Domů Czech Technické problémy & bugy

Nedostupná gurmánská farma

11517

Komentáře

  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    ja som dnes vymazala vsetko 3x a nejde
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Staci primo na prohlizeci vycistit v historii ty cookes a jde to:-)rozbehl jsem to na dvou farmach...
  • DanulkaPlayer (CZ1)DanulkaPlayer (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    a jak udělat vejce "do přírody", bez gurmánu asi těžko, hlavně vymýšlet spostu hovadin okolo - ryby, vesnice a základní bude v háji
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    No to ma podrz, ti "uzasni pracanti", namiesto opravy chyb tam nahadzali vcely, udalost tazko pracujuceho a ostatne veci, obe parkoviska plne....Su normalni? Mam mat po uvodnej kukurici jacmen a tam som skoncil, kedze sa na gurman nedostanem... Vobec nerozmyslaju. Nech si nemyslia, ze budem zbierat iba z hlavnej farmy a ked bude nieco  gurmanu, tak to preskocim za zlatky. Taky velky .....
  • klára 11 (CZ1)klára 11 (CZ1) Komentářů: 18
    tak na notebooku mi už gurmánská farma jde, na velkým PC furt ne. Může mi někdo poradit, jak se promazávají ty cookis nebo co to mám vlastně promazat?

  • mrtwolka1987 (CZ1)mrtwolka1987 (CZ1) Komentářů: 9

    to jako vážně???? Vy místo oprav spustíte tohle všechno????? jste normální, jak mám asi plnit úkoly těžce pracujích když nemohu na Gurmánskou farmu atd atd a doopravdy do toho zlatáky cpát nehodlám aby jsem přeskakovala ukoly jelikož Vy máte problém, nejste schopni ho vyřešit...


    takže prosím mohly by jste opravit chyby a pak spouštět akce děkuji

  • renda111 (CZ1)renda111 (CZ1) Komentářů: 2
    taky mi to nejde.. už od včera večer
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Myslim,ze chyba je tentokrat  nekde jinde-ne ze strany GGS...
  • Wotan (CZ1)Wotan (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Porad to nefunguje
  • Erika999 (SK1)Erika999 (SK1) SK1 Komentářů: 103
    uz asi na 5x vymazanie historie pomohlo a ide :)
  • Aendera (SK1)Aendera (SK1) Komentářů: 47
    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Napisu sem navod jak to opravit:-)My mame po starostech:-))Odmazat cookies (ctrl+shift+del) v nabídce nech zatrhnutý pouze cookies a obrázky nebo mezipaměť nebo dočasné soubory (podle toho co tam bude, každej prohlížeč to má jinak chvilku počkej a restartuj prohlížeč. POZOR pokud máš uložený heslo tak ti ho smaže (pouze u farmy) jiných hesel se to netýká ty jsou uložený jinak, ale farma to má jinak.
    Po vycisteni timto zpusobem mi gurmanka opet funguje:-)Tak snad to pomuze i tady!!

    Děkuju za radu, vyzkoušela jsem a taky mi to funguje, právě zkouší i další od nás ze spolku. Snad se zadří i jim, až najdou klávesu shift apod :-)
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Vymazte pouze jen cookies!!
  • klára 11 (CZ1)klára 11 (CZ1) Komentářů: 18
    hurá, tak jsem vymazala co šlo, jen cookes nepomohli a gurmánská farma funguje :-)
  • Jakubko2727 (SK1)Jakubko2727 (SK1) SK1 Komentářů: 183
    Oni na nas kaslu, ci nam nieco ide alebo nie. Nasukali si tam dalsie veci, na take kraviny cas maju. Tiez to hram na notebooku a nejde mi to.

  • eva lubinova 1 (CZ1)eva lubinova 1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    kveta 41 (CZ1) napsal(a):
    nejde mě ani manželovi načíst gurmánská farma jen zezelená a nenačte se co stím?
    Legion666 (CZ1) napsal(a):

    Ahoj mám stejný problém na gurmánské farmě zezelená a naběhne kolo pro načítání

    taky jsem v koncích prosím pomoooooooooooc


  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    Mě to již jde, po použití ccleaneru...děkuji :)
  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Napisu sem navod jak to opravit:-)My mame po starostech:-))Odmazat cookies (ctrl+shift+del) v nabídce nech zatrhnutý pouze cookies a obrázky nebo mezipaměť nebo dočasné soubory (podle toho co tam bude, každej prohlížeč to má jinak chvilku počkej a restartuj prohlížeč. POZOR pokud máš uložený heslo tak ti ho smaže (pouze u farmy) jiných hesel se to netýká ty jsou uložený jinak, ale farma to má jinak.
    Po vycisteni timto zpusobem mi gurmanka opet funguje:-)Tak snad to pomuze i tady!!


    moc děkuju pomohlo to farma jede super.................myslím, že jsi lepší opravář než správci co to mají na starost fakt dík

