Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Kousek Havaje

ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
upraveno 11.02.2017 v Otázky ke hře
Milí přátelé,
dnešní aktualizace nám přinesla novou tematickou událost: Hawaii



Prosím všechny, kdo budou mít informace o dalších úkolech, nechť se o svoje poznatky podělí s námi ostatními

1. úkol: sebrat zelí - je už všem jasné
2. úkol: najdi kokosové ořechy - najdeš při sběru a výrobě na své farmě
81. lv - 900 ořechů
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«1345

Komentáře

  • ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
    upraveno 29.10.2013
    Drobný dodatek ke 2. úkolu:
    kukuřice dává 1 kokos, zelí 2 kokosy, speciální pšenice 7 kokosů, růže 10 kokosů a kurník 2 kokosy :)
  • DEEENYY2DEEENYY2 Komentářů: 74
    upraveno 29.10.2013
    Ťufínek napsal: »
    Drobný dodatek ke 2. úkolu:
    kukuřice dává 1 kokos, zelí 2 kokosy, speciální pšenice 7 kokosů, růže 10 kokosů a kurník 2 kokosy :)

    1 jablka dávají 8 kokosů, plné silo (400) mi dalo 272 kokosů, slepice 2 kokosy .-o)
  • Malletka (CZ1)Malletka (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 29.10.2013
    Z anglického fóra:
    1. Zelí
    2. Najdi kokos
    3. Mléko
    4. Najdi mušle
    5. Jablka
    Zatím bez podrobností...
  • domi679domi679 Komentářů: 44
    upraveno 29.10.2013
    Úloha 1: pOZBIERAJ kapusta.

    Použiť špeciálne kapusta semená zbierať kapusta rýchlejšie.

    Úloha 2: Nájdite Kokosový orech

    pole

    Pšenica - 15
    Kapusta - 2
    Kukurica - 1
    Wild Flowers - 1

    Špeciálne Divoká kvetina - 8
    Špeciálne kukurica - 10
    Špeciálne pšenica - 7
    Špeciálne kapusta - 20

    stajne

    Kurník - 2
    Chlievik - 3
    Kravín - 10

    ovocné sady

    Jablkový sad - 8
    Višňový sad - 20

    Drop cena od sád a poľa klesá náhodne.

    Silo

    10. hnojivo - 8
    20. hnojivo - 8 +8
    30. hnojivo - 8 +8 +8
    40 hnojivá - 8 +8 +8 +8

    Pokles ceny od silá pádov náhodne.

    kompostér

    1 humusu - 8
    2 humus - 8 8
    3 humus - 8 8 8




    TOTO SOM NASLA JA
    prekladal google
  • Ice Queen2Ice Queen2 Komentářů: 130
    upraveno 29.10.2013
    Z anglického fóra:
    1. Zelí - použít speciál semena
    2. Najdi kokos ze všeho
    3. Mléko - aasi DODAT mléko
    4. Najdi mušle - padají z polí a sadů
    5. Jablka+ třešně sbírat
    6..Hledat kvítka - nejlépe ve výrobě
  • ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
    upraveno 29.10.2013
    Hlásím, že mi právě přitáhl odkudsi pes 3 kokosy :D
  • DEEENYY2DEEENYY2 Komentářů: 74
    upraveno 29.10.2013
    Ťufínek napsal: »
    Hlásím, že mi právě přitáhl odkudsi pes 3 kokosy :D

    A já hlásím, že mne přitáhl 3 mušle :-o)) Takže hafík souteží taky :-o))
  • farmárka75 (SK1)farmárka75 (SK1) Komentářů: 596
    upraveno 29.10.2013
    aj táto akcia sa bude opakovať?
  • olympia (SK1)olympia (SK1) Komentářů: 232
    upraveno 29.10.2013
    farmárka75 napsal: »
    aj táto akcia sa bude opakovať?

    zachytila som, ze sa bude opakovat, tak ako azia a rozpravka.
  • farmárka75 (SK1)farmárka75 (SK1) Komentářů: 596
    upraveno 29.10.2013
    olympia3 napsal: »
    zachytila som, ze sa bude opakovat, tak ako azia a rozpravka.

    snáď:) lebo teraz sa chcem venovať hlavne vlajke:)

    ale pre istotu, moderátori, viete to niekto presne?
  • olympia (SK1)olympia (SK1) Komentářů: 232
    upraveno 29.10.2013
    farmárka75 napsal: »
    snáď:) lebo teraz sa chcem venovať hlavne vlajke:)

    ale pre istotu, moderátori, viete to niekto presne?

    zastave sa nijako extra venovat nemusis, to sa zbiera samo aj pri plneni uloh z danej prebiehajucej akcie hawaii, takze to mas dva v jednom.....
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 29.10.2013
    farmárka75 napsal: »
    snáď:)

    ale pre istotu, moderátori, viete to niekto presne?

