Domů Czech Otázky ke hře

Osivo z akcí - fialky

kopretina1709 (CZ1)kopretina1709 (CZ1) Komentářů: 1,325
upraveno 13.02.2017 v Otázky ke hře
Ahoj všem,
prosím mám otázku: Objevily se mi v inventáři fialky.Mám na kontě 0kusů,ale zajímá mně kde se dají získat?? Pokud už tady odpověď někde je,tak se omlouvám!:o
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • stacy 103stacy 103 Komentářů: 14
    upraveno 26.01.2014
    Jestli jsem to pochopila spravne tak si je musis koupit za 6000 zlatek v Prime Day, spolu se seminky ruzi , slunecnic a 6 superhumusu, jestli nezlatkujes, vesele to ignoruj.
  • kopretina1709 (CZ1)kopretina1709 (CZ1) Komentářů: 1,325
    upraveno 26.01.2014
    Díky za odpověď! Občas sice zlatkuju,ale v menším množství,tak se na fialky můžu z vysoka .......
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 26.01.2014
    Jste si jistí, že je k tomu prime day? A že teda nenaběhla taky slunečnice a růže, podle téhle logiky. Nebo je to chyba ve hře? Každopádně taky od půlnoci přemýšlím, co mají znamenat fialky ve skladu...
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 26.01.2014
  • tomášek.o (CZ1)tomášek.o (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 26.01.2014
    no já jsem spíš zvědavá na výnos,nechám se překvapit...spíš by mě zajímalo kdy se zase kytky a zlatky přičtou,obj dopoledne,to se připsaly v poho hned,pak je objednala ještě jednou a furt nic...jsem zvědavá,jestli se mi přičtou až po tom prime day,jestli k tomu ty bonusy budou...
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 26.01.2014
    Vida, člověk na farmě není jeden den.... :-)

    Já mám zrovna Prima den, ve kterém se dají fialky získat.

    Hanni, nevíš jestli nepřemýšlí i nad nějakou novou akci, jako je Pohádka či Hawai, která by se taky točila kolem fialek? Graficky vypadají moc hezky.

    Děkuji
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 27.01.2014
    Kacirek2 napsal: »
    Vida, člověk na farmě není jeden den.... :-)

    Já mám zrovna Prima den, ve kterém se dají fialky získat.

    Hanni, nevíš jestli nepřemýšlí i nad nějakou novou akci, jako je Pohádka či Hawai, která by se taky točila kolem fialek? Graficky vypadají moc hezky.

    Děkuji

    Ahoj,

    zatím fialky budou k dostání pouze v Prime Day. Zda někdy v budoucnu budou dostupné jinak a zda vůbec, nevíme.

    Děkuji za pochopení.

    S pozdravem
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 27.01.2014
    Fialky jsou pěkné, ale na nic:-) Úroda z jednoho semínka je slaboučká, 17 kusů za 45 minut, kus se prodá za 260 doláčů, XPéčka (na rozdíl od vydatných slunečnic) veskrze žádná. Prostě jen taková milá drobnost.
    Leda by tam byl nějaký tajný bonus, který jsem neobjevila:-)
  • stacy 10 (CZ1)stacy 10 (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 28.01.2014
    Anebo by mozna fialky mohly byt zarazene do systemu odmen za uspechy, ale spousta hracu ma uz tak vysoke lvl, ze odmena i uzitek z fialek je celkem zanedbatelna a tak treba od urovne 50 by musely vsem naskocit defacto automaticky. Mozna by stalo za to vymyslet nejakou jen jarni akci a spustit ji v tydnu kolem 21. brezna, aby vsichni kdou budou hrat jen tak pro radost meli sanci seminka fialek ziskat, jsou krasne a vsichni by tu tak byli zrovnopravneni. I treba nejakou dekoraci jako je to pitko pro ptacky. To jsem jeste nehrala a snad byla moznost to kolem velikonoc na jare ziskat. Urcite lepsi nez vlajky. Modici primluvte se za nas:)) S
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 28.01.2014
    Ahoj Stacy,

    děkuji za návrh. Určitě ho zmíním při příští příležitosti a také sdělím zpětnou vazbu, že se vám fialky moc líbí.

    S pozdravem

    Rose
  • stehlikovaSta41 (CZ1)stehlikovaSta41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
     v nabidce jsou seminka opuncie , orchideje ,lekninu atd...   jsou necim zvlastni?   dekuji:-)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak zvláštní jsou tím, že za ně zaplatíš zlatem :-)))Mimo exp není rozepsáno, za kolik se dá co prodat při dopěstování. Olejem se můžeš napatlat kam libo, ostatní jsou jedovaté(Vávro, nepij to kafe).
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Tak zvláštní jsou tím, že za ně zaplatíš zlatem :-)))Mimo exp není rozepsáno, za kolik se dá co prodat při dopěstování. Olejem se můžeš napatlat kam libo, ostatní jsou jedovaté(Vávro, nepij to kafe).

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já je za dolary nemám musela bych si je koupit za zlato
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 04.02.2019
    I já :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No však to je prodej za dolary toho co sklidíte. Nedají se za dolary koupit
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    No jo :-) Špatně jsem se koukla :-)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    bedru (CZ1) napsal(a):
    já je za dolary nemám musela bych si je koupit za zlato
    Za dolary je nemá nikdo. Dotaz zněl na prodejní ceny.
  • vybehzlesa (CZ1)vybehzlesa (CZ1) Komentářů: 13
    Já tedy nevím, ale odpovídat na dotaz starý 5 let a ještě navíc byl na fialky :))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Že teď, kdy fórum není moderované, cpou lidé jakýkoliv dotaz kamkoliv, to už nemá cenu řešit :) Úspěch je už jen to, že je ve správné sekci.
Sign In to comment.