Domů Czech Otázky ke hře

Úroveň spolku

SystemSystem Komentářů: 106,969
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Vše o spolku.
«1

Komentáře

  • Martina KotrčovMartina Kotrčov Komentářů: 1
    upraveno 07.07.2013
    Ahoj farmáři, chtěla bych Vás poprosit o radu...máme ve spolku menší problém..měly jsme nasbírané předměty na dva projekty...na nějaké sbírání kukuřice 8100 kusů, který jsme dnes úspěšně splnili..dále jsme měli připravené a již doplněné věci na další projekt..na sbírání 7600 kusů jablek..jenže jsme byli na úrovni 4 a dostali jsme dnes 7 bodů solidarity, ale do páté úrovně nám chybí dalších 7...problém je v tom, že ten projekt s jablkama prostě po splnění projektu s kukuřicí zmizel..a zůstaly vidět jen zamčené produkty od úrovně 5...jenže jak teď máme nasbírat těch dalších 7 bodů? pomozte prosím...děkujeme:-)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 07.07.2013
    Ahoj. Pokud Vám chybí nějaké body do další úrovně, musíte znovu dělat ty projekty, které už jste dělali - které máte odemčené. Dostanete za ně další body, postoupíte do dlaších úrovní a odemknou se Vám zamčené projekty ;-)
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 19.11.2013
    Ja by som mala otázku k informáciám o úrovni jedného spolku. Nie je mi celkom jasné, čo znamená úroveň výskumov a od čoho je daná úroveň odvodená a na čo má vplyv?

    juuuk2.png
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 19.11.2013
    mariak2 napsal: »
    Ja by som mala otázku k informáciám o úrovni jedného spolku. Nie je mi celkom jasné, čo znamená úroveň výskumov a od čoho je daná úroveň odvodená a na čo má vplyv?

    juuuk2.png

    Ahoj, uroveň spolku je pouze orientační a odvíjí se od výzkumu posyl.
    Co se týká urovně spolku (SP) ta určuje pořadí v žebříčku spolku a taky otevírá výzkumy a projekty ve spolku.
  • mariak2mariak2 Komentářů: 356
    upraveno 19.11.2013
    hanah napsal: »
    Ahoj, uroveň spolku je pouze orientační a odvíjí se od výzkumu posyl.
    Co se týká urovně spolku (SP) ta určuje pořadí v žebříčku spolku a taky otevírá výzkumy a projekty ve spolku.

    Aha, takže je to úroveň posledného vyskúmaného výskumu Prijímanie. Dík
  • GabrielGortaGabrielGorta Komentářů: 7
    upraveno 01.01.2014
    Ahoj, mohol by niekto sem dať tabulku, kde zistim kolko bodov je potrebnych do ktoreho levelu spoločenstva? a dalšie informácie?
    Dosť by to pomohlo.
  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 01.01.2014
    V návodu ke hře je i vlákno s informacemi o spolku.O bodech do nového lvl tam, myslím, nic není.
    Ale třeba tam najdeš ty další věci, které tě zajímají.
  • Ready Teddy (CZ1)Ready Teddy (CZ1) Komentářů: 448
    upraveno 20.05.2014
    Ještě mě napadlo, proč vlastně jako spolek nezískáváme za postup na další úroveň (v bodech solidarity) nějakou tu odměnu? Kromě pocitu z dobře vykonané práce nedostaneme vlastně nic :D
    Aspoň nějaké dolárky by bodly...
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 20.05.2014
    To by bylo pěkné. Aspoň symbolická odměna by byla přjemná...

    Attachment not found.

    Bohužel, toto naše přání je nejspíš již v počátku odsouzeno k záhubě...

    Attachment not found.
  • Elis359 (CZ1)Elis359 (CZ1) Komentářů: 1,984
    upraveno 20.05.2014
    já bych byla taky pro :D a hlavně by to motivovalo lidi ve spolku účastnit se projektů :D
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 21.05.2014
    Ready Teddy napsal: »
    Ještě mě napadlo, proč vlastně jako spolek nezískáváme za postup na další úroveň (v bodech solidarity) nějakou tu odměnu? Kromě pocitu z dobře vykonané práce nedostaneme vlastně nic :D
    Aspoň nějaké dolárky by bodly...

    Ahoj, proč nepodáš návrh? tento velmi rádi předáme :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 15.03.2015
    Měla bych otázku - jaká je odměna za postup spolku o level? Nemám dost dobrá klíčová slova na vyhledávání a v návodu na spolky to není :(

    Vím, že je to 150 zlata a několik dolarů krát level spolku, ale zajímal by mě ten počet dolarů.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 15.03.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Měla bych otázku - jaká je odměna za postup spolku o level? Nemám dost dobrá klíčová slova na vyhledávání a v návodu na spolky to není :(

    Vím, že je to 150 zlata a několik dolarů krát level spolku, ale zajímal by mě ten počet dolarů.

