Domů Czech Otázky ke hře

Spolková vesnice

24

Komentáře

  • abcdkockaprede (CZ1)abcdkockaprede (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Proc dnes nemuze vedouci spolku dat prispevek spolku farmaru na vylepseni tovarny na mineraly a kovy? Jako vedouci spolku to mam zasedle. Dodnes to fungovalo. Vesnickych dolaru mame dost. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Proc dnes nemuze vedouci spolku dat prispevek spolku farmaru na vylepseni tovarny na mineraly a kovy? Jako vedouci spolku to mam zasedle. Dodnes to fungovalo. Vesnickych dolaru mame dost. 
    Ahoj.
    Myslím se můžou dát jen 3 příspěvky, je tam u těch příspěvků 3/3 nemáš to tam?
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Když v továrně na dřevo nebo na minerály vyrábím, blokuji výrobu ostatním hráčům ve spolku nebo můžeme vyrábět každý "na svoje triko" souběžně? Díky za upřesnění  :).
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Když v továrně na dřevo nebo na minerály vyrábím, blokuji výrobu ostatním hráčům ve spolku nebo můžeme vyrábět každý "na svoje triko" souběžně? Díky za upřesnění  :).
    Ahoj, každý může vyrábět sám, nic nikomu neblokuje. Jen výstavba brzdí výrobu v té dané továrně.
  • dadulka59 (CZ1)dadulka59 (CZ1) Komentářů: 29
    upraveno 29.04.2017
    Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli by v knihovně nemohlo být posílení produkce i pro spolkovou farmu.
    Post edited by dadulka59 (CZ1) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dadulka59 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli by v knihovně nemohla být posílení produkce i pro spolkovou farmu.
    Máš-li na mysli továrny, mohlo by být všechno. Otázka je, jak to vypadá bez toho podmiňovacího způsobu :D Ale píšu si na seznam ;)
  • dadulka59 (CZ1)dadulka59 (CZ1) Komentářů: 29
    black-.-angel napsal(a):
    dadulka59 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli by v knihovně nemohla být posílení produkce i pro spolkovou farmu.
    Máš-li na mysli továrny, mohlo by být všechno. Otázka je, jak to vypadá bez toho podmiňovacího způsobu :D Ale píšu si na seznam ;)
    Nevím, jestli jsme se pochopili. Myslela jsem, jak je na hlavní farmě knihovna, tak si můžu koupit posílení produkce na farmách. Jsou tam všechny, jen ne pro spolkovou. Že by se sklízelo více třeba dřeva. O tom podmiňovacím způsobu - nerozumím. Jen vidím, že mám místo nemohlo, nemohla. Ale snad nejsme u zkoušek. :-(                    
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    dadulka59 (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel napsal(a):
    dadulka59 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli by v knihovně nemohla být posílení produkce i pro spolkovou farmu.
    Máš-li na mysli továrny, mohlo by být všechno. Otázka je, jak to vypadá bez toho podmiňovacího způsobu :D Ale píšu si na seznam ;)
    Nevím, jestli jsme se pochopili. Myslela jsem, jak je na hlavní farmě knihovna, tak si můžu koupit posílení produkce na farmách. Jsou tam všechny, jen ne pro spolkovou. Že by se sklízelo více třeba dřeva. O tom podmiňovacím způsobu - nerozumím. Jen vidím, že mám místo nemohlo, nemohla. Ale snad nejsme u zkoušek. :-(                    
    Asi moc nepochopily - spolková farma prostě není. Tak jsem tím brala vesnici a to, co se vyrábí tam, tj. produkty v továrnách.

    A podmiňovací způsob? Psala jsem "mohlo by být", ne "bude". Nic takového slíbit nemůžu, zvlášť o víkendu ;)

    Snad už je to tedy jasné :)

    PS: Před časem jsem týmu navrhovala i příručky na záliv sirén a návrh byl přijat pozitivně, uvidíme, jak zde ;)
  • dan2004 (CZ1)dan2004 (CZ1) Komentářů: 6

    Jak máme vylepšit spolkovou vesnici, když v ní nejde stavět? Tlačítko stavět i inventář jsou šedá.

    Za medaile jsem dnes koupila dekoraci, ale nevím, jak ji umístit.

    Nejedná se o testovací server. Díky moc za info.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    dan2004 (CZ1) napsal(a):

    Jak máme vylepšit spolkovou vesnici, když v ní nejde stavět? Tlačítko stavět i inventář jsou šedá.

    Za medaile jsem dnes koupila dekoraci, ale nevím, jak ji umístit.

    Nejedná se o testovací server. Díky moc za info.

