Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: To není z tohoto světa (UFO)

black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
upraveno 18.02.2017 v Otázky ke hře
Milí hráči,

níže můžete pokládat dotazy k události To není z tohoto světa.

Návod případně naleznete zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/145977/to-neni-z-tohoto-sveta-ufo-nova-verze-pouze-pro-cteni.
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«134

Komentáře

  • Radek0Radek0 Komentářů: 43
    upraveno 19.11.2013
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat odkud padají dílky UFA. Mě asi již 30 minut až 45 minut nevypadlo ani jedno. To jsem dokončil 1 úkol, pak jsem se dostal na 2 úkol a již plním přes půl hodiny a žádný díl zatím nemám. Děkuji za odpověď.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 19.11.2013
    Radek0 napsal: »
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat odkud padají dílky UFA. Mě asi již 30 minut až 45 minut nevypadlo ani jedno. To jsem dokončil 1 úkol, pak jsem se dostal na 2 úkol a již plním přes půl hodiny a žádný díl zatím nemám. Děkuji za odpověď.

    Máš to u úkolu napsaný - ze sadů a polí.
  • olympia (SK1)olympia (SK1) Komentářů: 232
    upraveno 19.11.2013
    pochvala - zasadena a dozreta repka je skutocne nadherna, vsetky palce nahor a bez palcov uz nic neodklikam na fore, na farme, ani nikde xixi....:)
  • babicka_amalka2babicka_amalka2 Komentářů: 23
    upraveno 19.11.2013
    ahoj, tak už 3x po sobě mi ze speciální pšenice nevypadlo vůbec nic, stejně tak ze psa a ze speciální kukuřice :((((
    jsem lvl 29
    tak tomu už opravdu nerozumím: teď 2x jablka - zase nic, jen obyčejná kukuřice 2 kusy.....
  • Radek0Radek0 Komentářů: 43
    upraveno 19.11.2013
    To mě ze začátku cca 30 minut a více nepadalo vůbec nic, začalo my to padat až z pole, jablek a to jen z těchto cca 8 až 9 polí z 10. Není to aby to bylo z každého pole padal jeden kus. Z ostatních (vepřín, kravín, slepice, mlýn, kompost a hnojivo) my nevypadlo zatím asi nic. Pole - kukuřice 2x, pole - zelí 10x, sad - jablka 15x. Zatím takto, ale může se to měnit, tak to berte neoficiálně.
  • olympia (SK1)olympia (SK1) Komentářů: 232
    upraveno 19.11.2013
    Radek0 napsal: »
    To mě ze začátku cca 30 minut a více nepadalo vůbec nic, začalo my to padat až z pole, jablek a to jen z těchto cca 8 až 9 polí z 10. Není to aby to bylo z každého pole padal jeden kus. Z ostatních (vepřín, kravín, slepice, mlýn, kompost a hnojivo) my nevypadlo zatím asi nic. Pole - kukuřice 2x, pole - zelí 10x, sad - jablka 15x. Zatím takto, ale může se to měnit, tak to berte neoficiálně.

    uloha c. 2 - predmety vypadavaju nahodne viac - menej, ale len z poli a sadov, obcas pes., komposter, silo a mlyn si setrite na ulohu c. 4
  • babicka_amalka2babicka_amalka2 Komentářů: 23
    upraveno 19.11.2013
    Radek0 napsal: »
    To mě ze začátku cca 30 minut a více nepadalo vůbec nic, začalo my to padat až z pole, jablek a to jen z těchto cca 8 až 9 polí z 10. Není to aby to bylo z každého pole padal jeden kus. Z ostatních (vepřín, kravín, slepice, mlýn, kompost a hnojivo) my nevypadlo zatím asi nic. Pole - kukuřice 2x, pole - zelí 10x, sad - jablka 15x. Zatím takto, ale může se to měnit, tak to berte neoficiálně.

