co tam u trhu prodává své vypečené zboží.
  • scorpion4 (CZ1)scorpion4 (CZ1) Komentářů: 3
    Jednomu členu našeho spolku se ztrácí z účtu dolary - dnes odpoledne 30 miliónů - před půl hodinou 2 milióny - víte někdo, čím to může být??
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.01.2018
    scorpion4 (CZ1) napsal(a):
    Jednomu členu našeho spolku se ztrácí z účtu dolary - dnes odpoledne 30 miliónů - před půl hodinou 2 milióny - víte někdo, čím to může být??
    Že někomu dal heslo? Ať si ho urychleně změní a kontaktuje podporu.

    Může to být samozřejmě cokoli, ale pouze podpora to může prověřit.
  • scorpion4 (CZ1)scorpion4 (CZ1) Komentářů: 3
    Díky - ale tvrdí,že ho nikomu nedala..teď jí zmizely zase 3 mega..
  • janek9 (CZ1)janek9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    zdravím všechny,pěkná hra.- štve mne..mizí dolary, mám 1000000 druhý den 560500 nesčítají se přasně litry a kusy......(3+290-890 a ne 22)A podomně
    janek9
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 17.01.2018
    janek9 (CZ1) napsal(a):
    zdravím všechny,pěkná hra.- štve mne..mizí dolary, mám 1000000 druhý den 560500 nesčítají se přasně litry a kusy......(3+290-890 a ne 22)A podomně
    janek9
    Z tvého příspěvku jsem pochopila jen to, že ti mizí dolary, nad zbytkem dumat nebudu.

    Když se tak podívám na tvé farmy, odpověď je nasnadě - vysoké výrobní náklady.

    Na hlavní farmě máš 4 slabé dekorace a milion domů, na gurmánce raději vůbec žádnou, květinku naštěstí ještě nemáš.

    Jinými slovy s každou zahájenou výrobou jen proděláváš.

    Posuň ukazatel spokojenosti do zelené části, vyšší spokojenosti dosáhneš právě výstavbou dekorací, vylepšováním plotu a brány, psa či stroje retro klasika v garáži. Zaměř se především na dekorace - stav je tak, aby měly co nejvyšší spokojenost na čtvereček. Např. na gurmánce máš spoustu volného místa, to všechno může být zaplněné dekoracemi.
Sign In to comment.