Domů Czech Otázky ke hře

Prostorná stodola

SystemSystem Komentářů: 106,969
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Nákup zlatých.

Komentáře

  • Miluk (CZ1)Miluk (CZ1) Komentářů: 28
    Ahoj, pomůže mi někdo? Hledám a nenacházím informaci v modré stodole. Je jasnén kolik stojí její nákup, ale kolik stojí její navýšení na druhou, třetí, čtvrtou a tak dále úroveň?
    Děkuji za info.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Miluk (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, pomůže mi někdo? Hledám a nenacházím informaci v modré stodole. Je jasnén kolik stojí její nákup, ale kolik stojí její navýšení na druhou, třetí, čtvrtou a tak dále úroveň?
    Děkuji za info.
    Pokud se to nezměnilo, tak by to mělo být:
    Úr.1 - 450
    Úr.2 - 2 450
    Úr.3 - 5 950
    Úr.4 - 8 900
    Úr.5 - 11 950
    Úr.6 - 14 999 (s architektem)
  • Ateya (CZ1)Ateya (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda-li to je chyba či ne, ale když chci vylepšit Prostornou stodolu na 8 ůroven, tak to po mě chce 228 690 zlatáku a to jsem se nedostala ani k luxusnímu obytnému domku, kde mi u architekta také psalo šílené částky zlatáku. Děkuji za odpověd
    Omlouvám se za pravopis, háčky mi nejdou zadat.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ateya (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda-li to je chyba či ne, ale když chci vylepšit Prostornou stodolu na 8 ůroven, tak to po mě chce 228 690 zlatáku a to jsem se nedostala ani k luxusnímu obytnému domku, kde mi u architekta také psalo šílené částky zlatáku. Děkuji za odpověd
    Omlouvám se za pravopis, háčky mi nejdou zadat.
    Ahoj, to bude nedostatečným levelem. Pokud ještě nemáš daný level, cena je výrazně dražší, čím více se blížíš danému levelu, tím se i cena snižuje. Jakmile dosáhneš požadovaného levelu, odemkne se ti možnost koupit vylepšení za běžnou cenu, tj. 20 490 zlatých.

    Požadovaný level není předem nikde napsán, dozvíš se ho až během návštěvy architekta.
  • Zofinka75 (CZ1)Zofinka75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Ahoj, nějak se ztrácím v přemíře rad a návodů, ale nenacházím ten prvopočáteční a to, jak pořídit prostornou stodolu za zlaté, když mám už dvě klasické stodoly. To musím asi jednu z ních zbourat předpokládám? Co s uschovanou úrodou a zvířaty v ní? Napřed vše prodat?
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 09.04.2019
    Zofinka75 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nějak se ztrácím v přemíře rad a návodů, ale nenacházím ten prvopočáteční a to, jak pořídit prostornou stodolu za zlaté, když mám už dvě klasické stodoly. To musím asi jednu z ních zbourat předpokládám? Co s uschovanou úrodou a zvířaty v ní? Napřed vše prodat?
    Je to jak říkáš, jednu klasickou stodolu přes noc zbouráš (cca +4.500.000 dolarů a -1100ks skladem), u "modré" stodoly ti stačí úroveň 5 (+1350ks sklad). Prodávání není potřeba, jen nesmíš po dobu vylepšování stodoly nic nového vyrábět nebo sklízet.
    Takto jsem to též udělal...  :smiley:
Sign In to comment.