    no jo, ale když čekáš 3 hodiny na jabka a pak nic nevypadne, je to dost k naštvání ;-))
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 19.11.2013
    nejspolehlivěji padají z obyčejné kukuřice. Z třešňovéko sadu vypadlo 60 a z jablíček 15 a z druhého sadu nic.
  • jana2016 (SK1)jana2016 (SK1) Komentářů: 47
    upraveno 20.11.2013
    ja mám nizky level, druhu ulohu som spravila vdaka kukurici, a vdaka semienkam co boli za 1. ulohu a 10 ruží som mala.ale pridala som si 2 polia, uz som ich zburala a namiesto nich mám dalsie 3 kraviny. takze tretiu ulohu budem mať o 7 hodín. a za chvilu si dám robiť maximum krmiva pre kravy, aby mi uz odtial vypadli dalsie vypadávatka z 4. ulohy. kraviny si necham kvoli hnoju, aby som mala hnojiva na 5. ulohu, ktora mi bude asi trvat dost dlho. nieco budem musiet zburat, aby spom mala potom aspon 2 sady. som level 28
  • farmarka Kamila (CZ1)farmarka Kamila (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 21.11.2013
    ahoj, když přistavujete kravíny, tak zároveň přistavujete i domy a pak až je úkol u konce tak to zase zbouráte? Nebo jak? Celkem by mě to zajímalo, protože jsem ještě ani jednou nevyhrála a tentokrát mám čas a ráda bych už chtěla vyhrát alespoň jednou. Potřebovala bych poradit :)
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 21.11.2013
    ahoj, když přistavujete kravíny, tak zároveň přistavujete i domy a pak až je úkol u konce tak to zase zbouráte? Nebo jak? Celkem by mě to zajímalo, protože jsem ještě ani jednou nevyhrála a tentokrát mám čas a ráda bych už chtěla vyhrát alespoň jednou. Potřebovala bych poradit :)

    Přesně tak, padátka se ovlivnit nedají, to je o náhodě, ale tam kde si můžu pomoct tam si pomůžu.
    Momentálně mám přistavěné 2 jabloně abych jablka zvládla rychleji a měla tak šanci dokončit poslední úkol, protože nevím jak budu moci farmařit o víkendu. Chvilku se bez výdělku člověk obejde a ta dekorace stojí za to :)
  • GirlAkrivGirlAkriv Komentářů: 201
    upraveno 21.11.2013
    Kdybys musela napřed stavět budovy a případnědekorace , tak se to asi nevyplatí. Ale třeba teď, jak byl u UFO úkol nakrmit krávy, tak jsem měla 5 kravínů a úkol krmit 13x. Měla jsem volné pracovníky i místo, tak jsem rychle 2 kravíny postavila, protože tady nehrálo žádnou roli vyprodukované množství, ale čistý fakt nakrmení. Budu je zase bourat. Nebo když jsme jako spolek měli úkol na vajíčka, mám 4 kurníky vyšších levelů a dva jsem přistavěla jen na ten úkol. Následně zbourala, aby bylo místo na ty nové kravíny.
    Ty kravíny se pak ještě budou hodit na sběr fotek v dalším úkolu, i když mají dlouhou dobu do sklizně. Padají z nich myslím po desíti nebo dokonce po patnácti, už nevím.
  • Breberka77 (CZ1)Breberka77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    upraveno 21.11.2013
    ahoj, když přistavujete kravíny, tak zároveň přistavujete i domy a pak až je úkol u konce tak to zase zbouráte? Nebo jak? Celkem by mě to zajímalo, protože jsem ještě ani jednou nevyhrála a tentokrát mám čas a ráda bych už chtěla vyhrát alespoň jednou. Potřebovala bych poradit :)

    U druhého úkolu jsem přistavila sad (4 volné pracovníky jsem měla v záloze). Ten jsem pak zbourala a postavila kravín i domek (6 pracovníků jsem už neměla), chvíli budu mít horší výdělek. Kravín si ponechám i na 4. úkol. Na 5. půjde pryč i s domkem a postavím zase sad. Stavění těchto objektů trvá "pár minut" a stojí "pár kaček". :)
  • patinka (CZ1)patinka (CZ1) Komentářů: 87
    upraveno 21.11.2013
    Taky jsem ufo dokončila a dekorace je fakt krásna stalo to za to u toho sedět a makat makat....
  • Lussye2Lussye2 Komentářů: 14
    upraveno 22.11.2013
    Netušíte náhodou proč ke mě nepřistáli? Ptali se mě mí spolufarmáři jak jsem z úkolem daleko, ale já žádný jejich úkol nemám, ani u mě nepřistáli
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.11.2013
    Lussye, ty nemáš na okraji farmy tuto budovu? :-O
    w4n0.jpg
    To bude asi potřeba napsat na support... ale obávám se, že je dost pozdě, že pro tentokrát s tím už nic neudělaj...
  • Lussye2Lussye2 Komentářů: 14
    upraveno 22.11.2013
    no nemám, asi se jim ke mě nechtělo
  • simon00752simon00752 Komentářů: 1,308
    upraveno 22.11.2013
    Lussye2 napsal: »
    no nemám, asi se jim ke mě nechtělo

    A máš na tuto akci dostatečný level? :)
  • Lussye2Lussye2 Komentářů: 14
    upraveno 03.01.2017
    lvl. mám 29 za chvíli 30, ale moji spolufsrmáři mají nižší lvl. než já.
    Teď je to už jedno, pač bych to stejně všechno nestihla udělat :-D

