Domů Czech Otázky ke hře

Dekorace Ptačí budka

GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
upraveno 28.11.2013 v Otázky ke hře
Jak se tak chodím dívat na farmy, u některých jsem objevila miloučkou dekoraci, takovou věžičkovou ptačí budku. Zřejmě byla v minulosti z nějaké akce, když se jinak nevyskytuje. Chci se zeptat vlastníků, jestli si pamatují, jak ji získali, a případně "vyšší moci", jestli se to někdy nebude dát zase získat. Ne že by měla super moc BS, ale líbí se mi :)
Post edited by GirlAkriv on

Komentáře

  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 24.11.2013
    Ahoj já dříve hrál na jinem pc na mezinárodním serveru a ptačí budku mělo hodně hráču. I mně ji nabízeli v prime day. :) Ale tady mně nic nenabízeli ale někde na tomto serveru sem ji viděl. :)
  • Ondri2Ondri2 Komentářů: 19
    upraveno 24.11.2013
    Ahoj, ptačí budka 4x4 se spokojeností +40 se dala získat při velikonoční akci za posbírání 500 velikonočních vajec, která padala ze všeho. Ptačí pítko 5x5 se spokojeností +35 nebo +45 se dá získat v prime day za nákup zlata, ale objevuje se to zřejmě jen u nízkých lvl.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 24.11.2013
    TADY je k tomu vlákno :) Byla to velikonoční akce
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 24.11.2013
    petrusha napsal: »
    TADY je k tomu vlákno :) Byla to velikonoční akce

    Ahoj je ještě druhá dá se získat v prime day je hlavně na mezinárodním serveru. (ptačí pítko) ;):)
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 24.11.2013
    Díky všem za odpovědi. Pítko jsem ani neviděla :) Takže by se mohlo očekávat, že příští rok o Velikonocích to bude zase :D Copak asi bude o Vánocích?
  • [Odstraněný uživatel][Odstraněný uživatel] Komentářů: 0
    upraveno 25.11.2013
    Ahoj.
    Tuto dekoraci jsem měl možnost dnes obdržet zdarma, při zakoupení prvního balíčku zlaťáků. Bohužel jsem ji neobdržel. Nevím zda je to tím, že zrovna probíhá i "Prime Time" akce, nebo jsem měl zakoupit "první" balíček v pořadí tzn. za 35Kč. Nestalo se vám to někomu?
Sign In to comment.