Domů Czech Otázky ke hře

Za co utratit zlaté?

AndyMAndyM Komentářů: 21
upraveno 13.02.2017 v Otázky ke hře
Ahoj všichni,
od začátku jsem škudlila, že utratím až budu vědět...
Jsem lvl 20 mám 4875 zlatek a stále nevím. Dolarů dost, náklady myslím taky dobrý, na stavby i produkci si počkám. Mám ještě počkat na gurmánskou? Že tam budou potřeba víc? A na co?
Pro mě za tím zbytečnnost, nejde to třeba věnovat na chudé :-).
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 09.01.2014
    Ahoj Andy :-) Máš moc hezkou farmu.

    Já si za zlato kupovala pozemky a urychlovala stavby. Nebo jsem si pomáhala v úkolech či při akcích. Pokud ale farmaříš jen čas od času, řekla bych, že tyto možnosti jsou zbytečné.
    Založila jsem si vlákno Odměny a i tam jsem na zlato narazila a moc se mi líbí postup farmářky GirlAkriv. Ta je mnohem vyšší lvl. i než já. Ta si zlato investovala do speciálních budov. Jako je květinářství, vodárenská věž, dílna a pejsek.
    Já si čas od času i zlato koupím. Mrzí mě, že jsem nad nimi nazauvažovala dřív. V tuto chvíly si zlato kupovat nebudu. Na šetření taky moc nejsem. Ale já osobně si zlatkové speciální budovy chci do budoucna taky pořídit.

    Pejsek je nejen hezká dekorace, ale umí i nosit dárky. Prvních pět vylepšení je za dolary. Poslední dvě právě za zlatky. Nejenže za každodenní výcvik dostáváš XP, ale spokojenost taky není zrovna zanedbatelná. Při páté úrovně se Ti po nakrmení přičte 40 bodu spokojenosti, v šesté 65 a v sedmé 75. Ikdyž jsem si na Fóru přečetla, že občas trvá, než se spokojenost přičte...

    Pokud by si uvažovala o knihovně.... Já si zakoupila příručky na krmiva. Mám od každé příručky 2. stupeň. 1.stupeň příručky je za 490 zlatek, 2. stupeň za dalších 2500 zlatek a 3.stupeň už přes 7000 zlatek... tady bych ale zauvažovala, zda se Ti příručky při Tvém občasném farmaření vyplatí. Spec. budovy by byli zřejmě lepší.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    upraveno 09.01.2014
    AndyM napsal: »
    Ahoj všichni,
    od začátku jsem škudlila, že utratím až budu vědět...
    Jsem lvl 20 mám 4875 zlatek a stále nevím. Dolarů dost, náklady myslím taky dobrý, na stavby i produkci si počkám. Mám ještě počkat na gurmánskou? Že tam budou potřeba víc? A na co?
    Pro mě za tím zbytečnnost, nejde to třeba věnovat na chudé :-).

    Na každou farmu si dej vodárenskou věž. Ta Ti sníží v 1. levelu (základním) o 10% náklady na hnojení.
  • tocata (CZ1)tocata (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 09.01.2014
    8WHISKY8 napsal: »
    Na každou farmu si dej vodárenskou věž. Ta Ti sníží v 1. levelu (základním) o 10% náklady na hnojení.

    přesně tak našetři si na vodarenskou na všechny farmy
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 09.01.2014
    Mno podle mne se vodarenska hodi hlavne na hlavni farmu tam to fakt hodne pomuze a samozrejme co nejvyssi uroven, ale to pak stoji majlant. Na gurmanku kde nemam sad mi to prijde zbytecne a na kvetinovku kde mam jeden taky skoda zlatych.
  • tocata (CZ1)tocata (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 09.01.2014
    na gurmance maš mandle a těch potřebuješ dost na výrobu zmrzliny na kvetinove ti jeden sad nebude stačit na včelín ale to je jen můj názor záleží na každém jak si to udělá
  • HančaP (CZ1)HančaP (CZ1) Komentářů: 245
    upraveno 09.01.2014
    joudabouda napsal: »
    Mno podle mne se vodarenska hodi hlavne na hlavni farmu tam to fakt hodne pomuze a samozrejme co nejvyssi uroven, ale to pak stoji majlant. Na gurmanku kde nemam sad mi to prijde zbytecne a na kvetinovku kde mam jeden taky skoda zlatych.
    Vodárenská věž se vyplatí na všech třech farmách.
  • LucicinQaLucicinQa Komentářů: 89
    upraveno 09.01.2014
    tiež by som odporučila vodárenské veže na všetky farmy :) na kvetinke stačí úplne úr.1, časom je aj tak všetkého prebytok, na gurmánke tiež úr.1, veď sú tam len tri sady (väčšinou), no a na hlavnej farme došetriť a dať aspoň úr.2 :)
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 10.01.2014
    Také doporučuji vodárenskou věž na všech farmách má ji na všech a velmi se vyplatí stíhám hnojivo na 4 sady za chvíli na 5. ;)
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 10.01.2014
    joudabouda napsal: »
    Mno podle mne se vodarenska hodi hlavne na hlavni farmu tam to fakt hodne pomuze a samozrejme co nejvyssi uroven, ale to pak stoji majlant. Na gurmanku kde nemam sad mi to prijde zbytecne a na kvetinovku kde mam jeden taky skoda zlatych.
    No, s tím počtem dlouho nevydržíš. Mandlové jsou potřeba aspoň tři, olivové zrovna tak.
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 13.01.2014
    GirlAkriv napsal: »
    No, s tím počtem dlouho nevydržíš. Mandlové jsou potřeba aspoň tři, olivové zrovna tak.
    vidis a ja si myslim, ze jeste dlouho jo :-) neboli tobe to trvalo jak dlouho se vypracovat na to abys mela nekolik sadu na kvetinovce a gurmance? Myslim od zacatku, jako zalozeni. :-)
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 21.01.2014
    Už si ani nepamatuji, mám je dlouho.
Sign In to comment.