Domů Czech Otázky ke hře

Opuštění spolku

SystemSystem Komentářů: 106,969
upraveno 13.02.2017 v Otázky ke hře
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Vše o spolku.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • PAVLINKA.VIKTOR (CZ1)PAVLINKA.VIKTOR (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    upraveno 03.05.2013
    Prosím o radu chci odejít ze spolku ve kterém jsem kvůli neaktivitě hráčů jak to mám udělat? Děkuji
    Post edited by PAVLINKA.VIKTOR (CZ1) on
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 03.05.2013
    ahoj klineš chat přiblížit a v te horní liště dáš přehled a pak klikneš a ty dveře a odejdeš
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 03.05.2013
    Když vejdeš do spolku, je dole pod tabulkou 5 ikonových tlačítek. Na prostřední jsou malinkatá dvířka, a když na ně najedeš, mělo by tam být něco jako odejít ze spolku:) Pokud bys chtěl/a do jiného spolku, přečti si prosím soukromou zprávu, co ti píšu.
    Aha, pozdě, pardon:)
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 05.11.2013
    čauky,chci se zeptat,zda mi po opuštění spolku zůstanou všechny "bonusy".myslím tím všechny zisky z projektů apod....
    díky..
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 05.11.2013
    gba1 napsal: »
    čauky,chci se zeptat,zda mi po opuštění spolku zůstanou všechny "bonusy".myslím tím všechny zisky z projektů apod....
    díky..

    Ahoj, jakmile opustíš spolek, přicházíš o veškeré výhody spolku, to znamená i o výhody výzkumů.
  • angell26112angell26112 Komentářů: 3
    upraveno 05.11.2013
    tzn. kupříkladu:prodej třešní ja 100/ks a po opuštění zase základ???..dejme tomu 40/ks??..
    to by bylo tedy o NERV..))
    takže buď najít jiný spolek nebo utřít nosánek...?
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    upraveno 05.11.2013
    angell26112 napsal: »
    tzn. kupříkladu:prodej třešní ja 100/ks a po opuštění zase základ???..dejme tomu 40/ks??..
    to by bylo tedy o NERV..))
    takže buď najít jiný spolek nebo utřít nosánek...?
    Ano, presne tak. :-)
  • angell26112angell26112 Komentářů: 3
    upraveno 05.11.2013
    hmm..takže děkuji za odpověď,nepotěšila jsi mne,tak nevím,jestli tě mám potěšit já...)))
    hezký večer.Gabriel..
  • JitkaUser6JitkaUser6 Komentářů: 21
    upraveno 14.01.2014
    co se stane kdyz vystoupim ze spolku.Bude to mit na moji hru a farmu nejake negativni nasledky.M usim vubec v nejakem spolku byt.
    Post edited by JitkaUser6 on
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 13.01.2014
    JitkaUser6 napsal: »
    co se stane kdyz vystoupim ze spolku.Bude to mit na moji hru a farmu nejake negativni nasledky.M usim vubec v nejakem spolku byt.

    Ahoj muže a nemusí je to podle pravidel spolku ale spíš to bude pro tvoji farmu lepší vysoké spolky mají velké výhody. :)
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 14.01.2014
    Když vystoupíš ze spolku, přijdeš o vyzkoumané výhody - vyšší prodejní cenu všeho, co jste ve spolku vylepšili. Také nedostaneš zpátky vložené dolary a zlatky. Výhodou vystoupení ze spolku může být větší svoboda ;)
  • lucincinek (CZ1)lucincinek (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 27.08.2014
    Chtěla jsem se zeptat, jestli když změním spolek mi všechno zůstane. Myslím tím certifikáty, mušle. No zkrátka všechno co mám posbírané. Děkuji
    Post edited by lucincinek (CZ1) on
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 27.08.2014
    lucincinek napsal: »
    Chtěla jsem se zeptat, jestli když změním spolek mi všechno zůstane. Myslím tím certifikáty, mušle. No zkrátka všechno co mám posbírané. Děkuji

    Ahoj, certifikáty ani jiný věci, co sbíráš, se spolkem nebo jeho změnou nesouvisí. Jediný, o co příjdeš, jsou výhody minulýho spolku (pokud půjdeš třeba do nějakýho, kde je míň hotových výzkumů). Nevrátí se ti samozřejmě sbírkový předměty a dolary (zlato), co jsi do původního spolku zainvestovala. Ale jinak ze skladu ti nezmizí nic.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 27.08.2014
    Zůstane Ti vše co máš, jen dolary a zlatky, co jsi do spolku vložila (pokud jsi vložila) už Ti nikdo nevrátí :)
  • Ilonice (CZ1)Ilonice (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Ahoj,
    když dneska vystoupím ze spolku, zůstanou mi body získané u Georga v baličce, nebo se mi stav vynuluje ?
    Díky za info.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tobě by body měly zůstat, ale spolku se odečtou. Když už chceš spolek opustit, tak je to lepší po skončení soutěže. Případnému novému spolku se nepřičtou.
  • Ilonice (CZ1)Ilonice (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tobě by body měly zůstat, ale spolku se odečtou. Když už chceš spolek opustit, tak je to lepší po skončení soutěže. Případnému novému spolku se nepřičtou.
    Děkuji, raději jsem vystoupila až po skončení baličky. Co mě ale překvapilo, že se snovým světem jsem uvízla ve starém spolku a není tam možnost vystoupit ...
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ilonice (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tobě by body měly zůstat, ale spolku se odečtou. Když už chceš spolek opustit, tak je to lepší po skončení soutěže. Případnému novému spolku se nepřičtou.
    Děkuji, raději jsem vystoupila až po skončení baličky. Co mě ale překvapilo, že se snovým světem jsem uvízla ve starém spolku a není tam možnost vystoupit ...
    Ahoj
    Tak to je, nedá se tam vystoupit. Až nové kolo začneš v novém spolku.

Sign In to comment.