Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Aktualizace 11.12.

139

Komentáře

  • Martin Thomka2Martin Thomka2 Komentářů: 1
    upraveno 10.12.2013
    knihovna bude uz zajtraaaaaaaaa supeeeeer tesim sa
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 10.12.2013
    Uvidíme zítra... Možná bude knihovna vylepšení pro všechny.... možná jen pro platící farmáře a šetřivé... a taky se možná časem bude vylepšovat.... nové knihy, recepty, možnost kupovat si jejich výhody za dolary.... prostě zítra uvidíme... já si osobně myslím, že až na technické potíže zatím žádná aktualizace nepřinesla víc škody, než užitku...
  • tomas0807054 (CZ1)tomas0807054 (CZ1) Komentářů: 8
    upraveno 10.12.2013
    hmmm knihovnu nam daji,škoda že nedají studnu na podlevani poli nebo na napití dobytka
  • [Odstraněný uživatel][Odstraněný uživatel] Komentářů: 119
    upraveno 11.12.2013
    Tak to začalo, no já jsem zvědaváááá :)
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    upraveno 11.12.2013
    Příště by nebylo od věci , kdyby se zahájení aktualizace objevili s předstihem , mám zaseto kvítí (2 min.) a ani sem nestačila zasít něco s delší dobou .
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 11.12.2013
    ale ved akrualizacia zacina vzdy medzi 10 a 11 hod. ....

    inak budova kniznice sa mi veeelmi paci :) a ani mi nevadi ze stoji za farmou :) kedze som predpokladala ze to bude vsetko za zlato ...aj to za zlato je ... pre mna nevyuzitelne ale inych mozno potesi :)
  • Radka2548 (SK1)Radka2548 (SK1) Komentářů: 16
    upraveno 11.12.2013
    no napad je to celkom dobry ale vsetko len za zlato??? aspon tie prve urovne mohli byt za dolare , asi by to vyuzilo viacej hracov. Skor by ma potesila nejaka udalost s ozdobnym predmetom . Zelam krasny den
  • alenaopltova2alenaopltova2 Komentářů: 40
    upraveno 11.12.2013
    po aktualizaci mi nejde prodat max. množstgví na skladě, při kliknutí na ikonku prodat vše na skladě se mi počet vrátí zase jen na to co mám např. v kurníku ke sběru :-(
  • medumedu (CZ1)medumedu (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    upraveno 11.12.2013
    To je všechno týkající se knihovny jenom za zlaté? hm, tak to je škoda, tím pádem je to pro mě pasé a bude jenom zabírat místo.
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 11.12.2013
    musím súhlasiť,napad fajn ale platený roboši boli lepší toto je dosť drahé pre obyčajných hráčov čo sa neoháňajú zlatou kreditkou........

    a začalo ma vyhadzovať viac z hry,som presvedčená že každou ďalšou aktualizáciou to bude len horšie
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 11.12.2013
    Schválně, kdo ten text přečte...? :D:D

    http://jpeg.cz/obrazek/Rp4

    ...zajímalo by mě, jestli častý zmenšování písma na různých místech farmy nějak souvisí s postupným řešením, resp. vylepšování posílání zpráv nebo je jen tak, z nudy... :D

    ...a taky by mě zajímalo, proč se mi nezobrazil obrázek přímo v textu, ale musela sem to změnit na odkaz.. :(
  • [Odstraněný uživatel][Odstraněný uživatel] Komentářů: 119
    upraveno 11.12.2013
    Také knihovnu nebudu využívat, ale máte u mne velké plus za tu ikonku na liště... vždy když jsem omylem klikla na "moje vesnice" myslela jsem, že mne trefí, protože se to hrozně dlouho načítalo :)
    A knihovna (jako ta budova) se mi moc líbí :):)
  • Sargana (SK1)Sargana (SK1) Komentářů: 135
    upraveno 11.12.2013
    este otazka ... kazda uroven je za 490 zlatiek alebo sa to postupne zvysuje ? ak ano o kolko ? teda ak to uz niekto vyskusal :)
  • alenaopltova2alenaopltova2 Komentářů: 40
    upraveno 11.12.2013
    ani na liště správa farmy nelze prodat libovolný počet zboží, pouze maximální množství
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 11.12.2013
    Sargana2 napsal: »
    este otazka ... kazda uroven je za 490 zlatiek alebo sa to postupne zvysuje ? ak ano o kolko ? teda ak to uz niekto vyskusal :)