    Ano, i tato akce se bude opakovat a snad přibudou i další, takže se to bude poté pěkně proměňovat a nebudou co 3 týdny ty samé :)
  • Kristyna7892Kristyna7892 Komentářů: 4
    upraveno 31.10.2013
    Ahojky děkuju že jsi to semka dala :-) prosím tě a kde můžu vzít tu růži?
  • DEEENYY2DEEENYY2 Komentářů: 74
    upraveno 31.10.2013
    Ahojky děkuju že jsi to semka dala :-) prosím tě a kde můžu vzít tu růži?

    Ahojky, ibišek dostaneš jako odměnu, když splníš 1 úkol a najdeš ji v 3 záložce osiva :-o)
  • dandulin4dandulin4 Komentářů: 16
    upraveno 19.01.2014
    jenom dotaz padají vám květy taky z dolu a ze zahradnictví?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 19.01.2014
    dandulin4 napsal: »
    jenom dotaz padají vám květy taky z dolu a ze zahradnictví?

    Ahoj, ne nepadají.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 19.01.2014
    dandulin4 napsal: »
    jenom dotaz padají vám květy i z dolu a ze zahradnictví?

    Kdepak, nepadají...
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    upraveno 19.01.2014
    Tak Havai nedokončím... chybí mi dost květin v posledním úkolu... ale co, tak příště :-) Doufám, že nějaká nová akce bude, co nejdřív :-)
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 25.03.2014
    Zda se mi to, nebo havaj zacina pravidelne vzdy v 11 coz treba pohadka a tabornici nekdy v noci nebo k ranu, mozna by to nebylo spatne nekde poznamenat :-)
  • Hanata2Hanata2 Komentářů: 4
    upraveno 25.03.2014
    Mám dotaz, jsem v 53 levlu, mamka už v 80 a něco, proč ona si může vybrat obtížnost hry a já ne? Taky bych se chtěla zeptat podle čeho se ta obtížnost řídí, schválně si mamka dala dvojku, aby měla stejnou obtížnost jako já, ale při tom ona musí posbírat méně zelí než já a to o hodně. Už několik her jsme si to kontrolovali a ona úkoly vždy hravě splní (bodejť ne, má už vyšší počet sklizně a všeho, kdežto já jsem tak na půlce), já zatím nestihla splnit ani jednu hru a to u toho sedím skoro stále. Nemělo by to být obráceně - čím vyšší levl (tím i vyšší sklizeň), tak větší obtížnost? Mamka má ve stejné obtížnosti sklidit o více jak tisícovku zelí míň a to se jí podaří za kratší dobu, když má nejvyšší sklizeň z polí, ale já jsem se ještě nedostala tak daleko, abych mohla sklízet stejný počet, takže mi to bude trvat o mnoho hodin déle a k tomu všemu ještě mám sklidit mnohem větší počet. To mi nepřijde zrovna logické. :-(
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 25.03.2014
    Hanata2 napsal: »
    Mám dotaz, jsem v 53 levlu, mamka už v 80 a něco, proč ona si může vybrat obtížnost hry a já ne? Taky bych se chtěla zeptat podle čeho se ta obtížnost řídí, schválně si mamka dala dvojku, aby měla stejnou obtížnost jako já, ale při tom ona musí posbírat méně zelí než já a to o hodně. Už několik her jsme si to kontrolovali a ona úkoly vždy hravě splní (bodejť ne, má už vyšší počet sklizně a všeho, kdežto já jsem tak na půlce), já zatím nestihla splnit ani jednu hru a to u toho sedím skoro stále. Nemělo by to být obráceně - čím vyšší levl (tím i vyšší sklizeň), tak větší obtížnost? Mamka má ve stejné obtížnosti sklidit o více jak tisícovku zelí míň a to se jí podaří za kratší dobu, když má nejvyšší sklizeň z polí, ale já jsem se ještě nedostala tak daleko, abych mohla sklízet stejný počet, takže mi to bude trvat o mnoho hodin déle a k tomu všemu ještě mám sklidit mnohem větší počet. To mi nepřijde zrovna logické. :-(