    Vedu si tabulku, cha! Je to vždy o 5 000 dolarů více než v předchozí úrovni. Když to vztáhnu na Tvoje jezinky, odměna za 58. úroveň je 285 000 dolarů a 150 zlata.
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 16.03.2015
    Super, díky moc! :) Můžu potvrdit, dopadlo to tak ;)
  • julinka1954 (CZ1)julinka1954 (CZ1) Komentářů: 263
    upraveno 25.05.2015
    Ahoj píšu sem snad jsem dobře, chtěla bych vědět kam se připisují dolary a zlatky po skončení projektu , zda je obdrží samotní farmáři , nebo spolek farmářů děkuji julinka
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 25.05.2015
    Ahoj píšu sem snad jsem dobře, chtěla bych vědět kam se připisují dolary a zlatky po skončení projektu , zda je obdrží samotní farmáři , nebo spolek farmářů děkuji julinka

    Ahoj, tato odměna je připsána na konto spolku :)
  • maminkap (CZ1)maminkap (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    upraveno 26.08.2015
    Ahoj, mám dotaz proč se zobrazuje na přehledu náš spolek Blázinec United jako na 13-té úrovni, když už jsme na 70. A jak to aktualizovat Díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 26.08.2015
    maminkap2 napsal: »
    Ahoj, mám dotaz proč se zobrazuje na přehledu náš spolek Blázinec United jako na 13-té úrovni, když už jsme na 70. A jak to aktualizovat Díky

    Ahoj, myslíš tu úroveň na kartě spolku hned vedle počtu členů, tam u té baňky? To je "úroveň přijetí", zobrazuje jen, jak moc zkoumáte posily, tj. rozšíření spolku. Konkrétně to znamená, že jako poslední posily máte vyzkoumanou úroveň 13, tedy pro 31 členů. Je to informace pouze pro váš spolek, v žebříčku vidět není. A na nic ani nemá vliv :)
  • maminkap (CZ1)maminkap (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    upraveno 26.08.2015
    Ahoj, myslíš tu úroveň na kartě spolku hned vedle počtu členů, tam u té baňky? To je "úroveň přijetí", zobrazuje jen, jak moc zkoumáte posily, tj. rozšíření spolku. Konkrétně to znamená, že jako poslední posily máte vyzkoumanou úroveň 13, tedy pro 31 členů. Je to informace pouze pro váš spolek, v žebříčku vidět není. A na nic ani nemá vliv :)

    Aha jj tak to je v pořádku. Jsem myslela, že je to úroveň spolku. Děkuji
  • jardah4 (CZ1)jardah4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    ahoj mam problem projektyy spolku plnit neni prolem ale Body skusenosti do prvni urovne spoku mam furt 0 a chyby 10 000 bodu prosim jak ziskat tyto body abych dosahl urovne 1 diky za odpoved
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tato část spolkových funkcí se zpřístupní s aktivací spolkových budov ve vsi, s výstavbou a výrobou ve spolkové vesnici. To si ještě pár týdnů počkáme, možná i pár měsíců. Podle info, co zazněly, tohle bude nejprve testováno na trestserveru kvůli vychytání chyb.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ahojte mám dotaz, naše spoločenstvo prešlo z úrovne 153 na 154 a malo by byť pripísané na spoločný účet  765 000 dolárov a 150 zlatiek to by malo byť od každého hráča? Všimla som si to už tretí krát ale po každý raz nepripísalo nič. Čo s tým urobiť?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    beba1 (SK1) napsal(a):
    ahojte mám dotaz, naše spoločenstvo prešlo z úrovne 153 na 154 a malo by byť pripísané na spoločný účet  765 000 dolárov a 150 zlatiek to by malo byť od každého hráča? Všimla som si to už tretí krát ale po každý raz nepripísalo nič. Čo s tým urobiť?
    Ne, to jde na konto spolku.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ktoré spolku? Som v spoločenstve Taurus...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    beba1 (SK1) napsal(a):
    ktoré spolku? Som v spoločenstve Taurus...
    Každý spolek má své konto, tam vkládáte své příspěvky v dolarech, zlatých a vesnických dolarech. Tam se vám připíšou peníze za navýšení úrovně spolku.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    to od každého farmára? Je nás 62...
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    beba1 (SK1) napsal(a):
    to od každého farmára? Je nás 62...
    A vás všech 62 je v jednom spolku - a na jeho konto poputuje těch 765 000 dolarů a 150 zlatých, ne každému zvlášť, stejně tak vy nic neplatíte, nikomu se nic neodečítá. Je to odměna ze hry spolku.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    to je od jedného člena, od 62 by to bolo 47 430 000 dolárov...Má to tak byť? Som z toho jeleň....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    beba1 (SK1) napsal(a):
    to je od jedného člena, od 62 by to bolo 47 430 000 dolárov...Má to tak byť? Som z toho jeleň....
    Není to za člena, je to za zvýšení úrovně spolku. Za to dostanete od systému odměnu, nezávisí na počtu členů, na ničem, pouze z jaké do jaké úrovně jste postoupili. A tato odměna jde na konto spolku, jako jednotlivci s ní nijak manipulovat nemůžete.
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    díky...

Sign In to comment.