Domů Czech Otázky ke hře

Změna času

Malý ptáčekMalý ptáček Komentářů: 32
upraveno 31.03.2014 v Otázky ke hře
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, když ze soboty na neděli bude změna času, místo 2 hodin bude 3 hodiny, jestli se to neodrazí v dobrodružství havaii. Aby se během hry neodečetla ta 1 hodina, o kterou se přesouvá čas do předu. Myslím tím aby tam nebylo ve dvě hodiny např. 45 hodin a přesunul se čas na třetí a tam byl pouze čas 44 hodin. Děkuji za odpověď.
Post edited by Malý ptáček on

Komentáře

  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 29.03.2014
    Pokud vím, tak se tam neuvádí čas konce akce, ale kolik minut zbývá do konce. Tak by časový posun neměl mít žádný vliv na dobu trvání.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 29.03.2014
    Mě by zajímalo, jak se to projeví při vylepšení - bude trvat jak je nastavený, ale prakticky skončí o hodinu déle. Takže přijdu vlastně o hodinu nebo nepřijdu??? Vylepšuji sad a měl by skončit kolem půl osmé ráno, ale předpokládám, že když přijdu v půl osmé, bude to pro hru vlastně půl sedmé a tedy budu čekat do půl deváté. Pro mě tedy bude o hodinu víc. Chápu to dobře? Nebo se o tu hodinu výstavba zrychlí? :D
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 29.03.2014
    Ahoj, nikde ve hře se neuvádí konkrétní čas, kdy bude konec akce/výroby/pěstování/vylepšování budov... (např. zítra v 05:20 ráno), ale uvádí se, kolik minut/hodin zbývá do konce (např. ještě 10 hodin 20 minut). Změna času tedy nemůže zahýbat tím, že by najednou zbývalo ještě o hodinu víc. Hře je úplně jedno, jestli je 1 hodina ráno, nebo 4 hodiny odpoledne. Jde jen o celkový čas od začátku výroby (a pod.) do jejího konce. Tedy žádný mizející hodiny z důvodu změny času. ;-)
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 31.03.2014
    No já vím, že je čas relativní a jeho měření je pouze lidský výmysl, který byl zaveden nejspíš ryze z ekonomických důvodů :D.
    Bohužel jsem včera opravdu čekala "o hodinu dýl" ....
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 31.03.2014
    Bri10 napsal: »
    No já vím, že je čas relativní a jeho měření je pouze lidský výmysl, který byl zaveden nejspíš ryze z ekonomických důvodů :D.
    Bohužel jsem včera opravdu čekala "o hodinu dýl" ....

    Počkej, chceš říct, že stavba trvala místo (např.) 10 hodin hodin 11? :-O Tak to by mě zajímal ten ukazatel sekundu po sekundě...
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 31.03.2014
    Jestliže jsi něco spustila před zavedením času (třeba v 0:00) a mělo to být hotovo za 5 hodin, tak to bylo hotovo za 5 hodnin, ale protože nám 1 hodinu ukradli, tak to nebylo v 5:00 ale v 6:00.
Sign In to comment.