  • Wotan (CZ1)Wotan (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    On zije hura:D
  • MáriaB. (CZ1)MáriaB. (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    u mně to také pořad nefunguje no trapný
  • Monica1 (CZ1)Monica1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    Evouš31 (CZ1) napsal(a):
    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Napisu sem navod jak to opravit:-)My mame po starostech:-))Odmazat cookies (ctrl+shift+del) v nabídce nech zatrhnutý pouze cookies a obrázky nebo mezipaměť nebo dočasné soubory (podle toho co tam bude, každej prohlížeč to má jinak chvilku počkej a restartuj prohlížeč. POZOR pokud máš uložený heslo tak ti ho smaže (pouze u farmy) jiných hesel se to netýká ty jsou uložený jinak, ale farma to má jinak.
    Po vycisteni timto zpusobem mi gurmanka opet funguje:-)Tak snad to pomuze i tady!!


    moc děkuju pomohlo to farma jede super.................myslím, že jsi lepší opravář než správci co to mají na starost fakt dík

    Moc děkuji jurasek01. Smazala jsem vše podle návodu a gurmánská mi jde úplně plynule a i po vypnutí a zapnutí prohlížeče, hraji v Opeře. Jen sem na fórum jsem se přihlašovala 4x ale to přežiji.
  • Jajankaa2 (CZ1)Jajankaa2 (CZ1) Komentářů: 2
    Na co byl spuštěn komín ??? Mám dát do této hry 100 zlatek abych přeskočila pampelišky na které se nedostanu ?? 
  • vivien.lo (CZ1)vivien.lo (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 25.11.2016
    dobry den,od vcerejska mi nejde gurmanska farma,po dnesnim hotfixu jsem cekala napravu bohuzel nic,jsem velmi zklamana tim ze i pres tyto nedostatky maji GGS dost casu na to aby nam tam nacpali spoustu jinych blbosti ale dulezitejsi problem(gur.farma)zustava nevyresen a nic se nedeje,ja mi to lito mam tuhle hru rada ale posledni dobou stoji za ****

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Jajankaa2 (CZ1)Jajankaa2 (CZ1) Komentářů: 2
    Je to nejvíce chybová hra co jsem kdy hrála !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 25.11.2016
    I já žiju, hurááá. CCleaner zabral, odmazal a ok. Na těžkou práci ovšem kašlu, po těch nervech. PeS se málem hladovej uštěkal, osli jsou zavalený hnojem, v pekárně mi okoraly taštičky a vůbec.
    DOUFÁM, ŽE NÁM NĚKDO OFICIÁLNĚ ŘEKNE, KDE BYL *****, DÍKY.

    edit: smazání vulgarity (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Small (CZ1)Small (CZ1) Komentářů: 12
    Aendera (SK1) napsal(a):
    jurasek01 (CZ1) napsal(a):
    Napisu sem navod jak to opravit:-)My mame po starostech:-))Odmazat cookies (ctrl+shift+del) v nabídce nech zatrhnutý pouze cookies a obrázky nebo mezipaměť nebo dočasné soubory (podle toho co tam bude, každej prohlížeč to má jinak chvilku počkej a restartuj prohlížeč. POZOR pokud máš uložený heslo tak ti ho smaže (pouze u farmy) jiných hesel se to netýká ty jsou uložený jinak, ale farma to má jinak.
    Po vycisteni timto zpusobem mi gurmanka opet funguje:-)Tak snad to pomuze i tady!!

    Děkuju za radu, vyzkoušela jsem a taky mi to funguje, právě zkouší i další od nás ze spolku. Snad se zadří i jim, až najdou klávesu shift apod :-)
    Jojo, zkusil jsem to a Gurmánská firma funguje. Super. Možná by tě měli vzít místo těch techniků do BF. :-)
  • Rybízka (CZ1)Rybízka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    jurasek01, děkuji za radu jak na to, gurmánka už je na světě :-)))
  • MamkaChampion (CZ1)MamkaChampion (CZ1) Komentářů: 18
    Taky hlásím že jedeme

  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    Promažte ccleanerem a gurmán půjde, nebo to udělejte tak jak píše jurasek)
  • jurasek01 (CZ1)jurasek01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Hlavni podekovani patri hraci-sarah farm:-)
    Ale i tak diky!!Hlavni je,ze to pomohlo!!
  • kikinka125 (CZ1)kikinka125 (CZ1) Komentářů: 1
    Sfinx2015 (CZ1) napsal(a):
    Po dnešním hotfixu mi nefunguje gurmánská farma, jen zelené pozadí a hláška "stáhnout herní prvky".
    Jak jste na tom Vy?

    edit: změna názvu vlákna (black-.-angel)

    může mi někdo říct jak mám dodávat věci v akci pro těžce pracující když se nedostanu na gurmánskou farmu mám dodat pampelišku
Tato diskuze je zavřená.