    Ahoj.
    Klikneš přímo na budovu, kterou chceš postavit nebo vylepšit(sklad, banka, továrna na dřevo nebo kovy) v kruhové nabídce vlevo vylepšit, vybereš záložku darovat suroviny, ty tam dodáte a pak vylepšíte.
    Dekoraci si postav někde na trvalých farmách.
  • dan2004 (CZ1)dan2004 (CZ1) Komentářů: 6
    pexi (CZ1) napsal(a):
    dan2004 (CZ1) napsal(a):

    Jak máme vylepšit spolkovou vesnici, když v ní nejde stavět? Tlačítko stavět i inventář jsou šedá.

    Za medaile jsem dnes koupila dekoraci, ale nevím, jak ji umístit.

    Nejedná se o testovací server. Díky moc za info.

    Ahoj.
    Klikneš přímo na budovu, kterou chceš postavit nebo vylepšit(sklad, banka, továrna na dřevo nebo kovy) v kruhové nabídce vlevo vylepšit, vybereš záložku darovat suroviny, ty tam dodáte a pak vylepšíte.
    Dekoraci si postav někde na trvalých farmách.

    takže abych snížila náklady ve spolkové vesnici, musím, jestli tomu tedy dobře rozumím, stavět dekorace na ostatních farmách?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 05.05.2017
    dan2004 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    dan2004 (CZ1) napsal(a):

    Jak máme vylepšit spolkovou vesnici, když v ní nejde stavět? Tlačítko stavět i inventář jsou šedá.

    Za medaile jsem dnes koupila dekoraci, ale nevím, jak ji umístit.

    Nejedná se o testovací server. Díky moc za info.

    Ahoj.
    Klikneš přímo na budovu, kterou chceš postavit nebo vylepšit(sklad, banka, továrna na dřevo nebo kovy) v kruhové nabídce vlevo vylepšit, vybereš záložku darovat suroviny, ty tam dodáte a pak vylepšíte.
    Dekoraci si postav někde na trvalých farmách.

    takže abych snížila náklady ve spolkové vesnici, musím, jestli tomu tedy dobře rozumím, stavět dekorace na ostatních farmách?u spokojeností na ostatních farmách.

    ano, přesně tak
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Ahoj,mám dotaz,už jsem se na to ptala,ale asi ve špatném vlákně.Ve vesnici,když dodáváme materiál na vylepšení,je tam obtížnost 1/10 a píše musí přispět všichni.To znamená,když všichni ze spolku přispějí,tak se obtížnost sníží,nebo je to to jinak a obtížnost se snižuje něčím jiným? Děkuji
  • Kubola Malkolm (CZ1)Kubola Malkolm (CZ1) CZ1 Komentářů: 95
    Zajímavé nikdo neví kolik vesnických dolarů kdo dá
  • isabel12 (CZ1)isabel12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
    Ahoj, dokáže mi někdo prosím říct jak lze sehnat tyhle dekorace? Zatím se jen každý diví, že to existuje. Nebo je to někde ve hře upravená dekorace s přidáním spokojenosti pro spolkovku?


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    isabel12 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, dokáže mi někdo prosím říct jak lze sehnat tyhle dekorace? Zatím se jen každý diví, že to existuje. Nebo je to někde ve hře upravená dekorace s přidáním spokojenosti pro spolkovku?


    Ahoj.
    Myslím, že se daly vytočit u Santy.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 14.05.2017
    veverka55 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,mám dotaz,už jsem se na to ptala,ale asi ve špatném vlákně.Ve vesnici,když dodáváme materiál na vylepšení,je tam obtížnost 1/10 a píše musí přispět všichni.To znamená,když všichni ze spolku přispějí,tak se obtížnost sníží,nebo je to to jinak a obtížnost se snižuje něčím jiným? Děkuji
    Ahoj, nemusí přispět všichni. Obtížnost je dána tím, jaký materiál vylepšení vyžaduje.

    Zajímavé nikdo neví kolik vesnických dolarů kdo dá
    To.. nějak.. nechápu? :)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Ahoj a děkuji za odpověď.
  • Starecek (CZ1)Starecek (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj.
    Na jednotlivých farmách máme mnohem více dekorací s body do spokojenosti vesnice, než je ve vesnici pak sečteno. děláme něco špatně a nebo je to chyba ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Starecek (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    Na jednotlivých farmách máme mnohem více dekorací s body do spokojenosti vesnice, než je ve vesnici pak sečteno. děláme něco špatně a nebo je to chyba ?
    Ve vesnici je zobrazena pouze spokojenost daného hráče, ne celého spolku.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321

    ahojky poradí mi někdo ? co je špatně ? = máme ve vesnici skladiště úroven 12 ale píše nám to , že této úrovně dosáhneme jestliže budeme mít úroveň vesnice 37 , ale my máme úroveň vesnice pouze 17 a přesto máme skladiště úroveň 12

    a další vylepšení skladiště na úroveň 13 můžeme vylepšit až budeme mít úroveň 41  děkuji za odpověď