    Přidávám se k zvědavcům, ale predikuji, že se to bude zvyšovat:))
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 11.12.2013
    Sargana2 napsal: »
    este otazka ... kazda uroven je za 490 zlatiek alebo sa to postupne zvysuje ? ak ano o kolko ? teda ak to uz niekto vyskusal :)

    zvyšuje a fest hodne zvyšuje :)
  • 1Iva (CZ1)1Iva (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    upraveno 11.12.2013
    Po dnešní aktualizaci mi nejde prodat potřebné množství ze skladu:((knihovnu využívat také nebudu,ale jako budova se jim povedla,jinak kdyby byla možnost na prvním lvl platba dolarama určitě by ji využilo spouta hráčů
  • Janboy2Janboy2 Komentářů: 27
    upraveno 11.12.2013
    Ceny jsou zajímavé. +10% produkce jablka (a asi všeho) 490 zlatek, +15% na jablkách=5900 zlatek.
    Pro asi 95% hráčů nepochopitelná aktualizace. A to následující bude to samé. PROČ další seznam dekorací (které nemám), když mi stačí pár traktorů a dekorace z událostí.
    Snad by bylo vhodné přidat projekty, kde se uplatní produkce z Gurmánské, nebo Květinové farmy.
  • bigpharmabigpharma Komentářů: 11
    upraveno 11.12.2013
    Jo, od aktualizace nejde prodat ze skladu kolik chci, jenom všechno.
    První stupeň příručky za ty zlatky nestojí, to je hrozně malé zvýšení, a dál to jistě bude tak drahé, že si ty produkty můžete rovnou kupovat (:-)
  • Filipescu (CZ1)Filipescu (CZ1) Komentářů: 13
    upraveno 11.12.2013
    naprosto souhlasím s 1Ivou, obrázek pěkný, ale nikdy to nepoužiju. Dá se to nějak schovat, aby mi to nezabíralo místo??? Taky bych ocenil, kdyby se přidalo něco, kde by se daly zpracovávat produkce z druhých dvou farem a hlavně prasata a zelí, na ty se naprosto zapomnělo jak ve zpracování, tak například v Úspěších.... :-(
  • masbetka (CZ1)masbetka (CZ1) Komentářů: 1,407
    upraveno 11.12.2013
    Druhá úroveň stojí 5900, ale to není z mé hlavy, já nemám asi 300zlatých:D Psal to
    Janboy2 napsal: »
    Ceny jsou zajímavé. +10% produkce jablka (a asi všeho) 490 zlatek, +15% na jablkách=5900 zlatek.
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 11.12.2013
    tohle využití se uplatní v projektech a akcích úkol sběr
  • lili33 (CZ1)lili33 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    upraveno 11.12.2013
    Přidávám se k názoru,že knihovna - nápad dobrý,ale jen za zlaté ?! To už není jen hra,ale čiré vydělávání na hráčích.Většina aktualizací poslední doby je za nehorázné sumy zlatých.Nejspíš mají tvůrci pocit,že všichni se vrhnou na kupování zlatých,aby si mohli nějakou aktuální blbinu koupit a oni mohli hezky pěkně těžit penízky,které do toho vrazíme. Promiňte mi ten výraz,ale už mi to přijde sprosté! Ne každý má možnost kupovat zlaté,ale taky si chce hru užít.Takže hráče pěkně dělí na dva tábory - na ty,kteří budou mít všechny výhody hry,protože si mohou dovolit neustále kupovat zlato a na ty,kteří budou mít jen základ,protože na prostě nemají. Zapomínáte,že hru hrají taky děti! A když už je jednou za x měsíců akce BONUS 100% zlatých navíc,nikdy to není funkční.A v neposlední řadě všechny tyhle aktualizace vždycky přinesou komplikace.Jak už tady bylo řečeno,nejde prodat určené množství ze skladu,pouze 1 kus a jsou jiné a jiné které se objevují např. nepřičítání zlata a dolarů za zvýšení úrovně... A když už je zde rada napsat na podporu,napadá mě otázka zda i tam mají problém nebo prostě jen před Vánoci nedělají. Už měsíc se jim snažím napsat problém se ztrácením peněz a nepřičítáním a nikdy nelze odeslat,ovšem předtím problém nebyl,ale to se nepatří. Takže můj závěr je ten,že pomalu,ale jistě chtějí hráčům hru znechutit,protože už to bude pouze o penězích. Měli by se zamyslet nad tím jak hru zpestřit,ale všem hráčům,bez výjimky.Nápady nejsou špatné,ale ty zlaté... Toť můj názor
  • Janboy2Janboy2 Komentářů: 27
    upraveno 11.12.2013
    Druhá úroveň třešní (+10%)=4200
    jablka (+15%)=5900
    mléko (+35%)=2500
    kurník (+25)= 2500
    vepřín (+30)= 2500
    pšenice (+24)= 2500
    zelí (+16)= 1500
    kukuřice (+5)= 1500
    krmivo pro krávy (+2)= 2500
    krmivo pro prasata (+2)= 2500
    krmivo pro slepice (+2)=2500
  • [Odstraněný uživatel][Odstraněný uživatel] Komentářů: 119
    upraveno 11.12.2013
    lili33 napsal: »
    Přidávám se k názoru,že knihovna - nápad dobrý,ale jen za zlaté ?! To už není jen hra,ale čiré vydělávání na hráčích.Většina aktualizací poslední doby je za nehorázné sumy zlatých.Nejspíš mají tvůrci pocit,že všichni se vrhnou na kupování zlatých,aby si mohli nějakou aktuální blbinu koupit a oni mohli hezky pěkně těžit penízky,které do toho vrazíme. Promiňte mi ten výraz,ale už mi to přijde sprosté! Ne každý má možnost kupovat zlaté,ale taky si chce hru užít.Takže hráče pěkně dělí na dva tábory - na ty,kteří budou mít všechny výhody hry,protože si mohou dovolit neustále kupovat zlato a na ty,kteří budou mít jen základ,protože na prostě nemají. Zapomínáte,že hru hrají taky děti! A když už je jednou za x měsíců akce BONUS 100% zlatých navíc,nikdy to není funkční.A v neposlední řadě všechny tyhle aktualizace vždycky přinesou komplikace.Jak už tady bylo řečeno,nejde prodat určené množství ze skladu,pouze 1 kus a jsou jiné a jiné které se objevují např. nepřičítání zlata a dolarů za zvýšení úrovně... A když už je zde rada napsat na podporu,napadá mě otázka zda i tam mají problém nebo prostě jen před Vánoci nedělají. Už měsíc se jim snažím napsat problém se ztrácením peněz a nepřičítáním a nikdy nelze odeslat,ovšem předtím problém nebyl,ale to se nepatří. Takže můj závěr je ten,že pomalu,ale jistě chtějí hráčům hru znechutit,protože už to bude pouze o penězích. Měli by se zamyslet nad tím jak hru zpestřit,ale všem hráčům,bez výjimky.Nápady nejsou špatné,ale ty zlaté... Toť můj názor

