Domů Czech Technické problémy & bugy

Výpadek herních serverů GGS 28.3.2017

136

Komentáře

  • Tessie (CZ1)Tessie (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    No wow,po 8 hodinách jsem se dokázala alespoň přihlásit na forum!! Už dochází trpělivost i mě...Hra je super,ale pořád se řeší nějaký problém...
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mně se dokonce podařilo dostat se na farmu a vybrat odměnu za spolkovku, ale u toho to skončilo. Než jsem stačil odklikat všechny ty blbosti, co věčně vyskakují, tak bylo po.......radosti (na co myslíte) :-)))
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    problemy boli a budu, vsetko sa zcasu na cas kazi....to ja prezijem....len ta naprava aby bola adekvatna
  • Tessie (CZ1)Tessie (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Mě nejvíc mrzí sladká farma....nemám u dočasných farem tak dobré výsledky a teď jsem měla opravdu dobře našlápnuto a o jeden den méně je pro mě hodně...
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    upraveno 28.03.2017
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Mně se dokonce podařilo dostat se na farmu a vybrat odměnu za spolkovku, ale u toho to skončilo. Než jsem stačil odklikat všechny ty blbosti, co věčně vyskakují, tak bylo po.......radosti (na co myslíte) :-)))
    Ale tak aspon sa uz daco pohlo, sme sa posunuli  :p

    keby bol vypadok o 4 hodiny neskor, tak mozu spojazdnovat pre mna za mna aj tyzden
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 28.03.2017
    hurá, aj mne sa podarilo prihlásiť na fórum. doteraz bolo to tlačítko pre prihlásenie "mŕtve" (nič nerobilo)...
    A konečne to už píše pri pokuse zapnúť hru, že prebieha údržba, aby si ničnetušiaci ľudia, ktorí sa napríklad práve zobudili po nočnej, nerobili starosti, že je chyba len u nich.

     inak, ani na podporu sa im nedalo cez formulár písať (chcela som navrhnúť, aby dávali oznámenia o globálnych veciach na sociálne siete)
    Tak ak by black-.-angel mohla, tak by som im rada cez ňu poslala nasledujúci text:

    Hello, i honestly think that you should put announcements NOT ONLY on forum, but also on facebook and twitter. or at least a bookmark of that announcement (like this: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/3458072/#Comment_3458072). it is in your best interrest to honor your customers by letting them know why is the game (AGAIN) down and that it's global issue, not just one account problem. WE PAY YOU- THE COMPANY. we DESERVE to be informed about such serious problem. there are thousands and thousands of confused players. they maybe don't use forum regularly, so they don't know it's address(i know- to google it is not impossible, but all the hassle to find which exact thread to open...). BUT MANY IF NOT MOST will go to check social media, because THAT'S WHERE PEOPLE PUT ANNOUNCEMENTS NORMALLY. even if the server is down, it takes much more to shut down social media, and we know that much, so that's where we go first. i still believe that NOT TO ANNOUNCE ON SOCIAL MEDIA IS PLAIN STUPID. one simple post, just a bookmark of your forum, maybe exact comment would prevent thousands of panicking players!


  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Tessie (CZ1) napsal(a):
    Mě nejvíc mrzí sladká farma....nemám u dočasných farem tak dobré výsledky a teď jsem měla opravdu dobře našlápnuto a o jeden den méně je pro mě hodně...
    V tomto sme na tom úplne rovnako  :'(
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ono jde o to, zda OPRAVDU je chyba mimo GGS. Ani na twitru nebyla žádná zmínka. Třeba nás jen odrbávaj.
  • Tessie (CZ1)Tessie (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Tessie (CZ1) napsal(a):
    Mě nejvíc mrzí sladká farma....nemám u dočasných farem tak dobré výsledky a teď jsem měla opravdu dobře našlápnuto a o jeden den méně je pro mě hodně...
    V tomto sme na tom úplne rovnako  :'(
    Zrovna ta sladká farma mě baví nejvíc....tolik dolarů to stálo...
  • koláč1 (CZ1)koláč1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Díky černý andílku za info , máš pravdu , v každém zlém je něco dobrého , a tak se milí farmáři přestaňte rozčilovat , seberte se a jděte ven , je tam tak krásně . Přeji kolektivu GGS pevné nervy (i mne to stálo spoustu zlatek :)) , nezapomeňte na to že je to jen hra .....:))))
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    upraveno 28.03.2017
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Ono jde o to, zda OPRAVDU je chyba mimo GGS. Ani na twitru nebyla žádná zmínka. Třeba nás jen odrbávaj.
    To je jedno kde ta chyba je, aspon mne ako konecnemu uzivatelovi, ja len chcem vediet preco mi sluzba nejde, kedy cca pojde, kto ma o tom informuje, kde sa o tom urcite dozviem a ako mi nemoznost jej vyuzivania nahradia...lebo sluzba to je ako kazda ina, pre niektorych zadara a pre niekorych aj platena (sluzby, vyhody navyse). 

