Domů Czech Otázky ke hře

Čínský Nový rok

2»

Komentáře

  • Mandril (CZ1)Mandril (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    melania 28 (CZ1) napsal(a):
    Tak pokud mi má padat jen znamení potkana( které mimochodem padá minimálně!) ,tak na čínský rok z vysoka kašlu. Za 3 hodiny práce jen DVA! body. To je tedy paráda. To se zas něco povedlo!
    Počkej na ohňostroj a pak skliď co nejvíce. Pak se dá posbírat hodně. Ráno jsem stihla jeden ohňostroj a mám 15. odměn.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 17.02.2018
    melania 28 (CZ1) napsal(a):
    Tak pokud mi má padat jen znamení potkana( které mimochodem padá minimálně!) ,tak na čínský rok z vysoka kašlu. Za 3 hodiny práce jen DVA! body. To je tedy paráda. To se zas něco povedlo!
    to chce mlýn, silo a kompost, vše ostatní je spíš pro zlepšení výsledné dekorace, pro denní odměny jsou klíčové tyto, ideálně při ohňostroji mít v mlýně krmivo pro kravky či prasata - dávám už den v předstihu a čekám s těmito budovami na ohňostroj, ve spolku jsme poslední měsíc strávili všichni vylepšováním právě těchto 3 budov, aby byly co nejlepší
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    a slunečnice:-)
  • zdravím kde najdu časy ohnostroje kdy bude tady na foru jsem to nikde nenašel
  • Mycky (CZ1)Mycky (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    upraveno 20.02.2018
    zdravím kde najdu časy ohnostroje kdy bude tady na foru jsem to nikde nenašel
    časy najdeš v této diskuzi: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/118801/ohnostroj-casy-bonusu-pro-udalost-cinsky-novy-rok#latest. Případně na pravé straně jsou tweety se zveřejněnými časy. 
    Post edited by Mycky (CZ1) on
  • o.k.man. (CZ1)o.k.man. (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Prosím o dnešní 19.2.2018 časy ohňostrojů,ten druhý avizovaný v 8:45 - 9:10 nebyl a další zatím nejsou k dispozici,stejné jako vloni,je v tom pěkný nepořádek,v těch časech a hra už začíná být nezajímavá,plete se tu mnoho akcí dohromady a člověk  by tu byl neustále by byl nějaký výsledek.Díky s úctou o.k.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    o.k.man. (CZ1) napsal(a):
    Prosím o dnešní 19.2.2018 časy ohňostrojů,ten druhý avizovaný v 8:45 - 9:10 nebyl a další zatím nejsou k dispozici,stejné jako vloni,je v tom pěkný nepořádek,v těch časech a hra už začíná být nezajímavá,plete se tu mnoho akcí dohromady a člověk  by tu byl neustále by byl nějaký výsledek.Díky s úctou o.k.
    Viz příspěvek nad tebou, časy najdeš ve speciálním vlákně, stejně jako vysvětlení, proč dva první avizované pondělí ohňostroje nebyly.
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    u zviřat se nepřipisujou procenta.diky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    ruzicka (CZ1) napsal(a):
    u zviřat se nepřipisujou procenta.diky
    Šlo by to jakkoli přiblížit? Jsi nad 100 %? Pod? Máš na mysli konkrétní zvíře?
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    upraveno 27.02.2018
    třeba pes ma 100 procent adal nepřipisuje krysu mam třeba 113 ale ani ukoně tam mam jen 48 a nejede dal

    a slepici mam od rana jen na 105 procent vlastně u žadneho zviřete se nepřipisujou

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 27.02.2018
    ruzicka (CZ1) napsal(a):
    třeba pes ma 100 procent adal nepřipisuje krysu mam třeba 113 ale ani ukoně tam mam jen 48 a nejede dal

    a slepici mam od rana jen na 105 procent vlastně u žadneho zviřete se nepřipisujou

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    U psa a prasete víc než 100 % nedostaneš, tato znamení mají vliv pouze na velikost dekorace. A bonus navíc se týká pouze spokojenosti, čili znamení, která spokojenost ovlivňují.

    Pokud jde o bonusová procenta, tedy cokoli nad 100 %, tam už bonus přibývá pomaleji a konečně je tam také limit, jaké maximální spokojenosti může dekorace dosáhnout (což se liší dle levelu hráče). Pokud se třeba několik dní nepohneš, dost možná se už limitu budeš blížit nebo jsi ho dosáhla, pokud se ale nehýbeš pár hodin, to ještě vůbec nic neznamená. Tam už každé další procento vyžaduje více a více žetonů.
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    aha tak diky
Sign In to comment.