    Ahoj, volit si můžeš, až dokončíš událost na 3 obtížnosti a dekoraci budeš mít umístěnou ve sbírce dekorací.
    Když se podíváš na návod, je tam napsané, v jakém levelu začíná jaká obtížnost a kolik je potřeba všeho nasbírat..
  • Hanata2Hanata2 Komentářů: 4
    upraveno 25.03.2014
    Jakou událost 3 obtížnosti? To jako například v téhle hře? To dost dobře nejde, když si sama nemohu vybrat, jakou obtížnost chci a když nejsem schopna to nikdy stihnout dokončit.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 25.03.2014
    Tak to budeš muset nejdřív aspoň jednou stihnout... a pak teprve si budeš moct jako bonus volit obtížnost.

    Ty bys asi chtěla nižší obtížnost úkolu, že?
  • joudaboudajoudabouda Komentářů: 171
    upraveno 25.03.2014
    Corco napsal: »
    Tak to budeš muset nejdřív aspoň jednou stihnout... a pak teprve si budeš moct jako bonus volit obtížnost.

    Ty bys asi chtěla nižší obtížnost úkolu, že?
    No to je to co je prave dost nedomyslene pri techhle novych akcich, nekdo kdo ma na to aby udelal 3 obtiznost tezko si bude davat nizssi a naopak ti co by i radi si dali nizzsi tak stejne nemuzou.
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 25.03.2014
    joudabouda napsal: »
    No to je to co je prave dost nedomyslene pri techhle novych akcich, nekdo kdo ma na to aby udelal 3 obtiznost tezko si bude davat nizssi a naopak ti co by i radi si dali nizzsi tak stejne nemuzou.

    Nutí to ty lidi k nějakému výkonu, to je fakt. Někteří to nemusejí dávat tak úplně levou zadní, to je taky fakt. Ale snad se dá předpokládat, že se každému farma vyvíjí, roste její výkonnost, alespoň pomalým tempem... Musí se holt těšit, že jednou.... ;) že jednou to dá. A pokud to fakt nejde, tak má holt (další) prvek, který jde mimo něj. Je to blbý, co s tím.
  • Hanata2Hanata2 Komentářů: 4
    upraveno 25.03.2014
    Ano, chtěla bych hrát nižší obtížnost, protože tuhle vyšší nikdy nemohu stihnout. No, řekla bych, že to hlavně nutí lidi, aby kupovali zlaťáky, protože já si nemohu dovolit je koupit, tak na vše čekám strašně dlouho (než na to našetřím), no a tím pádem nemám ani dost místa na dekorace a tudíž ani spokojenost, takže "prodělávám" a to mám všude jen základ, protože nemám šanci zvyšovat úrovně, ani plnit úkoly. Opravdu u toho sedím téměř stále a hry, kde se dá získat nějaká dekorace s vyšší hodnotou vůbec nestíhám dokončit, no a samo, že si tím pádem nemohu dovolit ani danou dekoraci doplatit za zlaťáky - ke všemu jsem o ty, co jsem měla přišla nechtěně, když jsem někde klikla a zakoupila něco, na co jsem se chtěla jen podívat - taky docela chyba, že to nejdřív neupozorní, že to schlamstne zlaťáky - nebo, žeby záměr? Připadá mi, že to je jen a jen o penězích a to je škoda.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 26.03.2014
    Hanata2 napsal: »
    Ano, chtěla bych hrát nižší obtížnost, protože tuhle vyšší nikdy nemohu stihnout. No, řekla bych, že to hlavně nutí lidi, aby kupovali zlaťáky, protože já si nemohu dovolit je koupit, tak na vše čekám strašně dlouho (než na to našetřím), no a tím pádem nemám ani dost místa na dekorace a tudíž ani spokojenost, takže "prodělávám" a to mám všude jen základ, protože nemám šanci zvyšovat úrovně, ani plnit úkoly. Opravdu u toho sedím téměř stále a hry, kde se dá získat nějaká dekorace s vyšší hodnotou vůbec nestíhám dokončit, no a samo, že si tím pádem nemohu dovolit ani danou dekoraci doplatit za zlaťáky - ke všemu jsem o ty, co jsem měla přišla nechtěně, když jsem někde klikla a zakoupila něco, na co jsem se chtěla jen podívat - taky docela chyba, že to nejdřív neupozorní, že to schlamstne zlaťáky - nebo, žeby záměr? Připadá mi, že to je jen a jen o penězích a to je škoda.