  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    mamka1 (CZ1) napsal(a):

    ahojky poradí mi někdo ? co je špatně ? = máme ve vesnici skladiště úroven 12 ale píše nám to , že této úrovně dosáhneme jestliže budeme mít úroveň vesnice 37 , ale my máme úroveň vesnice pouze 17 a přesto máme skladiště úroveň 12

    a další vylepšení skladiště na úroveň 13 můžeme vylepšit až budeme mít úroveň 41  děkuji za odpověď

    Když začínala vesnice, nedalo se sklízet pole atd. s remízkovými plodinami, proto byla automaticky všem spolkům ve hře navýšena úroveň skladiště na 12. Viz tady vpravo na twitteru příspěvek z 12. dubna.
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    ahoj,poslední dobou je všude hodně příspěvků a tak nevím zda tu někde v nějakém vlákně není vysvětlení toho,na co se chci zeptat.Pokud ano,předem se omlouvám..proč mám při započítávání spokojenosti spolku - 124 za ve vesnici probíhá výstavba,,když ve vesnici neprobíhá výstavba? :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    lutanela (CZ1) napsal(a):
    ahoj,poslední dobou je všude hodně příspěvků a tak nevím zda tu někde v nějakém vlákně není vysvětlení toho,na co se chci zeptat.Pokud ano,předem se omlouvám..proč mám při započítávání spokojenosti spolku - 124 za ve vesnici probíhá výstavba,,když ve vesnici neprobíhá výstavba? :D
    Protože je to dost nepřesný text. Snižuje se s každým vylepšením budov ve vesnici, takže čím vyšší úrovně, tím nižší spokojenost.
  • Agricolas (CZ1)Agricolas (CZ1) Komentářů: 7
    Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli s vyšími lvl továrny ve vesnici nelze vyrábět najednou i více hřebíků, my už máme asi 6 lvl továrny ale pořád jsou vyrábět maximálně dvě várky najednou po nějakých 55 hřebících jedna. Teď to všude pro rozšíření chce strašná kvanta hřebíků a je fakt problém je nashromáždit. je to dost náročné na čas (sice 2 várky trvají jen 10 minut, ale pořád u toho člověk musí sedět, což je opruz). Nezlepší se to s ještě vyšími lvl továrny, případně nedalo by se to nějak přenastavit, aby šlo dělat více várek najednou?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Agricolas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli s vyšími lvl továrny ve vesnici nelze vyrábět najednou i více hřebíků, my už máme asi 6 lvl továrny ale pořád jsou vyrábět maximálně dvě várky najednou po nějakých 55 hřebících jedna. Teď to všude pro rozšíření chce strašná kvanta hřebíků a je fakt problém je nashromáždit. je to dost náročné na čas (sice 2 várky trvají jen 10 minut, ale pořád u toho člověk musí sedět, což je opruz). Nezlepší se to s ještě vyšími lvl továrny, případně nedalo by se to nějak přenastavit, aby šlo dělat více várek najednou?
    Ahoj, pořád půjdou vyrábět maximálně dvě várky, jen těch hřebíků z toho budeš dostávat víc.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Továrna na 20 úrovni a vyrábíme 126 hřebíků na dvě várky.Pomohlo by zvýšit výrobu na více várek.Dlouho to nikoho nebude bavit je vyrábět a že jich je potřeba moc.Nedonutí hráče tímto aby tu byli co nejvíce u hry,ale spíše odradí.
  • silo (SK1)silo (SK1) Komentářů: 9
    xie niekto ako postavime dekoracie v dedine spolku. dakujem
  • DomofUser (CZ1)DomofUser (CZ1) CZ1 Komentářů: 99
    silo (SK1) napsal(a):
    xie niekto ako postavime dekoracie v dedine spolku. dakujem
    dekorace si musí každý postavit na farmách, podle toho má vesnickou spokojenost, neplatí to pro celý spolek, co si postavíš za dekoraci s vesnickou spokojeností, to máš...
  • silo (SK1)silo (SK1) Komentářů: 9
    ja myslim dedinu spolku na farmach vlastnych zahradach je to v poriadku tu si postavym len aby bolo miesto no dedine spolocenstva to nevieme postavyt nikto nema tlacitko na stavbu dekoracie a sme hlboko v mynuse mame obrovske naklady na vyrobu. dik
Sign In to comment.