    Skoda ze uz som odoslala ten dotaznik o spokojnosti s hrou, teraz by som ho vyplnila trochu inak  B)

    @Borgia (SK1) tiez som ako blba obiehala vsetky ich ucty na socialnych sietach v snahe zistit co sa deje a ci ide o globalny problem alebo len u niektorych hracov aby som vedela adekvatne riesit....a nikde nic,...niekolko hodin...to sa potom neda nijako zariadit...ked som sa konecne dozvedela o co ide, tak som aspon vedela ze uz je to jedno, ms skoncia tak ci tak a sla som si po inej robote

    a este mam aj navrh na vylepsenie, aspon tym co maju registraciu na fore spravenu, by mohli napr. poslat spravu, ze problem vyrieseny, hra uz funguje, nech to nemusime stale dookola skusat...tak sprava by napriklad mne pipla rovno na telefone  ;)
  • dotysa (CZ1)dotysa (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    tak už jsme na fóru - to je posun ne :) a na big farmě už to hlásí údržbu - ne nefunkční server. no tak trocha optimismu ne :) a hlavně přátelé - je to hra, máme si hrát, ne pořád jenom brečet. v životě asi taky není všechno bez chyb ne, tak proč se kvůli nim tolik vztekat tady to nechápu. taky jsem přišla o spoustu věci, které jsem mohla dneska dodělat. no holt je dodělám zítra, vážně se z toho nezhroutím :D
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    a mne sa zda ze tentoraz tu toho nareku neni az tak vela ale to asi preto ze je problem s tym pripojenim na forum  :D
  • Janca a Gino (CZ1)Janca a Gino (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Po téměř sedmi hodinách se mi podařilo přihlásit aspoň na fórum, přihlášení nefungovalo na žádném z prohlížečů, takže jsem mohla jen číst příspěvky ostatních. Doufám, že kompenzace bude stát za to a nebude to nějaká blbost.
  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Ja som na fóre celý deň bez problémov takže pre mňa žiadna zmena tak sa nemám ani z čoho tešiť  :D
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    ahoj farmáři, taky mě štve, že si nemohu dnes dát svoji standardní dávku farmaření ... ale opravdu je nutné kvůli tomu nadávat? před časem jsem byla na pár dní v nemocnici a nemohla jsem na farmě být a víte co se stalo? vůbec nic, žádný konec světa se nekonal ... tímto vyjadřuji podporu black-.-angel a všem ostatním, kteří uklidňují všechny ty rozzuřené závisláky
  • Ježura (CZ1)Ježura (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    chjo, a já myslela, že konečně dám událost v 6. úrovni a zrovna total výpadek :-1: tak zas někdy příště :smile:
  • Lisael (CZ1)Lisael (CZ1) Komentářů: 2
    tak jsem se konecne pripojila..ale do nejakych velkych akci se asi jeste poustet nebudu.. o:)
  • viviane (CZ1)viviane (CZ1) Komentářů: 15
    mi už farma funguje
  • Tessie (CZ1)Tessie (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Tak už jsem připojená,kompenzace celkem ujde no,jen ty zlaťáky nedali...
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 28.03.2017
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/3458976/#Comment_3458976
    servery sú obnovené, ale aby znova nepadli, budú ich púšťať pojednom/jeden za druhým. sk ešte nejde, práve som checkla
    19:23 ešte nič
  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    Mne stále nejde... ale s mojím spoločenstvom sme aj tak v kontakte a máme srandu ako každý deň len to nie je na farme počas hry  :)
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    black-.-angel napsal(a):
    No až na to, že za to GGS nemůže, tentokrát můžeme sebrat všechny farmáře, vzít vidle a jít za jedním z našich poskytovatelů. Třeba si to pro příště rozmyslí :) Co to je taky za nápady zlobit naše datacentra :D
    Služba datacentra je služba jako každá jiná v tomhle světě. Poskytují ji kvalitní datacentra (s dobrým zabezpečením rizik, kvalitními SLA paramtery, vyřešenou geografickou zálohou apod.) a pak ji taky poskytují levná datacentra, kde ošetření rizik končí zálohou internetové linky, diskovým polem a UPSkou... Takovou nabídku chápu, protože jen někteří zákazníci, jsou ochotní zaplatit kvalitnímu datacentru kavlitní službu - ona je totiž sakra drahá. Mnohem víc je zákkazníků, kteří to ochotní zaplatit nejsou.... Pro ně jsou tu levní datacentra a tihle zákazníci se pak holt (občas) nestačí divit.....

    Á propos - dovede si tady někdo z vás představit, že by vaší bance vypadlo na jeden celý internetové bankovnictví? Asi ne... Banka totiž používá drahé datacentrum.

    A když jsem zmínil intrnetové bankovnictví - všechny odstávky (a že jsem jich zažil) se odehrají v noci, jsou minimálně týden dopředu ohlášené a skočí nejpozději tak, jak bylo ohlášeno.

    Ale jinak já mám za sebou skvělý den - krásný trenink na kole, sluníčko.... Častěji by se tohle mohlo opakovat :-)
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    ktovie kedy sa dočká sk server
  • Je možné že mám celkem 32 žetonů na kolo štěstí? Já viděla že kompenzace byla 16 žetonů. Nebo někdo viděl více? 
  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    ktovie kedy sa dočká sk server
    Nakoniec to všetkým pôjde a až ku hre pustia Slovákov tak to zas celé spadne :D
  • Turinka13 (CZ1)Turinka13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    upraveno 28.03.2017
    Ahojky všem! Sice to možná píšu mimo, ale docela mě naštval výpadek, před kterým jsme ovšem jako spolek měli dost velký náskok před možným sestupem do nižší ligy. Nyní výsledek - sestoupili jste. Pokud to vypadlo všem naráz, jak je možné, že sme sestoupili? Sme malý spolek, makali sme dosti a tohle mě příjde jako podraz.
    Post edited by Turinka13 (CZ1) on
  • LenkaBodka (SK1)LenkaBodka (SK1) SK1 Komentářů: 317
    uz aj SK funguje

  • LilianaVanGoth (SK1)LilianaVanGoth (SK1) SK1 Komentářů: 53
    No jasné vypadli sme takže MS v háji ale hlavne že sme zdraví  :)
  • Tessie (CZ1)Tessie (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Já jsem sice 16 žetonů dostala,ale o 16,co jsem měla z akcí jsem přišla....Tak super...
Tato diskuze je zavřená.