Domů Czech Technické problémy & bugy

Nedostupná gurmánská farma

11517»

Komentáře

  • Vlčátko (CZ1)Vlčátko (CZ1) Komentářů: 2
    já také  stále řeším problém s gurmánskou farmou. ví někdo jak dlouho bude trvat vyřešení?

  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    po příchodu nových událostí promazáno a až na operu funguje:))
  • Vlčátko (CZ1)Vlčátko (CZ1) Komentářů: 2
    hlásím že už taky funguje
  • Růženka6 (CZ1)Růženka6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Díky už se gurmánka rzběhla
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ccleaner to zpravidla vyřeší, kdyby ne, řada hráčů z mého spolku doporučuje prohlížeč Microsoft Edge. S ním se jim vše bez problémů rozeběhlo, i když v ostatních prohlížečích měli potíže. Zřejmě za to pořád ještě mohou nějaké potíže na síti a každý prohlížeč funguje trochu jinak. Tenhle je zřejmě svede obejít.
  • oskar1967 (CZ1)oskar1967 (CZ1) Komentářů: 5
    díky od 21,10 znovu funguji na gurmánce
  • Disharmony (CZ1)Disharmony (CZ1) Komentářů: 54
    no to bylo teda tady emocí .... napište teď hlavně, kdo z vás fakt skončil se hrou ... no nic ... hlásím, že gurmánka mi funguje ... děkuji za vyřešení :)
  • Charlotta83 (CZ1)Charlotta83 (CZ1) Komentářů: 4
    Také hlásím, že už gurmánská farma funguje
  • Veroslavka (CZ1)Veroslavka (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    To je konec...Nikdo nic neví a nikdo nic nenapíše...opravdu je radost hrát akci těžce pracujících :-( nebaví mě to...já tam cpu zlatý a nikdo se neobtěžuje nic ani napsat,proč a jak dlouho to nepůjde ...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Veroslavka (CZ1) napsal(a):
    To je konec...Nikdo nic neví a nikdo nic nenapíše...opravdu je radost hrát akci těžce pracujících :-( nebaví mě to...já tam cpu zlatý a nikdo se neobtěžuje nic ani napsat,proč a jak dlouho to nepůjde ...
    Ahoj.
    A zkusila jsi vymazat historii prohlížení + cookies v prohlížeži, případně vyčistit PC  CClienerem? To většině lidí tady pomohlo nebo jiný prohlížeč?
  • babca61 (CZ1)babca61 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Děkuji za návod odstranění problému s gurmánskou farmou  podle toho jsme si to všichni opravili a jde to nyní dobře jen aby to vydrželo
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Milí hráči,

    mám nesmírnou radost z toho, že posledním hotfixem krátce po 20. hodině byl problém s gurmánskou farmou úspěšně vyřešen (ano, když je vážný problém, i naši vývojáři pracují do posledních zbytků sil bez ohledu na čas).

    Máte i přesto problémy s načtením gurmánské farmy? Je třeba, aby verze hry končila 4237 nebo 4238.

    Verzi hry zjistíte kliknutím kdekoli ve hře pravým tlačítkem myši:


    Pokud máte jinou verzi, bude třeba smazat cache prohlížeče (návod zde), cache flashe (návod zde) a následně celý prohlížeč restartovat.

    Poté už byste se měli být všichni schopni opět na gurmánskou farmu dostat.

    Omlouváme se za způsobené komplikace a nepříjemnosti, naši vývojáři dělali opravdu vše, co bylo v jejich silách, aby tuto chybu odstranili co nejrychleji. Jako kompenzaci můžete využít ve hře aktivní herní bonusy.

    A na konec bych ráda ještě osvětlila jednu věc. Jedinou spojkou mezi vámi a community managementem a vývojáři jsem já, žádné oficiální zaměstnance GGS na našem fóru nepotkáte. Jsem tu jedinou moderátorkou a není v mých možnostech zde být pořád. Mrzí mě vaše příspěvky, že zde nikdo na vaše dotazy neodpovídá, že o českou komunitu vedení nemá zájem. Osobně pracuji (navíc ve více zaměstnáních, abych toho třeba neměla málo :)) mimo GGS a moderátorku zde dělám dobrovolně a neplaceně ve svém volném čase. Důležité informace se vám vždy snažím předat co nejrychleji, ale nemohu zde být pořád, mám i svůj život mimo svět Big Farm ;) Příště bych uvítala trochu shovívavosti a více trpělivosti, byť chápu, že jsou problémy ve hře nepříjemné, ale věřte, že ani já s nimi nic nesvedu :) Odpadnutí gurmánské farmy ale pro mě (a tedy i pro vás) mělo však také jeden pozitivní dopad - přímý kontakt s našimi vývojáři. Takže věřím, že v budoucnu se chyby ve hře budou analyzovat a řešit ještě efektivnějším způsobem :)

    Svůj monolog uzavírám velkým DÍKY, které patří všem hráčům, kteří sem napsali, nebo jen četli, či se na fóru ani neobjevili a s chybou se trápili jenom ve hře. Díky za vaši obrovskou trpělivost, spolupráci a vesměs i slušně psané příspěvky a snahy o pomoc ostatním hráčům, opravdu si toho cením :)

    Přeji vám všem dobrou noc, těm, co už počítají ovečky, pak dobré ráno :)

    vaše black-.-angel

    PS: Ano, kdybyste to nepoznali, tímto monologem toto vlákno uzavírám, jelikož byla chyba vyřešena :)
  • udatna (CZ1)udatna (CZ1) Komentářů: 1
    Stále mi nejde gurmánská farma, 3 dny je zamknutá. Proč se zamkla a jak jí idemknout?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    udatna (CZ1) napsal(a):
    Stále mi nejde gurmánská farma, 3 dny je zamknutá. Proč se zamkla a jak jí idemknout?
    Ahoj.
    Co myslíš tím zamknutá?
    Ve hře byla chyba a na gurmánskou se nedalo dostat ale to opravili. Po opravě stačilo vymazat historii prohlížení +cookies v prohlížeči a znovu se přuhlásit a vše fungovalo. Pokud by ale problém trval tak se podívej tady, kde o tom píše moderátorka
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3301097/#Comment_3301097
  • udatna (CZ1)udatna (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 26.11.2016
    Díky , historii jsem vymazala, restartovala,znovu se přihlásila a pořád je zamknutá, kouknu na odkaz

    Děkuji už jsem se tam dostala.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    udatna (CZ1) napsal(a):
    Děkuji už jsem se tam dostala.
    Paráda, tak ať se daří a nemáš zač.
Tato diskuze je zavřená.