    Ahoj, šla jsem se mrknout na tvou farmu a nevypadá nijak zanedbaně. Dostatek polí, kravínů i jiných budov by měl zaručovat, že akce pro tebe nebudou nereálný. Zvlášť pokud tu sedíš - jak sama píšeš - téměř stále...
    Možná se víc zaměřit na strategii (nachystat si předem, co se dá... když budeš vědět, že bude brzo končit jeden úkol, už se připravovat na další - např. já teď o úkol dopředu mám už "nakrmený třešně", aby až dojde na 5. úkol, mohla hned sklízet... To samý s mlíkem - snažila sem se před začátkem úkolu držet pokud možno plnej sklad mlíka, abych mohla začít úkol dodáním a pak následným sklizením nové várky mlíka a pod. Taky jsem cca 1,5 hodiny pozdržela sklizeň 6h pšenice, aby z ní mohly vypadnout už mušle do 4. úkolu... Tohle to rozplánování přidává hře na kráse (musí se trochu přemýšlet a plánovat) - ale hlavně, umí to běh úkolů podstatně zkrátit. Tím, že známe úkoly (a přesný počty) předem, je to mnohem snažší než s 1. akcí tohoto typu.
    Přeju ti palce, ať se ti to aspoň jednou podaří. Když budeš pilně pracovat a plánovat, se složením svý farmy myslím, že nebudeš mít problém dokončit bez zlata. ;-)
  • dannyedannye Komentářů: 56
    upraveno 26.03.2014
    Hanata
    Ahojky, ještě bych doplnila strategii wolfky. Já ještě mimo pozdržení sklizně na další úkol přistavuji třeba na 1 úkol - pole.
    Po splnění úkolu zbořím a přistavím třešňový sad(1-3) na plnění 4 a 5 úkolu a potom zbořím.
    Je to sice na úkor spokojenosti protože musíš schovat dekorace, ale těch pár dnů se to vyplatí.
    Tak to dělám já:-))))
  • Corco (CZ1)Corco (CZ1) Komentářů: 1,956
    upraveno 26.03.2014
    A já doplním ještě jednu možnost...

    Pustil jsem se neuváženě do nejtěžší verze a je tam dost brutálně navýšené množství mléka, co se musí dodávat... Dodávat ale znamená, že si to můžete koupit, nemusítě čekat, až vám to naroste. Je to sice hodně dolarů, ale... pokud to je otázka mít/nemít dekoraci, tak to už není až tak děsné.
  • ilča1840 (CZ1)ilča1840 (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 26.03.2014
    Ahoj,jestli u toho sedíš tak často,jak píšeš,tak to stihnout musíš i bez zlaťáků,jde to lehce.Já si zlaťáky kupuju hodně zřídka,za tu dobu co to hraju,tak asi 5krát a na akce jsem je nepotřebovala,dokud jsem byla doma a nechodila do práce,tak jsem to měla zfouknutý třeba i za 4 dny,takže určitě to není o zlaťákách.
    .
    Hanata2 napsal: »
    Ano, chtěla bych hrát nižší obtížnost, protože tuhle vyšší nikdy nemohu stihnout. No, řekla bych, že to hlavně nutí lidi, aby kupovali zlaťáky, protože já si nemohu dovolit je koupit, tak na vše čekám strašně dlouho (než na to našetřím), no a tím pádem nemám ani dost místa na dekorace a tudíž ani spokojenost, takže "prodělávám" a to mám všude jen základ, protože nemám šanci zvyšovat úrovně, ani plnit úkoly. Opravdu u toho sedím téměř stále a hry, kde se dá získat nějaká dekorace s vyšší hodnotou vůbec nestíhám dokončit, no a samo, že si tím pádem nemohu dovolit ani danou dekoraci doplatit za zlaťáky - ke všemu jsem o ty, co jsem měla přišla nechtěně, když jsem někde klikla a zakoupila něco, na co jsem se chtěla jen podívat - taky docela chyba, že to nejdřív neupozorní, že to schlamstne zlaťáky - nebo, žeby záměr? Připadá mi, že to je jen a jen o penězích a to je škoda.
Sign In to comment.