    Já bych to tak černě neviděla... Ta knihovna je náhrada za pracovníky... To bylo také jenom za zlatky. A ano, také mne mrzí, že třeba alespoň první úroveň není za dolary, ale co už ;)
    A nemyslím si, že vše je jenom za zlatky. Já žádné nekupuji, našetřila jsem si pouze nějaké na to, abych koupila vodárenskou věž na první úrovni a to mi stačí :) víc nepotřebuji a také žiju ;)
    Hra se bez toho všeho dá hrát, akorát holt nebudeme nejlepší ;)
  • medumedu (CZ1)medumedu (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    upraveno 11.12.2013
    Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se utvrzuji v tom, že knihovna je prachsprostý nesmysl i přesto, že je graficky zdařilá. Proč na ni mám zírat já, když vím, že nikdy nebudu mít tolik zlatek abych ji využívala. Ať se tam objeví těm kteří ji využívat budou a nám co na to nemáme ať tam není. Ale stejně je to sprosté, kdyby byla aspoň část bez zlatek, ale takhle. Poslední dobou se z nás opravdu čím dál tím víc snaží tahat peníze. Párkrát jsem se nechala zlákat, např. stodolou, ale teď už ne. To radši přestanu hrát!
  • Drobek79Drobek79 Komentářů: 13
    upraveno 11.12.2013
    Lidičky, to opravud někam tak moc pospícháte? Jde to přece dobře i bez knihovny, ne? Pokud do hry nevkládáte žádné reálné peníze, tak hráče, kteří tak činí stejně nedoženete, tak oč Vám běží?

    Místo uvnitř farmy nám to neubírá, takže se nic strašného neděje.

    Bohužel drtivá většina hráčů (neplatičů) zapomíná na to, že hra a lidé, kteří za ní stojí se musí nějak zaplatit. Programátoři, podpora, servery, internetové připojení atd. nic z toho není zadarmo. Myslete na to prosím častěji před psaním příspěvků. ;-)
  • babetka7 (CZ1)babetka7 (CZ1) Komentářů: 10,360
    upraveno 11.12.2013
    Zlatky také nekupuju a vůbec si nemyslím, že je hra bez nich nehratelná, nebo nějak omezená. Naopak, mám radost, že postupuji docela rychle a bez zlatek.

    Pokud by nikdo zlato nekupoval, tak bychom o hru přišli a to by byla škoda. Také chcete určitě za svou vykonanou práci plat, neděláte zadarmo, i když vás třeba práce i baví.
  • pidlapidla Komentářů: 7
    upraveno 11.12.2013
    Pracovníci byli alespoň procenta navíc, tady jsou to pouze kusy a to je opravdu nehorázná suma za
    15 kusů jablek navíc 5900 zlatých a kdoví za kolik to bude výše :-((
  • Veselá farmářkaVeselá farmářka Komentářů: 1
    upraveno 11.12.2013
    Souhlasím s názorem lili33 a ještě chci dodat,že nejde ve správě farmy koupit či prodat libovolné množství jak rostlin,tak zvířat. Řekla bych, že v poslední době,co novinka nebo aktualizace, tak něco nefunguje. Měli by si programátoři dávat víc záležet na tom co dělají.
Sign In to comment.