    Jen mě zarazilo, že nepřistáli.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • olympia (SK1)olympia (SK1) Komentářů: 232
    upraveno 22.11.2013
    Lussye2 napsal: »
    Netušíte náhodou proč ke mě nepřistáli? Ptali se mě mí spolufarmáři jak jsem z úkolem daleko, ale já žádný jejich úkol nemám, ani u mě nepřistáli

    pod akym prehliadacom hravas BF? pretoze mne hawaii napr cez explorer vobec neukazalo. musela som che chrome, alebo operu. skus este otvorit hru v inom prehliadaci.
  • Lussye2Lussye2 Komentářů: 14
    upraveno 18.02.2017
    olympia3 napsal: »
    pod akym prehliadacom hravas BF? pretoze mne hawaii napr cez explorer vobec neukazalo. musela som che chrome, alebo operu. skus este otvorit hru v inom prehliadaci.

    v exploveru, ale hawai mi šla. ale zkusit chrom

    tak v chromu přistáli. To mě teda nenapadlo.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 22.11.2013
    Lussye2 napsal: »
    Netušíte náhodou proč ke mě nepřistáli? Ptali se mě mí spolufarmáři jak jsem z úkolem daleko, ale já žádný jejich úkol nemám, ani u mě nepřistáli

    Určitě kontaktuj podporu hry. Jestliže nemáš událost, je uritě někde chyba.

    Píšeš že v Exploreru nepřistáli a v chromu ano? Prosím zkus vymazat historii a cookies v exploreru.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.11.2013
    olympia3 napsal: »
    pod akym prehliadacom hravas BF? pretoze mne hawaii napr cez explorer vobec neukazalo. musela som che chrome, alebo operu. skus este otvorit hru v inom prehliadaci.

    Ufff... vím sice, že co prohlížeč, to jiný chování, ale že se akce budou zobrazovat jen někde, to by mě teda nenapadlo...
    Tady se víc než kde jinde ukazuju, že explorer je jen virus, kterej je dobrej jen na to, aby si člověk stáhl nějakej prohlížeč. :D
    Lussye2 napsal: »
    tak v chromu přistáli. To mě teda nenapadlo.

    Tak to je škoda, že to řešíš až v pátek, akce už je zhruba v půlce, to už budeš těžko dohánět... :-(
  • Lussye2Lussye2 Komentářů: 14
    upraveno 03.01.2017
    Tak to je škoda, že to řešíš až v pátek, akce už je zhruba v půlce, to už budeš těžko dohánět... :-([/QUOTE]

    No jo, kdyby se mě na to ségra neptala, tak o tom nemám ani tucha :-D To nevadí, tak příští akci si pohlídám.

    Ale moc děkuji za pomoc
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • olympia (SK1)olympia (SK1) Komentářů: 232
    upraveno 22.11.2013
    Lussye2 napsal: »
    Ale moc děkuji za pomoc

    rado sa stalo.. mne tiez odporucali vymazat coockies.. ale to nepomohlo.. proste, pod explorerom to nenabehlo, aj ked som preinstalovala, restartovala pc.. proste nic.. skusila som iny prehliadac. zaujimave je, ze dalsia akcia, teda UFO teraz, sa ukazala bez problemov. takze
    ako pise wolfka-- explorer je virus.. bacha na neho..xixi
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 22.11.2013
    Ahoj,

    bohužel v Exporeru může být někdy problém. Testujeme vše jen pro Chrome a Mozillu. Pokud někdy v Exploreru něco nefunguje, jak má, zkusit Mozillu nebo Chrome. Často to vyřeší problém.
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 22.11.2013
    ja idem na OPERE a bez problémov frčí.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 22.11.2013
    Rose napsal: »
    Ahoj,

    bohužel v Exporeru může být někdy problém. Testujeme vše jen pro Chrome a Mozillu. Pokud někdy v Exploreru něco nefunguje, jak má, zkusit Mozillu nebo Chrome. Často to vyřeší problém.

    Zdá se, že Opera je inteligentní, bere všechno jak má i bez testování. :-)
  • babicka_amalka2babicka_amalka2 Komentářů: 23
    upraveno 22.11.2013
    ahoj, zajímalo by mě, kolik skutečně zbývá času do konce UFO - v úkolech se objevuje "cca 2 dny" = cca 48 hodin; při najetí myší je tal ale čas cca 70 hodin - tedy velmi podstatný rozdíl?
    viz screen:
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 22.11.2013
    Cca se ukazuje vždy jako počet zbývajících CELÝCH dní, hodiny se ukazují přesně. 70 hodin jsou 2 dny a 22 hodin, proto se zobrazuje cca 2 dny.
Sign In to comment.